• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
byla jsem balit, jedem k našim...

no děs běs...malá váží 3400g :rolling_eyes: :grinning:
nový dr. je super, ze začátku byl takový nepřístupný, ale pak jsem ho dostala :grinning: , vyšetřil mě, jsem zavřená, čípek v poho, měřil mi břicho, pak se na mě tak kouká z dálky a říká: tak ted uděláme UTZ, abysme věděli tu váhu, ale jak se tak na vás koukám, bříško je velké, to bude určitě přes 3 kg :rolling_eyes: ...tak měřil, měřil a vyhodilo mu to váhu 3400g, sám byl velmi překvapen...pak jsme se koukali na obličejík, malá vyplazovala jazyk (prej jako čert řekl dr.) a lízala si ruku :grinning: , fakt sranda, jsme se smáli oba...pak dost dlouho řešil ty moje data OPU a ET a tak, jak to teda vychází, nicméně mě potěšil, že se řídí podle IVF a ne podle poslední MS, jinak je naše ženština o cca 12 dní dopředu, ale porod prej zatím nehrozí, max císař kvůli váze, ale že to by se odvíjelo podle průběhu porodu, je pořád hlavičkou dolů...dr. říkal, že se min. 1-2x určo uvidíme...ted budu chodit do poradny a UTZ každý pátek a ve středy na monitor
4. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Gucci no super, to bude pořádný kus ženský. :dizzy_face:
4. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
ahoj holky,jdu vám jen oznámit,že jsem konečně doma,ani jsem nedočítala,ale moc gratuluji Janče ke Kubíkovi,Mel mi posílala sms,za což děkuji :slight_smile:
jdu si zas lehnout,včera mě přepadla chřipajzna,takže pokračuji v neschopnosti,ale už naštěstí doma
4. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
Leni ahoj, jsem Ti chtěla psát jak je, ale nějak - no vždycky jsem na to zapoměla.
4. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
ahoj Leni, ty se z toho nevyhrabeš teda

