• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
hele to si fakt delas prdel neee? kolik mu jako je? A co tim sleduje ???
rio jasny ale kdyz na nej nemas silu? a hele to se nezkousi pred ni ..jeste? vis jako ze ti to ukaze a pak jeste at ji ukazes jestli to delas spravne? NEVIM VUBEC NEVIM JAK TO CHODI
9. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
kay ale Ty asi necvičíš vojtovku, nebo jo?
jasně že u toho může být, ale musí chodit do práce, navíc tohle je dost těžký cvik a jen se koukat - nevím jestli by mi dokázal říct co mám dělat
teksas jo zkoušela jsem to i před ní sama, ale ona mi upravila ruce a tak, chválila mě, že to zvládám, ale doma mi to nejde, uhne mi z toho nohou nebo rukou a je to v prčicích - tohle je o tom zvládnout jo fakt jedna dobře poskládat, jednak udržet a ještě musí správně reagovat, no jenže sama víš, jak jsou teď aktivní že
9. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
rio no tak promiň tak bude lepší když tam nebude :grinning:

tek, co tím sleduje? :grinning: svoji lenost asi nevím :grinning: už jsem si bohužel zvykla.. dřív se aspoň sprchoval..občas.. btw kdyby věděl že to tu o něm píšu tak mě asi zabije... :rolling_eyes: ale kde už si mám postěžovat že :grinning:
9. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
kay on by mi pak ještě nadával že to nemím a nepamatuji si to, radši fakt když tam není
9. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
zdáááááááááááááár ženy

mám za sebou dva mega náročné dny :unamused:
včera jsem žehlila a chystala věci pro malou (dnes jsem ještě dokoupila body 56 s dlouhým rukávem pro váš klid :grinning: )
dnes od 3,30 hod vzhůru :rolling_eyes: , tak jsem uklízela, pak jela na sedmou na monitor (zítra sem hodím foto, se mi zdá, že už mi to tam nějak skákalo, ale dr. nic neříkal, tak uvidíme co v pátek na to můj gynekolog), pak přijela kamarádka z Prahy a doted jsme s pG ještě dodělávali děcký pokoj, takže mám fakt dost
9. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Honzík spí, vypadal fakt už odpo a večer celkem normálně, trochu víc mamánek než obvykle, i když :sweat_smile: Teď před spaním měl jen 37,3, takže paráda, snad už to bude dobrý.
Kay, taky jsem měla po seznámení s P. problém s jeho hygienickými návyky (ale teda 3 týdny to nebyly, pravidelně v pátek velká vana :slight_smile:, ale díkybohu už jsem ho za ty roky dokopala ke sprchování 6-7x týdně. Předpokládám, že se taky snažíš, ale marně? Když dělají z domova, je to s těmahle typama nemyčů zas trochu těžší, chce to pár let přesvědčování :sweat_smile: Aspoň máš na něj odpověď, když on zmíní, že se na tebe nemůže koukat, tak ty jeho zas nemůžeš cítit, no ale raději možná nepoužívat, abyste si to doma nějak nevyhrotili :-/ Ale teda chtělo by to na něj nějak zapůsobit, vana je ztráta času a zvítězit může lenost, ale rychlá sprcha? Co třeba koupit k vánocům nějakej vymakanej nástavec na sprchu na volbu proudu a tak...
Tak Stela už taky projevuje náznaky samostatného krmení? Jojo, holky, máte koberce? My ne, to je jediný moje štěstí :grinning: Dneska jsem tu dole 2x zametala a že bylo vždy co, já nevim, kdo to tu furt tak drobí a patlá :sweat_smile:
Evi, hm, to může být tím dokojováním. Odsáváš, abys měla do zásoby? Není to zbytečný, kdy chceš vlastně dokojit?
