• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Holky děkuji :wink:
Jani (steff) vše nejlepší k narozeninám. Jó je to překvapivý dárek. Asi něco na té psychyce je :sweat_smile:
zařizovali jsme si jko každý rok dovolenou do italských alp a ono se asi nikam nepojede.
Jinak každou chvíli budu tetou. Mé budoucí švagrové se po 3 potratech podařilo otěhotnět a teď už pomalu rodí. termím má 10.12., ale už ji odešla hlenová zátka tak snad.
Holky máte všechny krásné ratolesti.
Já jsem v tel. kontaktu s Martuši, takže když jsem měla chvíli odpojený internet, tak jsem měla info od ní co se vše děje.
JEN MNE MRZÍ, ŽE jsem nestihla nikdy dojed na srazík. Vždy mi do toho něco vlezlo. Ale snad se teď zadaří. 15.12., pokud mi potvrdí v Motole krev tak od 28.12. jdu na nemocenskou dovolenou :sunglasses:
5. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Já po ránu zůstávám v posteli, co nejdýl to jde :sweat_smile: I když od těch 7mi třeba už taky moc nespím, ale jen tak polospím, pomůže mi to a kdybychom vstávali a dupali, tak bychom akorát rušili Honzíka, žejo, to by byla blbost, musí mít klid na svoje ranní postýlkové dovádění :grinning:
Já se vždy u mlíka kolem tý 7mý ranní mírně modlím, že by mohl ještě usnout, většinou to nevyjde, ale je super, že si v postýlce vystačí sám a už to není jako dřív, že jsem si lehla, kvík kvík a muselo se teď hned vstávat. Teď se půl hodiny válím a přemejšlim, jestli ho tam ještě nechat nebo jestli už teda vstáváme.
5. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
je taková hrubka. Já chtěla napsat psychice. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No to asi začínají se mnou lomcovat hormony.
teksas
máš pravdu byl by to opravdu hezký dárek.
5. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Lumcag, nojo, už vím, si tě pamatuju, žes taky chodila do Motola, jsme to tu kdysi dávno řešily. Krev ti stopro potvrdí! teď už to bude ok, to klapne, jsou to mírně nervy (haha mírně :sweat_smile:) ty začátky těhotenství (no vono i prostředky a konce, co si budu nalhávat :grinning:), ale je to tam a bude a jsem zvědavá, co to bude, až to bude :wink:
5. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
lum to je moc fajn :grinning:
5. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jani vše nej uživej si narozenin a dlouho se koukej na ten svůj dáreček protože takový jako je dneska už nikdy nebude tak že koukej a pohlaď protože každý den je v orginálním balení a každý den je dárkem.
5. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
nic jdu spát nic nevidím jsem KO dobrou noc stejně už všichni spíte :wink:
5. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
pudly Tys to tak krááásně napsala :slight_smile: :dizzy_face:

