• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzziová, já bych možná i v poslední době ráda zůstala v posteli do oběda, ale čéče, co s tím malým štěstíčkem? Jo jinak jedna věc která mě vždycky u mláděte vyděsí - jdu ho zkontrolovat - on bez dudlíku a najednu otevře oči, v tu chvíli se mi zastavuje srdce. :sweat_smile:
Mysky, řvát hlady po 15ti minutách? Nemá A. ona nějaký vzpurt?
Nic jdu chrnět, dítko už nemá dudlík, tak jsem zvědavá kdy bude první nahození. :confused:
10. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
My už jsme teď byli u Honzíka asi 5x, ale snad to přejde, často se budí takhle brekem večer a pak v noci prodlouží intervaly, tak teď jsem to snad nezakřikla.
mel, tak třeba o víkendu by P. hlídal a ty bys mohla spát - ale stejně bys nespala do oběda, nevěřím!!! :grinning:
10. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Puzzi, jo zoubky jsou sviňa.
Hm, do oběda bych fakt asi nevydržela, ke všemu manža ještě některé věci ohledně Lukýse nepochopil, takže klid na válení by mi moc nehrozil. :wink:
Brou. . .
10. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tak Puzzi, co abychom si vyměnily nějaký recept, co Ty na to? :sunglasses: :grinning:
Mysky, to je mi líto, že má A. takový problémy. Snad to bude dobrý.
Puzzi, snad jsou to fakt "jen" zuby.
M. se teď hodně zlepšilo usínání, a když ji netrápí zuby, tak i docela dobře spí. Doufám, že jí to vydrží. Mám téměř 100% jistotu, že když ji necháme hlídat, tak se min. do půlnoci neprobudí. :dizzy_face:
Gucci, já myslela, že už dneska bylo pozdě. :grinning:

Přidala jsem nějaký fotky, ale stejně ty nejnovější jsou přes měsíc starý. :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=393643
10. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Evi, to jsou krásný fotky, se mi moc líbí v tý židličce, jak se Majda směje od ucha k uchu, tyjo, na většině fotek je to smíšek úžasnej :dizzy_face: Na srazu si děti nepoznáme, to je změna od srazu u tetes!
Já myslela, že M. spí od narození tak nějak až do rána? Budí se na pohlazení nebo dáváš mlíko v noci? Super, že se spaní zlepšuje, hele už ani nezávidím případné ranní spaní do 8-9, Honzík spí taky často do 8mi nebo aspoň vydrží v postýlce.
vyměnit recept s tebou? Sorry, to by se mi nevyplatilo :grinning:
10. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Puzzi, díky! No, změna je to hrozná - H. už sám chodí, M. stojí, o dvojkách ani nemluvím - to byli novorozenci! :slight_smile: Je fakt, že 90 % času má M. vyloženě dobrou náladu a hodně se řehtá. :dizzy_face:
M. spala vždycky dobře (to jí rozhodily až zuby), ale měla probl. s usínáním - tak do půl roku usínala skoro výhradně u kojení. Takže jsem ráda, že teď usíná dobře a hl. že to šlo "samo".
Hele, nejsi drzá!?! Počkej, až ochutnáš moje lanýže - budeš prstíčkem hrabat! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Lanýže, jo? To zní jak nějaký mořský příšery, na to chuť nemám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Anebo mám? Přivez :sweat_smile:
90% času dobrá nálada - to je úžasný a na fotkách je to vidět. Třeba jak je v tý krabici vysmátá, Honzík už by se hrabal ven :grinning:
Tak to je dobrý s usínáním a spaním, hlavně když to ty zuby zkazí vždy jen dočasně, to je dobrý! Páč jsem slyšela od leckoho, že od tý doby co zuby, tak se posralo to to a to. Honzík naštěstí spí taky celkem nadprůměrně, v 7 večer usne sám, jsou noci, kdy se třeba ani nevzbudí, většinou 1-2x pohlazení, mlíko v 6-7 ráno a spaní do 7-8, s tím jsem maximálně spokojená, na spaní si fakt nemůžu stěžovat. I když samozřejmě by ni bodlo v noci 0x a ráno spaní do 9ti, ale to asi není reál :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
No, Puzzi,ale tak to by jsi na tom dost vydělala,páč jeden Evin lanýž vyjde v přepočtu tak na 20 korun za to ty máš plech vanilkových rohlíčků. :grinning: Loni,když jsme jely za tebou do porodky na ně totiž Evina nakupovala,platila skoro dva tisíce a v košíku pouze čokolády na lanýže. :grinning:
Gucci: teď budu za blbce,ale gynekologické problémy mají něco společného se sprcováním jinde než doma? Já myslela, že je možné chytit jenom plísně nohou apod.,tak právě nosím pantoflea tohle jsem vůbec netušila. Ale taky dost trpím na gyn. problémy (kvasinky apod.) a vůbec mi nenapadlo to dávat do souvislosti? A dobrá tedy, v mém průzkumu jsi tedy naprsto první vyjímka,můžeš být na sebe hrdá. :grinning:
Fotka Majdy s Ladunkou je super. :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Aha Tetes :slight_smile: A plech vanilkových mi Evina určitě nesní, hm, tak to beru, to se vyplatí :grinning: Ježiši, takže jsou to mořský příšery nebo co, za tu cenu :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Bré ranko,
jsem včera dítko přechválila. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nic jdu mu dát mlíko, nebo sežere dudlík. :sweat_smile:
11. pro 2009 v 05:53  • Odpověz
bréééééééé

Evi: fotky super, nejlepší je ta s Ladunkou :dizzy_face: a z tebe musí mít ostatní maminy v bazénu celkem depku co :grinning: :wink:
Tetes: :grinning: mě je prostě vrcholně nepříjemné chodit s holou pipinou ve společných prostorách, já jsem na to fakt mega háklivá, mě stačí na bazén myslet a hned mám mykozu, když jsem chodila na těhu plavání, tak jsem si zaváděla spešl tampony...a když někam po sportu ještě jdu, tak to samo přežiju a osprchuju se v šatně, ale když jedu hned domů, tak radši využiju sprchu v klidu doma a basta :grinning:
11. pro 2009 v 07:19  • Odpověz
Hele, tak počkej já tady celou noc přemýšlím o souvislosti mezi cizí sprchou a mojí pipinou a z tebe pak vypadne, že to chytne pipina z psychiky :grinning:
Hele, proč jsi vlastně s volejbalem skončila? Přes 10 let to je dost. :slight_smile: A co jsi hrála za soutěž? Neva,že se vyptávám na tvojí volejbalovou kariéru?
Puzzi, nene je to z čokolády.
11. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
no moje máma taky hrála závodně volej, takže jsem to měla nějak dané, hrála jsem od 9 let, byla jsem smečařka (z toho ty silné ruce :grinning: ), samozřejmě kapitánka :sunglasses: :grinning: , ale bylo to na malém městě, takže výsledky nic moc a pak když jsem začala pracovat po škole, tak už nebyl čas a rozpadlo se to, ale pořád jsem chodila hrát jednou týdně do tělocvičny a v létě chodíme taky celkem pravidelně - teda než byly děti, ted nevím jak to bude s domluvou
11. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
Bré ránko,
Mel jsem taky včera dítko přechválila, jak rozlišuje noc a spinká. Dneska nám to dal vyžrat až do dna. Je to strašpytel a jedině, kde klidně spí je s na mámině hrudi. Ale to se prd vyspí máma. Naštěstí teď chrní, tak to jdu aspoň na hoďku zalomit :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
ty voe holky já se zvás poseru :grinning: :grinning: :grinning: jako téma sprcha,sport,pipina...... :grinning:
Mel,tak začni kupovat nějakej lejce stravitelnej dudel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
puzzi spaní do 09.00 a 0x buzení v noci reál je,ale ta to si ještě chvíli počkáš a pak budeš zas vstávat k honzíkovi II. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
gucci dneska nějak pozdě ne????neřikej že si vstávala až v 7.00???nebo už jsi do tý doby upekla,uvařila,vyžehlila.......
Evi fotky moc hezký,Majda už je velká holka a tobě to sluší :slight_smile:

U nás hororová noc,madam usla v 11.00 po flašce,probudila se klasika ve 3.00 a pak po hodině,myslela jsem že to nějak v noci rozkojim ale ani náhodou,v 6 dostala flašku a hltala jak když tejden nejedla a v poho usnula,takže počkám až se vzbudí a jdu s ní k dr. páč todle už nedám :frowning2:
11. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
mysky: jj tak nějak :grinning: , ráno jsem si četla, pak jsem skládala včera vyprané prádlo, dávala prát nové, nandala jsem nádobí do myčky, namazala břicho, uvařila čaj a pak jsem se přihlásila :grinning:
11. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Jani ono se to tas zlepší,jenom si musí nejdřív trochu zvyknout na prostředí,vykašli se na všechno okolo a dospi se s Kubíkem přez den :wink:
11. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
gucciová mi štveš,člověk si tu pomalu strká párátka pod víčka aby neusnul a ty takhle mrcháš časem určeným na spánek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zejtra ráno tě čekám u nás,já mám taky plnej koš prádla a kdyby nestačilo klidně ještě nějaký vyperu
11. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
já za to nemůžu fakt, ale už mě to taky sere, už dva měsíce jsem nespala dýl jak do cca pěti, fakt vopruz
11. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Z toho vyplývá, nechválit přespříliš. :grinning:
Mysky, Adélka je nějaká hladová co? :astonished:
11. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Mysky, Adélka je fakt hladoveček. Uvidíš co ti řekne dr., ale pokud kojení nejde, není žádná ostuda nebo špatně dám UM.
