• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci říkám, jsem s Thomayerkou max. spokojená. Možná jsem i ráda, že to tak dopadlo a rodila jsem tam místo v Podolí :wink:
No nic, zvíře se mi budí, jdu ho přebalit, nakrmit, pohrát si s ním..zatím pa
8. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
tak jsem dožehlila hG věcičky a jsme na tom takto:

2x zimní kombinéza
1x zimní kabátek
1x svetřík
4x kabátek/mikinka

dupačky
56 - 3x
62 - 3x

tílko
62 - 1x

triko dlouhý rukáv
62 - 2x

body krátký rukáv
56 - 13x
62 - 1x

body dlouhý rukáv
62 - 21x + 2x rolák
68 - 5x

overal
56 - 3x
62 - 12x
68 - 2x

tepláčky
56 - 4x
62 - 7x

kalhoty
62 - 3x
68 - 4x (2x džíny)

+ něco málo jetých věcí od švagrové

Tak nevím, mám dokoupit ještě něco v té 56? I když čekáme slona?
8. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Gucci, já myslím, že toho máš více než dost. Akorát teda mi připadá, že máš hodně bodýček s krátkým rukávem - skoro zbytečně, když čekáte princeznu na zimu.
8. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Luky má v současné době cca 7 či 8 bodýček s dlouhým rukávem a peru jednou za 6 dní. . . Ze začátku jsem prala co tři dny prádýlko (plíny peru co tři dny nadále). Takže aby jsi hG tak 3x denně převlíkala aby to všechno vůbec unosila. :wink:
8. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Gucci, máš toho víc než stihne malá unosit. A souhlas s Mel ohledně krátkých rukávů. Ještě nevím jestli máš, ale na úplný začátek bych koupila slabou čepičku a rukavičky na doba, mají ostré nehty a jezdí si s nima dost po puse. A pokud nemáš ty tepláčky i s capáčkama dole, tak doporučuji ponožky z HM, jsou sice dražší,ale mají široké gumičky okolo kotníků, takže nemá dítě zaškrcenou nohu a to je pravé úplně super hlavně pro ty těžší váhové kategorie.
8. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
pane jo gucci ty toho máš jako pro pluk
8. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
jj holky díky
ty body s krátkým jsem hodně dostala od kamarádek, já sama koupila jedno balení, ale doma máme hodně vedro, topíme, aby nám nepraskaly zdi
mám i tepláčky s capáčkama dole i tepláčky a ponožky z HM, i čepičku a rukavičky na doma :wink:
tak díky moc
8. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
gucci, tak to jo, já myslela, že ty krátké rukávy si nakoupila ty. Jinak mymáme doma teplo a i tak dávám dlouhý rukáv - praktické hledisko - nemusím převlékat body, když jdeme ven.
8. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
mel: tak já na to krátké body hodím overal a zimní kombinézu, fusak a bude to ok ne...musíme trochu otužovat :grinning:
8. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Honzík je nemocnej. Noc super, i když 3x kašlal, ale hned zas usnul i bez nás. Jednou jsem mu šla dát čaj, jakože mu třeba něco zaskočilo, ale už mi to bylo jasný, že má kašel. Ráno se mírně vzbudil až před půl 8, mlíko a spal do 9ti. Pak jsme mu změřila teplotu, měl dopo přes 38, chudák. Moc nekašle, max. jednou za hodinu trochu, ale něco na něj leze. Od 11 zase spí. Tak uvidíme, jestli se to zhorší, půjdeme zítra k dr, jinak máme srážet teplotu, hodně pít, nechodit ven (achjo, to mě štve nechodit ven).
Gucci, máš toho dle mých měřítek strašně moc. Body s krátkým na zimu jsem vůbec neměla a ani letos nemám, doma máme asi 22 stupňů, já chodím v triku, ale Honzík má body s dlouhým, prostě pokud není venku teplo, tak má body s dlouhým i na doma, myslim, že pidi mimi body s dlouhým teď v zimě unosí, i když máte teplo (taky pozor na moc teplo). Ale pěkná výbava, budeš třeba často převlíkat, tak proč ne :wink:
My máme sušičku, což je taky velká pomoc, nemusím čekat den dva na usušení prádla. Takže momentálně má Honzík 6 bodýček s dlouhým a nosí je furt dokola, peru ob dva dny max., furt nějaký prádlo, takže pohoda. Tepláky má 4, punčocháče 3 a je to až až.
Pudly, jestli Edi po Hami zvrací, tak zkus Sunar, Nutrilon...
8. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
nechápu že před tím to bylo jedinné mlíko co snesla a dneska zvrací i to ale možná že když je starší tak bude sunar lepší vyzkouším a se uvidí
8. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Puzzi, jejej chudák Honzulák. :frowning2:
My máme už asi čtvrtý den prekérku, budeme muset dvojky rozesadit nebo já nevím. Oni se při tvrdém spánku navzájem nebudí,ale v noci když se jeden probere a bylo by to třeba jen na nahození dudla, tak se probere i ten druhý a už to jede, začnou kecat a musíme jim dát najíst.Takže už čtvrtý den se i po kaši poprvé vzbudí někdy po půlnoci a pak klasika po 3 -4 hod. Hlavně to první vzbuzení je hrozně brzy.
Gucci,já dávám body s kr.ruk. pod trička, trička teda moc nemusím,ale přeci jen nějaké máme, tak aby jim netáhlo na záda. Jinak máme doma taky teplo,ale myslím, že na kr. ruk. to teda není, hlavně v začátcích,kdy se to dítě ještě moc nehejbe. Přehřávat teda určo ne, a le v porodce mi říkali, že je lepší trochu teplo,že když je jim chladněji, tak spotřebovávají energii na vyrovnání jejich teploty a pak víc spí a jsou líný jíst......a to v začátcích rozhodně není potřeba.
8. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
puzzi: tjo chudák Honzík, tak už je taky nemocný....tak at se brzy uzdraví
tetes: jj no já to tak myslela, že to budu používat spíš jako podvlíkací trika :wink:
8. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Honzík pořád spí, už dvě hodiny a to spal ráno do devíti. Aspoň super, že nemá rýmu a že se mu dobře spí. Ale snad to nebude nic vážnýho, mám trochu strach, kdyby měl něco bůhvíco, abych to poznala, uvidíme, až se vzbudí. Abych něco nepodcenila, co myslíte, že by byly nějaký varovný příznaky? Když bude ukňouranej, teplota cca 38 a občas zakašle, tak to je snad normoš viróza?
Tetes, hm, prekérka, holt jak je dítě trochu starší, tak ho vzbudí něco, co dřív ne, zas na druhou stranu by si dvojky měly na sebe zvykat stále, nevim, jak bych to řešila, nevim...
Jasně, doma ani zima, ani teplo, ale krátkej rukáv bych miminku dávala fakt jen v parným létě, kdy je venku 30 a doma ne o moc míň.
8. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
S oblíkáním, já si říkala, jak budu oblíkat to a kombinace tohohle a ono atd. a pak je docela nepříemný zjištění, že dítě nemá oblíkání a svlíkání rádo a řve jako pavián a člověk rázem začne nakupovat co nejsnazší oblíkací věci :sweat_smile:
Gucci, uvidíš, třeba bude hG zimomřivka a budeš dávat body s krátkým a košilku nebo mikinku, to nějak zkombinuješ a unosíš :wink:
8. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
já ty krátký body fakt dostala, takže jestil to neunosí, tak mi to žíly rvát nebude a bud to pošlu dál anebo nechám na další mimi :wink:
8. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak oni se zatím ráno oblíkají s úsměvem a já teda úplně miluju jim vždycky ráno vybírat co jim dám na sebe,aby jim to slušelo. Se v tom fakt vyžívám. :sweat_smile:
Gucci, dvojky byli v létě, každej měl tak 12 body s kr. ruk a unosili jich tak 6,některé ani neměli na sobě a tak je to ale pořád,jenže vždycky něco vidím a nemůžu odolat. :unamused:
Už hodinu a půl chrní na balkoně, jsem nemyslela, že dají tolik bych si kráva šla lehnout taky.
8. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Puzz, teda chuděra Honzík. Ale může to být i třeba teplota k zoubkům a nebo jen mírně nachlazení, uvidíš co se z toho vyvrbí. Choudě malý.
8. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tetes, teda dvojky jsou čísla. To slyším poprvé, že se navzájem budí. Co vím z druhé diskuze, tak dítka v poho. . . Pravda, tý jedný holčiny se holky oddudlíkovaly samy v cca třech měsících, chrní v poho bez nich. Jedna spí bez vzbuzení do rána, druhá se musí aspoň 2x za noc pomazlit s prsem. :grinning:
8. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak a podáte mi někdo shrnutí?je to šíleně stránek tohle dočítat :slight_smile:

