• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahojte
puzzi chudák Honzík :frowning2: snad to bude brzo dobrý
tetes,gratulace dvojkám k 5timěsíčninám,s tim vzájemným buzením v noci nezávidim :unamused:
Rio,ty chlapy jsou někdy jak malý :angry:
Steffi Kubík krásně přibejvá,no a vyrážka snad brzo zmizí a očičko se taky zahojí :wink:
gucci,já nevěděla že čekáš trojčata :grinning: :grinning: body s krátkym mám taky hafo,spoustu jsem dostala a používám je dost pod tričko tak uvidíš,třeba je unosí
Kay,až přeztaneš kojit tak na diety bude času dost,zatim zkus třeba pro vlastní dobrej pocit tu posilku ale určitě se nenervuj

Možná vás naseru ale já s A. řešim opačnej problém,mi nadává že mám kostnatej hrudník a že rychle hubnu,ale já za to nemůžu,už mám -7kg před těhu a možná proto málo mlíka
Jinak u nás krize zažehnaná,Adulák se rozkojila,občas u toho ještě vyvádí ale jinak o.k
9. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Kay, tak takovýmhle sdělením bych se teda naštvala taky, tohle je netaktnost a sprostota. Dieta by na to mlíko asi nebyla nejvhodnější,ale sport v rozumné míře tomu rozhodně neuškodí. A v tom případě si tedy martin musí ujasnit co chce, buď pohlídá a ty můžeš jít cvičit anebo ať teda drží hubu. :angry: A ty když už dojde do tuhého by jsi se neměla naštvávat a ustupovat od původního co jsi chtěla. Tohle dělá P. a já už jsem se "obrnila" a je mi pak fuk jestli se urazí, páč vlastně stejně dosáhnu svého. Takže to pak Martinovi pěkně ulehčuješ. Mu řekni, že má malýho pinďoura :grinning: když už nic jiného, tak se ti uleví. Bane, sranda.
Mysky, né možná!!!!,ale určitě, mě teda jo, NASRALAS!!!!
9. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
V rámci štíhlé linie právě obědvám jahodové knedlíky, s cukříčkem a zalité hojnou vrstvou máslíčka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
tetes to sem nechtěla,ježiš doufám že to nevyznělo jak provokace :zipper_mouth: já tim chtěla říct,že může bejt problém i v opačný situaci,prostě když si vás chlap bral tak s tim že máte určitej typ postavy a rozhodně nemůže chtít po kay její manžel že najednou po porodu bude mít míry modelky
9. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
holky nehubnout pri koju
pudly jak to delam porad kojim tot jediny recept asi patrim mezi ty stastne co pro koju hubnout...
ja jsem v te same situaci jako mysky mama mi to taky rikgratulace dvojkam k 5m. a taky drzim palce na hexu
no a zbytek uz zase nevim..
9. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Mysky, to mělo být nasralas :grinning: :grinning: :angry: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Holky, podpora protějšku k hubnutí je určitě fajn, ale řeči typu "kdo se má na tebe koukat", to je blbý, to bych se šla tak akorát nažrat na žal :frowning2: Si myslim, že každej sám dobře ví, jestli by měl se sebou něco dělat nebo ne. Já bych taky chtěla, aby MM zhubnul, už teda zhubnul skoro 10kg, přestali jsme kupovat sladký a večer mu nenabízím a pochválím, že zhubnul, občas se zmíním, že by se mi líbilo, kdyby ještě trochu, ono je to těžký nějak motivovat, každej asi sám sobě nejlepší motivací.
Kay, jo? Po nemoci zlepšení ve vývoji, jo? Jsi mě namlsala a jestli né :grinning: MInimálně by se mohl Honzík naučit, že když řeknu Kde je máma, že by na mě ukázal. Místo toho dělá jakože nic. Ale světlo ukáže každýmu, obraz taky, tátu občas, máma je vosk :sweat_smile:
Kay, po náročným dni bejvá často blbější noc, u nás to taky někdy tak funguje. :-/
Leni, super předsevzetí dát se do kupy a leden je za měsíc!
Tetes, tvůj oběd ti závidím, asi se inspiruju na zítra, máme v mrazáku tvarohový jahodový knedle, tak aspoň nebudu zítra muset moc vařit.
Mysky, dokojíš, rozežereš se a bude líp, mně by to bavilo snažit se přižrat si 7 kg :sweat_smile:
Honzík zase spí, po dopo spaní už jen 37,5, teď v jednu zas 38,3, ale je to lepší, chvíli i chodil a kopal do míče. Víceméně je ale u mě a pofňukává, asi ho fakt bolí ty zuby, musim to uznat, když to říkala dr.
9. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky, už ráno mi psala Gucci, že dneska bude až večer, že si pG vzal noťas. Ale monitor ráno byl OK.
My jsme dneska vyřídili všechny úřady a Podolí a teď K. spinká a já jdu taky...
9. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky,
puzzi to je dobře, že to není nic vážného a hlavně aby to brzy odeznělo
my jsme byli na rehabce, máme dva cviky z vojtovky - jeden jsme měli i dřív, druhý nový na kolínkách, je to prý nejtěžsí variace, ale bývá nejučinější ...no Vojta u toho fakt hodně a lítostivě plakal, jsem se musela hodně držet, jinak je to docela boj ho udržet ve správné pozici, jak mi trošku vyklouzne, je to na nic, navíc rehabka říkala že jak je fakt dlouhý, je těžší ho do té pozice poskládat
jak dlouho budeme cvičit nevím, když ho zkoušela, hodně věcí - které by měl umět, nedělal - třeba ho chytla do vzduchu za jednu ruku a nohu a on by se měl opřít loktem o zem a nohou odrazit, no nedělal ani jedno, lezení samozřejmně vůbec neumí - plazení by mělo trvat tak měsíc, on se plazí už 3...
9. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
tetes :grinning: :grinning: no Martinje právě takovej.. a já neumím hned reagovat, ale střádám to v sobě a pak napíšu dopis, kde to všechno pečlivě sepíšu.. určitě to není dobrá cesta ale lepším se... no taky myslím, že kdyby mě martin spíš podpořil, udělal by líp.. a mezináma, taky mi furt kupuje čokoládičky.. :grinning:

dneska jsm to ze sebe potřebovala dostat a udělala jsem tak 4/5 vánočního úklidu (btw mi včera totiž řekl, že taky neuklízím) a jsme úplně hotová, ale už nejsme nervní. zatím.

puzzi, no doufám :grinning: ne že bych H. přála nemoc, ale většinou prý to tak opravdu je, jako by ty děti chtěly dohnat tu nemoc.. buď v klidu, světlo ije ještě dobrý, od kamarádky 15 měsíční synek jí říká tati.. :sweat_smile:
s tou nocí, no tak snad bude dneska ok, docela pěkně spí..

tetes, gratulace 5M :slight_smile:

rio, snad to cvičení rychle pomůže...
9. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
holky furt přemýšlím jak to udělat abych nemusela stelu po "jídle" koupat.. myslíte že je na něco bryndák s rukávy?
9. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
kay my ho máme ale blbě se mi dává, tak teď dávám ten umělý s korýtkem, ale na ten je možná Stelinka ještě malá
9. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit - mám zánět prsu (v pondělí jsem byla na pohotovosti, prot. jsem měla 39), ale už je to o dost lepší.
Jé, tak Honzík je nemocnej. Snad to jsou "jen" ty zuby a bude brzy OK. Madle na zuby hodně pomohlo homeop. Chamomila 15 CH.
Koukám, že Gucci ještě nerodí, zato má výbavu pro letní dvojčata. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tetes, gratuluju dvojkám k "narozkám". :wink: A přeju, ať jsou bez reakce na hexu.
Tak já mám spíš problém jako Mysky - taky skoro každej komentuje, jak jsem hubená... :unamused:
Kay, Martin umí být fakt milej! :angry: Zajímalo by mě, jestli on je fakt tak dokonalej, že si může tohle dovolit říct...
K tomu brynďáku - já používala do teď jen plastovej s korýtkem (na ten nedám dopustit), ale M. už má teď občas záchvaty, že chce jako jíst sama (naštěstí ne moc často!), takže ten rukávovej se začíná dost hodit. Pokud Stela nějak výrazně prská apod., tak bych ho určitě dávala. :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Jé, Rio, teď jsem si všimla, že máš u nicku "snž". :confused: Vy už se taky? :fearful:
9. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Evi taky ale hlavně proto, že moc nevěřím, že to vyjde, tak než půjdeme na ET chci tomu dát šanci, ale zase to nechci zkoušet přirozeně nějak šíleně dlouho, proto jsme už začali :slight_smile:
s tím zánětem to je blbé, ale hlavně že se to lepší - a jak jsi jí ty homeop. dávala? rozpustila ve vodě nebo mlíce?
9. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Holky, Honzík se vyspal a normálně si hraje, chodí, už přes hodinu, vypadá to, že to bude už ok, kéž by!
9. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Rio, to je mi líto, že se na rehábce projevily nedostatky a máte těžký cviky, kolikrát denně to blbý musíš cvičit?
Kay, ty seš teda dobrá s úklidem a Stelinka je hodná, že ti to umožnila, doufám, že když M. umí pohanět, že umí i pochválit a dneska si všimne!
Bryndák s rukávy existuje, např. v HM ho mají, možná i v Tescu.
Evi, Honzík se poslední dobou taky chce krmit někdy sám lžičkou, většinou ho nechám, resp. musím mu nabrat, on chytí lžičku, šoupne si jí do pusy, pak to žužlá, sahá na to druhou rukou, padá mu to do klína a já v duchu úpím :grinning:
Zánět v prsu? Ježiši, jsem myslela, že to hrozí hlavně v začátcích kojení! Ale asi jak je zima, taks někde ofoukla? Ať je to brzo ok!
9. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Evi, teda zánět prsu. No snad už to bude dobrý.
Jo brÿndák s rukávama jsem používala ze začátku, teď už ne. . . Luky místo aby si dával ruce do pusy, tak s nima mává - asi chce odletět a vyplazuje jazyk, prostě mě popohání, že mám krmit rychleji. :sweat_smile:
Jo tu Chamomilii mám doma, jenže nějak nejsem schopná ji rozpuštěnou vpravit do Lukyho, když začne uprostřed noci řvát jak na lesy a není k utišení. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Super, že už je Honzíkovi trochu lépe.
9. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
evi ahojda, no m. umí být "milej" :angry: ona to byla taky trochu reakce že jsem si dovolila se švagrovou vykládat o něm , jaký je prase když se koupe jednou za 3 týdny... :rolling_eyes: snad Ti ten zánět brzo odezní.. já to teda neměla, ale skoro a je to nepříjemné.. odpočívej..

puzzi, jj, já vím že existují, spíš mě zajímalo jestli máte někdo zkušenost jestli to k něčemu je.. :grinning: Honzík super :slight_smile: snad mu bude už dobře.

