• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak jo, Jani byla rychlejší :grinning: . Doufám, že to bude u Mili všechno ok. MUSÍÍÍ!!!!!!
29. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak ve středu budeme s Mili zase nervózní obě. Já si mám volat na ty výsledky AFP a mám z toho šílený strach. Snad to bude v pořádku. A Mili CT. Doufám, že tady napíšeme obě jen dobré zprávy.
29. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
pajdi, tak hezky lež, hlavně že vše ok. a pohlaví snad příště, jsem hrozně zvědavá. :slight_smile:
Mili to má za sebou, tak snad ve středu dobré zprávy.
29. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Holky urco to bude u obou dobry a ja se ve ctvtek pridam s dobrymi zpravami z NTS :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak vám teda povím, že jsem nevěřila vlastním očím kolik lidí přišlo na Michala Davida, Boby centrum narvaný k prasknutí a to bylo složení lidí 5-70let. Byl to obrovskej mejdan, všichni tančili a zpívali, Markíza tam natáčela modré z nebe. Normálně by mě nenapadlo jít, já ani koncerty nemusím, ale byli jsme pozvaní.

Máma zatím hlídala a byla úplně hotová jak A.vyrostl a povídá, 14 dní ho totiž neviděla....

jen jsem vás tak přelítla, hele já v tom rozdělení noc/den mám pěknej bordel, nějak nevím co přesně bych měla dělat, tak se řídím instinktem, večer zacvičíme, vykoupeme, oblečeme overal ( no to asi on ještě nevnímá jako část režimu :grinning: ) napapá se a spí, jsem ráda že to chápe, ale nemyslím si že bych ho k tomu nějak vedla, snad jen to večerní cvíčo a koupání, že ho to pěkně unaví.A spí mě zatím jen v kolíbce, nerozděluju to.Když nemůže zabrat tak si s ním lehnu do postele a potom ho přendám :sweat_smile:

jo kay, všechny máme první dítko a je to kolikrát pokus-omyl, hele my jsme třeba ted přemýšleli proč je A. protivnej, nic ho nebaví, chvilku se směje, hned na to natahuje, P. se vyjádřil, že si vymýšlí a chce nosit a on byl zatím utahanej a chtěl spát :wink: ale chvilku nám trvalo, než jsme na to přišli!
29. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš přeji pěkné dopoledne
Ve škole mají deváťáci hodinu angličtiny s mladou krásnou učitelkou.
# # # # # Do probíhající hodiny vstoupí inspektor.
# # # # # Nikde není volné místo,jenom v poslední lavici vedle Pepíka.
# # # # # Tak učitelka usadí inspektora tam, napíše na tabuli anglicky větu
# # # # # a chce,
# # # # # aby jí to žáci přeložili.
# # # # # V tom jí upadne křída, ona se pro ni ohne a minisukně odhalí
# kalhotky.
# # # # # Nikdo se nehlásí, jenom Pepa vzadu má ruku nahoře. "No, je tady
# # # # # inspektor musím Pepu vyvolat, když se nikdo jiný nehlásí, říká si
# # # # # učitelka.
# # # # # "Tak, Pepo, co znamená česky věta napsaná na tabuli?"
# # # # # Pepa se postaví a říká:"Já bych ji šukal, já bych ji tááák
# # # # # rád šukal!
# # # # # Učitelka zrudne. Takový trapas a před inspektorem: "Cože? Jak se
# # # # # opovažuješ?
# # # # # Píšu ti pětku a dostaneš dvojku z chování!"
# # # # # Pepa si sedne, loktem dloubne do inspektora a říká:
# # # # # "Když neumíš anglicky,tak příště neraď, debile!"