Jani,co Kubík?jak roste? a jste oba v pořádku?
8. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
já jsem ještě pořád v neschopnosti,v pátek mě pustili z nemocnice,včera jsem byla u obvodní a ještě jsem doma,včera jsem měla tlak 100/65,jsem tam asi 15 minut musela polehávat,jak mi bylo slabo a dnes jsem zkusila něco sníst a už jsem zas 7x letěla na wc :cry:
a taky jsem byla na kontrole s rukou a už mi sundali dlahu,zlepšilo se to a o hodně,sice to ještě bolí,ale už to trochu ohýbám,jak jsem ležela v nemocnici,tak jsem celý dny rehabilitovala a dělala si masáže,tak to polevilo,sice to ještě táhne,ale to tak ještě prý bude 3 měsíce,důležité je,že nemusím pod kudlu :slight_smile:
8. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
holky,už máte dárky?já vůbec a hlavně ani nevím co,dnes brouzdám po netu a nic mě nenapadá,nemáte tipy?
8. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
konečně to venku vypadá jako před vánocemi,krásně sněžíííííí,holky,sníííííííííííížeeeeeeeeeek je tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a docela hustě a začíná to držet,juchůůůůůůůůůůůůůůůů,ejchuchů juchuchů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
půjdem bobovat a stavět hejhuláky :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahoj Leni, kde bydlíš prosím tě, že u vás sněží?
8. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Leni, nesnáším sníh. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Respektive tu břečku co po něm pak zůstává na neuklizených chodnících.
8. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
ženy, jdu makat, už chcu mít ten děcák hotový
8. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Puzzi to mě mrzí, že je Honzík nemocný chudáček, snda to bude jen krátkodobá viroza
Gucci my jsme kupovali taky bodýčka s krátkým, ale ty unosil až větší v létě...jinak já nevím, ale Vojta teda hodně dlouho měl bodýčka s dlouhým 56 a overálky a jak byl blinkací tak my jsme měli spotřebu i 4 na den, kolikrát jsem v noci vytahovala z koše nevyžehlené, abych ho mohla převlíct a nakonec jsme ještě dokupovali, ale on měl 48 cm při narození
Oblíkání je u nás šílené, řve a vzteká se u toho, ale asi až poslední dva měsíce,dřív mu to taky nevadilo
Dnes plavání super, měla jsem z toho obavy, opět moc nespal, ale měl výbornou náladu, smál se a výskal a krásně se už potápí, úplně super reaguje a zavře po signálu oči, mám oči
a dnes mě šíleně naštval m. - pořád jen mluví o hledání práce a nic
přitom se mo ozvali z realitky, že by mu nabídli místo, plat dobrý, služební mobil i auto, on nejdřív že se jim ozve a já mu říkám - tak už ses s nima aspoň domluvil aby Ti řekli víc? a on že neví jestli by ho to bavilo a že si chce vybrat a že však já budu mít hlídání - sakra tak snížili mu plat, 5000 měsíčně projede a já snda budu živit rodinu nebo co...to hlídání nám sice nějaké peníze přinese, jenže ne zas tak moc, navíc může onemocnět na dýl ten malý, Vojta nebo já a hned na tom budeme bídně, na to se spléhat nejde...a on na to úplně kašle, fakt mě to štve, strašně jsme se pohádali a on odjel pak uraženě do práce
8. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Rio, chjo, ti chlapy. . . A věřím, že tě štve. Hele není on ve znamení Býka? Protože podobně kecá můj táta už 10 let a stejnak furt je na jednom a tom samém místě, můj choť (teda na peníze si stěžovat nemůže) ale taky by furt měnil a stále je už 8 let ve státních službách (no v soukromém sektoru by možná bral víc). :confused: Jinak Vojtíšek je šikulka - plavec od narození. :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
mel ne býk jsem já :slight_smile:
no on nezapomněla do toho samozřejmě pléct i to, že k vůli mě musíme počítat každou korunu, že jsme mohli zůstat v Březině, ale já jsem chtěla jít do pronájmu a blablabla....fakt mě nasr...
8. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.