• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel to je mi jasný, že to nezabere hned, ale doufám, že zaberou.
K. má osypanou pusu a pod braadičkou. Ono to vypadá jako potničky, ale zase nemám pocit, že by se tolik potil... V porodnici říkali, že to může být kontaktní dermatitida, ale to nevím, co na to. Zítra se optám, už si dělám seznam :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
Jani, to je vcelku běžné ty vyrážky u takhle malých miminek, tak neboj oni prý nějaké ekzémy se poznají až v roce. A ty jsi teda nezmar týden po porodu a už by jsi chtěla veverkovat,jo? Tak to jsi teda vážně rarita.
Gucci, já bych na tvém místě taky jela, sice jsem to nezažila,ale nemyslím, že by první kontrakce byla taková pecka, že se v tu chvíli přestane člověk ovládat. Akorát jsem zatím nepochopila kritéria,kdy má pG strach a kdy ho nemá.... :sweat_smile:
7. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Teri nooo tak já už dlouho neveverkovala. A kdybych neměla očistky, tak ani nevím, že jsem rodila, tak proč ne :wink:
Teri souhlas, první kontrakci člověk ani moc nezaznamená, kdežto ty poslední, ty stojí za to :grinning: Ale já být Gucci, tak už neřídím. Mi vadilo břicho, jsem se už blbě otáčela a pohybovala za volantem...
7. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
jani oliver se taky osypal cca 14dni po porodu ...a dost dlouho se ho to drzelo ...ja teda ze zacatku nedodrzovala naky jidlo jedla jsme vse....ale pak se to ztratilo a je to v poho ale podle me ma nachylnejsi kuzi
nemusi to byt ekzem neboj ...ty mrnata to mivaj fakt casto
a prutokac? na tomhle u meskoncila bezplenkovka...cural asi 8x za hodinu a ja to na nem ani jednou nepoznala :slight_smile:))

dneska jsem s olousem byla kvuli ocickam porad mu lehce tecou a ptal ajsem se na botky
tak prej ne pokud je vsechno vyvojove v poradku staciu na doma ponozky ze se to bude spravne vyvijet..je to prej tak prirozenejsi ...takze ja na to dlabnu a koupim je az zacne chodit
7. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
zdravím po dleší pauze, byli jsme s těhotnou kamarádkou na chatě a trochu jsme pekly cukroví (Linecký a perníky) a trochu výletovaly a trochu popíjely :grinning: V sobotu jsem s M. v Manduce na zádech ušla 14 km, poledním intervalu, kdy to prospala s asi třema pauzama a probuzeníma, jinäk to zvádala skvělě, mě trochu bilí nohy a zadek, je znát, že jsem někde byla :grinning: Skončily jsme pak v Pizerce, kde byla M. v Ikea židličce a jely busem zpátky, takže pohodovej vejlet i v zimě :wink:
zejtra 10ti měsíční kontrola, jsem zvědavá hlavně na dýlku, bude tady v tabulce asi nejmenší :sweat_smile:

Puzzi gratulace k bezdudlíkování, je pravda, že M. je taky závislák, ale teď ho má jen na noc a na usínání v kočárku, taky pomáhá při oblíkání, který nemá ráda, ale jinak je bez něj, vzpomínám na ty vaše videa, že mě překvapilo, že na všech je Honzík s dudlíkem. Ale super je, že když se vždycky pro něco rozhodnete (např. zrušení nočního mlíka) tak se vám to daří dodržet a jde to odnaučit.
Bezplenkovou metodu jsem fakt nepochopila a chtěla bych to zažít v praxi, já teda fakt nepoznám, kdy M. čůrá.

Steffi, zvládáš to doma fakt svkěle, čiší z toho taková pohoda, äle já si na svoje šestinedělí taky nemůžu stěžovat. A to si myslím, že lidi, co ho maj v létě nebo na jaře to maj od ost lepší, když je třeba venku krásně a teplo a je dlouho vidět, než takový depresivní počasí v zimě.