Manželé měli těžkou autonehodu.
# # Manželka utrpěla silné popáleniny v obličeji.
# # Protože byla hrozně hubená, nebylo možné vzít jí na těle
# kůži
# # k transplantaci.
# # Doktor nakonec požádal manžela, aby se dárcem stal on.
# # Jak víte, nejčastěji se k transplantacím bere kůže ze sedací
# # části těla.
# # Doktor proto požádal manžela, aby zachoval naprostou
# # mlčenlivost.
# # Operace se povedla a manželka vypadala snad ještě lépe, než
# # před nehodou.
# # Všichni ji obdivovali a ona se chtěla odvděčit manželovi:
# # "Drahý, chci Ti poděkovat, žes tohle pro mne udělal. Ale
# neznám
# # způsob,
# # kterým bych Ti to mohla splatit."
# # "Tím se, miláčku, vůbec netrap. Pro mne je odměnou už to,
# když
# # přijde tvoje maminka a políbí tě na tvář."
29. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
puzzi: je jasny, ze jsou veci nejak doporuceny a ze si z toho kazdej vezme, co chce podle svych priorit. Univerzalni recept neexistuje, to je jasny. Lada ma problem s travenim, tak sterilizuju osto6 a je to fakt desnej vopruz. Ale zase si treba nemyslim, ze by bylo po prani jeste nejak nicit bakterie zehlenim a verim, ze je pro to byl duvod, takze ty veci dodrzuju dost selektivne. K ty noci/den - Lade se to porad meni, spi, jak chce/potrebuje.

Lao: Nam zase PA rikala, ze preci prso si taky sterilizovat nebudeme :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
tak jsme zpět, snad usla. jo tak já doufám, že tu noc/den si nějak tak sama ujednotí našim režimem.. nebude mi vadit, když půjde spát v devět a vstávat bude později...

campi - no já co te´d musím desinfikovat i prsa jsem z toho dost na nervy.. :angry: ale aspoń jsem přešla z té genciánky na octovou vodu, snad se to Stele nebude protivit.. měla od těch bradavek normálně fialovou pusu jak klaun a to je děs.. a octová voda na kvasinky zabírá to mám ozkoušené osobně.. a lžičky na kapky jsme dala taky do octové vody a před použitím prostě opláchnu po horkou voou z kohoutku..