Rio, to je teda blbý s tou vojtovkou, že je to takhle hrozně složitý :confounded: Úplně to vidim, jak tam u ní ti poradí a jde ti to a člověk dojde domů a ztráta paměti a sama a žádné šikovné ruce na mírnou pomoc a je to v prčicích :-/
Gucci a co máš před sebou? Snad odpočinkové dny? Cože, ještě jsi dokoupila bodýčka? :sweat_smile: To je hezký, jak hodně z vás má nebo mělo děcák už před porodem, my v 9M Honzíka :sweat_smile:
9. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
puzzi: koupila jsem jen s dlouhým rukávem vel. 56 (to jsem neměla ani jedno)....no já se fakt těším až porodím, až si konečně odpočinu :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Gucci, ahá, jasně, tak to se ti bude asi skoro jistě hodit, dobrej kup :wink: Co máš za barvy? Hodně růžový? Bílý? I nějaký další?
9. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
gucci no to se těš, ono Tě to po porodu přejde :grinning: :sweat_smile:
9. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
puzzi: snažím se neujíždět úplně na růžové a je mi to hodně vyčítáno ze stran kámošek, že se snad připravujem i na kluka nebo co :grinning: , spíš mám radši fialovou :slight_smile:
rio: no já se fakt těším, až se po porodu normálně vyspím :grinning: , ted mě ještě dost trápí to brnění rukou, budí mě to i v noci, vopruz
9. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
puzzi,tak ani nevíš jak s emi ulevilo, že M. není jedinej..teda nebyla jedinej.. Seš fakt dobrá a máš můj obdiv.. on zezačátku právě ještě občas i do sprchy vlezl, ale jinak taky jen koupání ve vaně jednou za čas.. 3 týdny jsou jako extrém to je pravda, ale vydrží to docela dlouho.. jednou se mi stalo že jsme měnila ručníky, můj už byl dost použitej a Martinův nebyl ani jednou, normálně poskládanej jak ze sušáku.. :angry: jsme s ho na začátku ptala, jestli když byl s bejvbalkou nebo prostě u rodičů tak jestli to dlal taky tak a prej ne, že se jako i sprchoval.. No to víš že se snažím ho k tomu dokopat ale zatím fakt jediný co mě prostě "funguje" je ten sex.. jak jsi ho prosím Tě odnutila? :sweat_smile:

gucci, teda fakt práce.. :slight_smile: no však monitory občas ukazují i to co Ty podle mě ani necítíš.. a dobře že jsi koupila dlouhej rukáv ještě, fakt to hG unosí... jo po porodu že si odpočineš :grinning: cháchá :grinning: ze začátku možná, já si vzpomínám jak sjem po příjezdu z porodky pomáhala ještě M. dodělávat bambusový rohože na plot a tak ale Ty vo.e blbec jsem měla spíš spát :grinning:
9. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Kay, tak to byl Martin včera asi v ráži,když ti vyčetl i úklid. :angry: No, voráchlej je teda dost, bych se docela naštvala, takže se ti vůbec nedivím.
Já jsem koupila dětem v Kika brynďáky s rukávama, jsou moc hezký a podle mě naprosto super, ještě jim obaluju nohy plenkou a tu dám i přes část toho brynďáku,aby ho nemohli tahat. A zatím je to pro nás nejlepší varianta. Teď zase pro změnu Kačenka jí naprosto parádně, dokonce mi popohání a Míša už druhý den těžký bojkot, prostě neotevře pusu, potvorák jeden. mudra dneska říkala, že prý jsou děti,které se to učí 2 měsíce, takže v klídku. Jinak oba mají teda ekzémy, tak musím hodně promašťovat kůži a vyvarovat se alergenů v příkrmech. Jinak M. váží 6,98 kg a K. 6,26 kg.
Rio: tak přeji pevné nervy s vojtovkou....
Evi, ty jo, já myslela, že zánět prsu se dělá jenom v začátcích,kdy se toho mléka tvoří nejvíc? A to tě bolela prsa? Nebo "jenom" ta horečka?
čtu dál, Kay, já bych si nemyslela, že by ten s rukávkama Stelince vadil, páč to navlečeš a je to jako bodýno,ktaže to dítěti vůbec nevadí a zapneš na suchý zip za krkem.
