• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci,na Liberecku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Rioko,tak to věřím,že jste se pohádali,tohle by mě teda taky nas**** :angry:
8. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
I26 ještě teď to ve mě vře když si na to vzpomenu
8. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Rio, a jéje. . . No snad se to brzy urovná. . . . Ke všemu já měla pocit, že jste chtěli koupit vlastní domeček, to byl snad tenkrát nápad tvého muže ne?
8. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
no spíš to byl můj nápad, já jsem chtěla vždycky odejít od nich a to bylo řešení, ale nic jsme nenašli a pak už by nám nepůjčili, když jsem šla na MD
8. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Rio, aha. . . No ale stejnak nic to nemění na situaci, že kdyby to vyloženě nechtěl, tak ani do toho podnájmu nepůjdete, i kdyby jsi se na hlavu stavěla.
8. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
to je právě fakt
8. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky,
Puzzi přeji, aby Honzulákovi bylo brzy líp. Snad je to jen lehká virozka a bude dobře, až se pěkně prospinká.
Rio tak to bych m. kopla někam. L. taky chce odejít z práce, ale aspoň pro to něco dělá. Tak ať se to brzy urovná. Ještě že ti Vojtíšek dělá samou radost.
Leni to je dobře, že už se lepšíš. Ty sis ale holka navařila, takový vyčerpaný organismus. Pěkně odpočívej a hlavně ať tě nenapadne letět do práce nikterak brzy.
Jinak sníh závidím, to co je dneska v Praze je mega hnus :unamused:
U dr. jsme dopadli dobře. Vyrážka je normoš, prý je to z hormonálních změn. K. váží 3440g, což je o 130g víc než při propuštění z porodky, tak paní dr. říkala, že je vidět, že pěkně prospívá. No a K. ji ukázal, jak hystericky řve, když je nahý, jak umí čůrat i kadit. Tak se smála, že je naprosto spokojená a ža jsme naprosto zdraví. Trochu mu teče pravé oko, tak udělala výtěr a napsala ATB kapičky. No a další kontrolu máme za 14 dní.
Jo a dneska K. upadl pahýlek, tak už má krásnej pupík :wink:
8. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
Jo Gucci body s krátkým nemám vůbec a vůbec ho nepotřebuju. K. má pořád dlouhý rukáv i když topíme hodně a máme teplo. Ony ty mimča nemají moc dobrou termoregulaci a třeba ručičky má K. dost často studené. Ale jinak toho máš dost. Uvidíš, kdyby malá hodně blinkala, nebo se ti jako náš malej občas po i přes plínu, tak budeš víc prát. Ono se to nasbírá :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Mel, oni se třeba vzbudí úplně najednou i v kočárku a to aniž by jeden ceknul,prostě to tak mají.
Puzzi, to je právě vono ono je nevzbudí nic ostatního,mají pořád otevřené dveře do pokojíčku a včera jsem třeba dělala s mixérem a ani to s nima nehlo, kolikrát tam jdu a úplně normálně nahlas mluvím a taky nic,ale navzájem na sebe takhle reagujou, to si nemyslím, že je nějak změnitelné....i když třeba to nějak jde.
Jani, tak super, že je Kubík v naprostém pořádku. :dizzy_face:
Rio, tak to je opravdu k naštvání a ze všeho nejvíc by mi vadilo to vyčítání, že jste se přestěhovali,protože to už podle mě byla nutnost nad nutnosti. Kdyby měl jít dělat něco co ho opravdu nebaví,tak bych pochopila,že se mu do toho nechce, páč byť za dost peněz dělat práci,která nebaví je šíleně úmorné,člověk je pak zbouchanej a bez energie,ale shánět něco nového by teda mohl a nevím co je větší popud než když jim ještě sáhli na peníze. Nechápu. Mlátit.
8. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Jo, teď jsem s dětma ležela na podložce, Míšu jsem měla na pokrčených nohách a Kačenka ležela vedle mě na zádech a koukala na mě, zpívala jsem jim asi 20 minut a ona mi celou dobu naprosto nehnutě koukala na pusu a pak se krásně usmála. Samozřejmě, že mi ukápla slza....
JO, zapoměla jsem Kay z čeho máš depky? Z postavy? Tak to vítej v klubu,já už se pomalu stydím vylézt na ulici. Myslím, že to nebude dlouho trvat a P. už mi taky něco řekne, ale zase já to beru tak, že mi to alespoň donutí něco dělat, než aby mi říkal, že pohoda.
8. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
jé Jani, to je super, že je Kubajs v pořádku, ale nic jiného jsme nečekali, že jo :wink: a s pupíkem taky paráda, je fešák a může balit malý mimiženský :sunglasses: :slight_smile:
rio: to je trdlo ten tvůj manža, přesně jak píšou holky, nakopat někam fakt a to stěhování předhazuje dost brzo teda :rolling_eyes:
Leni: aha na LIberecku...tak to jo...já zimu nesnáším, takže já se už třepu na jaro
tetes: tjo dojááák, já hG zazpívat, tak určo řve jak tur :grinning:

jinak jsem holka šikovná a mám připravenou postýlku a vyžehlené věci ve skříni :sunglasses: , taška sbalená, autosedajda připravená, koš na mimi taky, deky a osušky vyprané, zavinky připravené, plíny nakomínkované :sunglasses:
8. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Gucci, hůř než já zpívat nemůžeš,hvězdnou pěchotu bych vyhrála s přehledem,ale těm dětem je to díky bohu jedno.
8. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
tady se řeší depky z postavy,tak já budu taková dobrá duše a příjmu třeba 3 kg :wink: ,já to v nemocnici schodila a jsem pořád na 53 kg
8. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
holky neblázněte,koukejte,jsem živý důkaz toho,že stačí nějaká nemůcka a psychika a kila padají!!!!!!!! :frowning2:
ležel tam na oddělení kluk,co chodil do fitka,tvaroval postavu,pak přišla nemoc a schodil za měsíc 16 kg a nevědí,co s ním,bylo mi ho líto :cry:
8. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Tetesko doják, já jsem připo.., i když K. vyloudí úsměv teď a to vím, že je naprosto bezděčné...
Já K. taky zpívám a taky se divím, že u toho neřve, jelikož to je opravdu víc než falešně :grinning:
Gucci šikovná, teď jen porodit.
Jo a K. čeká na malinkou hG, tak šup šup :wink:
8. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
ahojte, tak my měly dneska fakt náročný den, nejdřív k té nové doktorce, ta kjsme registrovaní, akorát jsme tam přišli když tam bylo očkování spály, tak tam bylo mega lidí a trochu jsme je omylem předběhli ale co, objednala nás tak co..
pak jsem se stavila v práci, všechny mařky byly samo ze Stely unešený, pak jsem jela do Brány k dětem a vyměnila tam pár věcí za overal, který jsme dostaly k narozeninám, ale byl nám už malý než nám ho dodali.. no a pak jsme se ještě stavila k mamkce do práce, ta byla taky rád a pak jsme valily na tu rehabku.. paní byla moc příjemná, jsem ráda, žejsme tam šli, prý Stelinka neví jak dál, dostali jsme cviky na posílení ruček, což jsme ráda a taky na nořky nějaký cvičení.. a pak nám paní ukázala jak ji správně nosit, to jsme dělali taky )úplně špatně takže snad nám to pomůže.. příští pátek jdeme na kontrolu, paní rehabka nás objednala i k mudře, tak jsme ráda.. a ještě nám řekla,že budeme s novou doky spokojení, že ji zná.. tak od zítra budeme cvičit, spíš tak hrát-cvičit, dneska Stela skoro nespala, a od 18h už spí..

gucci, teda to je fakt hodně oblečení :slight_smile: jinak mi zbyly bodýčka z léta s krátkým v 62 a Stelince některé pořád jsou a taky je používám jako podvlíkací triko pod overal / pyžamko.. ale přes den má stela normálně tepláky a triko s dlouhým..

puzzi, teda chudák Honzulátko, snad mu aspoň ta teplota brzo klesne.. no venku je stejně hnusně, tak as je to dobře že nepůjdete a jestli bude spát, tak ani vybít nebude ptořebovat..

tetes :grinning: já Tě úplně vidím jakse vyžíváš v tom oblíkání.. ale je fakt, že mě to baví taky tak, Stleince oblíkání taky neva, dneska jsem ji dokonce přistihla, že když jsem ji chudáka mordovala v kočáře do bundy, skoro ruku lámala, ona se tomu řehtala.. :sweat_smile: :grinning:

tetes s tím buzením dvojek, nevím taky jak bych to řešila, ale je prostě možné že s ejim mění nejen styl spánku ale i intervaly na krmení.. holt nic není navěky a asi bych je nerozdělovala.. vím že je to asi horší jestli mají UM, nevyznám se v tom ale jsou tam asi nějaké doporučené dávkování..