jinak děkuju za uklidnění, rpostě nebudu řešit nic, dokud nezačne nějak víc vnímat okolí, zatím jsme vyprala povlečení na to lehátko a třeba ji tam občas zkusím šoupnout pro změnu.. a večer vyzkoušíme carry baby k tv :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Milu:moc ti držím palce, aby to Mijuška celé zvládla a hlavně, aby bylo všechno v pořádku,ale to určitě bude.
Puzzi:teda ty ty dětičky umíš tak krásně popsat,že to vypadá,jaká tam byla parta andílků :dizzy_face:
Puzzi:super, že spal dneska Honzík déle, třeba to vážně zabírá,dát ho spát dřív,protože čtvrtá hodina ráno na vstávání asi opravdu není vhodná :sweat_smile:
Gucci:já beru taky maternu,ale co si vybavuju,tak mi jí v lékárně doporučovali až od druhého trimestru, v tom první spíš babyplan. A jinak si myslím, co doktor to názor a že spíš záleží na tom, jak se dítko vyživuje z matky než z vitamínů, rozhodě to není dogma, že ten kdo bere vitamíny má velké dítě.....
Steff:téda, máš to bříško pořád takhle maličké, to nechápu jak si ho mohla Míla na dálku všimnout :slight_smile:
Pajdi:to jsou super zprávy. Hlavně vážně vydrž ležet, určitě to za to stojí.
Kay:neboj určitě všechno zvládneš a Stelinka má nárok ještě "nic nedělat". :slight_smile:
To je super, že bude Míla vědět výsledky už ve středu. :dizzy_face:
Puzzi:já bych taky ráda dítků nastolila jakýsi režim dne a noci až budou větší určitě jim budu číst pohádky,ale nehodlám se uspávat hodinu a nehodlám si zvykat, aby z postele vylejzali s výmyslama.Nechci se stát otrokem svých dětí,přestože je hodlám milovat a dát jim veškerou pozornost a péči a pocit,že jsou pro mě nejdůležitější na světě.Ale všeho s mírou, jak s tou imunitou a vším sterilním apod., Nevím jak to říct, ale chtěla bych těm miminkům dát torchu prostoru samostatně růst a ne od prvních týdnů řešit každý jejich pohyb, sterilizovat naprosto všechno a na všechno mít rady nějakých psychologů,co zkoumají každej prd miminka a dělají z toho výzkum. Mám na to asi špatně vytvořený názor, ale dvě děti takových psychologů co jedou podle modrých knížek jsem zažila, děti jsou rozmazlený smradi,co neumí ani pozdravit a poděkovat, všechno berou jako samozřejmost, ale hlavně že dostali prostor pro rozvoj své osobnosti....Třeba to ale nakonec bude úplně jinak a já tady budu panikařit naprosto nad vším a budu to dělat přesně opačně než si teď myslím. Děti ještě nemám, takže uvidíme jak to nakonec bude. Ale už se na ně těším, dneska se mi o nic i zdálo :dizzy_face: , repektive o nějakých dvou miminkách a vím, že spali pět hodin a já se tomu hrozně divila a šla jsem se na ně podívat a oni spali na sobě, prostě se tulili jako dospělý..... :grinning:
Dneska ráno mi říkala dr., že má radost,že je fakt podle břicha poznat,že krásně rostou a že ještě tři až čtyři týdny a budu úplně za vodou a že se po tom 34.tt ukončeném týdnu domluvíme individuálně,ale že dětský chtějí ten ukončený 37.tt týden, ale že budeme pak muset zvážit rizika,kdyby došlo na kontrakce (ty jsou v mém případě hodně nebezpečené). Teoreticky bych měla rodit 13.7. ale já bych je chtěla ukecat na 8.7 nebo 10.7. aby to byl pátek, páč ten víkend před pondělkem 13.7. už bych asi nervama nepřežila. No, naplánovaný to mám hezky,ale oni tady asi nebudou skákat,jak já písknu :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Pajdi, Mili, ve středu budu moc držet palce!
Campi, jak udržuješ čistý plyšáky?
Tetes, on asi každej má pocit, že volí "tu zlatou střední cestu" - já podle Teba asi přeháním, o Tobě by si to zase myslel někdo, kdo prostě vrzne děti do postýlky a víc ho nezajímá.
