• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
mel: radši hned ted než na vánoce :wink:
6. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
Mel už jsem je tam objednala za těch 330,- Už jsem to chtěla psát, kde jsou ty levnější, ale pak jsem to našla...
6. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Gucci souhlas, třeba toho 9.12. :wink:
6. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
jj, jenže pan dr. říkal, že se ještě minimálně 1-2x uvidíme :grinning:
6. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
gucci, jó Janča taky měla ještě vydět Darebu.
Jé to jsem vlastně neříkala, jak mi minulý týden volali večer z Podolí, že nemají do statistiky informace o mém porodu a co se nám a kdy narodilo. Já jsem totiž naprosto neschopná osoba a ještě jsem nebyla schopná poslat fotku Lukýse. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
tak to já jsem dostala z Pronatalu normálně lejstro, které mám odevzdat v porodce při porodu, aby mi ho vyplnili a poslat zpátky do Pronatalu
6. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Gucci tak nějak, s Darebou jsem se už taky neviděla. Jsem ho vyměnila za mladšího a hezčího doktora :grinning:
Já budu zítra do Podolí volat, abych v prenatálce oznámila, že už mě nemají čekat. Ale oni to asi už v pátek pochopili :wink:
6. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Jani, myslím, že to dostatečně pochopili. :wink: A stejnak je Kubík rozumný kluk, proč se narodit v Podolí, když má porodnici podstatně blíže domova. :sweat_smile:
6. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
já vím no, jsem zvědavá, jestli už to ted bude pravidelné nebo jak, zatím je to takové volaké čudné
6. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
a zase mě bolí břicho jako při MS...to mám brát jako posly?
6. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Mel taky si myslím, ale ze slušnosti tam zavolám :slight_smile: Jojo je to chytrej kluk :wink:
Gucci jako posly to ber. Ale neboj kontrakce poznáš :slight_smile:

No nic, jdu kojit a pak koukat na Superstar. Přeji všem krásnou noc.
6. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
jani měj se a hezkou klidnou noc :wink:
6. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Gucci no na klidnou noc to moc nevidím, spíš se chystám na noc plnou prdíků..uvidíme.
6. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Jani, pak mi ještě pisni, až budeš mít chvilku, jak jste spokojeni s Teutonkou
6. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jani, on ten čas poletí teď s Kubíkem ještě víc. Mi taky přijde neuvěřitelné, že dvojkám už bude 5 m. Komu je Kubík podobrý si netroufám odhadnout já na tohle nemám buňky a nepoznám to. Ale tobě to moc sluší.
Mysky: tak to by podle tvé rodiny mámy, které třeba neměly mlíko musely být automaticky špatné mámy. To jsou kecy. :angry:
Jé, to je super s Pajdou, tak holky mají být po kom veliké bojovnice, Pavluša už si užila svoje.
Už jsem byla podruhé na tréninku a světe div se, trefím se do balonu, není to sice jako dřív nemám ten pohyb na hřišti a razanci smeče,ale náhra je třeba v pohodě, jsem to čekala o dost horší. Tak mám docela radost, že jsem se před klukama moc neztrapnila.
:sweat_smile:
Jani, probiotika mám taky v lednici a nemusela jsem je použít. Poslední dobu jsem fakt z dětí úplně nadčená, jaký to jsou hodňouskové. Nikdy jsem nezažila ani půl hodinu v noci proplakanou, už sice přes den strašně málo spí,ale jsou úplně v poho. Samozřejmě,že občas béknou najednou a to je vopruz,ale není to tak časté.
