• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
10. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
Mysky:Adélce to moc sluší a tobě taky. Kolik teď aktuálně Adélka váží?
Tak jsem jednu dvojku odnesla do postýlky a mezitím cca. 30vteřin druhá dvojka usnula pod hrazdičkou a když jsem se vrátila do pokojíčku,tak první dvojka už spal. :astonished:
10. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
prej první dvojka a druhá dvojka :grinning:
10. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
gucci malá guciová má pěknej bejvák :slight_smile: na monitoru už sem tam něco....tak kdo ví,třeba ještě zvládneš prosinec,vzhledem k odhadu váhy ba to chtělo co??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevidim břicho v 38tt si slibovala po tejdnu
tetes děkuju,Teď váží Adulák 5900g,hele dvojky jsou parádně naprogramovan,tys na ně v porodnici dostala nějakej časovač??? :sweat_smile:
10. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Gucci monitor dobrej, ale kontrakce ještě žádné :wink: A pokojíček mooooc pěknej, to se bude hG líbit...
Tetesko dobře definované :slight_smile:
No nic, zvířátko hladové se mi budí, tak jdu nakojit a vyrazíme ven, využít posledního sluníčka...zatím papa
10. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
kontrakce žádné? tak dobrý....mě se právě zdálo, že mi to tam skáče víc než když jsem byla tenkrát v té porodce, to jsem měla skoro rovnou čáru
mysky: břicho fotíme dneska, včera jsme nestihli
10. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
a krysy nad přebalovákem jste si všimly? :grinning:
10. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Gucci ja tam taky takové kopečičky měla, ale dr. říkal, že je to tím, jak K. řádil...
Všimly :wink:
10. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Se koukni do mého alba na 3. fotku a uvidíš, jak vypadaj kontrakce :wink:
Tak K. se rozhodl, že teda ještě chvíli bude spát :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
jo tak dobrý, takže leden to jistí :grinning:
10. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Gucci tam máš veškerou činost dělohy tzn. i jak hG kope apod,můžou to bejt slabý posli i třeba,ale podle toho se stejně nemůžeš řídit,podívej steffi ta na poslední ko měla taky normoš monitor,dr. jí řek že příště znova a jak rychle porodila,naproti tomu já měla kontra už na dvou předchozích monitorech a ještě jsem přenášela :wink:
steffi tak si na prochajdu ještě počkej,já taky čekám až se A. vzbudí abych šla ven a ona se tam zrovna válí jak to prase :grinning:
10. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
mysky: jj, však jo, stejně to bude až v lednu :grinning: , já to cítím v kostech :grinning:
10. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Mysky já ještě v neděli v 11 měla monitor bez kontrakcí a pak to byl fofr. Podle toho se to fakt nedá posuzovat.
Mysky čekám, ale už ho asi půjdu pomalu budit. Sluníčko už začíná mizet za mraky...
10. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj holky jsem nadšená co edi dneska dělá a říká chytí balon a co neříká u uu jako kululu dává chleba do pusy a říká ham a ňam ňam pak si zakryje obličej a říká kuk no dneska m,á den ta dupa jo a ještě jak jsem přišle pro ní do postýlky tak řekla mami ne mama ale mami jsem dneska z toho vakulená jo aještě říka brum tak svojsky jako bum to zní ale kouká na medvěda táááááááááááák a teď víte všechno a zase jdu něco koumat
Adélka je krásná po mamince to je jisté.
Gucci krásné barvy pokojíčku a krysku máme taky :grinning:
10. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Pudli no to je paráda, až mi ukápla slzička :dizzy_face:
10. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Steffi na té fotce s Maminkou mi příjde Kubík jako z porcelánu jako panenka hezká fotka :grinning:
10. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
a teď sáhla na houpacího koně a říká hou hou dneska válí, jsem na měko i mně slza ukápla :grinning:
Steff :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojte,

tak dneska noc to stejné co včera, akorát mám pocit že se to ještě horší :frowning2: no nevím..

gucci, pokojík nádhernej :dizzy_face: tady má někdo rád zelenou :grinning: krysy jsem si teda všimla, mamka má úplně stejnou na gauči :grinning: ať si hG zvyká odmala :grinning: jo a Ty ji nebudeš mít v ložnici u sebe?

Jani super, že je Kubík tak hodňučkej.. :slight_smile:

pudly teda Edi dneska jede :slight_smile: koukám, že má dobrou náladu skřítek jeden :grinning:

mysky teda krásné fotky, krásné miminko i maminka :grinning: fakt kus ženské ale pěkný kousek :slight_smile:

jinak Stela si dneska ráno na sebe hodila kolotoč.. :frowning2: dycky jí ho pustím abych se v klidu ráno dala do kupy v koupelně a dneska najednou řev jak blázen, má bouli na čele.. hrozně plakala.. ale asi se i spíš lekla.. no nic, kolotoč ruším :frowning2:
10. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
kay: no já zelenou nějak dramaticky nemám oblíbenou, ale prvně jsme plánovali fialové stěny a k tomu zelené doplnky, fialová se nekoná, tak zůstaly zelené doplnky :grinning: .... a ano, budu spát přes týden s malou v pokoji a na víkend se stěhujem za pG (pG dojíždí denně z PCE do Prahy brzo ráno)
10. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Key co to máš za kolotoč??? jak to že padá??? Edi ho má ještě dneska nad hlavou a drží jako skála :grinning: teda ta musí mít ale sílu :grinning:
10. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Čau holky, večer v 10 čípek, Honzík se furt budil a pobrekával, měl 38. Noc ok, asi 2x jsme tam byli. Ráno spal do 8mi a ani neměl dřív mlíko, až v těch 8, to je rekord. A teď jsme ho dali před desátou zas spát, protože kňoural, pokládal si na mě hlavu, chtěl se jen nosit, asi je ještě zmoženej tou nemocí. Má tak nějak mírně pod 38, tak snad už to ustupuje.
Večerní debatu tady jsem P. nečetla, to zas ne :sweat_smile: Ale něco jsem mu zprostředkovala a ptala se ho na názor.
My trika nežehlíme, takže to je ještě lepší :sweat_smile:
To je úžasná, jak se Kačka s Míšou milujou, že i majznout se navzájem můžou a pohoda. No ale chápu že vzít dudlíka je už moc!
Co po hexe, jak jim bylo v noci?
Evi, nebo kupovat bezmléčný kaše, kdyby ti nešlo odstříkávat?
Holky, s tím časem stráveným v koupelně a péčí o sebe, tak to mě P. většinou taky trumfne, protože on totiž neumí nic dělat jen tak a rychle. Takže i když se sprchuje denně, tak stráví ve sprše min. 10-15 minut, než si celý tělo namydlí, než se usuší, deodorant, já ani nevim, co všechno dělá. Ale krémy nepoužívá. No a když někam jdeme a P. se jde ještě ráno mejt a holit, tak to je ztracený, to je hodina i s oblíkáním a chystáním :sweat_smile:
Terkytka u čerta chudák, to bych asi ani nezkoušela :sweat_smile: Příští rok pozveme mikuláše a anděla, i když si říkám, co kdyby byl sympatickej čert, třeba by se honzík nebál... I když asi by se bál, teď se začal bát všeho možnýho.
Gucci, P. se taky často sprchuje před posilovnou nebo přes aikidem (když jsme chodili). Prej se pak sice potí, ale nesmrdí, když se předtím umeje. Takže možná to logiku má :sweat_smile: Já zas musim přiznat, že když jdeme do posilovny, tak se pak po cvičení tam nemeju, jen si vyměním kalhoty za venkovní a umeju se až doma. Většinou se ani nezpotím a nemám ráda ty veřejný sprchy.
Mysky, super vítání, moc vám to slušelo, ty vypadáš tak mladě, že jste jako mladší a starší ségra :slight_smile:
Steffi, to je super, že K. rozliší noc a den, s tím jsem taky u Honzíka neměla problém a považuju to za velké plus, protože si neumím představit to malý miminko nějak učit. To je fakt fajn, že v noci má zaködováno spát a bdění si bude zavádět přes den :slight_smile:
Holky, když dítě celý den nespí, ale je hodný (viz jak tetes píše, že spí jen 20 minut a pak se smějou), tak bych byla spokojená, když jsou pak odpočatý a vysmátý a hrajou si a smějou se na vás, tak je to super :slight_smile: Honzík jako malej většinou když nespal, tak brečel nebo se musel nosit, tak to jsem to jeho bdění moc ráda neměla :sweat_smile:
Gucci, pěknej pokojíček do zelena, moc hezký bydleníčko bude mít hG. Bude spát od začátku v dětském pokoji?
Moje babi předevčírem se divila, že nespí Honzík ještě s náma v ložnici :sweat_smile:
Pudly, Edi je moc šikovná, to je super, jak se rozmlouvá, je to dojemný to sledovat, jak rozumí a ví, co chce :slight_smile:
Honzík poslední dny jasně a rozumně říká ne, když něco nechce. Např. když mu nutím pít čaj a on nechce, tak začne nenene. Já se těším, až taky začne víc mluvit jako Editka :slight_smile:
Kay, chudák Stelík, se chtěla pomazlit s kolotočem a boule :slight_smile:
Já bych šla ven a nemůžeme, prej když má teplotu, i když už jí moc nemá, co myslíte?
10. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Gucci, hezkej pokojíček. :wink:
Tetes, jednička, dvojka. . . Hele to je málo čísel co takhle k tomu nahodit ještě nějakou trojku? :grinning: Ale jsou to zlatíčka.
Kay, teda ten kolotoč. . . To se spíše muselo něco samo ulomit si myslím, Luky ho má ještě přivázanej - pro jistotu. :confused:
Pudly, teda Editka je nějaká ukecaná. . . :dizzy_face:
Nic jdu něco dělat. . . Teda no já se od rána nezastavila, ale stejnak. . . Kdo za mě napíše na odpolední AJ ten domácí úkol ví bůh, já ne.
10. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
puzzi: to je dobře, že už má Honzulák pod 38, snad už to bude fakt jen lepší....s tím méně pocením u sportu, když se předtím osprší se mi to nějak nezdá :grinning: ... a já se taky ve veřejných sprchách po sportu většinou nesprchuju, gor když jedu hned domů, já se dycky bojím, že tam něco chytnu
kay: tjo to je síla s tím kolotočem :fearful: , jsem se zrovna koukala na ten náš půjčený a taky jsem si říkala, jestli to není dost nízko, když tak ho budu taky sundávat na noc radši
10. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Jo jinak psala mi Pajdi, že výsledky dopadly dobře, takže problémy s Majdalénkou (teď nevím zda to nepletu) jsou asi dané jen nedozrálostí. Tak snad už se to nebude opakovat. Jo a pak si taky Majdalénka otočila kapánek režim, takže přes den by furt chrněla a v noci 6 hodin řve a pak konečně usne. Takže přes den nic nestíhá, protože dohání probdělé noci.
10. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
holky no klasickej plastovej kolotoč, moc jsme to nezkoumala, teď je zatímna přebalováku, tela ještě spí, tak na to pak mrknu, ale myslím, že to na sebe strhla a že ty dva kousky (co jsme našla na polštáři - ještě že tak, kdyby je S. snědla.. :frowning2:) byli jakoby to napojení těch tyček.. no nic, medvídky navážu na postýlku a bude je mít tam.. akorát jsme to používali při večerním rituálu, ale jakobych to cítila, jsem jí začla tedˇposlední 3 noci zpívat že to vymění za kolotoč a tím pádem dneska už bude jenom zpěv :grinning: jsem si říkala, kdyby spala jinde než doma, zak ať s sebou nemusím tahat i kolotoč :grinning:

puzzi, no mi je jasné že to P. nečteš :grinning: a máš pravdu, když někam jdeme, tak já jsem i se stelou nachystaná dřív než jeden M. :grinning: vždycky mu říkám dřívější odjezdový čas a on to pak stihne tak akorát :grinning:

gucci aha, tak to už chápu.. tak my máme zase fialové stěny a zatím bez doplňků :grinning:
10. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Kay ježiš to je divný s tim kolotočem :unamused: hlavně že z toho vyšla "jen" s boulí
Puzzi tak snad už Honzíkovi ta nemoc ustupuje,já myslim že jestli je jinak o.k tak na chvilku bys ven mohla,dneska neni nijak zvlášť hnusně aby mu to uškodilo :wink:
Pudly jéé Editka už takhle povídá jo :dizzy_face: :dizzy_face:
Mel zprávy od Pajdy jsou super,akorát kdyby holky měly tu noc a den stejně aby se mohla aspoň přez den s nima vyspat :unamused:
10. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj holky,
Gucci,mooooooooc pěkný pokojíček :wink:
ale koukám,že už se sem vážně nehodím,nevím,jak reagovat na zoubky,na kojení,spánek miminek,brblání dětí :sweat_smile:
tak se ani nepřipojuji k diskuzi :fearful: :zipper_mouth:
asi si založím téma stále netěhu :unamused: aneb pokec bezdětných žen :unamused: :frowning2:
10. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Kay, kamarádky holčička přibl. do roka taky vůbec nejedla příkrmy. A po tom roce, jak už mohla třeba tvarohový sýry a jogurty, tak se docela rozjela... Neboj, ono se to určitě zlepší! Některý děti prostě hůř přechází na "normální" jídlo.
Ad kolotoč - tak ho zase namontuj, až dáte postýlku níž. :slight_smile:
Gucci, pokojík krásnej! :dizzy_face: (Krysu taky máme. :wink: )
Puzzi, já právě můžu dávat jen nemléčný kaše, ale ty právě musím rozdělat s mlíkem - tzn. mým. :wink:
Dokud má H. teplotu (i když jen přes 37), tak bych určitě ven nechodila.
10. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Babi mi taky říkala ven nechodit, tak jo no, dneska ještě určitě budeme doma. Zítra ráno volám dr., tak se zeptám co dál. Honzík spal 9,45-11, tak asi za hodinu ho zkusím dát zas nebo dle nálady.
Evi, nojo vlastně nemléčný kaše potřebujou mlíko, si stojím na vedení občas :sweat_smile:
Zprávy o Pajdiných holkách jsou fajn, snad už se ty pootíže nebudou opakovat! Ale noc a den přehozený u jedný je masakr, to se asi Pajda dost blbě vyspí a pan Pajda asi taky, doufejme, že si to holky nějak sjednotí na noc. A jsme u toho zas, jak jsem psala steffi, ať je ráda za noci, tohle je fakt asi debilní to přehazovat, jde to vůbec?
10. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Puzz, jde to, ale je to docela náročný přehodit. Chce to udržet dítko přes den vzhůru, jenže jak mi psala Pajdi, tak dala Majdu do lehátka aby koukala kolem sebe a ona místo toho okamžitě vytuhla. :grinning:
10. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.