Např. můj táta byl taky přesvědčenej, že mě vychovává nejlepším možným způsobem - neřezal mě tolik jako jeho otec jeho a veškerá mírnější výchova podle něj bylo rozmazlování.
29. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
uz zase :slight_smile:)) no jo puziova se vratila a tetes ma cas mezi navstevama :slight_smile:
vsimla jsem si rezimu spanku no ja se snazim ho ucit uz ted..na jakou hodku davate spat...na sedouho nikdy neuspim...usina tak okolo pul desate kdy je venku tma
milu to je super ze to mas sebou a ve stredu teda budu trnout ....
jee a pajdulaci jsou ok to je super ...mam radost a pajdi dej vedet jestli ji babicka udelala lepsi nez ty .-)
ja ted dopatlala dort dle receptu M. babicky ale to bylo jen das tohle a tohle..zadnej postup takze jsem zvedava
29. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tetesko, no ono to brisko je takhle male jen rano, vecer nejak vzdycky povyroste :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Pajdi: tak to je fajn, že se ti to uklidnilo, to ležení musíš nějak vydržet, snad ti příště aspon vycházky povolí
díky za zprávy o Mili, moje mamča byla taky nedávno na CT a říkala to samé co Mili, tak snad to bude ve středu OK
29. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tek, M. usínala dřív taky až okolo desátý, ale tak poslední měsíc až dva si zvykla usínat v osm - po sedmý koupeme, pak kojení a pak většinou vytuhne nebo ji uhoupeme.
29. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
steff to je mini kopkacek....dyt vubec neni videt milu ma ultra oci a nebo jen diky tomu ze to vi
kay taky jsem mela tenhle problem jestli ho nezanedbavam ..ale oni fakt jeste monevnimaj ted uz je teda doost aktivni i kdyz dost spi
tetes mam dost podobnej nazor taky to moc neresim ale ono realita je vzdycky jina
jo a pani na kurzu ma dvojcatka a ukazovala jak odkrkavat kdyz se kojej obe najednou..jen ho jakoby obrati na ruce do polohy cca tygrik ....tak to prej jde
jo plysaci me taky zajimaj
nejhorsi je a to je od mych rodicu ze s nima neumim mluvit o intimnnich vecech a to bych chtela u O. zmenit ..chci aby mi mohl rict cokoliv!!!!
29. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
tet: 9/7 nebo 7/7 jsou lepší data :wink:
29. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
JJ, Evi to máš určitě pravdu, navíc je to asi taky hodně individuální a den ode dne jiné, když bude dítě něco trápit,bolet nebo růst zoubky,tak u něj zcela jistě strávím třeba celou noc a budu ho houpat a utěšovat bez ohledu na to jestli je to výchovné nebo není, když bude plakat, že se bojí bubáků, tak ho taky zcela jistě neseřvu, ať si nevymýšlí, takže určitě to nelze shrnout paušálně.
29. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
gucci: copak je to za data, mají pro tebe nějaký zvláštní výhznam? 7.7. je sice hezký datum, ale to bych moc nechtěla, sice je mi jasné,že to nepochopíte,ale 5.6.7. jezdíme k Havlíčkovo brodu na míčový sedmiboj a je to řekla bych pro nás akce roku, tak by mi mrzelo,kdyby jsme tam museli kvůli dětičkám narozeninám přestat jezdit a určitě bych nechtěla jim šoupat oslavu narozenin :wink: Tam jezdíme taková velká banda, zrovna včera dva ty kluci z téhle naší party hráli volejbal za repre ČR proti Ukrajině o kvalifikaci na MS ve volejbale....,tak donesl P. do nemocnice setobox,aby jsme na ně mohli kouknout.
29. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tetes naprosto dokonaly duvod jsi uvedla, fakt mi to pobavilo. Jsem ti chtela napsat, ze 6/7 je fajn datum, to se narodil muj braska, ale tak nic :grinning:

Tak jsem chtela jit do prace vyzvednout si praci a ono zase zacalo ukrutne lejt :angry: No nic pockam :wink:
29. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
tetes: :grinning: tak když porodíš 8/7 tak to stejně můžeš slavít vík před nebo po, podle mě je to jedno
29. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
jinak pro mě ty data nemaj zvláštní význam, mě se jen líbí, když to ladí, 9/7/09, 7/7/09 apod
29. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
gucci:takhle jsem to právě myslela jako 8/7/09, ale je fakt, že 9/7/09 je lepší :grinning:
steff:6.7. nebrat :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
tet: jj jestli si můžeš vybrat tak ber 9/7 :wink:
29. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tetesko ale myslim, ze ty si muzes prat, co chces :grinning: Ale rozhodnou to bud dvojky nebo mudri :wink:
29. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tetes, jestlipak už jsi sdělila tenhle důvod svému oblíbenému dr.?! :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
tetes: jsem na tenisaky dneska pri kojeni myslela, jak budou vypadat a jaky budou.

Nase dvojcata maji pevne danej rezim od narozeni, pac by se z toho souseda zblaznila, kdyby respektovala jejich osobnost. Ale stejne ho zacaly dodrzovat pozdeji, nez by potrebovala, ted uz je to perfektni, daly by se podle nich ridit hodinky. Ale jedno obdobi, kdyz jeste nebyly schopny nejakyho rezimu, fakt spali sousedi oddelene, protoze kazdej jinak vstaval a vzajemne se budily, tak to bylo pro péči o ne pohodlnejsi. Sousedka proste musela zvladat situace, ze kterych se ja hroutim, ze jedno z deti brecelo delsi dobu hladem. Obe zaroven se kojit nenaucila.
29. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj, 9.7.09 by bylo hezký, ale je fakt, že přát si můžeš co chceš.........a to je tak vše.
Martíkovi se daří den a noc rozpoznat, ani nevím jak, v noci se max. jednou vzbudí a po jídle zas hned usne bez uspávání. Večer občas brečí před usnutím, tak ho trochu pohoupu na předloktí nebo ho utáhnu do zavinky a když zabere, tak opatrně rozvážu. V tomhle je zlatej, noci mám klidný. Ovšem přes den nevím jak ho zabavit, ho všechno baví jen tak 2minuty. Hrazdička ho rozčílí a nejvíc ho baví když jsem u něj. Takže jsem skoro furt u něj, i když to asi není dobrý, se sám prostě moc nezabaví.
Steffi, takový pěkný bříško........
Myslíte, že je blbý že používám na čaj jen převařenou vodu z vodovodu?
29. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahoj dočtu a reagovat budu až přijde večer m. z práce a bude víc času
byla jsem v poradně, Vojta má 4720 g - za 3 týdny 450 takže 150 za týden - není to pořád na dolní hranici? měří 61 cm, roste teda pěkně, za 10 týdnů 13 cm :slight_smile:
no a na tu sotlici nám neporadila vůbec nic, prý to může trvat i do 4 měsíců a že to musíme vydržet :angry: ta doktorka fakt není normální ( ještě 3 týdny a jdeme k novému, musíme ještě k vůli pojišťovně počkat).
No tak zkusím koupit Nutrilon omneo kkterý by měl být na lepší trávení a zahustím ho Nutritonem, uvidíme jestli to pomůže, jinak fakt nevím. Jo a řekla mi ať dávám heřmánkový čaj, ale to se mi teda moc nezdá, heřmánek by se dávat snad ještě tak malým miminům neměl, ne? Já mám fakt divnou doktorku
no a budeme muset znovu na infekční a budou mu řezat tu bouličku - reakci na očkování, protože se zvětšila a začala červenat a mohlo by se to prý rozšířit. Chudáček malý, ten má furt nějaké trápení - a přitom je strašně šikovný a hodně se usmívá, už ani u toho kakání včera a dnes neplakal i když ho to asi bolelo
29. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Můj oblíbený dr. si teď tráví čas s mimčem,takže má 14 dní dovolenou. Ještě počkám až se trochu sblížíme a pak t ona něj vybalím :grinning: :grinning: , bane nebudete mi věřit, ale nevím jak to udělám, páč je to trapné a plně si to uvědomuji :sweat_smile: :sweat_smile:
Steff:to máš bohužel asi pravdu
campi:ty kojíš Ladunku a jsi jí myšlenkama takhle nevěrná,jo?
Víte co se mi v noci stalo, už fakt blbnu,jak jsem tu sama, Michal včera večer zjistil, že se nemusí na Kačenu tak rvát a zvolil si prostor v druhé části břicha tj. vlevo a Kačena je hodná a asi se ho bojí,tak zůstala zalezlá na pravo a oba se boulili a hejbali se tam jak pitomý a mě udělali z břicha krabici, ale fakt Petr se tady řezal jako blbej, prostředek břicha propadlej a po stranách boule, fakt bylo jak čtverec. No, a v noci jsem se chtěla přetočit a jak jsem se vzbudila a nadzvedla,tak jsem musela asi Kačenu skřípnout žebrama a mě to tak zabolelo,že mi vyhrkli slzy do očí a normálně nahlas jsem jí říkala Káčo, buď tak laskavá a shrň se dolů :grinning: , jsem se sama sebe lekla, jak jsem na sebe ve čtyři ráno mluvila.......Už mi vážně jebe...
campi:však já se někdy úplně děsím jak to zvládneme s dvojčatama, někdy to asi bude totál peklo.... :zipper_mouth:
29. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
Tetes: obcas to bude peklo. A zvladnete to!
29. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.