holky jí mizím, myslím, že budu trávit poslední víkend tento rok u našich, uvidíme :slight_smile:
tak se mějte hezky, možná sem tam ráno budu
fááááááááááááááááááááááááá
hezký víkend
4. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
téééda Mel,píšu si velký mínus a černý puntík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Čau holky, mám mírnej zánět močáku, na poslední chvíli se mi povedlo se kolem poledne dovolat doktorce, hned jsem tam jela, nic hroznýho, ale dala mi ATB, ať to přeléčím, což jsem ráda. Snad se toho zbavím zas na delší dobu. P. má skříplý záda v kříži, chodí ohnutej a heká, ještě že Honzík je zdravej a celkem v pohodě!
Tetes, večer když jdeme kouknout do postýlky na spícího Honzíka, tak to je jak píšeš, hrozně dojemný a nejradši bych ho vzbudila a pomazlila :dizzy_face:
Tetes, ta kojenecká je nějaká asi hodně odmineralizovaná, ale když převaříš dobrou z kohoutku, tak snad žádná hrůza. Já taky začala kohoutkovou celkem brzo a snad ok.
Gucci, spalas po večírku až do pěti? Tvůj popis cesty a topení ve vlaku :grinning: Večírek sis užila, paráda!
Steffi, tyjo, pár dní po porodu jsem byla unavená neustále jako prase a ty ráno vstáváš nabitá energií, seš dobrá! 2 hodiny breku zvládáš levou zadní, máš můj obdiv!
Gucci, možná ti hG tlačí na nějaký nervy, tak proto to brnění?
Steffi, mělas úžasnej porod, hlavně jaks furt nečekala že už a sice kontrakce, ale tak nějak to píšeš, že žádná hrůza a najednou otevřená a 3 zatlačení a Kubajs venku, gratuluju, to je paráda!
Já taky nechala v porodce cca 9 kg, to byla radost :sweat_smile:
Evi, fakt jo s vodou z kohoutku? Tos mě potěšila, že je dobrá :slight_smile: Si nemysli, já v tý zácpě málem chcípla, nesnáším zácpy!
Steffi, břicho jako 5 dní po porodu, to uvidíš každým dnem, jak bude splaskávat a za měsíc seš pluchouš :wink: A jak se cítíš netěhotná, nechybí ti pohyby a břicho?
Tetes, rýma a odsávání horor, Honzík se toho strašně moc bál, tak ať je rýma rychle pryč!
Gucci, to už má hG víc než Honzík, když se narodil :sweat_smile:
Leni, čau a rychle se uzdravuj!
4. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
ahoj tak oliver dneska rekl tata..M. oteviral dvere a ja rikam kdo jde a oliver táta ..no bylo to nadherny i M. byl uplne paf
jani fakt super a kubik je zlaticko..ja teda byla nka mimo a domacnost jsem nevidela cely sestinedeli
a to je teda minipupicek :slight_smile:)
evi ok poridim botky uz se stavi docela dosdt
mysky zimni obal na manducu mam od mam tuto
http://www.mamaja.cz/obleceni-pro-noseni/mam-ochranna-kapsa-3v1-2
koupila jsem tu deluxe..ja proti prseni a vetru ..a jak na jaro a podzim tak na zimu
4. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
4. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Tek, jů, v týhle situaci takhle cíleně táta, no to jste asi čuměli, co? Paráda :wink:
Mel, vypadá to, že Lukymu se židlička líbí, což?
4. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Puzz líbí, protože má rozhled, jelikož ale neumí sedět, tak má smolíka pacholíka.
4. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
no cumeli jsme jako paka fakt a pak M. asi bylo lito ze to rekl jeste jedno takhle hezky tak rekl udelej mame mala a on me krasne pohladil tak jsem se cela rozplyvala z toho :slight_smile:))
mel no vypada ze se mu libit bude prdolokovi..ale na ty fotce docela vypada ze se drzi oliver kdyz neumel sedet tak neumi sedet
4. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
No já bych řekla, že tam visí jak netopýr. Je prostě opřenej o tu přední tyč. :confused: K samostatnému sezení má myslím daleko, když ho posadím normálně na zem, a přidržuju, tak se předklání a chytá po hračkách, ale k samostatnému sezení má strašně daleko, takže to neprovozuji, jen když opravdu ho chvíli potřebujeme zabavit před večerním koupáním.
4. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Bré ranko,
dneska se Luky pochlapil, docela dobrá noc, ale stejnak bych spala až bych brečela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 v 06:48  • Odpověz
Zdary baby,
dneska vstávačka v osm :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale P. si je vzal a já vylezla z kutlochu až v 10,15 h :sweat_smile:
Tek, jé to muselo být nádherný :dizzy_face: To jsou pak hrozný pecky citového návalu.
Mel, Luky dostal úplně stejný dárek K Vánocům jako dvojky,akorát jestli se nepletu tak ježíšek ještě nebyl,né? :slight_smile:
5. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tetes, no ježíšek ještě nebyl. Ale přeci nebudu říkat, né babičko to nekupuj - vánoce ještě nejsou, Luky z toho nemá rozum a Luky ještě nesedí. :grinning:
Ty voe, vylézt v 10,15 to je čas který ani nepamatuju, že bych někdy takhle pozdě vylezla, možná někdy když mi bylo patnáct? :confused:
5. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Tetes, vstávačka v osm je u nás poslední dobou skoro furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Resp. Honzík vstávačka v 7 cca a do 8mi tam vydrží.
V noci od 1 do 2 Honzík nespal, achjo, nechápu, že se občas tak probere a nemůže zabrat. Na zuby to nesvádím, v půl druhý stál v postýlce, smál se na mě a ukazoval na stěnu, že tam je krteček a že ho má i na postýlce, celkem vtipný, ale ne v půl druhý v noci! :grinning: Nejhorší je, že ho vždy položíme, odejdeme a on je 5-10 minut ticho. Pomalu a jistě zase skoro už spím a najednou dědědě v chůvě, uááá, kník, buch dudlík na zem apod. a je zas po spaní. A takhle 5x za sebou, uběhne hodina a nakonec Honzík usne.
Dopo byl Honzík s P. a s mým tátou v bazénu, já jela nakoupit, mám i pár blbostí na vánoce konečně!
Mel, pěkná židlička, už ho v ní krmíš? Nebo když je to k vánocům, tak začněte na vánoce, bude mít Luky změnu pak :wink:
5. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Puzz, ještě v ní nekrmím, protože v ní fakt neumí sedět, spíše v ní visí. I když teď mě napadlo, že bych ji mohla dát jako se stolečkem a pak by u toho možná "seděl". :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Mel, páč ty jsi blázen na šíšu a vždycky jsi vstávala brzy, což je pro mě naprosto nepochopitelné :grinning: No, ježíšek to má schovat a dát až pod stromeček,né? :slight_smile:
Puzzi, no to teda nechápu, že nejsi v sedmém nebi,když ti Honzík v půl druhé ráno ukazuje kréétečka. :grinning:
Jj, to znám,když je po jídle položím, zalezu do postele, schválně si ještě moc neschmoucám přeřinu pod sebe, abych nebyla moc uvelebená, pak je tam ticho, tak se pěkně zavrtám už skoro v limbu a najednou kník,kník, teda Míša říká gin,gin,gin,gíííín.
Já už mám na Vánoce koupeno všechno,né že bych byla tak vzorná, ale 90% věcí jsem nakoupila přes net,protože nenávidím lození po krámech,ještě když je všude hafo lidí a navíc teď se mi s dvojkama zrovna do nákupních center nechce. Včera jsme byli s P. večer v Tescu,děti už spaly, tak pohlídala babi. V tomhle je fakt výhoda, že víme, že děti nejdéle do 19 hodin spí a dřív než v 01 h se nevzbudí. Za chvilku razíme ke tchánom, tchán má 60-tku a navíc budou dělat dětem mikuláše (bude tam 7 dětí) a večer jdeme se známýma na véču,takže zase bude hlídat spící dvojky babi.
5. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tetes, nejsem blázen na šíšu, jen prostě z jen tak ležení v posteli jsem naprosto pak rozlámaná a zničená, takže prostě nemůžu jen tak vylehávat a nějaký ten mikrospánek mi akorát způsobí bolest hlavy. :unamused:
5. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj Děvčata,
Dlouho jsem tu nebyla.
23.11.09 jsem byla na IUI, dnes jsem 11DPO a 23DC a mám to v albubu :sunglasses:
5. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Celou dobu vás čtu, ikdyž jsem tu nic takovou dlouhou dobu nenapsala,
protože jsem měla pocit, že se mezi vás moc nechytám.
5. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
Lum držím všechny palce, budete mít krásné vánoce. :dizzy_face:
Mimochodem Jani má dnes narozky, tak jen abyste věděly :wink: .
5. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Jani tak všechno nejlepší a ten nejkrásnější dárek sis nadělila sama :dizzy_face:
Lum blahopřeji :slight_smile:
byli jsme na vánočních trzích, Vojtovi se moc líbil vánoční strom a taky vláček který svítil a vozil děti, nazpátek jsme potkali spoustu Mikulášů, ale Vojtu to vůbec nezajímalo
5. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Lum, :dizzy_face:
No jo, já si říkala a pak zapoměla, JANI VŠE NEJ NEJ K NAROZENINÁM, NO A TEN NEJHEZČÍ DÁREK MÁŠ UŽ DOMA. :wink: TAKŽE CO VÍCE PŘÁT. :dizzy_face:
5. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Holky děkuji moc za přání. Letos ty narozky nějak neřeším :wink: Třeba právě teď vyháníme prdíky :slight_smile:
Jinak Milu mooooooooooc děkuji za nádhernou ranní SMSku, moc mě potěšila.
Lum gratulace, ať dál sílí.
5. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Steffi, vše nejlepší k narozkám, takže o 6 dní s Kubíkem to vyšlo :slight_smile: Přeju co nejvíc důvodů k pozitivnímu naladění a to není tak těžký, to ty umíš dobře :wink: První narozky jako máma, to je hezký, určitě jsme ti loni přáli min. // a ono to vyšlo a už máš doma // v reálu. Tak ať to jde všechno, ať jste spokojená rodinka :dizzy_face:
Lumcag, na tebe si trochu pamatuju, jů, //, tak to je krásnej dárek k Vánocům, tak přeju, ať sílí! Budeme rády, když se zapojíš, těhule tu pomalu vymírají, je potřeba nových!
My jsme nadělili Honzíkovi k Mikuláši takovej Milka balíček s plyšákem, nejvíc ho zajímala cedulka na tom balíčku, plyšáček vůbec :sweat_smile: Dali jsme mu kousek čokolády (premiéra a né že bychom chtěli pravidelně, ale jen tak jako dárek k Mikuláši). Chutnala mu, to je jasný a jak chodil a lezl, tak se za ním táhla čokoslina :grinning:
Tetes, bych řekla, že největší výhoda, že máte někoho na to večerní hlídání. Honzík večer taky pohoda, ale chybí nám ten hlídač poblíž :sweat_smile: Hele, co kdyby vám hlídala dvojka nějaká babička a vy s P. přijeďte k nám a budete hlídat Honzíka a my si někam taky zajdem, co ty na to? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
ahoj jani vse nej k narozkam a darecek uz mas...chapu s neresenim ja mela taky olivera na narozky cerstve :slight_smile:)
lum gratulace myslim ze budete mit peknou fotecku pod stromeckem :slight_smile:)
rio fakt nezajimal jooo ...my jsme byli koupit veci na adventni venec jsem to minulej tejden nestihla takzzitra budou horet dve svicky nove :slight_smile:)) ale je peknej a pak jsme byli u kamarada
zitra cekame navstevu tak se tesim akorat jeste musim udelat buchtu a to me neba :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
ahojte,

Jani, krásné narozeniny s Kubíkem :slight_smile: to je fakt nejhezčí dárek :slight_smile:

vstávání v osm dobrý :slight_smile: Stleinka teda poslední dobou vstává v 7:15, ale to už je pro mě pohoda..

tetes večerní nákupy bez miminek taky závidím, my bysme měli zase možná občas i hlídání, ale tuhle jistotu se vstáváném Stely jsem už ztratila.. kojíme mezi 21:30 a 22:15..

puzzi čoko slina :slight_smile: určitě měl Honzík pěknýho mikulajdu :slight_smile:

mel já jsem teda občas vděčná i za mikrospánky, ale ten pocit, že si jako člověk lehne, všechno se tak uvelebí a právě si slastně řekne že bude spát a v chůvě se ozvě uááááááá, kvík kvík prsk... je na zabití... :grinning:
5. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
jo tek, gratulace k "tátovi", to je určitě krásný pocit :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.