• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Volala jsem doktorce co a jak a ven prý až 3. den po ustoupení horeček, takže nejdřív zejtra. Teď jsem dala Honzíka spát, asi usne, protože jinak nevim, nic ho nebaví, nic nechce, fakt krize a nevim, jestli ho pořád něco bolí nebo jestli má zas nějaký mamanovský období, ale asi je to ještě tou nemocí.
Steffi, Mysky, Mel, taky blbý noci? Steffi, to bude dobrý, hlavně že přes den se můžeš dospat bez hrudního závaží :sweat_smile:
Mysky, tyjo, to fakt možná budeš mít lepší s UM, doufám, že tě dr. nějak podpoří ať tak či tak, hlavně ať je Adélka spokojená a líp spí!
Tetes, to mi říkej o nemožnosti jít ven, taky mi už doma hrabe a nevím co celej den, díkybohu za Honzíkovo delší spaní.
Gucci, takže tys byla skoro profi volejistka? Holky, to mi přijde strašně fajn, když¨máte nějakej fakt oblíbenej sport, to já nikdy neměla :sweat_smile:
Gucci, ser na široký ramena, tak hrozný to není, jsem tě viděla a nenapadlo mě to :wink:
Leni, ty tvoje popisy spánku nás nerozhodí, né, nikdy, pojď sém, zmlátíme tě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15 druhů cukroví nechápačka, tolik jich ani neznám :sweat_smile: I když já už jich mám 5 a na 2 minimálně se chystám, tak jsem taky ňáká mákla asi.
11. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Puzz, teda noc nic moc koukám.
Leni neprovokuj nebo tě zbančím. Jsem se teď pokusila, že bych jako spala taky, když spí Lukýno a ono prdlajs, nějak né a né zabrat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát mě z toho teď bolí hlava.
Počasí na h*, ale i tak se asi i v dešti rozhodnu vylézt s Lukýnem ven, je dneska nějakej protivnej či co.
11. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Puzzi a nejdu a nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá,to jsem ale ospinkaná :grinning: co já asi udělám,hmmmmmmmmmmmmm,že bych zalezla do pelíšku a udělala chopšííí,chopšííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Mně se přes den ani spát nechce, ráno vstáváme celkem ok, takže to je pohoda. Mně to vstávání spíš sere přímo v tu noc, když musím vylézt. Dneska už jsem to nedávala a párkrát jsem prostě nevstala, Honzík brečel minutu a přestal, jsem hrozná, ale nešlo to :sweat_smile:
Mel, já bych přes den taky usnout neuměla a pak by mě vzbudil Honzík a to je na prd, to ani nezkouším, tuhle dovednost nemám, že bych si šla lehnout po o.
Takže Leni ti nezávidím, víš? Si klidně Chopšíkuj :grinning:
11. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
ženy loučím se, jsem ted dožehlila, převlíkla peřiny, dělám si o, trochu uklidím a musím se chystat k dr., jedu tam na 15 hod. a pak máme návštěvu, takže budu až večer, pak podám zprávu
zatíííím :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
hojda
dneska jsem stahovala bažanty 4 bažanty a 2 slépky jsem zmrzlá jako hovno ale už se těším až si vylámu zuby na brocích ňam
Teda já udělám tan základ vanilkové rohle košíčky linecké a možná ještě něco nepečeného ty mám nejraději
11. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
RYCHLÉ RUMOVÉ PRALINKY

Suroviny:

2 kg dutých čokoládových figurek, 1 litr kvalitního rumu

Postup:

Vezměte dutou čokoládovou figurku a ukousněte jí hlavu.

Do takto vzniklého otvoru nalejte rum a ihned konzumujte.
....A PAK ŽE VÁNOČNÍ CUKROVÍ ZABERE SPOUSTU ČASU !!
:grinning:
11. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
Nazdar, u nás noc v pohodě, a to Alex vypil jen 120ml um na noc, možná ten pytel má něco do sebe.

Evi krásný fotky, ach jo některý děti vypadají ještě tak miminkovsky na rozdíl od A. Foto s Ladou se mi líbí nejvíc.