Stela jí způsobem - vezmu lžičku, dám jí to před pusu, ona si to chňapne rukama a strčí do pusy.. má to všude po rukách po braadě, na krku, v klíně.. plastový bryndák jí vadí, to pak nejí bo ji víc zajímá ten bryndák.. zatím vydržela jen ty bavlněné malé a ty jsou skoro na nic.. Teď mimochodem asi půl hodiny řve, nevím proč, nejde nijak utišit, je asi nevyspalá dala jsme ji do postýlky ale furt pobrekává.. musím za ní.. :unamused:
9. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Rio, jj, to chápu. A kdy byste chtěli jít na ET?
Rozpustím jí to ve vodě nebo v mlíce (pokud třeba dávám kaši)... 2x denně 5 kuliček, pokud je to akutní, tak 4x denně.
Puzzi, tak snad už je Honzík OK.
No, já musím říct, že na to její samostatný jezení nejsem ještě psych. připravená. :sweat_smile:
Já si to myslela taky! Vůbec mě nenapadlo, že mě to potká po 10,5 měs. kojení. :confounded: Ale ono je to asi tím, jak kojím jen v noci a přes den prakticky vůbec, a navíc se snažím odsávat, což už moc nejde, jak už se to mlíko přes den moc netvoří - takže to je pro ty prsa taky asi docela záhul.
Mel, to nemá cenu v noci - to mu dej právě v mlíce nebo v kaši před spaním.
9. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Kay, doufám, že ty 3 týdny jsou nadsázka. :wink:
Pokud S. nesnáší ty plastový, tak je podle mě malá pravděpodobnost, že snese ten s rukávama. Ten M. trochu vadí (korýtkovej ne), ale ona, když jí, tak si toho, co má na sobě, moc nevšímá. :grinning: To s těma rukama měla M. tendenci dělat úplně na začátku, tak jsme jí asi 3 dny drželi ruce od pusy, a odvykla si.
9. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Evčo aha, hm. . . Jenže jak já dopředu poznám, že budou v noci trápit zuby? On to má prostě nárazově. Dvojky byly blbé snad dvě noci, a ty pitomé nevylezlé jedničky se ozývají tak jednou za 6 dní. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím někdy vyfotit toho našeho upírka, teda pokud mě nepokouše. :sweat_smile:
9. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
evi, nejsou.. :pensive: hele a Tys měla u Majdy taky problémy s jídlem? zlomilo se to pak nějakým jídlem nebo jak? pokud kojíš jen v noci, tak bych klidně kojila i já :slight_smile:

ten s rukávama je froté ne? ten by měl být jako triko..? já mám strach jí držet ruce, protože by pak nemusela chtít jíst vůbec:frowning2:
9. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
nazdar evino ....ty voe zanet prsa ale ono se to stava i pri odstavovani ..prave noooo
a jinak teda majda je mooc sikovna holcicka :slight_smile:)
kay coze jednou za 3tydny? a to s nim spis v jedny mistnosti?
oliver ma normos latkovy ...a otvira jen pusu a pak teda ke konci se celej otaci :slight_smile:)
puzzi doufam ze uz bude hozikovi lepe
9. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Evi asi někdy na jaře nebo v létě, ještě přesně nevím
Cvičení dopadlo zatím blbě, nepodařilo se mi ho vůbec dostat do psrávné polohy, bojovali jsme spolu a Vojta vyhrává, vždycky mi nějak uhnul, ach jo :frowning2:
9. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
jee rio to zvladnete to cviico neboj ...stopro mu to pomuze..teda to musim vyzkouset za tu jednu ruku a nohu :slight_smile:)
to se mu bude asi i libit
hele a tak at to zkusi M. ale chapu ja mam co delat taky s olousem jsou jak kaprici vid?
9. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
Teri radši to nezkoušej, to by měla jen rehabka nebo doktor, mě říkala ať to nezkouším taky sama
m. to nemůže zkoušet protože neviděl jak mi to rehabka ukazovala víš
9. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
aha :slight_smile:) chtela jsem zkusit letadylko..aha skara a ty uz ho nedostanes aspon na par vterin do te pozice?
to je na prd mel by tam jit s vama a kouknout se a zkusit si to i on
9. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
právě říkala že je nebezpečné to dělat když nevíme jak, že bysme mu mohli nějak dostat ručičku z pouzdra nebo co
m. tam semnou byl když jsme cvičívali dřív, ale ona říkala, že je lepší, když to umí jeden a pořádně a dělá to jen on
9. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
rio, no jo ale to neznamená, že tam nemůže být s Tebou a když tak si to aspoň nepamatovat.. Já třeba budu ráda, když se mnou M. půjde, bo já si to taky přesně nepamatuju.. ale už jsme na to vyzrála a příště si rehabku u toho vyfotím mobilem :grinning:

tek, no spím, co mám dělat, už jsme zkoušela všechno možné.. poslední taktita je, že jak se vykoupe, tak aspoň za týden sexovat, bo před tím se taky sprchuje.. jenže pak je to jen na něm, kdy se zase okoupe, mě zatím sex třeba jednou týdně nic moc neříká.. takže tudy cesta nevede.. :grinning: :sweat_smile: no a já jsem zase tlustá a neuklízím podle něho no.
9. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.