• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
gucci, i ty naivko. . . Ono potom to dítko i chce taky nosit, povídat si apod. víš? Jeden čas byl Luky na tohle machr - neuměl si hrát s hračkama a jen čučet na ně ho taky nebavilo. Teď má krizi - chtěl by se hódně otočit na pupek, ale nejde mu to, takže řev jak tur, protože si myslí, že tím se to vyřeší. Jinak dneska se 2x "otočil" sám, když jsem držela plyšáka a on se za něj přitáhl. :grinning: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Gucci, tak ty máš doma fakt hygieňáka číslo jedna, vichy krém, jo? No počkejte za 5 let na hG, si bude s váma krémovat ksichtíček :sweat_smile:
Steffi, pokud Kubík hodinu kouká a nebrečí, tak je to super! :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Gucci to nevím, jestli ti projde :grinning:
9. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Puzzi nebrečí. Ale dneska 2x dostal hysterák a myslím, že vůbec nevěděl, proč brečí. Najednou klid a usnul :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
gucci, fáááákt? no to už bych asi ted anechtěla, resp když si představím M. jak si čistí pleť :grinning: uáááááá.. ale jsou chlapi kterejm to sedne..

puzz, jj, myslela jsme že jenom koupe, sprcha mezitím není.. no ten sex je jediný možný řešení.. ale já na to moc nejsem a ještě teď jak kojím.. Vyřiď P.. :grinning: no a nadávat mu nemůžu když chodí spát, bo to už většinou spím, chodí někdy v noci.. a navíc S. by se asi vzbudila :frowning2: ale máš pravdu kecy o tom že smrdí jsou spíš kontraproduktivní, akorát se urazí a přijdou právě takové podpásovky jako včera no..

mel, tak trika se mi podaří taky občas ukrást, ponožky lehce, HOLKY teď se OMLOUVÁM, uvědomila jsem is , že když přijede v noci někde, tak si umeje nohy... :grinning: :grinning: to je fakt, ty mu smrdí normálně, takže na to dbá.. :grinning:
a trika se u nás nežehlí.. :grinning:
9. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
No u nás se žehlí, manža nepracuje doma. :grinning: I když nechat ho jednou za sto let, aby si sám ty trička pověsil - proč já to proboha žehlím? :grinning: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
no on má pG citlivou plet, problémovou bych řekla, tak mu ji sem tam vyčistím, ale masky nenosí :grinning:
9. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
ženy já se loučím, jsem grogy
zítra fááá a brou
9. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Kay, chápu se sexem, to než denně, tak radši, ať trochu smrdí, žejo :sweat_smile: Nohy dobrý, ale víš jak se říká, odkud rostou, tak to místo bych považovala za minimálně tak důležité jako ty nohy :sweat_smile:
Kay, nejlépe kdyby to M. naznačil třeba někdo jinej, že smrdí? Njakej chlap třeba, no anebo nějaký hezká ženská vaše známá, ale to je zas trapný co...
trika a spodní prádlo naštěstí krást nemusím, ale občas ukradnu tepláky a pak: "Kde mám ty tepláky?" "V prádle" "Vždyť jsem je měl teprve dva dny" "Ale smrděly" "To není možný" "Tak si čuchni" "Nojo, tak jo noc..." :grinning:
9. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Puzz, no já to spodní prádlo (ponožky) už taky krást nemusím. Jo občas ukradnu pyžamo a nebo domácí tričko, to je taky podobnej pláč a tvrzení, že on chudáček nemá co na sebe!!!!!!!!!! :grinning:
9. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Gucci, P. je taky používá a zrovna přesně Vichy, páč tu si kupuju....a já mám ráda,když chlap voní a dbá o sebe, P. i používá parfémy buď Versačeho nebo Kártiéra, ale zase nic se nemá přehánět, takže zase bych nemusela chlapa co stráví v koupelně víc času než já. :grinning:
Steffi, nechtěla jsem to nikdy říct, ale musím ohledně toho spaní přes den a kratších intervalů, bude hůř. :grinning:
Fakani si už teď klidně dají 20 minut a hebí se od ucha k uchu, že jim to jako stačí.
Gucci, přesně K s M taky ráno ú nás v posteli třeba 20 minut čučí jak to mamince sluší,když má zavřené oči.
Kay, tak to jo tak to je úplnej medvídek mýval,když si umeje nohy než jde do postele.
:grinning: :grinning:
Puzzi: :grinning: :grinning: a to jako tohle Pepovi klidně čteš,jo?