Leni zkoušela jsi někdy to rafaelo i s tukem, nebo máslem? našla jsem nějaké recepty a ted se nemůžu rozhoupat, možná udělám od každýho po jedné dávce,at vím, o ty koule nemám strach, ty budou sežraný razdva.
11. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Anip,nikdy jsem to nedělala s tukem ani máslem,pouze takhle
200g kokosové moučky, 2 dl slazeného kondenzovaného mléka, oloupané mandle, kokosová moučka na obalení.
11. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak jsem doma od doktorky,Adulák váží 6300g takže od poslední kontroly přibrala tolik kolik měla přibrat,ovšem to jenom díky tomu že mi vypila všechno mlíko z mrazáku že :sweat_smile: takže závěr je takovej že ne že ona je nenažraná,ale já nejspíš ztrácim mlíko.....takže se mám snažit co nejvíc kojit a popř.dokrmovat UM a kdyžtak příští tejden na převážení.Jo a vzhledem k tomu že jsem alergik tak UM pořídit hypoalergenní.

Puzzi tjo,taky noc nic moc :confounded:
Tetes a ty nechodíš s dětma ven proto že počasí fakt stojí za **** a s dvojkama by to byl masakr jít ven nebo že jim to sychraví počasí vadí???Já totiž musim s A. i v tomdle počasí 2x denně ven jinak bych s ní nevydržela jak je potom protivná - nezávidim že s nima musíš bejt doma :unamused:
gucci tak ať dá dr. nějakou pozitivní zprávu :wink:
11. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Mysky, s tím chozením ven to máš stejný jako já s Honzíkem, taky s ním chodím 2x denně, jinak doma by to byl opruz. Teď ven nemůžeme, takže možná i o to je to těžší.
Takže máš míň mlíka, než Adélka potřebuje? To je ale divný, že přesto dokážeš v pohodě odstříkávat. No co no, dokrmuj UMem, hlavně aby měla Adélka dost.
Gucci, já četla, že jedeš někam 15 hod., jsem se lelka a ono na 15 hod. :sweat_smile:
Pudly, týjo, stahovalas bažanty atd., jo? Klobouk dolů, já bych nezvládla ani vykostit kuře, já tak max. nakrájet maso a rychle vařit.
Anippe, tak to testni a dej pak vědět, který koule budou lepší.
No vida, pytel na noc pomohl, jo?
11. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
puzzi když jsem odstříkávala tak měla hlad po hodině tak už neodstříkávám a vydrží skoro 2hodiny :grinning:
toho se právě bojim že jak je naučená na ven tak kdyby onemocněla co s ní budu doma dělat :unamused: a už je Honzík aspoň bez teplot?
11. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Mysky, dopo měl 37, ale po poledni zas 38,3, takže zas čípek.
Aha, 2 hodiny výdrž :sweat_smile: A po UMu vydrží víc?
11. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
tjo,to už se ho ta teplota drží dlouho chudáčka :unamused:
no dřív normálně vydržela 3,5hod. po UM když vypila těch 165ml co je v návodu tak na ní bylo vydět že je přežraná a vydržela skoro 5hod, :fearful: takže když bude UM tak musim dát menší porci asi pže z ní nechci dělat prasátko :sweat_smile:
11. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Mysky, držím palečky, třeba se ještě rozkojíš. :wink: Asi by to chtělo začít pořádně baštit, aby byla síla. :grinning:
Teda copak se to Honzíka drží? Já mám obavy, že dneska v noci se zase ozvou jedničky, Luky si strká ruku do pusy, div si jí nesní.
Mimochodem vše nej Olíkovi k osmiměsíčninám a Pajdiným dvojkám k dvouměsíčninám. :dizzy_face:
11. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
to jste teda dobrý, já než se proberu je jedna a Alex jde po o chrnět :sweat_smile: , dopoledne si hraje víceméně sám.Když nejsem v obchodě, tak jedu odpoledne pryč, k babi nebo kamarádce a jedině tak vyrazím ven s kočárem.Sama doma se nedokopu a hlavně doháním domácnost, ale ted po novým roce budu mít spoustu času, zavíráme totiž obchod, takže si budu "užívat" doma, ale docela se těším, já ted nic nestíhám!