Já už kojím jen tak dvakrát denně a prsa fakt nádhera :pensive: Ale byla jsem připravená na nejhorší, takže jsem možná čekala i větší hrůzu. Takže pozůstatek těhotensví : váha v pohodě, akorát trochu břicho + jizva po císaři, pigmentová skvrna na čele a na nose, tak třetina vlasů vypadanejch, ale postupně se to lepší, dvě lehký strije na prsou. Ale čiší ze mě mateřská radost a láska, tak určitě na venek působím úžasně :grinning:
7. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jiank jsme ještě včera měli takovou mikulášskou besídku u mámy v práci (ve škole), bylo tam několik rodin a dětí, většinou kolem dvou tří let, tak to bylo fajn, M. dostala balíček křupek a piškotů a hodím sem pak fotku s čertem, asi už se s ním nikdy nenechá vyfotit :wink: i když samo hned po chvíli začla řvát, protože ji choval někdo jinej než já nebo V. :grinning:
7. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
holky mam pocit ze jste nektera zjistovaly jestli se nicku dracekmracek uz narodil prdis
narodil :slight_smile:)))
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=541057&vReferer=
7. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Terkytko, super, že jste si užily. Hele mateřská radost a láska je důležitější jak bezva tělo. :grinning:
7. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
terky tvuj popis tebe mi pripomina
jsem si sla koupit listek na vlak a tam takovej mladej fesak ...
prej jak to ze ty zensky jsou takovy stastny a krasny ..kdyz maji to miminko :slight_smile:))
rikam to jsou hormony :slight_smile:))
hezky jsi si uzivala a marjanak je porad prdelka...a mas na manducu obal bo jeste nosis bez?
my jsme ted naky zatahly chjoooo
7. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Pomalu peču nějaký cukroví, mám už linecký, dělám kokosky a na zejtra vanilkový rohlíčky chystám. Mě to jakože baví a těším se na to a pak vždycky stojím u toho válu a tvaruju a se-u se s tím a nejde mi to :sweat_smile:
Tetes, takový vysoký tepláky snad ani nedělaj :grinning:
Gucci, na monitor se odvézt nech, mně doktor říkal už po 20tt po pohybech, že ať se raději nechám vozit, že už zažil několik nehod těhotných a není to pěkný. Ale na druhou stranu na 99% je to asi v pohodě.
Steffi, tak snad ty probio zaberou! Chudák malej Kubík už je osypanej :-/ No a super, jak se cítíš po porodu už bezva, to je fajn!
tek, s ponožkama mi to říkala i kamarádka a my taky pořídili Honzíkovi bačkory, až když chodil.
Terky, 14 km bych měla problém ujít i bez zátěže. No bane, chodila jsem s kočárem kdysi i 3 hodiny, to jsem těch 14 km možná taky ušla, ale se zátěží bych teda asi problém měla. Seš dobrá!
terky, no právě to je super, když má Mariánka dudlík jen na spaní a krizový chvíle, Honzík ho měl skoro furt, sice na hraní jsem mu ho často vzala, ale i tak ho vždy někde vyhrabal a furt dudal. Dnes 2. den bez něj, včetně procházky po Plzni, jízdy autem apod. Hurá. Po spaní na něj vždy myslí (na spaní ho má), chodí, mlaská, kňučí, ale pak zapomene a jde to celkem v pohodě.
Já taky nepoznám, kdy Honzík čůrá (i když teď jak je velkej už možná někdy jo, sedí, kouká do blba a pak se oklepe), ale rozhodně bych to nepoznala předem, to je asi princip bezplenkovky poznat to předem, ne?
Já mám pozůstatek těhotenství resp. porodu asi jen jizvu, jinak vše jako dřív, na prsou se nic nijak neprojevilo :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hm, taky bych potřebovala začít péct, ale kdy to ví bůh.
Jeden zásadní pozůstatek těhotenství mi teď kňučí v postýlce a né a né zabrat. :grinning: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tek: koukala jsem na ten obal v tvým odkazu, ani jsem nevěděla, že to vyráběj. V sobotu bylo jakž takž hezky, mám takovej teplej overal + měla bundu, na zimu mám ještě vyteplenou kombinézu, tak to asi přežiju bez toho. Máme už i nosítko
http://www.vaude.cz/catalog/img/?image_id=74664, takže pak budem nosit v tom a tam se dá i víc oblíknout.
7. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
jo tak takovej pozustatek porodu mam taky :slight_smile:)
a nektere asi naseru ale mam o 4 kila min nez pred tehu..ale neni to super vsechny kalhoty na me visej..minuela se jsem stala a lada mi stahovala kalhoty ze zadu a olus zepredu
terky kecy prdy taky budem porizovat vaude mam na nej slevu z prace..primo od dodavatelu :slight_smile:)jo tam do toho ji navliknes hodne
7. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
ahojte,

nějak nestíhám, depresí a tak, tak sem moc nelezu..

Jani super, že se cítíš takhle ok.. a osypanej Kubík je asi normální, Stela byla osypaná asi měsíc a něco, čím dál víc a víc, a pak se jí to začlo ztrácet, kožeřka řekla, že to miminnika se takhle prostě čistí.. hormony a to všechno jd eprostě přes kůži..

jinak puzzi doufám, že močák ok a držím pěsti při odvykačce Honzíkova dudlíkování :slight_smile:

všem přeju rychlé a nepřipálené pečení, taky se letos budu snažit..

a jinak u nás nic nového, Stela pořád skoro nejí, mě už berou nervy, jsme tlustá jak prase (tek :angry: ), M. už na to začal taky poukazovat tak mi to nepřiadlo.. jdu spát.. brou
7. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
Bré ranko,
tak miláček nakonec usnul ve 21,15 uhoupán na míči. Samo budíček v půl sedmé, mezitím x dudlíků a trochu čaje, protože nějak né a né zabrat.
8. pro 2009 v 06:51  • Odpověz
čus bambus

