• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tjo 6 let, tak to jsi fakt dobrá, já ani ne rok....a hned po něm jsem měla kluka s mega klackem...to taky nejni moc dobrý :sweat_smile: , to bylo z extrému do extrému :grinning:
7. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Hm moje zkušenost s malým kašpárkem = velkej blbec - pobral veškerou moudrost a on byl CHLAP a já blbá ženská. . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Gucci, tak to já si pak teda našla milence(páč to jináč nešlo :sweat_smile: , to je přece jasný :grinning: ) a ten měl pádlo, ale jako dobrý :grinning: . No a H. je tak akorát, to je myslím nejlepččččíííííí :sweat_smile: .
7. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
No my teda máme téma po ránu :grinning: :sweat_smile: .
7. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
jj já jsem ted taky hodně spokojená :grinning: :wink:
jo tak milence joooo...takže až tě přestanu bavit, tak jsem jasná jo :grinning: cs
7. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Gucci :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
neboj, já začnu po porodu cvičit a dostanu se zpátky do formy :grinning: abych byla k obrazu tvému :sunglasses:
7. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Mílo teda ty se nezdáš. :sweat_smile:
7. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
No to máš Gucci štěstí :grinning: , páč já mám tělo modelky, hlavně teda ty nohy...a taky poprsí tomu odpovídá, no a o výšce ani nemluvím,páč ta je dokonalá :grinning: , takže přece nebudu mít vedle sebe nějakou ženu co bude mít kůži až na zem :grinning: :grinning: .
To víš Mel, taky bych to do sebe nikdy neřekla...ale jsem ráda, že už to není, dva vztahy najednou je makačka, ale prostě tenkrát s tím přítelem to jinak fakt nešlo.
7. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
mili: no co kůži až na zem, ale cecky vytahané až na zem z kojení, to bude něco :grinning:
7. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Hele to se dá srolovat :grinning: .
7. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
jj si udělám takovou roládovou push-upku co :grinning:
7. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
jj přesně tak :grinning:
7. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
gucci, já ale nebyla na voleji ale na nohejbale, to je můj big sport. Volej už je celkem ok, ten už jsem hrála častěji.
Já teky měla jednou jednoho s malým kašpárkem......no to se fakt nedalo, buď jsem měla moc velkou divadelní scénu,anebo je to pořekadlo kec. :grinning:
Tak to si s takhle malým pG femurem teda moc neužije, chudáááák cholka. :sweat_smile:
Ježiši, to jste hrdinky 6 let, 1 rok já vydržela 1 sex.
:grinning:
No, taky už mi mezi kozama začíná překážet guma od tepláků, bude plastika.
Můj první měl hovado,ale byl až směšnej jak byl na něj hrdej, myslím, že si ho i jedno vyfotil do mobilu.... :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
jo nohejbal,vidíš, soráč, já to popletla
já to vydržela celý rok jen proto, že měl prachy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Hm, tak já vydržela jednu "dovolenou". . . Respektive cca tři měsíce vztahu, z toho dva bez postele. . . No a dovolená ukázala, že než s někým takovým tak radši do kláštera. . . Si myslel, že je chlap, jenom proto že nosí kalhoty. . . No a pak teda co se týká toho sexu, tak jsou věci, které chlapa na 99% skoro hned "odrovnají", on patři do toho jednoho procenta, asi jako věřící se u toho modlil či co. . . :confused:
Tetes, guma mezi prsama. . . . :grinning: Velká scéna. . . ty holka dneska perlíš. Si jdu vzít podprdu, jinak tu gumu splňuju perfektně. . . :angry:
7. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Tetes guma mezi kozama :grinning: :grinning: :grinning: , já se asi z tebe potento :grinning: .
7. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky,
ty voe tady takový téma a já mám šestinedělí :grinning:
Jinak noc super, K. o půlnoci usnul a vzbudil se ve 3, nakojili jsme a ještě u prsa vytuh a spal do sedmi. Parádně jsem se vyspala. Teď jsme sice asi hodinu zase cvičili a vyháněli prdíky, ale už je to dobrý a spinkáme, tak se v klidu najím a hurá na prochajdu, když tak krásně svítí sluníčko.