puzzi :frowning2: budeš to nějak řešit? půjdeš s ním k mudře?
11. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
mel já doufám že to rozkojim,min. ještě přez zimu chci kojit aspoň částečně.Zuby jo?Potíráš mu dásně nějakym gelem??
anipp ty pracuješ??to mi nějak uniklo.To věřim že nestíháš,tak snad po novym roce si pořádně oddychneš

Normálně se tu tlemim,dítě se mi naučilo přetáčet už i zpátky na záda tak tu průběžně mění polohu na bříšku a na zádech a má z toho vždycky děšnou prdel že se jí to podařilo :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Mysky, Adélka je teda akční. Já stále čekám, kdy na to vůbec moje sedmiměsíční dítě přijde, že stačí kapánek švihnout zadkem a bude na pupku. :grinning: :dizzy_face: Jinak občas mu dásničky v noci potřu, když začne vyvádět, ale ono je to pak kdo z koho - kousne nekousne, vzbudí se úplně - nevzbudí. . . :sweat_smile:
11. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Mel :grinning: :grinning: kdo z koho jo???? :grinning:
11. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
jj tři dny v týdnu jsem v obchodě, ono se tomu nedá říkat že pracuju :grinning: stihnu dočíst koně, něco i napsat...jako např. dneska. No a víkendy většinou trávíme u našich.Takže doma jsem 2dny v týdnu :sweat_smile: si dovedete představit jak to u nás vypadá! dneska večer ještě musím udělat těsta a o víku budu péct

Adélka je šikula :wink:

Mel a ty s Lukáškem cvičíš? ted nevím , promin, ale jestli jo, tak to určitě nebude dlouho trvat :wink:
11. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Anippe, jo cvičím, ale furt jako nic. Má spíše takové posilovací cviky. . . Začal se díky tomu už lépe točit i na pravý bok, ale úplně nedotáčí a při tom jednom cviku, už si ze mě pomalu i dělá prdel. Řve jenom když se mu to hodí, aby ho někdo litoval. :grinning:
11. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
teplota odpo už zas ok, ale nálada hrůza, po spaní asi půl hodiny brečel, pak vypil 250 mlíka, to docela pomohlo, teď si s ním P. hraje, celkem ok, achjo, už ať je to pryč. Já na Honzíkovi ani nepoznám, jestli kňučí zubama nebo se vrací starý blbý časy, ale je to fakt na bednu. Všude okolo mě veselý děti, já chci taky aspoň trochu šťastný dítě, co má radost z hraček a ze srandiček atd. :-/
Anippe, mohu jen závidět to dopo, že si Alex vystačí sám a že nepociťuješ potřebu ven, achjo. No aspoň vše zlý pro něco dobrý, aspoň jsem s Honzíkem hodně venku :sweat_smile: Zavíráte obchod dočasně?
Mysky, Adélka už se takhloe přetáčí? Šikulka :wink:
11. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
Leni, mě si teda dost nasrala s popisem tvého spánku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
Tak dneska konečně nepršelo, takže jsem strávila s dvojkama 4,5 hodiny!! venku, bolí mi v kříži jako prase z té pomalé chůze. Jo, a oni 4,5 hodiny spali!! :confused: Příště si vezmu mp3,páč je s nima venku vopruz.
Mysky, sychravo nevadí,ale tady 4 dny v kuse lilo, ale já je třeba na hodinku dala spát na balkon, oni v kočáru usnou i bez ježdění.
Mysky:zkusila bych i ta homeopatika ricinus comunis ch5,kójo čaj apod.
JO,zase chvilku dělám svobodnou a bezdětnou a u toho obědvám.
Před chvilkou mi volal kámoš,jestli prý s nima nepůjdu zítra na turnaj ať prý seženu hlídání si to představuje jako hurvajs válku. Dvojky dám hlídat zatím jenom spící. Oni umí řádně zařádit,tak nevím co by s nima kdo dělal.
Anipp:ten obchod se teda nepodařilo rozjet?
Mysky, to je Adla hodně šikovná, já tu mám dva pytlíčky brambor jeden je teda větší ten druhý už se mrská,alespoň na bok.
:dizzy_face: Ale to vůbec nevadí,alespoň o to déle je klid, než se začnou moc hemžitz.
Mel a když ho točíš přes nožičku,tak se sám dotočí?
11. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
Tetes jj, přes nožičku se otočí a když ho píchnu do zadku a nebo dám hračku aby se měl za co přitáhnout, tak se taky otočí. :grinning: Ale sám nee. :confused:
11. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Tetes, si vem příště oběd s sebou ven a až se budeš ploužit pomalou chůzí, tak u toho něco jez a nemusíš obědvat v pět večer :sweat_smile:
11. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
tetes je s nima vopruz? :grinning: ...jo to je taky důvod, mě to samotnou nebaví, takže když kočárkuju, tak musím s někým a v místě bydliště nikoho nemám, takže musím popojet a to už zabere čas.A já jsem ke všemu děsnej opozdilec, takže když povím ve dvě vyjíždím , znamená to kolem třetí