Kay, no tak jestli se koupe jednou za tři týdny a jinak se sprchuje, tak to asi není problém. Jestli se tři týdny nemyje vůbec, tak je to prase. Ale na jeho místě bych ti taky nepoděkovala vytáhnout to na veřejnost.
Aha, no tak to nemám slov na tohle nemytí, blééééé bych jako taktiku chodila spát jinam.
Ty jo mi to přijde jako sci-fi i to co píše Puzzi a musím se i smát jako kupovat skvělej nástavec na sprchu jako motivace, ty voe to jsou dospělý chlapi to je hnus velebnosti, fakt jak s malýma dětma,totok. Jako doma dělají, ale potí se stejně, prdí, močí.....stejně jako kdyby do práce dojížděli. Fakt nechápu.....
Jsem si dneska přišla divně, když jsem říkala P. jestli by dneska raději nešel odpolko na fotbálek,že mám strach z reakce dvojek a nakonec jsem ráda, že jsem byla za semetriku. Chudinky malý, uplakaný, oba dostali nurofen, dávala jsem jim ráno i odpo homeopatika, ale nevím.....uvidíme jaká bude noc. Každopádně,když oba bolestivě plakali, tak fakt nevím co bych dělala,kdybych na ně byla sama, to je hrozná volba,který z nich pak chovat, fakt psycho.
9. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
gucci to chápu, já jsem se taky těšila, mě zase strašně pálila žáha a na záchod jsem chodila tak co 10 minut celou noc, po porodu to hned odeznělo
tetes: jéé vše nej Kejtí a Majkí k pětiměsíčninám :dizzy_face:
evi: tjo zánet prsu po takové době, to je síla teda, snad už je ti líp
mysky: ty seš jak moje kámoška, ta má -8kg před otěhu, vopruz fakt, snad mě to taky potká :slight_smile:
kay, puzzi: ted to čtu s tím mytím chlapů....já mám opačný problém :grinning: , pG je schopný se osprchovat před tím, než jede na kolo nebo jde na squash :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
gucci, máti teď byla na nějakém školení psycholožek a fialová je prý pro malé děti naprosto nevhodná barva :unamused: ,mně se zrovna také líbí a Kačka nějaké věci fialové má, ale prý to to dítě nějak utlumuje,nebo co.....
9. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
tet: neke, to nechápu...já fialovou miluju
9. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
my chtěli vymalovat na fialovo i děcák, ale nakonec jsme se na to v novostavbě vyprdli
9. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Tetes, jé chouďata dvojky, reakce na Hexu, ale jinak mají oba pěknou váhu. :wink:
9. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
tetes, no jo tak když se za to stydí, tak ať se koupe častěji :grinning: no má jenom to koupání.. :frowning2: nemůžu kvůli něů přestěhovat postýlku a vyhrocovat to fakt nemá smysl.. :angry:

puzzi víš co je prdel - on mi koupil k nějakým vánocům nebo narozkám barevně blikající nástavec na sprchu, že prý když se ráda sprchuju... :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
v ikee maj taky bryndáky s rukávkama
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10121520
9. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
gucci, no jo to se máš..:grinning: je fakt, že M. když jde někam mezi lidi tak se většinou do té vany dokope, když je to delší doba.. a dokonce se i oholí.. myslím jako fousy.. :grinning: dřív jsme ho normálně podezřívala že tam jede za nějakou ženskou..

tetes, no snad budou dvojky večer v pořádku.. :frowning2: My teda vymalovali Stele teď pokoj na fialovo :grinning: sem to neslyšela že by tlumila.. teda jen dvě stěny ale je to pěkný :grinning: a edací vak taky fialovej a balon taky fialovej, ale ten už mámdlouho.. :grinning:
9. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
mi ty bryndáky s rukávama přijdou právě taky dobrý, stele oblíkání problém nedělá, zkoušela jsem jí takhle dávat starý triko svoje ale to bylo moc velký.. takže je koupím.. :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Kay, tak to já bych tohle teda hrotila by se mi nechtělo se ani přitulit. Ale ty už jsi asi otrlejší. :slight_smile:
Gucci, tak víš,že jsem si to přesně tipovala, že pG bude tenhle typ co snad i čůrá voňavku :grinning:
No,já na to s tou fialovou taky čučela, mně se totiž moc líbí.