P. je teda čistotnej, akorát on prostě jí v leže na gauči,takže si každej den zasere triko večeří.....ale jeho problém, žehlí stejně jako já. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JO, holky jsem si dneska u dr. přišla jako matka týračka až u dr. jsem si všimla, že má M. normálně u jednoho oka a přes kořen nosu moncla, ale jako fakt hraje všema barvama. Jsou dvě varianty buď ho zase majzla Kačena anebo ten náš šikovnej chlapeček má oblíbenou hračku (nevím od které z vás) takovou činku Sassy a on jak pořád ještě neví, zda nechat ruce v pěst či je roztáhnout a má to v té hlavince pomotané,tak je často roztahuje ve chvíli,kdy si na ksichtíčkem drží nějakou takovou těžkou hračku. A hlavně jsem zjistila jednu věc, když já udělám nějakou neodbornou manipulaci a třebai při oblékání špatně zkroutím ručku,tak dokážou oba spustit tak bolestný pláč, že nabývám dojmu, že jsem jim ty hnátičky nadvakrát zpřelámala,ale když jednoho majzne ten druhej tak ani nehnou brvou. Potvory vychcaný. :dizzy_face: :dizzy_face: Akorát teda když M. sáhne K. na dudlíka a vyrazí jí ho z pusy, tak to je zle.
9. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Mel, no já to dávám vždycky v tom obd., kdy jí rostou...
Kay, M. neměla nikdy moc probl., že by nechtěla něco jíst - spíš jí po tom bolelo břicho, ale od tý doby, co jsem ne bezmléčný dietě, tak je to OK. Takže s tímhle Ti fakt neporadím. A ty už zkoušíš Stele ovoce a kaše?
My máme s rukávama z Ikey a ty jsou z takovýho omyvatelnýho materiálu. Froté mi nepřipadá moc praktický.
Jé, Gucci sem hodila odkaz na ty naše brynďáky. :sunglasses:
Tek, čus bus! :slight_smile:
Rio, to chápu, že je hrozně náročný cvičit s takhle velkým dítětem. :unamused:
Puzzi, to je super, že už je Honzíkovi líp! :slight_smile: My koberce naštěstí taky nemáme. :wink: Já odstříkávat musím, abych jí mohla z toho mlíka dělat kaši a tak... :unamused: Původně jsem si myslela, že do roka, ale asi se budu snažit co nejdýl - záleží jestli se teď potvrdí ta alergie na mlíko, nebo ne.
Tetes, tak to už mají mezi sebou docela váhovej rozdíl, co?! A co hexa? Jo, už to čtu... Tak snad už to nijak pokračovat nebude. K tomu zánětu - já taky netušila, že se to může udělat takhle "pozdě". Bolelo mě to jedno prso a měla jsem horečku - ale původně mě vůbec nenapadlo, že to je od toho...
Gucci, pG je koukám ještě "horší" než D. - ten si taky čistí pleť, používá drahý krémy, holí si podpaží apod., ale zase na druhou stranu mu nedělalo problém někde na fesťáku 3 dny v kuse chlastat a nečistit si ani zuby. :sweat_smile:
Steffi, Kubík je zlatíčko, co?! :dizzy_face:
Holky, já si teda nedovedu představit, že bych se s chlapem dohadovala o ponožkách. :grinning:
9. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
evi ajo, tak to je fajn, že je Madlence už dobře po baště... :slight_smile:
no já zkoušela měsíc zeleninu, naprosto odpor, pak jsme našli jednu kaši, která jí chutná, tak zkoušíme různé příchutě.. a ještě jsem zkoušela jablko a banán.. podle doktorky má zkusit ovoce, když zeleninu nechce, ale mám v plánu zkusit koupit mléčné zeleninové kaše a nebo smíchat tu dbrou kaši třeba s trochou mrkve.. nebo to jablko..
9. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Kay, a ovoce baští?
9. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak já mám doma taky chlapa, co o sebe přehnaně dbá, sprchuje se i dvakrát denně a v koupelně trávíme čas tak nastejno. A teď, když někam jedem, tak se vypravím já + M. a V. se mezitím stihne umejt a taky upravit. :sweat_smile: A to se nemaluje :wink:
Brr..zánět prsu...
fotky z Mikuláše:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3610445&vReferer=
9. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz
evi no docela jí chutná doma uvařené jablko, hodně naředěné vodou a s trochou cukru.. záleží na jabku.. ale dvakrt ho už docela pěkně jedla, tzn, snědla asi 10 lžiček.. banán skoro vůbec, ten akorát jedla jendou M. z prstu když ho před ní jedl.. :grinning: a další jsme zatím nezkoušela..

terkyt Ty jo, to seš docela odvážná, já bych čerta od Stelinky hnala svinským krokem, na to je ještě malá...
9. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
Bré ranko,
jé Mariánka u čerta. . . :grinning:
Tetes, a nepřiznám se od koho ta hračka je! :grinning: Včera Luky mával s koulí od sassy a to tak dokonale, že se praštil do hlavy. Nic velkého, ovšem chvíli přemýšlel co jako já. . . blbec jsem udělala jéééééééé a on hodil pysk přes palubu a spustil řev. :dizzy_face: Prdeláček můj malinkatej. Nic jdu ho vysvobodit z postýlky, asi je už vzhůru a kupodivu neřve jak tur. V noci byl taky docela hodnej. Ví že maminka má dneska AJ a nemůže tam spát.
10. pro 2009 v 06:31  • Odpověz
tůůůpy to jsem já a můj přítel binůůůůůůů
rádi se smějem a hrajem
tůpy a binůůůů
:grinning: :grinning: :grinning:

bréééééééééé ráánko
10. pro 2009 v 06:46  • Odpověz
Guciová, teda ty máš zaplou TV? Já už kolikrát ani nevím jak se zapíná. . . .nějak tam nic nedávají. :grinning:
10. pro 2009 v 06:52  • Odpověz
tetes: tak to pG netráví více času v koupelně jak já, parfém má nejraději Armaniho a musím říct, že mě to teda rozhodně nevadí, že o sebe tak dbá...jen nechápu prostě to sprchování před sportem u kterého se 100% zapotí :grinning:
tetes ty dáváš dětem na hraní činky? :grinning: :grinning:
evi: jj, tří denní nemytí zubů by už spíš vadilo mě :grinning: , ale jinak jsem taky odchovaná na festácích...áž jo, to byly časy :dizzy_face:
terky: tjooo odvážná matka s čertem :wink:
10. pro 2009 v 06:52  • Odpověz
mel: já to zapíná na potichu jen jako kulisu :wink:
10. pro 2009 v 06:53  • Odpověz
dobrý ráno
Gucci ty si střevo,on tě tůpy a binů brzo přejde :grinning: :grinning:
Mel,Lukášek se dneska pochlapil???
Evi,tjo zánět prsu :unamused: sem myslela že takhle dlouho už to nehrozí....
Tetes,se vždycky musim tlemit když popisuješ zážitky s dvojkama :grinning: ty matko tyranko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
steffi jak zvládáte s Kubíkem šestinedělí????
10. pro 2009 v 07:13  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=454973&vReferer=%2Fphotos%2Fmyskyva
včera jsme byli na vítání občánků tak jsem hodila aktuální foto
10. pro 2009 v 07:13  • Odpověz
tjooooo Adélka je velikááááá :dizzy_face:
10. pro 2009 v 07:20  • Odpověz
Ty jo, Adélka je už kus ženský, to snad ani není možné. :confused:
10. pro 2009 v 07:33  • Odpověz
Ale náhodou jsem se bála že tam bude mezi těma dětma největší,nejtěžší....a nebyla,prostě průměr,tak asi nemám takovýho obra jak jsem myslela :sweat_smile:
10. pro 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ránko,
Mysky díky za optání, zvládáme dobře. Myslím, že K. už začal rozlišovat den a noc, takže v noci se nakojí a šup s ním do postýlky a spinkáme. Kdežto přes den i hodinku povídání :slight_smile: Ale je to zlatíčko, nedala bych ho ani za nic.
Gucci jen si užij poslední chvilky u TV, pak už si ji neužiješ :wink:
Ad čistota, řekla bych, že L. je zlatej střed, nic se nesmí přehánět. A v koupelně to máme asi tak na stejně dlouho, ale to jen proto, že já se nemaluju a jsem i ve sprše rychle hotová.
Evi to jsem ráda, že Madla je už v pořádku a netrápí ji bolesti bříška. Jen tak dál a pokud kojení vyhovuje a ty máš dost mlíka, tak proč s ním přestávat.
Jdu kouknout na fotky :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Ty jooo Mariánka je statečná, takového čerta bych se bála i já :slight_smile:
A Adu je veliká holka a moc ji to sluší a Mysky tobě taky, fakt kóča.
10. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
steffi děkuju :slight_smile:
steffi podstatný je že v noci hezky spinká a přez den může bejt klidně vzhůrz viď???A co to bříško?Zabraly mu ty probio kapky???
10. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Mysky přesně tak, přes den si s ním ráda povídám nebo hraju, pusinkuju apod. Ale v noci se chci taky trochu vyspat.
Mysky musím to zaklepat, ale prdíky zvládáme. Nevím, jestli tak rychle zabraly probio kapky, ale od té doby, co je dáváme, je to lepší. K. prdí jak starej chlap a ještě se u toho usmívá :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.