taky jdu spát, brou všem..
5. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj! :slight_smile:
Jani, přeju Ti k narozeninám moc a moc štěstí! :dizzy_face:
Lumcag, gratuluju a držím palce!
Večerní hlídání je super, ale já jsem většinou tak K.O., že ho ani nevyužíváme... :sweat_smile: Dneska odpo hlídala mamka a my byli ještě dokoupit nějaký dárky, s M. nechci v tomhle období do nákupních center radši chodit.
My dali M. k Mikuláši hračku-mobil (takovej ten realistickej, co vydává zvuky) v naději, že by mohla vynechat ty naše... Tak uvidíme. :sunglasses:
Kay, snad už se vám to brzy nějak stabilizuje.
5. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz
Jani, všechno nejlepší k narozeninám. :slight_smile: :slight_smile:
Puzzi, no máš to vymyšlené moc pěkně, taková akce kulový blesk,akorát místo stěhování, hlídání. Jj, je to super, babi bydlí tak 3 minuty autem, takže pro ní sjedu a pak jí večer zase odvezu, děti spinkají takřka 100%, dneska jsem babi přivezla dřív, tak byla i na koupání a M. měl hrozně dobrou náladu (jako posledních 5 dní neustále, pořád se směje ani nezabrečí za celý den) a pořád se na ní smál, tak z něj byla úplně maximálně unešená a bylo na ní vidět jak je dojmutá,tak jsem měla radost. Přeci jen děda umřel před rokem, pejsek jí umřel tak před půl rokem a ona teď nemá jakoby nic, takže je to pro ní vzrůšo za které je moc šťastná. Navíc chodí spát dlouho,takže to pro ní fakt není žádné otravování. A ona na to, že jí v lednu bude 70 let, vůbec nevypadá ani vzhledově ani myšlením, takže super. Teď jí k 70-tinám budeme kupovat pc a internet, tak jsme zvědavý jak se s tím popere. :slight_smile:
Lumcag:gratuluji k //,15.12..2008 mi propouštěli s dvouma srdečníma akcema z centra. Nostalgie jako prase.
:slight_smile:
Jo, holky chtěla jsem vám napsat, jak jsem tu nedávno psala o tom jak vnímám mateřství o tom jak je krásné, že dítě chce jenom vás, byť si to vybrečí, ale že je to krásný pocit. Tak se mi to opět potvrdílo, dřív když už se dětem nechtělo v noci spinkat jsme je brali do postele a třeba Míša milovat usnout na mně, Kačenka občas a to už teď neudělají páč je to nutí pást a já jsem tak strašlivě šťastná, že jsem něco takového zažila ten nádherný pocit souznění s tím dítětem........,že kdybych to nedělala, abych dítě nerozmazlila, tak jsem přišla o strašně moc! A mimochodem s usínáním nemají nejmenší problém a nevyžadují mě u sebe nebo chovat.
Teď mi napadla taková kravina, páč jak jsme byli na té véče, tak jsme se dokázali bavit o úplně něčem jiném než o dětech, jestli bychom třeba tady dokázali den nepromluvit o dětech? To by mi fakt zajímalo,jestli bychom našly ještě jiná témata. :grinning:
6. pro 2009 v 00:12  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes, jiné téma? Ty voe. . . Práce? Ale jaká? :grinning: Jo a to usnutí na člověku, chjo tuhle jsem na jednou fotkou nostalgicky vzpomínala, jak se mi vešel na bříško a teď když si ho na sebe položím, tak za prvé pase koníčky a za druhé má nohy u sousedů. :sweat_smile:
No Luky dostane Mikuláše za chvíli, k nám přišel v noci, jenže nevím zda si to takovej "zlobivej" chlapeček zaslouží, včera zase usnul až v devět a v noci furt dudlajz. :grinning: Teď tu leží vedle mě a vymýšlí kraviny. :dizzy_face:
6. pro 2009 v 06:13  • Odpověz
bréééééééééé

puzzi: s tím močákem to je vopruz teda, ale fakt štíco, že je aspon Honzulák zdravý, když rodiče má lazary :grinning:
mel: tjooo Luki má už svoji židli, to už je velkem chlap :slight_smile:
teksas: Oli je šikula, se nedivím, že z toho byl pantáta na měkko, mě to taky dojalo :dizzy_face:
lumcag: gratulace :dizzy_face:
JANI: kua jakto, žes měla narozky včera? já měla furt zafixované 7/12? se mi to kua popletlo s něčím, takže dodatečně VŠE NEEEJ, ale ty už vše nej vlastně máš :wink: :dizzy_face:
tet: já klidně nebudu den o dětech mluvit :grinning:
6. pro 2009 v 06:40  • Odpověz
6. pro 2009 v 07:24  • Odpověz
tjo Mel, to musel být Luky mega hodný teda :dizzy_face:
já byla taky hodná, tak jsem dostala čokoládku :dizzy_face:
6. pro 2009 v 07:27  • Odpověz
gucci, jo to víš, Mikuláš se stavil nejen u nás, ale i na dalších dvou místech. Luky je nejhodnější. . . Když přemýšlím o Ježíškovi, tak manža bude mít pod stromečkem dva umolousané dárky, které mezi těma Lukáškovýma ani nenajde. :grinning:
6. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
dobrý ráno
Jani dodatečně všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: a ten nejkrásnější dárek už jsi dostala
Lumcag gratuluju
Tek tjo Olík už řiká táta???to je šikula,a manžel musí slintat blahem :dizzy_face:
tetes já furt nestačim zírat jaký jsou dvojky zlatíčka :slight_smile:
Mel nechce jít mikuláš i okolo nás??Já chci taky bylíček :sweat_smile: Co na to Lukášek???Vypadá mírně vykulenej z toho :grinning:
Puzzi čokoslina :grinning: :grinning:
gucci tak co,jak je????

