• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jo jo povida jako neni to uplne ale rozumet ji je rika jeste dej a jeste neco ale to uz nevim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
já asi počkám do 10 měsíce a budu převařovat normální
3. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
no tak co se tyce soli atd. jineho zatezovani organismu tak streva se vyvijeji do 9 mesice a nema podle me smysl je drazdit .....
a jak kojo nedavas?
3. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
tek když jsem viděla jak kolikrát Alex hraní nožkama, páč nemá ještě sílu a onehdá mluvili v sama doma o dětské obuvy a doporučoval tam doktor pevné kotníčkové bačkůrky už od začátku,právě aby se hlavně patička nevybočovala, tak myslím, že tím určitě nic nepokazím, spíš naopak :wink: já chtěla kožené, ale určitě takové ty látkové s žirafkou budou stačit, stejně je ještě přikoupím na přezutí, stojí do 200,-
mno radost z toho nemám, ale co nadělám, takže určitě do vánoc budume muset na rehabku, páč máme dojít jak začne obcházet nábytek
3. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ladunka je borka
se solí počkám po roce, času na to dost, ale jinak kdyby šlo to koření nebo bylinky, tak bych mu to ráda nějak ochutila a obohatila chutově
3. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jani, Kubíček je krásnej vlasáček. Je dobře, že byl porod v pohodě. Moc, blahopřeji je fakt nádhernej. :dizzy_face: :dizzy_face:
Anipp, to je nějaký blbý s tou převařenou vodou? To mi vůbec nenapadlo,já to tak dělám od narození? :confused: Už se Alex pronese,co?No, a ještě se teda přiznám, že jsme nikdy nedávali tu kojeneckou,tady je prý voda dobrá.....
Tek, no já myslím, že by se botičky měli dávat i na doma, Evina je Majdě taky kupovala.
Kay, to je určitě pravda s tím postupným přivykáním na sůl, ale otázkou je od jakého věku? Si říkám, že třeba lehce před tím rokem,ale dřív to považuji za zbytečné,ale nemám k tomu nic nastudováno,takže je to jenom můj dojem.
3. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
aha tak ja se taky podivam..oliver stoji celou nohou to je dobre nebo blbe?
aha ale ona rikala cim dyl ne a alex uz je velkej tak uz to nebude takovej problem nee?
3. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
joo annip nemaj naky webovky ten obchudek?
tak von jesdte nechodi zatim jen stoupa ..ale zavolam teda doktorce
hele ja nevim ale dvojky jsou jeste male aspon do teho pul roka bych davala kojeneckou
3. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Kay, to je super s tou doktorkou!
Kay, jestli Honzík zuby? Nevim, síš ne, protože se nebudil přímo brekem, jednou dělal do chůvy tětětěěě, dědě, táta... Nevim proč se budil, pak asi nemohl zabrat.
V půl roce kojení o zvyku těžko říct, to ještě asi ne, já nevim, to ať si každá z nás u svých dětí posoudí sama. jestli máš pocit, že má fakt Stelinka po 2 hod. hlad? Žízeň?
Rio, to mě mrzí, že musíte Vojtovku. jasně je super, že to pomáhá a pomůže a že chodíte na ty kontroly, ale ty boje s Vojtou, budeš to mít těžký.
Tetes, tak ta dvojčatovka má smysl pro humor :wink: Jo, sorry, nasrat asi není to pravý, závidět a pobavit, njn. Já být jí, tak vyčkávám na příležitost a jednou ti to nějak vrátím :grinning:
Ahoj mami Jani, pozdravuj Kubuláčka, je moc krásnej, ty dvě fotky jsou úžasný, z tebe září štěstí! Tak ať je pořád hodněj :slight_smile: Taky bych vás jednou ráda viděla, třeba v lednu, až budete zaběhlý, tak se domluvíme a já přijedu s Honzíkem, můžem? Nebo v únoru, no nic, to je teď předčasný ještě.
Anippe, hodina v noci na balóně, ajajaj! Alex je šikula se stavením, hezký jak mají najednou botičky, viď? A váha celkem dobrá, Honzík měl tolik o měsíc dřív, takže hezky Alexe krm, ať se v roce vyrovnaj :grinning:
Rio, 400 čaje je paráda, to ani Honzík nevypije.
Tek, to se stahováním kalhot :grinning: Já Ladunku viděla před týdnem a potvrzuju, je to velká šikulka. A ona fakt říká Di domů? :slight_smile:
Jojo, ty kostky jsou bezva, stavím z nich komíny a Honzík bourá.
Já do roka Honzíkovi nesolila vůbec a teď jí naše polívky, osolím decentně, odeberu Honzíkovi a my si někdy na talíři přisolíme. Normální dospělé jídlo od roka by Honzík nezmákl, furt musí mít hodně kašovitý a mixlý, většinou má poblívku, druhý naše jídlo snad ještě neměl, jednou rajskou s kolínkama a jinak asi nic.
tyjo, Ladunka fakt mluví, to je šikulka! Honzík neříká nic, ale hodně rozumí, např. aby něco přinesl, ukázal, udělal.
my jsme asi převařovali z vodovodu už asi taky dřív před půl rokem, už moc nevim, nějak ze začátku jsme kupovali kojeneckou, ale jak dlouho?
3. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
jo jo ma knizku a tam vakoukne kasparek a campi ji rika kasparku jdi domu a zsae ho schova a ona rekne di di do ..
3. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
tetes myslíš jestli je blbý, že dáváš převařenou vodu z kohoutku od narození? no nevím, já podepisovala dva papíry,jeden v porodnici a druhý peditričce, že budu dávat jen převařenou kojeneckou, takže mi to ani nenapadlo porušit