Jani: chudinka Kubík osypaný, ale taky si myslím, že je to normál, snad jedině Kačenka od Grej s tím neměla problém, a to se narodila v létě
Tetes: no pG má strach podle toho jak se mu to hodí :grinning: .... ale ne, to bych mu křivdila, jeho to v tu neděli vystrašilo, tak zase plánoval katastrofické scénáře, ale myslím, že už se zase uklidnil
terky: tjo si si žiješ, furt nějaké výlety, si vůbec někdy doma? :grinning: :wink:
teksas: jj včera jsem se na malého Lukáška koukala a seš dobrá s těmi kily dolů :wink:, snad tě budu následovat, abych se líbila zase Mili :grinning:
puzzi: už po 20tt neřídit? no to bych nemohla....ono je to tady do porodky fakt kousek, 5 min autem, brnkačka nebojte :wink:

Jinak včerejší kurz super, byla jsem tam druhá nejvíc těhotná :grinning:, na začátku nám dr. vykládala o tom, kdy jet do porodky apod. a pak tam byla porodní asistentka, strašně super, a ukazovala nám dýchaní a jak tlačit a co má dělat tatínek a celkové info o průběhu porodu...fakt dobrý
Ukazovala nám i jak se chovat u rychlého porodu v autě :grinning:, my těhule jsme si měly lehnout na karimatku, roztáhnout a pokrčit nohy a partner měl jít k hlavičce a pG říká: a ke které hlavičce mám jít? :grinning: :grinning: :grinning:...tak všichni chlapi se začli smát a ta PA říká: no však on vás pak ten smích přejde :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 07:35  • Odpověz
Bré ránko,
Gucci pG je vtipálek, ale on ho ten smích na sále přejde. L. byl jako opařenej, ale bylo příjemné, jak mě hladil. No a když K. vykouknul, tak jsme oba začali brečet a L. šel hned s K. a hlídal ho, aby nám ho nevyměnili :slight_smile:
Kay kašli na deprese. Kilca půjdou dolů, ale nesmíš stresovat. No a Ladunka určo brzy přijde na chuť UM a budeš mít klid. Držím palečky, ať je to co nejdřív.
Holky máte asi pravdu, každé mimi se osype a mu to tak průbežně bledne a zase se to objeví, když vříská...
8. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
no Jani, nechci dramatizovat, ale včera tam byly asi tři těhule co jako říkaly, že švagrové donesli jiné dítě v porodce na kojení apod.....mě tam málem piclo, jsem hned říkala pG, že musí s hG chodit všude a nenechat jí ani chvilku bez dozoru
8. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
Gucci jojo, nejdůležitější je to popsání, pak už moc zaměnit nejdou a to L. ohlídal...a my bychom ho poznali i tak, měl srolované uši :grinning:
8. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
srolované uši? jakto?
hele a jakto, že měl doma ještě ten pahýlek u pupíku?
8. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Gucci normálně je měl složené, ale tam měl málo místa, jsme se tomu smáli :wink:
On ten pahýlek má pořád, oni ho teď nechávají přirozeně odpadnout, aspoň v Krči. Ošetřuju to jen lihem a nechávám to tak...
8. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Hm, tak nám Lukyho snad nevyměnili. . . Později už jsem si ho poznala - piha na tváři je jasné znamení. :sweat_smile:
8. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
jo to nám vlastně včera ta PA říkala, že se to prej ted v Praze dělá, ale že je to na žádost té maminky
a ušička už má dobrý jo?
mě se pG v pátek ptal, když je hG taková veliká, jestli to jako znamená, že bude pak v dětství tlustá :grinning:
8. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
Hm, tak na Bulovce to Lukymu seřízli. Vlastně já ho asi ani s tím pahýlem neviděla. To asi bylo než mi ho přivezli poprvé na pokoj po převozu z JIP.
Jani, srolované uši. :grinning:
8. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tady sama normálně Edi spííííííííííííííííííííííííííííííííí čumím jak s jara.
uši dobrý :grinning: edi měla nožičky křivé měla tam taky málo místa museli jsme natahovat :grinning:
jo ty pahýlky u pupíku teda dobrý s tím souhlasím aspoň jim neteče krev bobkům.
8. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
tak to já se o naši nebojím, že by tam měla málo místa :grinning: , pořád se neskutečně hýbe v břichu...i včera na tom kurzu cvičila s náma :grinning:
8. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
ááááááááááááá je to tady už je vzůru ta moje květinka :grinning: jdu si pro ní pro ospalce.
dneska to tady vypadá na sníh je tady docela tma.
8. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
Gucci tady to teda na mou žádost nebylo :slight_smile: Ale Thomayerka se kloní k hodně přirozenému způsobu péče. Nedávají dudly, maximálně podporují kojení, nechávají pahýlek, fakt super. Až teď jsem si uvědomila, jak je to fajn...
Pudli naše mrně taky spí, i když pořád vyluzuje nějaké zvuky a kroutí se ve spaní :slight_smile:
Uši dobrý, ty se srovnaly 2. den...
8. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
jo ještě něco máme problém s mlíkem jak jsme přešli na 3hami tak začla zvracet tak nevím dávat nedávat?
8. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Jani: aha, tak to je super zase na druhou stranu :wink: , hlavně to kojení teda
8. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.