Unás to je děs a hrůza,madam už nás 4tej den terorizuje,přez den furt řve,v noci nespí a řve,pořád jí měřim teplotu jestli na ní něco třeba neleze ale je o.k,někdy mám pocit jestli jí třeba i nelezu i na nervy pže mě na ruce třeba půl hodiny řve a můžu s ní chodit,houpat,skákat.... a nic :angry: přijde A. vezme si jí na ruku a ona hned nahodí úsměv a zmlkne :rolling_eyes: Pak teda začne nanovo :unamused: občas jí podezírám jestli třeba neni hladová protože včera jsem jí nakojila a dala A. ať si jí vezme v kočárku ven,dostali sebou mlíko který jsem den předtim odstříkala - to prej vymlaskla po půl hodině a pak teprv usnula,dneska ráno to samý - od 5hodin řev,u prsa se mi vztekala tak jsem to v 7nevydržela a narvala jí flašku,tu zhltla a teď spí :unamused: nevim,nechápu,přeci když se mi podaří ještě i něco odstříkávat tak nemůže bejt hladová ne????Asi jestli to bude dneska pokračovat tak s ní skočim zítra na převážení a třeba dr. něco poradí
Se omlouvám že si ztěžuju ale potřebovala jsem se vypsat,možná i slyšet že je to normální a přejde jí to...... :frowning2:
6. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
ahojte,

puzzi, teda snad atb brzo zaberou a močák bude v pohodě.. snad už na furt, ale to je asi nereálné.. :unamused:

mysky a nemá A. třeba spurt a opravdu hlad.. u táty se může usmívat, bo ví, že od něj mlíko neteče..

evi, no já bych raději kdyby S. pěkně jedla, zatím do ní dostanu tak 3 lžičky kaše.. :frowning2: spaní bych jí pak moc rááááááda odpustila :slight_smile:

jinak s tím spaním v posteli vám závidím, Stelinka takhle prostě se mnou usla jen asi 3 nebo 4x, jinak jem ji musela vždycky vrátit do postýlky.. ona s sebou mele, furt mě tahá, šmrdlá nohama a má pocit že bude mlíko.. a to dělala i jako malinká.. zas ejsme neměli problém s usínáním v postýlce, ale tohle mi trochu chybělo.. ale zkouším to pořád :grinning:
6. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
6. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Kay těžko říct,já měla za to že spurt už proběhnul cca před měsícem kdy jedla jak neurvalá a za 3tejdny přibrala 1.5kg a 6cm :sweat_smile: :sweat_smile: kdyby mělo zase něco takovýho proběhnout tak vyměnim kočárek za trakař a koupim krávu pže to neukojim :grinning: :grinning: Nevim,už mám doma UM (rodina mě odsoudila :angry: jsem hrozná,hrozná matka že???) a kdyby to nešlo tak to nebudu hrotit a zítra bych zašla k dr.
steffi Kubík je krásnej a ty vypadáš děsně spokojeně :dizzy_face: hele a fakt je ti podobnej :slight_smile: ,na tý poslední fotce vypadá děsně rozumně
6. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Prej spokojený po koju, bych řekla, tak tohle nestačilo, chtělo by to dokrm. A vřeští? No teda mámo, takovýhle malinkatý miminko jen a jen mírně pláče. :wink:
6. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Mysky, teda nevím, ale žádnou matku nepovažuji za hroznou jenom proto, že má doma UM!
6. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Jsem ani nepozdravila, tak napravuji, dobré dopoledne :slight_smile:
Holky ještě jednou vám strašně moc děkuji za přání. A ano ten nejlepší dárek jsem dostala 6 dní před narozeninami.
Puzzi no my si loňské vánoce moc přáli, abychom už nebyli jen 2 a konečně to vyšlo :slight_smile:
Mysky my máme každou noc krizovku mezi 1-3, to nejde usnout, honíme prdíky, ale jinak dobrý. I když teď jsem hoďku uspávala. Mladej pán se mi už dneska 2x totálně prochcal, takže už peru :slight_smile:
Mel Kubík opravdu vřeští, má děsnej vysokej ječák :grinning:
No nic, jdu konečně do tý sprchy a vařit...