tek to je určitě správně, že Oliver stojí na celé nožce! Alex určitě hraní i kvůli té vadě, ale i ten doktor v tv říkal že dítě může špatně stát a přivodit si do budoucna problémy.Podotýkal, že absolutně nevhodné jsou např. ponožky s protiskluzem.
nejlepší by bylo, kdyby se A. postavil až po novém roce, no to nevyšlo, s tím už nic neudělám

webovky mají, dám odkaz, je tam i spousta informací, tabulka velikostí adt.ale neprodávají přes net, protože chtějí aby si dítko botu v obchodě vyzkoušelo
3. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
www.zirafka.com

Lada musí být kouzelná :dizzy_face: Alex mi teda taky něco rozumí, ale ani náznak řeči.Když povím kde je ferda, podá mi knížku s ferdou mravencem, to je žůžo :slight_smile: A nejlíp mu jde asi ukazovat fakáč, kay může dosvědčit :grinning:

puzzi to jsou ty dva měsíce co přibral jen 1kg, jinak by jsme vás měli :grinning:
3. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Anippe, co říkáš za heslo, na který Alex ukáže fakáč? :grinning:
Ponožky s protiskluzem máme a Honzík je měl donedávna, teď asi měsíc má konečně bačkory :sweat_smile:
Ladunka je úžasná, to zírám! :slight_smile:
Honzík už rozumí hodně věcem, zkouším různě, umí v svým pokojíku ukázat, kde je krteček, medvídek, umí najít mezi hračkama míč, ukazuj světlo, obraz, strom, občas dům. Když mu řeknu, aby šel ke stolečku (hracímu) a zahrál písničku, tak jde. Nebo když mu řeknu, že má někde dudlík nebo piškot, tak to pochopí a jde si tam :grinning:
3. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
jo jo lada taky na ni at ji rekne kde je lala a ona se koukla a ona no a ted mi ji podej a ona ji vzala a dala ji ji..no parada proste :slight_smile:) pak teda uz prekombinovala ze po ni chtela jeste ovecku ale to uz jen po ni koukla
jo jasny no takze to neva jo....super uz jsem se lekla..ale backurky teda poridim
neva snad tady budou neco mit i v praze
3. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
ty jo honzik taky sikula to rikala cmapi ze svetylko a obrazek
oliver zatim mi jen poda na dej to co prave drzi v ruce..uz docela chape pusinku a to je asi tak vsechno .....bo uz nevim :slight_smile:))
3. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak Vojta dělá tak tak všelijak, pápá, taky jsem ho naučila ksichtík a umí ho po mě zopakovat, no a to je taky vše :grinning:
3. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
tady je asi něco jako ta žirafa u vás :http://www.detskaobuv.cz/kontakt/