Ty brynňáky z Ikea jsou dobry.Ty naše se musí prát,takže jsem jich kupovala víc a tyhle vypadají jenom omyvatelné, to je super.
9. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Kay, jak jsem ho donutila? Ani nevim, asi k tomu došel časem sám, že mejt se je normální. Moje kecy o tom, že smrdí, byly celkem na nic, byl akorát uraženej a nebo si myslel, že si vymejšlim. Taky dřív měl triko na pár dní, ale podle mě je po celým dni v podpaří smradlavý, zvlášť u chlapa, nějak jsem zapůsobila, že mi neva to prát a tak a že si to aspoň nemusí večer někam schovávat na další den.
Ptám se Pepy, co on by poradil. tak říká: "Sex asi moc často nemaj, předpokládám", tak říkám že jednou týdně tak normálně, že to není dostatečná motivace na častější mytí. Tak prej vyhodit ho z postele. Jo, hele, možná P. tenkrát donutilo, že jsem mu vždycky večer nadávala, ať nezvedá peřinu, že smrdí :sweat_smile:
Já to pochopila jako jen koupání, tos asi nemyslela, že mezitím sprcha. To já např. se koupu v tom případě jednou za rok :sweat_smile:
Holky, musíme ty naše děti vychovat ke každodennímu mytí,páč fakt je to zakořeněnej zvyk a blbě se to mění. Moje tchýně,když je u nás, tak se taky nemyje třeba dva dny, nevim jak doma, to asi jo, to je fuk, prostě tím chci říct, že zvyk z domova je základ.
Gucci, já chci taky holčičku a nakupovat fialovou a červenou a růžovou
:wink:
tetes, tak to maj dvojky dohromady už vís jak Honzík, tak to se pronese obě najednou, máš už určitě megabicáky, co? S tím jídlem se to fakt mění, Honzík nejdřív strašně chtěl, pak 3 tejdny krize, pak normálka, teď nedávno zas mírně krize a teď jí celkem dobře.
Tetes, to je dobře, že byl s tebou P. doma, jestli brečí bolestivě, tak to bys byla sama na dvě hotová psychicky... Snad je to brzo přejde!
Kay, aha, on ti dokonce nástavec na sprchu koupil :grinning: Prej když se ráda sprchuješ :grinning: No jasně, z jeho pohledu je sprcha každej den megaúchylárna čistotňáků, ne? :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
tetes: jj, my si spolu s pG i čistíme plet a moc rád používá moje vichy krémy :grinning: a taky se mnou chodí na pedikuru
9. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
jinak my jsme oba s pG sprcháčoví
9. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Hm, tak teda co se týká hygienických návyků, tak u P. docela dobrý. Co jsem ho musela naučit bylo, že ve spoďárech se nechodí přes den a pak se v nich ještě nespí. . . Docela se mi podařilo ho naučit, že ráno čisté spodní prádlo - včetně ponožek (párkrát mu nějaké "zmizely" z bot :grinning: ) a pak, že vyměnit si aspoň obden tričko ho fáááákt nezabije. . . Ten kdo to pak žehlí jsem já, ne on. :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tak dneska dočítání vzdávám :slight_smile: Je toho nějak moc...
Jen jsem zaregistrovala Gucci hlášku, že se konečně vyspí :grinning: I ty naivko. K. přes den spí míň a míň, vydrží třeba i hodinu na mě koukat :wink: Noci naštěstí dobrý, to spí 3-4 hodiny...
Puzzi to je fajn, že Honzulákovi už je líp. Snad už to bude dobrý...
Evi teda zánět prsu, brrr. Já ve sprše furt masíruju, aby mi někde nevznikaly zatvrdliny, tak snad to bude dobrý...
9. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
jani: to at se na mě klidně hG kouká jak já spím :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.