rio, teda ten M. :angry: fakt bych těm chlapům někdy liskla..

tetes, tak Kačenka je asi dobrá posluchačka :grinning: jinak jo, sere mě postava.. a M. že mi to říká.. on ataky není bez chyby.. mě to samozřejmě taky vadí, jak vypadám a dost.. jenže i kdybych chtěla tak nemám teď sílu s tím něco dělat.. jo kdyby řekl, hele já malou 3x týdně pohlídám, běž si zacvičit, tak budu nadšená, ale myslíš že to řekne? to Tvůj P. to aspoň udělá.. dneska jsme třeba tak mrtvá, že asi usnu u zpráv, ještě si představím že bych cvičila.. ale půjčila jsme si od anippky ten posilovač na břicho, je to fakt docela dobrý, teda nevím ještě výsledky, ale tak jako břicho cejtímdost a záda vůbec..teda když cvičím..
8. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Tetes dobrý, že Kačenka na Tebe koukala. Já dneska věšela prádlo - povídám při tom Lukymu, zpívám. . . Taky na mě koukal a najednou šup na bok - mám tě už plné zuby mámo. :sweat_smile:
8. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
Honzík měl odpoledne po spaní 39, chudák hotovej, nosili jsme ho, Pepa ho choval, Honzík na něm polehával, to teda až kvečeru, odpo Pepa pracoval a já nějak Honzíka zabavovala, ještě to šlo. večer blbý, zas teplota skoro 39, dali jsme mu zábal, Nurofen na noc, hned usnul vysílením. Odpo ještě jednou spal hodinu a půl. Ráno jdeme k doktorce, je to divný, ani rýma, kašel naposledy dnes ráno, ten ho prakticky hned přešel, tak nevim, že by 6. nemoc? Zuby spíš ne, do pusy si nesahá, nějak extra neslintá, no, možný je všechno.
Rio, super na plavání, to je bezva, to hned přidá na náladě!
ty voe, M. je s tou prací teda fest zabržděnej, asi se mu v tý současný líbí a myslí nevím čím, jak na něj? Sakra, to je zabedněnec, bych poradila Zkus to po dobrým, ale sama bych na po dobrým asi neměla.
Steffi, super poradna, tak vida, vše ok a nemusíš mt strach, že by měl Kubík málo!
Tetes, to je teda zvláštní, že samy sebe vzbudí a nic jiného ne. tak bůhví, jestli by se nebudily šestým smyslem, i kdyby spaly každej jinde. Ale přimlouvám se, aby spaly spolu, je to určitě uklidňuje.
Tetes, takže nakonec zpíváš? Si pamatuju, jak jsi říkala, že zpívat nebudeš, jak teď říká Gucci a najednou jo :wink:
Leni, doufám, že se na čas vyprdneš na cvičení atd., teď je cílem vánočně se vykrmit!
Kay, náročnej den, ale gratuluju k nové dr., kterou ti posvětila i příjemná rehabačka a hurá do podporujícího hraní!
8. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Puzz, jé teda copak to na Honzíka padlo? Snad bude zítra lépe. :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Bré ranko. :confused:
9. pro 2009 v 07:46  • Odpověz
Bré ráno,
Puzzi, jj je ze mě úplná arizonská pěnice, zpívám o 106.
Jsem se chtěla zeptat Míly jak nové autí, jestli už je vyléčeno a jak se jí s ním jezdí, teda jestli s ním jezdí ona?
Já dávat dvojky od sebe nebudu, to byl jen vtip, že je rozesadím. Ale dneska se třeba M. vzbudil 2,5hod po jídle, tak mi bylo jasné, že nemůže mít hlad, a taky že jo, chtěl se přitulit a pak další 2hodiny bez jídla spal. Puzzi, odbornice přes spánek, co s tím? Jak tohle řešit? Dudel nezabere....
Dneska je dvojkám přesně 5m. to strašně letí. Dnes snad ta první hexa, jsem zvědavá.
Kay, zase kdo jinej než nám nejbližší člověk by nám měl říct, že se mu na nás něco nelíbí? Samozřejmě taktně, taky nejsem zastánce vět typu: Mámo, tady máš špek :angry: Jinak P. by mi taky neřekl jdi já pohlídám,ale já řeknu jdu do posilovny a on pak tím pádem hlídá,ale pozor již spící mimina!, já jsem taky unavená a hodně,je to fakt jenom o tom chtít, taky to někdy zapeču,páč jsem prostě mrtvá. A každopádně mám na sobě ověřenou jednu věc, dokud člověk není ve stavu, že se na sebe nemůže podívat ani do zrcadla,aby se mu neudělalo zle, tak si bude hledat výmluvy, že něco nejde, nebo je mu tak a tak (mluvím o sobě!), ale pak když už je to fakt nechutné, tak se prostě donutím.
Snad je dneska už Honzíkovi lépe?
9. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Jé gratulace dvojkám k pětiměsíčninám, ty jo. . . Nedávno se narodily. :confused:
9. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky, noc dle očekávání nic moc, ale lepší, než jsem doufala. Honzík se budil cca po hodině a půl pláčem, ale vždy po položení a napití čaje zase usnul, takže žádná hrůza, noční řevy se nekonaly. Ale furt horkej, ráno naměřeno necelých 39, je hotovej, dali jsme ho teď zase spát.
Ráno po půl 8 jsme ho vzbudili a šli k dr. Prý mu dole rostou zuby (takže fakt zuby!) plus asi malá viróza, má to v krku mírně naběhlý. Do 3 dnů by to snad mělo být ok, máme v pátek doktorce volat co a jak. Srážet teplotu, zábaly.
Tetes, gratulace k 5M, to letí :slight_smile: Pokud se dítě budí na přitulení, tak to nevim, to je asi neřešitelný, resp. přitulit. Mlíko se odbourat dá moc brzo, prostě nedat, ale když se dítě vzbudí a stačí jen přijít a spí dál (přesně takhle se často budí Honzík, většinou 1x za noc, někdy 2x), tak to se asi bohužel vylepšit nedá, nevim, ale nechat ho brečet a nejít tam by mi přišlo hnusný.
9. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Jo a přeju dvojkám v pohodě reakci na hexu, snad to oba zkousnou bez větších potíží.
9. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Jé choudě Honzík, no ale zase to bude pořádnej zubatec. :grinning:
9. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Mel, si říkám, že takových pět najednou by mu mohlo vylézt, když už se chudák takhle trápí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale fakt bych zuby netipovala, je vidět, že prd poznám.
9. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
No já prd poznala u dvojek - čekala jsem jedničky. Teď bych taky ráda aby mu zároveň s těma jedničkama vylezly nějaké další zuby, protože ty jedničky když se mu ozvou tak dávají řádně zabrat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
čaute, chytla mě uklízecí, ale spíš jsem nějak tak napruzená a potřebuju to ze sebe dostat :angry:

puzzi, no tak snad to bude fakt za chvíli dobrý, no blbá kombinace virozy a zubů, ale hlavně že to není nic vážného.. a většinou se prý děti po nemoci posunou zase o hodně dál, tak třeba ti začne říkat mami :grinning: (teď to zlehčuju, ale věřím, že to bude ok)

tetes, jj, máš pravdu, je to tak, naprosto s tebou souhlasím, jen teď už jsme ve stavu kdy se na sebe nemůžu ani podívat, ale zároveň mám děsný strach o mlíko a to se nějak s hubnutím neslučuje, takže možná to někdo bere jako výmluvu, ale prostě je to nějaký pud ve mě, který mě nutí tu hnusotu v zrcadle prostě ještě chvíli zvládat.. No a Martin měl kecy typu, kdo se má na to dívat.. :rolling_eyes: Kdybych řekla,že jdu do posilovny, tak se nejdřív vyděsí, pak bude hledat výmluvy proč to nejde a já se nakonec naštvu a nikam nejdu.. :frowning2: a nebo opravdu nemá čas.

puzzi s tím odnaučováním mlíka u nás furt váhám, fakt nepoznám, jestli je to naučený nebo hlad.. dneska třeba stela vstávala snad co hodina a půl a musela jsem kojit, dudlíky ani utěšování nezabralo :frowning2: ale asi po tom náročným dni byla plná zážitků a musela to nějak vstřebat.. no a já bláhová si myslela že bude mrtvá jako já :grinning: (usla jsem asi v půl osmé :sweat_smile:)
9. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Puzzi,ne ne,neboj,na cvičení nemám teď ani pomyšlení,takže stroj je schovaný pod postelí.
hlavně chci jít v tom lednu na KET,tak se chci dát pořádně dokupy,abych nebyla pořád tak zesláblá a povedlo se :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.