• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ty voe Jani, co na to říct :dizzy_face: :dizzy_face: paráda fakt, bledá závist :grinning: , jsi porodila ani nevíš jak :grinning:
4. pro 2009 v 07:36  • Odpověz
Už jsem poradnu smazala, musím zavolat do Podolí, že jako dneska rozhodně už nedorazím :grinning:
Gucci ty ruce jsou normoš, taky mě brněly, ale z čeho to je, to nevím.
Jo jinak v porodce jsem nechala 9 kg, takže mám ještě 4 do původní váhy, paráda. a pokud to dneska stihnu, tak vám zase vyfotím pupek :wink:
4. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
Gucci přesně, já fakt porodila a napadla mě otázka, to jako bylo všechno jo? Teda taková brnkačka a lidi s tím nadělaj :slight_smile:
4. pro 2009 v 07:38  • Odpověz
9 kg? kua to má někdo štíco :slight_smile:
4. pro 2009 v 07:38  • Odpověz
No nic, jdu snídat. Snad ještě dneska kouknu, uvidíme, jak bude K. spolupracovat.
Gucci tak ať dneska kontrola dopadne dobře, pak kouknu co a jak. Zatím papa
4. pro 2009 v 07:39  • Odpověz
tos mi připomněla kámošku, ta na začátku furt říkala PA, že to vůbec nebolí, ale vůbec a že neví co ty ženský s tím nadělaj a pak jí to začlo tak tam lozila po zdi a prosila na kolenou o epi :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 07:40  • Odpověz
Gucci myslím, že 9kg je takový průměr. Neboj, taky je tam necháš :slight_smile:
Jani, oka, k dr. jdu na 12,00 hod., předtím ještě do banky, tak pak dám odpo hned vědět :wink:
měj se a hubana Kubísovi :dizzy_face:
Dobroš kouknu odpo. Hubana předám :slight_smile:
4. pro 2009 v 07:41  • Odpověz
Jani, dobrej porod. :grinning: Takovej by se mi taky líbil. A sázku si teda vyhrála jo? :sweat_smile: Hudlana Kubíkovi.
Gucci, jj devět kilo je takovej průměr. To jsem v porodce taky nechala, no a pak dalších 7 šlo ani nevím jak.
4. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
mel: tak super
já jdu shodit srst :grinning:
4. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
jani bleda zavist s porodem..nadelaji jooo hel holka neprovokuj :slight_smile:))))
a to byl kubik i docela velkej oproti olousovi..pohodicka teda
a teda 9kg takze jsi zase krasvice hubena
4. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Jani popis vypadá fakt jako pohodička, to Ti taky docela závidím, ale i přeji, mě trvalo dva měsíce než jsem si dovedla představit, že budu někdy zase rodit
Vojta měl zase blbou noc, ve 3 se vzbudil zase pláčem, vypil mlíko a vypadal že bude spát, ale pak se asi do 5 mlel v postýlce, každých 10 minut jsme ho chodili spravovat, protože byl nějak šprajclý, no pak spal do 7 ale stejně moc vyspaná nejsem
4. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Holky to je fakt takový zlato, on pořád spinká. Já už mám vypráno, peču kuře. Nejsem v pyžamu, ranní hygiena za mnou a se i začínám nudit :wink:
Holky fakt ten porod mi můžete jen závidět, myslím, že se povede málokomu.
Jo jinak kdo by chtěl Yal gel, co mi dala Mel, tak můžu poslat dál. Nějak nedošlo ani na něj, ani na nejaké holení :grinning:
4. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
to brnění je karpální tunel jsou to otoky to pak zase přestane až odopuchneš
Jani teda porod bezva :grinning: a kg tiše závidím :grinning:
4. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Ty jo Jani super paráda, takovejhle porod je asi vážně pohoda a nezanechá ani žádné následky. A jak Libor byl unešenej? Byl nakonec rád, že šel k porodu? Ježiši, ty už jsi zase hned takhle akční. A už teď na tobě není vidět,že jsi kdy byla těhotná, potvoro jedna.