Steffi, Kubík chce aby jste si ho pořádně užili. L. je teď s vámi doma?
Gucci, kdyby jsi chtěla a jednou se třeba rozhodla, že to tam u vás dáš dohromady, tak existuje avl a je to moc fajn, pokud není manšaft kopytózní tak v té první soutěži si určitě zahraje a hrací dny jsou neděle,takže se to dá i s dětma. Už jsme to hráli a jdeme do toho zase. Určitě to půjde i s hG, bude hodná, večer bude spinkat,pG bude hlídat a ty si vyrazíš se vyžít. Je fakt, že silných rukou jsem si u tebe až tak nevšimla, ale ramen, že je máš široká, ty vogo to museli být prdy :slight_smile:
Holky, tady už čtvrtý den prší,takže nemůžu s dvojkama ani pořádně ven a už je mi z toho fakt do breku.Pořád je tu skoro tma, takový pošmourno,já potřebuju vyřídit spousty věcí.....
11. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
tet: no já se chystám tady k nějakému družstvu ftěrnout, abych mohla aspon jednou týdně chodit, s pG jsem už domluvená, ten to jen vítá.... a s těmi rameny máš pravdu no, je to chnuš...si pamatuju, jak mě pG na začátku chození poprvé masíroval záda, tak říkal, že na mě spotřebuje strašně hodně krému, že to nemá cenu :grinning:

tady včera dopo svítilo slunko a odpo už chcalo a ted je taky mega hnusně, takové depkoidní počasí
11. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
gucci, ty teď bydlíš v Mladé Boleslavi? Nebo kde? Buď v klidu, není to chnuš nijak zvlášť, mám kámošku hokejistku a to by jsi měla vidět,máš proti ní ťinťítkoidní ramena. :slight_smile:
11. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Pardubice :wink:
no mě spíš jak ty ramena serou ty ruce, to je hrozný, máma to má taky....já strašně závidím holkám s hubenýma rukama
11. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Já závidím holká s hubeným vším. :angry:
11. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
njn, jenže já i kdybych byla hubená jak lunt, tak každý vidí na první pohled ty ruce a široká ramena, takže působím mohutnějším dojmem a je to v pytli :grinning:
11. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Naše noc taky na hnědou věc, my šli spát ve 23:30, to byl brek, pak v 0,30, pak v 1,22 a neusnul do 2,45, ležel, oči zavřený a pobrekávání, dostal nurofen, pak pláč po 10 min. apod. Já už fakt hotová! Ve 3,30 zas, já nasraná, jsem mu řekla tvrdě Honzo, spi, tak dostal lítostivej hysterák, já skoro taky, uklidnění a pak díkybohu spaní do 7, mlíko, spaní do 8,40. Takže shrnutí: nebylo to tak hrozný, jsem vyspaná díky tomu ránu, ale ta počáteční noc pro mě humus, depka :sweat_smile:
11. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
jejda,tady se zas probírá hubenost všeho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já mám taky širší ramena a proto jsem se tenkrát dala na fitness,mě jdou ramena k tomu mýmu zadku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
jakto,že se skoro nikdo nevyspíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
to já teď spím furt,večer v 9 zalehnu,buď teda čučím na telku třeba do 1,ale pak chrním až do rána,někdy ani nevím,že manžel odjíždí v 6 do práce,někdy se vzbudím v 9 a pak zas třeba odpo ve 4 vytuhnu tak do 6-7 :grinning: :grinning: a furt dokola,no musím si odvykat,nevím,jak pak zvládnu vstávání do práce :unamused:
11. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
dneska listuju cukrovím a hledám svoje recepty a zrovna jsem našla list,ve kterým jsem tenkrát měla sepsáno 15 druhů cukroví,ježiš,to jsem byla blázen
11. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.