• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel, víš kam si strč nějkoau trojku,jó! :grinning:
Jé,holky to se omlouvám, ale to právě vůbec nedokážu pochopit jak se může někdo po sportu neosprchovat a ještě ke všemu se navléct do těch civilních hadrů. Si nosím pořád sebou pantofle,abych tam nich nechytla. Ale právě,vždycky když jdu z posilky a tam plná šatna děvčat z aerobicku a ve sprše jsme pak třeba dvě. Tohle fakt nepochopím, navíc ta sprcha přímo po sportu je tak úžasnej vynález. Kdybychom tu neměly včerejší téma, tak řeknu, že na základě právě těch prázdných sprch po sportu si myslím, že jsou ženský větší prasata než chlapi,páč neznám chlapa,který by se po sportu nesprchoval.
Gucci, pokojík pěkný jak z Ikeovské čítanky. :dizzy_face: Kombinace zelená a fialová nebo zelená a oranžová se mi moc líbí.
10. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
jj děcák jsme udělali celej ala Ikea, nemá cenu v tomhle do děcek moc investovat :grinning: , ale svoje pokoje jsme si zařídili draze :grinning:
10. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tetes, co já si teda pamatuju, tak si chtěla hrozně trojčata, nebo né? :grinning: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Leni, jedině že bychom na návrh Tetes jeden den nepsaly nic o dětech. Ale nevim, co bychom sem pak psaly :sweat_smile:
Pečete cukroví? Já po večerech nebo když Honzík spí, docela mě to ba, ale vypadá to teda divně, neumim to tvarovat. Mám vanilkový rohlíčky rovný a půlka pokřupaný :sweat_smile:, pak mám šikmý linecký, kokosky a teď dělám takový nepečený koule. Se musim taky občas nějak hospodyňsky realizovat, žejo :sweat_smile:
Honzík spí podruhý a naposled dneska asi, venku prší, tak mi ani není líto, že nemůžeme ven.
Mel, to je fakt, nenechat dítě spát přes den dlouho, možná budit třeba po 1,5-2 hod., aby si delší spánek vkuse postupně šouplo na noc. No ale to je těžký s vašima dětma typu "usnu v lehátku" :sweat_smile: A možná je to ještě těžší s dítětem "nic mě neba" :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Nojo, Tetes, jenže chlapi po sportu jsou fakt celý mokrý, neřeknu aerobic a když propotíš triko, ale z posilky jsem celkem ok, to se doma s Honzíkem někdy zpotím víc. Ani si nepřevlíkám triko, jedu domů v tom cvičebním a doma se umeju a převlíknu do čistýho. Tzn. že ty jdeš zpocená sportoviště-šatna a já si to prodloužím na sportoviště-domů :sweat_smile: Jako prase si nepřipadám :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
no já se teda nepřevlíkám do civilních hadrů po sportu...sednu do auta, jedu hned domů a tam si dám v klidu sprchu
já kdybych se po squashi třeba hned osprchovala v šatně, tak vylezu ze sprchy a jsem okamžitě zase zpocená, moje tělo takový záhul prostě nedokáže hned zpracovat :grinning: .... navíc mám spocený i vlasy, to bych si musela mýt i vlasy v šatně a to je tak další hodinka, než bych se dala celá dokupy
chlapi to maj v tomhle jednodušší
10. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Puzzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to zas nemusíte přestat psát kvůli mě o dětech,to mě to jako nevadí,to vůbec čéče ne,ale jen nevím,jak na to reagovat,tak vás teď jen občas přečtu
vymyslela jsem dobrý dárek ségře k vánocům :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=554&sName=Tehotensk%E9-tri%E8ko-biele-KR-prekladan%E9-(MODR%C9-NO%8EI%C8KY)-
10. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
Mně teda taky hrozně vadí sprchy v tělocvičnách, takže se sprchuju (teda sprchovala, prot. teď už jsem nebyla cvičit ani nepamatuju) až doma. A přesně jak píše Gucci - hlavu bych si tam v životě nemyla.
Puzzi, já nepeču. Ale to Tě asi nepřekvapuje, že?! :grinning:
10. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
o cukroví mi ani nemluvte,nemám ani ň,a to jsem si myslela,že tento týden,co jsem doma využíju k pečení a ani h****
jsem furt nějaká unavená,slabá,tak neustále polehávám :confounded:
ale snad o víkendu na to už dojde :grinning:
10. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
Evi,to nemáte na vánoce cukroví?
10. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
tak,zrovna jsem dodělala žemlovku,manžel o ní včera mluvil,tak jsem jí udělala,až příjde z práce,aby měl hamání
10. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Leni, nás zásobujou babičky - a stejně to skoro nejíme. :wink:
10. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
Puzzi a teď mi to docvaklo,píšeš,že byste jeden den nepsaly nic o dětech,jo tak jen jeden den bys mi dala jo prostor jo :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
já cukroví taky skoro vůbec nejím a taky zásobují maminy, ale s mojí mámou už do vánoc nebudu, tak se možná hecnu a příští týden asi něco poprvé sama upeču :sunglasses:

evi: a co nějaké nové fotky? :grinning:
10. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Jsem ráda, že je nás víc sprchovaček až doma, přesně jako Gucci, v šatně žádný velký převlíkání, šup do auta a umýt se doma. I když vlasy si pak meju až večer, to bych přes den nestíhala ani doma s Honzíkem.
Evi, ty nepečeš? Fakt ne? No zírám :grinning: To jsem nečekala :grinning:
Leni, tos vybrala ségře hezký triko, v jakým už je týdnu?
Hele to po nás nemůžeš chtít dýl jak jeden den, stejně bychom to nevydržely :grinning:
My cukroví taky moc nejíme, ale P. snídá sladký, kupuje si různý croissanty nebo takový to kupovaný linecký atd., občas výjimečně něco upeču. Před vánocema snídá to cukroví a já si občas něco dám na chuť. A peču jen pár druhů, co nám chutnaj. Třeba vůbec mě nelákají nějaký košíčky ořechový krémový apod., to ne.
10. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Např. se chystám na tohle, to vypadá hrozně jedle, to je můj styl, co mi chutná: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=32686
10. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Ještě se musím pochlubit, jakou mám doma hospodyňku chlapa :sweat_smile: P. koupil šicí stroj, nastudoval to a za poslední dny našil cvočky na polštáře, zašil mi rukáv u bundy (zevnitř prasklej), kalhoty mi zašil, na prostěradla přišil zespodu gumy, aby se nevyhrnovaly (akorát nevíme, jak to teď na tu matraci navlíkneme :sweat_smile:), fakt super! Šicí stroj se hodí a šič k tomu ještě víc, kdybyste něco potřebovaly, řekněte :sweat_smile: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak to máte super,já sice upeču,ale z 12 každoročních druhů jsem to stáhla na 4-5 a držím se hlášky z básníků,jak Štěpán Šafránek při sokolském sletu básnil, nemusíš pořád žrát,ve zdravém těle,zdravý duch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Puzz, hm šicí stroj doma máme ale furt jsem nic nenastudovala - nesnáším návody. :grinning:
No já včera večer upekla rohlíčky, v pátek jsem chtěla dělat banánky, ale jaksi došel pečící papír. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evčo, to mě fakt překvapuje, že nepečeš. :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Leni, das ist gute hláška :grinning:
Já poslední dobou ujíždím na polívkách, moje nejoblíbenější večeře. Dělám domácí, většinou hovězí nebo kuřecí s nudlema, včera jsem dělala nějakou krémovou pórkovou s bramborama, mňam, polívek bych se užrala.
10. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Mel, já právě taky nesnáším návody a ještě k tomu se s tím srát s tím šitím, jsem moc ráda, že to P. baví :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Puzzi,to vypadá moc dobře,už jsem si to dala do záložek a možná to taky zkusím,akorát mi to příjde takový složitý :pensive:
ségra to čeká na půlku března
10. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
To šití by mi nevadilo, ale musel by do mě někdo nalejt ten návod. . . Nic vypínám a jdu se obléct na AJ, předám mamce krásně protivné miminko, to nejhodnější jaké existuje. :dizzy_face: :sweat_smile: Zajímavé, že od té doby, co hlídá, tak už tak často neprohlašuje jak je zlatej. :dizzy_face: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :wink:
10. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
já budu péct cukroví ještě mladší ségře,od starší dostane taky vzorky,tak bude mít upečeno a mamka si napekla v tescu a albertu :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
Zdar holky, já vás poslední dva dny dočítám a řežu se jak blbá :grinning: :grinning: :grinning: jestli si tohle bude číst někdo z "venčí" :sweat_smile: ...nejvíc mě dostala disko sprcha u kay

Alex měl dneska první úraz s červenou, spadl v postýlce a rozrazil si malinkato ret, ale ani nepípl.Jinak se ted budil v noci, tak jsme se diskutovali proč, P. že z hladu, já že zuby, ale dostal včera jinou značku mlíka a spal dobře, tak nevím.Není v 10m nějakej spurt? :sweat_smile: Ale jako vstávačka v 1.30 a hodina hraní v posteli, následně mlíko z nouze a uspávání...no fuj

nemáte někdo dobrej recept na "rafaelo" kuličky?
10. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Anippe,já dělávám tyhle
200g kokosové moučky, 2 dl slazeného kondenzovaného mléka, oloupané mandle, kokosová moučka na obalení.

V míse vypracujte z kokosu a mléka bílou hmotu, nechte 30 minut v chladničce vychladit. Do kousků těsta balte oloupanou mandli a kousky vyvalujte jako kuličky v kokosové moučce.
10. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Annipe, někde mám, zkusím ho vyhrabat. :wink:
10. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
holky a nemáte někdo recept na vosí hnízda?já je mám vždycky hrozně suchý a piškot nenasákne a je tvrdej :angry:
10. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
jako vono je dobrý,když je tvrdej,ale u piškotu to zrovna ideální není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Anippe, Honzík poslední dobou tohleto bdění noční má taky a uá myslim, že když si v noci hodinu hrajou, resp. chtějí hrát a nebrečí ze spaní, že to zuby nejsou. Zuby jsou to u Honzíka teď a to se budí brekem a v polospánku a zas spí dál. Z hladu, no tyjo, nevim, na Honzíka jednu chvíli zabrala na týden až dva krupicová kaše, pak se zas začal budit takhle blbě, tak jsme jí vynechali a zkusili mlíko, po týdnu zas spal, pak jsme dali někdy večer chleba a dobrý, moc vliv to jídlo asi nemá a v roce už se asi v noci hlady nebudí... Spíš že se moc proberou a nejde jim zabrat?
Raffaelo gule jsem už taky někdy dělala, ale nic extra nebyly, kupovaný lepší.
Mel, moje máma taky vždycky, že přeháním, že je Honzík hodnej a zabavitelnej, že to je normoš a pak ho někdy hlídala a ... :sweat_smile: Ale teď už se s ní většinou shodnu, že víceméně je hodnej, holt vyžaduje víc zabavení, ale člověk to nesmí asi vždy brát jako chybu, ale jako výzvu! :wink: Užij si AJ, jak ti to jde?
Leni, vy jste tři ségry, jo? A mamka to s pečením umí nejlíp :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.