:dizzy_face:
Holky,tak dneska vstávačka zase v 8 hodin!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Moc zdravím Janinu a ještě jednou gratuluju! :dizzy_face: Koukám, že porod sis ani nestihla užít! :wink:
Prolítla jsem asi 2 poslední stránky, tak jen co si pamatuju:
Puzzi, Honzík je teda fakt dobrej a Ty taky - tu zácpu bych asi nepřežila. :sweat_smile:
Ad voda - podle posledního velkýho testu balených vod vyšla voda z vodovodu ve všech větších městech líp než balená, vč. kojenecký. Takže už kojeneckou nekupuju, dávám filtrovanou z vodovodu a ani už nepřevařuju.
Tek, od chvíle, kdy se dítě začne víc stavět, by se měly používat botičky - kožený, kotníkový, s pevnou patou.

U nás celkem nic novýho... Míry v 10 m.: 8,35 kg a 74 cm. Teď se M. prořezávají horní jedničky a je to teda docela masakr. :unamused:
4. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Evi fajn že se ukážeš
koukám,že Vojta bude fakt dlouhán, když má 74 cm už v 8 měsících...
tak myslíte že můžu používat filtrovanou vodu z kohoutku?
4. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Rio, to jo, i M. je spíš velká, takže to Vojtík určitě prcek nebude. :wink:
Podle mě určitě - ty koj. vody fakt nevyšly moc dobře... A kohoutková OK.
4. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
4. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Evi dík tak to asi riskneme, je už starší, tak co, jen musíme koupit nový filtr a bude to
4. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Hm, koukám, že Horský pramen vyšel docela dobře. No ještě chvíli ho nechám na kojo vodě a pak asi dám z kohoutku. Co ho nezabije to ho posílí. :wink:
4. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Dobrý dopolodne
Jani vítej doma,Kubík je nádhernej :dizzy_face: jdu kouknout jakej byl porod
4. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
ty jo Jani porod závidim,fakt jsi ho měla rychlej :dizzy_face: Nejsi ty nějaká akční??Prej upečený kuře,naklizíno....Já prvmí tejden po porodu domácnost totálně ignorovala :sweat_smile:
Ladunka je šikovná :slight_smile:
Anipp A. má krásný míry
Vodu já používám od narození taky obyč převařenou právě proto že tenkrát tu Eva i dávala výsledky nějakýho průzkumu kde vycházela nejlíp právě ta kohoutková
Teksas prosim co to máš za ten zimní obal na tu manducu?????

Já sem dneska k.o madam dnešní noc bojkotovala,usnula před půlnocí,byla co 2hodiny vzhůru a od 6.00už si chtěla povídat a v 7.00vstávačka :angry: další takovou noc už néééé :confounded:
4. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak jsem byla u doktorky pro ATB, Luky má stále svého krásného zlatého stafíka, takže tentokrát už prostě antibiotika na tvrdo. . . Pravděpodobně už si ho přitáhl z porodky. By mě zajímalo kterou holčinu tam ocucával. :sweat_smile:
4. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
4. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj Evi, strašně moc ráda tě vidím. Ty jo Madlenka je už veliká, to neskutečně letí. Si vůbec nedovedu představit, že ten náš uzlíček bude taky za chvíli takhle velikej :slight_smile:
Mel ty jo chudák Luky, ATB :unamused: Ale snad to konečně pomůže.
4. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
zdáááár :rolling_eyes:
4. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Teda Jani, kdybych tě neměla ráda, tak tě snad zabiju, to není žádné břicho, mám větší a to jsem od porodu 5 měsíců a né 5 dní. :angry:
Chuděra Lukýs, ale ant. zaberou a bude už mít pokoj.
M. má teď rýmu a začal nenávidět odsávání, nechápu jak 6 kilo dokáže při bránění vyvinout takovou sílu.
4. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Teri no tak ještě, že mě máš ráda :wink: Fakt jsem ráda, jde to krásně dolů. Teď jsme byli hodinku na prochajdě a K. jízdu v kočáře miluje, usnul před barákem a ještě pořád spí. Já ho prostě miluju.
Gucci tak jak?
4. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.