Joo Gucci pleteš si to s TP. Kuba se měl narodit 7.12., a ono už má týden. Jsem zrovna L. ráno říkala, že mi to přijde nedávno, co jsem vám psala, že krvácím a odcházíme do porodky a ono už je to týden :slight_smile:
6. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Jani a chtěl on vůbec Kubík spát? Ono za chvíli už to nebude jen a jen chtít spát, ale bude si chtít povídat a hrát si. :wink:
6. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
tetes1
Máš pravdu. Nostalgie.
No byla by to dobrá prdel, protože já jsem kdysi na škole byla z pr....le u jedné kartářky a ta mi předpověděla, že si na těhotenství nějakou dobu počkám, že to nebude procházka růžovým sadem, a že budu mít páreček...
Tak teď uvidíme jestli kartářky mluví pravdu.
Jinak všem děkuji za gratulace
Nevím jestli se mám radovat. Doufejme, že mi to v Motole porvrdí krví a ještě, že vše bude tak jak má. Prostě, že to bude na svém místě.
Co se týče manži ....já jsem jej vzbudila a ukázala tt a říkám mu...Víš co to znamená a on , že jede na hory sám s mým bráchou. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ABYS Te POCHOPILY
Totiž můj bráška už by měl být co nevidět tátou. Jeho Marťa má termín 10.12.09, ale už ji odešla hlen. zátka, tak by to mohlo co nevidět vypuknout. Což jsem tu už psala.
No a jak jsme byli s manželem naposled doma u bráchy na návštěvě, tak si domlouvali Italské Alpy, kde mimochodem jezdíme každý rok( brácha mluvil o pánské jízdě). A já na to no pozor pozor a co JÁ? No a brácha mi na to odpověděl, že budu sedět doma, že už nebudu moct.
Jéééééé ten povyroste až mu oznámím, že měl pravdu.
Jinak manžel se bojí zatím projevit radost dřív než bude výsledek krve a UTZ. Má strach se radovat jen z testu, což já mám tyhle pocity také.
Ale asi to vyšlo, protože je mi od včerejška blbě a už 6 den při koupání šílím z doteku na prsa....
a jak je mám velké panečku :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
A mimochodem,
jak jsem byla doma tak jsem se zbavila veškerých věcí dětí od mé sestry.
Má mamka mi říkala, že je to blbost schovávat, že už je všude hezkých věcí na mimča dost a třeba se to brzy povede.
28.9. na mamčiné narozeniny jsme byli doma, ten říjen jsem normálně čekala na MS, aniž bych něco zkoušela,
a když jsem dostala další MS rozhodla jsem se po 3 měsících pauzy, že to zkusíme
12.11. jsem si začala píchat fostimon,
21.11. jsme oslavili s manžou jeho narozeniny
23.11. IUI a 5.12. světe div se //
6. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
ahoj holky

Jani: Kubík je nádherný :dizzy_face: , takový skříteček majinkatý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a podle mě je celý táta, nikdy jsem L. neviděla, ale ted podle fotek mi to tak příjde

holky mě dnes v poledne chytlo to samý co před třemi týdny....asi kontrakce, ale přes 30 min. v kuse a pak to zase přešlo, máma už volala do porodky, pG se převlíkal a brácha holil kvůli sestřičkám blbec :grinning: , nakonec jsem je teda ukecala, že nikam nejedu, páč hG se pak normálně mlela, ale nevím proč to mám tak dlouho a jen jednou....pak jsem celou cestu autem domů měla silné bolesti břicha jako při MS, ale ted doma už zase dobrý
6. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Gucci taky si myslím, že K. je celý táta :slight_smile: Já to říkám od začátku, že ten by otcovství zapřít nemohl :wink:
Ty jo, já bych řekla, že se chystáš na porod. Jsi v 38tt, což je krása, malá je plně vyvinutá a taky to není žádné tintítko.
Já měla takové ms bolesti pak už denně, vetšinou ráno.

Jinak my dneska bojujeme s prdíkama, takže jdu objednávat probiotické kapičky, jelikož K. s tím evidentně bude mít problém. Dneska jsem si fakt dávala pozor co jím a stejně... Ale naštěstí Sabík prozatím zabírá.

Jooo jinak mi včera psala Pajda, že už je s holkama doma. Ale že je čeká hodně ambulantních vyšetření. A že holky pěkně papají, že každá si dá 100ml každé 3 hodky, takže Pavlínka už má tak tak mlíčka pro obě...
6. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
Jani: to jsou super zprávy s tou Pajdou, držím jim palce holkám :dizzy_face:
já mám pro jistotu probiotika už v lednici

no na porod se to už asi chystá, záda mě bolely jak svina celé odpo, zítra nám příjdou dělat šatnu a večer jdeme na ten předporodní kurz, tak pak at si klidně rodím o 106 :wink:
6. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Jani, no řekla bych že je Kubík celý táta.
Gucci, vždyť chceš rodit v lednu. :wink:
Jani probio kapičky na docsimonovi, teda pokud je tam mají. Někdy je mají za plnou cenu a někdy za tu levnější.
Jé Pajdě se chystám už několik dní napsat, jenže vždycky to nějak zabudnu či co. :angry: Ty jo holky jsou pěkný žroutky. :confused:
6. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Gucci jojo taky jsem měla radost, když mi to Pajda psala. Snad už bude vše OK.

No hele myslím, že do toho ledna nevydržíš a myslím, že na vánoce už budete 3 :wink:
6. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.