obchod se nepovedlo rozjet, kašlu na to! tady to prostě stáhnou NC a asi internetový obchod hodně posílil.A at se tahaj se stelivem z města :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt jim to přeju.Necháme jen e-shop.Jsem z toho samozdřejmě špatná, ale dám si oddech, budu se víc věnovat rodině.Jaro snad přijde brzo, to se asi odstěhuju k našim, pomůžu se zahradou a s domem a Alex bude celej den venku.Na to se fakt těším :slight_smile: A uvidím kdy mě přepadne syndrom vyhoření z mateřství :grinning: to si začnu něco hledat.Ale já jsem blíženec, tak dlouho u jednoho nevydržím.

šmarjá mel nepíchej do Lukýna :confused: to je hnusný
11. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Anippe, já ho nepíchám špendlíkem. :grinning: Jen popostrkávám prstem. :wink: :wink:
11. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Holky, to je lepší, až děti budou venku chodit, mě to teď venku docela baví víc než doma, protože Honzík je tam celej veselej, chodí sice jinam, než chci já, ale je to sranda. Až na ty pády na obličej, sice hlídám, ale občas se stane. Takže pro mě je to teď venku snazší a zábavnější než doma.
Teď kvečeru nakonec Honzík celkem normoš, tak třeba už bude zítra 100% zdravej.
Anippe, jasný, prostě konkurence větších obchodů velká, je to škoda, viď, na druhou stranu ty se realizuješ nějak určitě i doma, už ať je to jaro v tom případě!
11. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
cau holky moc nestiham dodelavam kalendare s olousem pod strom
puzzi ty voe honzika to furt nepustilo? olous ma zase rymace kurna..doufam ze to je zase jen kvuli tem ocickam ty se mu aspon zlepsily
mel tohle jsem delala taky s tou hrackou ..on se teda nepritahoval ale otocil se za ni..takze to nebude dlouho trvat
teda tet.. ty si uzivas s dvojkama venku parada 4,5 hod bych zdechla :slight_smile:))
annip to me mrzi s obchodem
jo mysky zkus pre komunistu toho muzes brat dlouho ..ja ho brala 6m

jinak dneska olivcer chodil za ruce (vim ze se to nema, ale chtel) no a sel za tatou ja ho pustila a on dva posledni kroky udelal sam ..sice vravoral jak vopilec ale byla to sranda...a pak si veril ze se u stolu sam pustil a par vterin stal ...zakymacel se a zase se lekl ze spadne...nastesti pada na zadek nebo se opatrne shyba takze toho uz se nebojim ze spadne..aspon tak
11. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
zdáááááááár

tak já už si o tom měření a vážení na UTZ myslím svoje
hned na začátku jsem nahlásila dr. tu nedělní kontrakci, tak měl hroznou radost :grinning: , že je to dobře, že se tělo a malá připravují na porod...pak mě prohlídl a že už se něco chystá, ale jsem pořád zavřená a čípek v poho...pak měřil malou a vyšlo mu, že váží cca 3500g (před týdnem měla 3400g), takže bud se už konečně zastavila a nebude přibírat :grinning: nebo je to vážení fakt jako hooooodně přibližné, nicméně plodovky má malá dost, všechno je ok a opět mě dr. ujistil, že se ještě tak 2x uvidíme, ale že by bylo fajn, kdybych rodila v termínu, aby měla malá do těch 4 kg
11. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.