puzzi používá prostředníček místo ukazováčku :sweat_smile: takže za to fakt nemůžem, ale když to začal dělat, byli jsme vyřízený, točilo se, fotilo se o 106 :grinning:
3. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
tek, to je super s Dej, to dělá Honzík až poslední dobou. dokonce se se mnou i podělí o jídlo, když má piškot a já chci, tak mi ho dá celej do pusy :grinning:
Pusinku mi dá tak ve 30%, jinak mé přání ignoruje.
Nejsem si úplně jistá, ale myslim, že když chce dudlíka, tak říká "didi".
3. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Anippe, aha, tak to je masakr s prostředníčkem, bych se smála furt :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tek, no já do teď dávala normální převařenou, jako můžu to změnit to je jasný.
Anipp, mě na to nikdo vůbec neupozorňoval a rozhodně jsem nic nepodepisovala, mi přišlo, že když máme dobrou vodu a ještě jí převařím, že by to neměl být takový problém,jakože ta kojenecká nebude o tolik jiná. Doprčic, tak to je mi hodně blbě, že bych jim s tím snad nějak ublížila? Ty voe, já jsem asi fakt úplně blbá.
Puzzi, a tak to se neboj, to ona mi to určitě vrátí a i s úrokama. :grinning: My si totiž vždycky pak napíšem heslo, No to je jasný dvojčatovky si musí pomáhat. :grinning: Což je vzápětí po takovýhle zprávách trochu ironie. :grinning:
Jé, to se těším až budou dvojky reagovat. Teď jsem vždycky unesená,když přijdu k postýlkám a na mě koukají dvě usměvavá sluníčka, to jsem nejšťastnější. A každý večer jdu na ně kouknout do postýlek a pomalu zaslzím jak mi přijdou krásný....
Anipp, hoď nějakou fotku s fakáčkem :grinning:
3. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
Bré ranko,
jé Alex je fakt dobrej, ukazovat prostředníčkem. :grinning:
Tetes, já nevím, myslím, že převařenou vodou z kohotku nic tak nezkazíš, ono kolikrát z těch testů vod vyjde ta z kohoutku lépe jak balená. My teda kupujeme kojeneckou, ale asi proto, že skoro od začátku je Luky na UM.
4. pro 2009 v 06:10  • Odpověz
bréééééééééé ráááááááánko

téda tolik info o vodě, soli, příkrmech a botičkách, že nemám šanci reagovat :grinning:

JANI: Kubík je nádherný, takový pidi a už vypadá tak rozumně :dizzy_face: , závidím ten porod, cítím nějak v kostech, že já si to vyžeru i za tebe :grinning: , ještě jednou obrovská gratulace a těším se na více fotek :dizzy_face:

jinak jste jistě pochopily, že jste stálde 2v1 :grinning: , včera cesta vlakem v pohodě, akorát se mnou v kupé seděly dvě ženské a chlap a topili jak kdybysme jeli přes Sibiř, tak jsem jim řekla, at to ztlumí nebo jim tam porodím, tak to byly fofry :grinning: , prošla jsem se pak po centru, něco ještě nakoupila pro sebe a malou, v kanclu super, všichni byli paf z břicha, furt na mě čučeli, že to není možný tak velký břicho a prej čekali, že přijdu strhaná a já taková fešanda :sunglasses: :grinning: , večírek taky super a po jedenácté jsme byli doma a samo jsem opět vstala v 5 :rolling_eyes:
4. pro 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ránko,
tak mi tady chlapi vychrňujou a já místo abych spala sedím u koně :slight_smile:
Ale ne, jsem docela vyspaná. Kdyby neměl mladej 2 hodinovou vyřvávací od 1-3, tak by to bylo to největší zlatíčko. Kojo naprosto pravidelně po 3 hodinách a jinak spinká. Krása.
A hlavně spát ve svýý posteli v klidu doma a ne v porodce, to mi stačí na spaní polovina doby :slight_smile:

Koukám, že jste toho hodně napsaly, takže dočítat fakt nebudu, jen jsem prolítla. Ještě jednou moc děkuji za gratulace a komplimenty ke Kubovi. Ale souhlasím, je nádhernej :wink: :grinning:
4. pro 2009 v 07:17  • Odpověz
ahoj Janííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahoj Janičko, jé to 1d vypadá nádherně. :dizzy_face:
4. pro 2009 v 07:24  • Odpověz
Jo a Jani, toho 4.12. půjdeš na monitor s kým? :grinning:
4. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
jj 1d je super, akorát si mázni tu dnešní poradnu :slight_smile:
4. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
jo holky, mě poslední tři dny strašně brní ruce (mravenčí), nevíte z čeho to může být?
mám to při spánku, u jídla (včera jsem nemohla skoro krájet maso na večírku), u řízení auta, prostě skoro furt
4. pro 2009 v 07:31  • Odpověz
Gucci, nevím z čeho to může být, ale já to na konci těhu měla taky, furt brnění a nevěděla jsem co s rukama, aby mě poslouchaly.
4. pro 2009 v 07:33  • Odpověz
No a tady je detailní popis porodu: Kolem té desáté jsme dorazili do porodky, tam se mnou sestra sepsala porodopis. Dověděli jsme se, že mají hodně lidí, ale že k porodu berou, tak to se mi ulevilo. Sepisování trvalo asi hoďku, pak přišel dr. a vyšetřil mě, řekl mi, že mě teda hospitalizují, když ke krvácení mám i kontrakce. ale že to krvácení není silné a nemít kontrakce, tak mě pošle domů. Tak jsme se přesunuli na pooperační oddělení, tam byla super starší sestřička, pořád mě utěšovala, že bude vše dobrý a že všechno zvládnu. Píchla mi injekci na zastavení krvácení a dala prášek. No a jelikož už bylo po 11, tak se mi omlouvala, že už pro mě nedostane oběd. Kolem 12 L. vyrazil pro oběd a vyzvednout mého tátu, který si přijel pro auto. Mě dala sestra na monitor a tam nebyla jediná kontrakce, tak to vypadalo, že to bude na dlouho. Jenže za hodinu jsem se už kroutila bolestí v intervalech 8 minut a krvácení sílilo. Kolem 2 přišel L. s tátou a to už jsem měla kontrakce po 4-5 minutách, asi za půl hodiny mě sestra připnula na monitor a tam už kontrakce, co 2 minuty. To už táta asi nemohl vydržet a raději vyrazil do OVA se sázkou, jestli vyhraje on a bude v OVA dřív než porodím nebo já :slight_smile: No a sestřička mu naprosto vážně řekla, že na 100% vyhraju já a šla volat dr. Ten přišel během 10 minut, no řeknu vám takovej mladej fešák. Nemít kontrakce, tak se i "zamiluju" :slight_smile: No a ten mě vyšetřil a zavelel, že mažem na porodní sál, že jsem úplně otevřená. Jsem vůbec nechápala o čem to mluví :wink: Tak jsem přešla na opačnou stranu chodby, tam se mě ujaly 2 super porodní asistentky. L. fofrem sbalil tašky a dorazil za námi. Na sále mě nechali pár kontrakcí prodýchat, jelikož pan doktor se někam ztratil. No naštěstí se během pár minut zase našel, takže mi asistentka prdla vodu a řekla ať začnu tlačit. No a to byl fofr, na 3 zatlačení byl malej venku. Pak ještě šití, to teda bolelo jak prase, ale pan dr. na mě pořád mluvil, tak se to dalo zvládnout :slight_smile:
No řekněte, pohoda. Ještě než jsem odjížděla ze sálu, tak jsem L. říkala, že bych do toho šla hned znova :slight_smile:
4. pro 2009 v 07:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.