Myslím, že probioťáky mají i na těch ráji plínek a dobrou cenu
6. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojte
pajda už je s holkama doma,paráda
steffi ono to s těma prdíkama bude hned lepší až kubík začne kopat nožičkama a tak...zkus co nejčastěji nechávat bez plínky,to na A. vždycky fungovalo a krásně se vyprděla :wink:
gucci já si taky myslim že na vánoce už budete 3 :slight_smile:
tetes však ty jsi taková sportovkyně že se do toho zase brzo dostaneš :wink:
Moje máma nás 3 děti všechny odkojila bez nejmenších problémů takže podle ní neni možný že někdo jenom tak ztrácí mlíko :rolling_eyes: :rolling_eyes: navíc už by A. nejradši krmila polívkama a kr.kaší takže tam je veškerá debata zbytečná :angry:

dnešek jsem kupodivu přežila,co 2hodiny A. řvala hlady a dalších půl hodiny prořvala než se najedla ale UM jsem ještě nevytáhla,na to přijde asi řada v noci....a ráno asi zajdu k dr ať poradí
6. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak teď jsem se ještě poštěkala s A. kterej popuzenej tchýní že on dostával od 3tejdnů krupicovou kaši a taky vyrost tak proč nechci Aduláka taky dokrmovat tim..........doprdele,mám pocit že tady stojim sama proti všem a nestačim argumentama :frowning2: Jdu se někam zahrabat protože to že mi nedá za pravdu ani chlap jsem fakt nečekala,docela podpásovka :angry:
6. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Ahoj hoky, Honzík byl dnes celej den bez dudlíku, jeli jsme k babi, v autě byl bez něj spokojenej, mysleli jsme, že ho máme s sebou v kufru a že kdyžtak zastavíme, nebylo třeba a u babi jsme zjistili, že jsme zapomněli doma bágl s dudlíkama. zvládl to dobře, byly krizový chvilky, ale zabavili jsme ho jinak, dobrý, od zítra je Honzík přes den bez dudlíka, už jen na spaní. Zkoušeli jsme dnes večer uspat bez dudlíka, že jako totáloddudlíkování, ale chudáček tak usedavě plakal, to nešlo, na spaní mu ho necháme asi ještě dlouho.
Evi, hrací a svítící mobil by úspěch mít mohl! Honzík má vyřazenej nefunkční a to nic moc, naše jsou lepší.
tetes, hlídací babi je ta "kejtý a majkl"?
Jiné téma než děti? No proč ne, ale skoro nic jinýho asi teď neděláme, tak nevim :sweat_smile:
Mel, jů, Luky se měl, dostal dárečky :slight_smile:
mysky, nezávidím, hrůza, 4 prořvané dny a noci, dle toho jak vyije pak Adélka flašku a hned zabere, to svádí na myšlenku hlad, ale zas jestli odstříkáš a mlíka je dost???
Kay, snad to bude ok s močákem, ty ATB asi tentokrát ani nebyly nutný, ale jsem za ně celkem ráda, že snad to vybijou a bude zas třeba na rok klid. Já to taky několikrát zkoušela, jestli by Honzík po ránu ještě neusnul s náma v posteli, ale bohužel.
Mysky, rodina tě odsoudila za UM? Co to je za blby? Za tohle se přece nikdo neodsuzuje, sakra!
Steffi, ty fotky jsou super! Teda fotky, Kubík a vy rodiče! Jak ležíš ještě před porodem, tyjo, teď již neskutečné! Jů, 9. fotka s maminkou, ten je mrňavej. Mně leze z toho mráz po zádech, odchod z porodnice, ježiš, to jsou pocity, si to mlhavě pamatuju a dojímám se tu. Kubík je nádhernej vlasatej krásnej moc!
Noci mezi 1 a 3 pravidlem? Ajajaj, Steffi, teda klobouk dolů, ty si snad užíváš i to noční dvouhodinové nespaní, ty seš boží, bych to chtěla umět být tak v pohodě!
Lumcag, moc ti to přeju ty první těhotenské nevolnosti a prsa a nehory a brácha to předpověděl atd., to je tak hezký :dizzy_face:
Gucci, asi poslíčky, co? Fakt chceš čekat na ten leden? :grinning: Jak píšeš, že tvůj brácha holil, jsem se úplně lekla, že tě holil brácha :grinning:
Steffi, prdíky? Nojono, ty to zmákneš, ty pozitivistko! :wink: To je sranda, před rokem jsem taky řešila prdíky neprdíky a dneska Honzík běhal u babi a dědy a vyhazoval jim tam věci z poličky.
Pajda s holkama jsou doma, hurá, snad už bude vše ok. Takže se neví ještě, proč to nedýchání?
Mysky, :frowning2: krupicovka ve 3 měsících a další kecy, to ti přidá!!! Zkus kdyžtak v noci UM, to není žádná prohra a krize, zkus, jak se bude Aduš tvářit po něm. Mlíko se ti za den dva neztratí a mylsim, že 3 měsíční dítě se za noc pít z prsa neodnaučí.
6. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
No dneska je to mega boj, teď spal 45 minut a zase řev. Tak jsme zacvičili, přebalili a ještě chvíli musí vydržet s kójem. Mám pocit, že baští moc a pak to neni schopen zpracovat...
Mysky kašli na kecy prarodičů, ty rozhoduješ, kdy Adu začneš dokrmovat...
6. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Steffi, to prso a sání asi Kubíka (jako každý novorozeně) uklidňuje, jo, to může bejt, že je pak přepitej a současně chce pořád, nebo ty prdy, držte se, vy na to nějak přijdete určitě, co a jak na Kubíka! Přeju, ať je noc co nejlepší, do kolika ráno spíš? Je nědy Kubník už vzhůru přes den nebo víceméně mezi kojeníma spí a spí?
6. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
Hezké ráno,

tak jsem moc ráda, že Pajda je už s holčičkama doma a že tak pěkně papají. :slight_smile:
Gucci, týý folééé, já si myslím, že rodit budeš taky do vánoc. Nehledě na tom, že se mi dnes o tobě a tvém porodu zdálo, dokonce si nám tady psala i jak velké má přirození tvůj manžel :grinning:(nechápu jak to s tím souvisí :sweat_smile:) a holčičce jsme vymysleli jméno Matylda, pže ty si nic nevymyslela. :grinning: No hele sen jak Brno :grinning: .
Jani, a jejej Kubíka trápí prdíky jo? ¨
Mel, tééda Luky musel být hodnýl, že měl takového pěkného Mikuláše.
Mysky, na ostatní se vyprdni, ty jsi máma a ty si to dělej jak cítíš. I když chápu, že naštve, že ani manža není při tobě. :confounded:
Tetes, náhodou je dobrý, že si i poznala co je balón :grinning: .
7. pro 2009 v 06:36  • Odpověz
Bré ranko,
Puzz teda Honzík je mega šikulák bez dudlíka, no jsem zvědavá jak budeš odnaučovat na noc, to mi pak musí někdo poradit. . . Zatím to neřeším. I když v noci je to fuk, může ho mít dlouho, ale venku když pak potkám tříleté dítě s dudlíkem tak moc nechápu.
Jani, chjo chuděra Kubík a prdíky.
No my zase zuby, v půl jedenácté řev jako když ho na nože berou, tak jsem mu dala čípek a 45 minut zlomená nad postýlkou jsem chlácholila. . . Teď sevzbudil. No dudlík pak bal teda asi jen 2x vůbec netuším.
7. pro 2009 v 06:41  • Odpověz
Dobré ráno,všechny s Maru zdravíme :slight_smile:
7. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
bréééééééééé

Mili: ty voso, se tu chlamu jak cvok :grinning: :grinning: ... to s tím přirozením, to je asi kvůli toho femuru jak to tady pořád řešíme :grinning: :grinning: , se poseru :grinning: ...no už mi psala kámoška, že měla věštecký sen, že budu rodit 28/12, tak uvidíme :grinning:
tetes: super s tím volejem, já už se taky třepu na léto na beach volej a chtěla bych se i k někomu vetřít do haly
jani: drž moc palce a věřím, že to nějak zvládnete, já se v tobě vidím a jestli to nedáš ty, tak já určo taky ne a to teprve bude průfer :sweat_smile:
mysky: to je největší chnuš, když chlap stojí za svou matkou proti své ženě, to bych zabíjela :rolling_eyes: , drž se
puzzi: super bezdudlajsový den :wink: ...můj brácha je magor, on balí všechno co aspon trochu vypadá k světu :grinning:
7. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
jinak jsem vám zapomněla nahlásit, že mám ruce opuchlé jak lopaty...nemůžu dát ruce ani v pěst a z toho mám asi i to brnění
7. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Mílo: :grinning: :grinning: :grinning: ty jedna hambářko. ale když už jsi to nakousla,kolik,že ho ten pG má? :grinning:
7. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Tetes, Gucci říkala, že prý 4,70 cm v klidu... :sweat_smile: :grinning:
Teda Gucci ty si hudák, už aby byla malá venku.
7. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
jo Mili, kolik, že ho ten pG má? :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
tak málo? to není možný, o tom bych musela něco vědět :grinning:
tjo to já jednou chodila s klukem, ten měl fakt tak malýho pinďu...já se furt utěšovala tím pořekadlem, že i s malým kašpárkem se dá hrát velký divadlo, ale hovno, jsou to jen babské klepy :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Gucci, no mě se to taky nezdálo, ale vím, že sem tě v tom snu nechala, že teda je 4,70 pořádnej macek :grinning: .
Jo jinak jak pravíš, hovno hovno slavný soude, jsem zažila to stejný co ty a připadala jsem si jak ošetřovatelka :grinning: . Já vím, že za to chudák nemůže, ale to se fakt nedalo. Ještě se na mě podíval a hotovo, ani nemuselo dojít k aktu :sweat_smile: , to jsem s ním prosím vydržela skoro 6 let....nechápu :grinning: . Tfuj já jsem ale hnusnááááááááá :grinning: .
7. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.