Zítra máme doktorku, tak jsem zvědavá, jestli K. přibírá. My se moc nezdá, i když pije dost, ale má pořád plnou plínu. Je to takovej průtokáč :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Čau holky, pokračujeme v bdění bez dudlíka, celkem dobrý, Honzík občas mlaská naprázdno, občas si pocucá prstík, ale je to celkem v pohodě. Na spaní počkáme tak za půl roku až rok, až mu to budeme umět nějak vysvětlit, vymyslíme na to nějakou story, proč dudlíky nejsou atd. Teď by to pro něj bylo porušení základní životní jistoty, v postýlce je sám, ale s dudlíkama.
Milu, to je teda sen o Gucci, 4,7cm v klidu :grinning:
Dobrý téma se rozjelo, s malýma kašpárkama zkušenost nemám, guma mezi kozama mi ani náhodou nehrozí, což taky teda není žádná výhra aneb sejdeme se na plastice :grinning:
Steffi, určitě Kubajs přibírá dobře, jsem zvědavá, zítra jdete poprvé k dr., viď?
7. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Puzzi, tak si vyhrň vejš tepláky :grinning:
Jani, o femurech se můžeš bavit i v šestinedělí. :grinning:
7. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jani a jdeš k dr. ty nebo příjde ona k vám?

já už mám hotovou šatnu :dizzy_face: a už jsem i přenesla věci z děcáku do šatničky...pG mě sice zabije, ale snad si nemyslel, že se budu celý den koukat na volné police :grinning:
7. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
gucci, nezabije tě. Teď už jsi za vodou, takže klidně můžeš dělat téměř cokoliv. . . :wink: Stejnak nebudeš rodit v lednu.
7. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
mel: no po těch včerejších kontrakcích je to s ním zase horší....dokonce mě chce odvést ve středu ráno do porodky na monitor, abych sama těch 5 min neřídila (to mu ještě rozmluvím, nejsem malomocná).
7. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
gucci no nevím, při těch kontrakcích, když nebudeš mít hned kde šlápnout na brzdu, tak se můžeš klíďo vybourat. Takže jeho obavy chápu.
7. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
no já ho taky chápu, ale pět min v autě mě nezabije
7. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
gucci, někdy stačí i vteřina. . .
7. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
ono mi to zase nenabíhá tak, že bych nestačila zastavit :wink: , prvně je mi zle od žaludku a pak to až najede a stalo se mi to 2x v rozmezí tří týdnů, takže ted mám zase tři týdny klid :grinning:
7. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
ženy tak my se jdem s pG vzdělávat :grinning: , to jsem na to fakt zvědavá
tak šůš, pak podám zprávu
7. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
Gucci zítra už jdeme k dr. Na první návštěvě byla ona u nás a to bylo hned ve čtvrtek, když jsme přišli z porodnice.
Tetesko no o femuru se můžu bavit i v šestinedělí, to máš pravdu. Ale se*e mě, že jen bavit :slight_smile:
Gucci já už se na poslední 2 kontroly nechala odvézt L., už jsem si fakt netroufla řídit, tak si nehraj na hrdinku a ať tě pG odveze.
Tak už máme probio kapky, první dávku má v sobě, tak uvidíme, jestli se to bude zlepšovat, doufám, že jo.
Jo a ještě se nám bobek osypal, jsem zvědavá, co na to zítra dr. Jestli je to ekzém, tak mě picne. Si ode mě vzal to nejblbější :unamused:
7. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
Jani, no počítej, že ty probiokapičky hned nezaberou. Je to dlouhodobější záležitost. Ty pupínky nemjsí to být ekzém, teda záleží kde je osypanej. Luky měl vyrážku na pusině jestli si vzpomínáš.
7. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.