• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj! :slight_smile:
Mysky, tak snad se laktace ještě rozjede... A pokud ne, tak jsi stejně kojila docela dlouho, takže přejít postupně na UM by nebyla žádná katastrofa, ne?! Zkus ricinus 5 CH. Koukám, že už to píše i Tetes. :wink:
Puzzi, to mě mrzí, že se Honzíkovi ta teplota výrazně nelepší. :frowning2: Neblázni, pokud H. není dobře a rostou mu zuby, tak je jasný, že nemá náladu. To byla M. taky otrávená, přestože jinak je vyloženě veselá.
Já se musím přiznat, že s M. chodím ven hrozně málo, tak 2x týdně - většinou jezdíme odpoledne někam (plavat, cvičit, k někomu apod.), takže to nějak nestíhám (což mě samozřejmě nemrzí :wink: ). :sweat_smile:
Tetes, cože??? To si vůbec nedovedu představit být venku v zimě 4,5 hod. :fearful:
Tek, ten Olík je fakt neuvěřitelně šikovnej! :dizzy_face: Ale nepředbíhat, jo?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Gucci, super, že vše OK. To "vážení" je opravdu hodně přibližné!!! Vychází se z měření a průměrných hodnot, takže M., prot. měla už před narozením dlouhý nohy (jeden z hl. parametrů je délka stehenní kosti), vycházela pořád hodně velká. Všichni mě strašili, že bude mít přes 3,5 kg, ale já věděla z 3D utz, že bude mimino-modelka. :grinning:
11. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
no to nám taky říkali už x krát, že má dlouhé nohy
ale dr. furt říká, že mám velký břicho, takže že malá určo nebude :grinning:
11. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
jéé Oli už chodí, to je borec teda
Puzzi: Honzíka to nějak ne a ne pustit co :unamused:
11. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
gucci noo uvidime ...nikdy nerikej nikdy a treba uz bude s vama pod stromkem :slight_smile:)
evi prosim te neboooooj :slight_smile:)) ja myslim ze to tak zhavy nebude
ale bylo to andovni a on z toho mel desnou prcu hned zacal skakat radosti v naruci :slight_smile:))
evi ale kdyz nejste doma tak to podle me neni nutny..my taky jezdime...ale teda do centra a tam tapkame....ale jinak tady u nas se dostanu k rece tak max 3x tydne
11. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Gucci: ad měření, ani po dvou hodinách jeden a ten samý doktor nenaměří stejně. Vysvětlovali mi to v porodce, jak moc záleží na tom jak se jim zrovna podaří zachytit femur a hlava a udělat průřez apod. ,takže se tomu určitě nedá věřit stoprocentně. Odchylka prý může být až 12%. Aha,koukám, ,že to dole píše Evina také.
Tek, já taky dělám kalendář pro babi k 70-ti nám, dávám tam celou rodinu a do toho fotokoláže a od rodiny získat fotky apod. no mám toho dost, že já kráva jsem se zase k něčemu upsala.
Anipp:blíženec,jo? tak to mám hned jasno. To je P. a o jednom místě......prostě schizofrenik. :grinning: S tím krámem je to škoda na druhou stranu všechno zlé pro něco dobré a alespoň si Alexe fakt vychutnáš.
Já chodím na prochajdy ráda, co doma. Často i s kamarádkama. Ale včera jsem měla jít s kámoškou a zrovna pršelo....
Jo, Puzzi jsem ti chtěla, ty píšeš, že Honzulák si nevydrží dlouho hrát,ale třeba ráno si hraje v postýlce hodinu, tak to je super,né? A teď mu není dobře, tak má nárok být mamánkovskej. :dizzy_face:
Evi, no doufám, že u Puzzi už zažiju Majdu veselou, zatím jsem ani jednou moc neměla štěstí,tak jestli už si to nemám brát osobně. :grinning:
Evi, vždyť dneska nebyla zima :astonished:
11. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
tet :slight_smile:)))
ja delam nastesti jen s oliverem co jsme ho nechali na fotit...ty fotky tajim uz 2 mesice sakra
ty jo ale ses dobra a budeto hezkej darek
11. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
tetes: naše malá femur nemá, to má jen Kubík :grinning:
11. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Evi, no právě, bych chtěla, kdyby byl aspoň někdy v normálním stavu (bez nemoci) Honzík vyloženě veselej, což on není snad nikdy, to je třeba jednou za pár dní půlhodina nebo tak nějak. Pořád musím něco s ním, i proto právě chodím často ven, doma by se to nedalo, už to tu má okoukaný, to je právě o depku, že ho ani hračky moc nebaví, už e zná, když dostane něco novýho, tak chvíli, pak nezájem. Teď přeháním, zní to blbě, ale cca to tak je. Poslední dobou už jsem s tím hodně smířená, to jen dneska jak se to vyostřilo tou nemocí, tak si to zas nějak víc uvědomuju, že mě to mrzí, že se ani nemůžu těšit, až bude zdravej, že to bude o hodně lepší.
Gucci, však 100 gramů za týden je tak normoš, ne? Já mám teda s měřením zkušenost dobrou, Honzíka trefili skoro přesně, ale určitě je to náhoda a např. dlouhý nohy to můžou zkreslit.
Zejtra odpo se odreaguju, jedu sama do Prahy na sraz s 2 kámoškama z VŠ, sejdeme se v cukrárně, pak možná oběhnu nějaký nákupy, nevim, asi pojedu ale nějak rozumně domů, má bejt náledí. P. bude s Honzíkem a přijede sem moje máma si taky užít vnuka a tak.
teplotu měl dnes jen v poledne, jinak ok, tak zítra by snad mohl ven.
11. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
puzzi: tak minule a předminule přibrala týdně 350g :grinning:
máte někdo něco proti blížencům? :grinning: :sunglasses:
já dělala fotky rodiny pro mámu k 50tinám, to byl taky očistec, ale podařilo se
11. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tek, myslíš, že to neva? Já mám právě teď pocit, jestli jako M. neochuzuju o "čerstvý vzduch"... :sweat_smile:
Tetes, no, to je fakt. Ale naposled měla teplotu a bolely jí ty zuby.
No, ale léto taky nebylo!!! :sunglasses: :grinning:
Tek, Tetes, taky vytváříme podobnej dárek. :wink:
Puzzi, ale to je hodně osobnostní - M. je vyloženě po Danovi, takže veselej extravert. Třeba je H. po P. :wink:
Tak si zítřek užij. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
ježiši, pG šel před hodinou do hospody a už mi píše sms, jestil jsem v pořádku...já ho zastřelím fakt
11. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Jo, ty rána máme teď dobrý, to zas ne že vše na prd. Jasně že je to povahou (nevim jestli po P., ten byl hodný klidný dítě), důvod je asi celkem jedno, ale někdy mě to štve, že to tak je. V tomhle bych fakt chtěla normální dítě, co projevuje radost nad hračkou, umí se zabavit hrncem a vařečkou, zkoumá zásuvky a to dýl než dvě minuty :sweat_smile: A už konec stěžování, už mlčim :sweat_smile:
Kalendář s fotkama musí bejt super a láká mě to, ale asi je to na mě moc složitý. I když jsme vymysleli koupit nějaký normální kalendáře např. s abstraktními motivy a přelepit obrázky Honzíkovo fotkama.
Gucci, tak mu napiš něco vtipnýho, třeba že nejsi a má po hospodě :grinning:
11. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Gucci, buď ráda, že se stará!
Puzzi, tak abys byla v realitě - hrncem a vařečkou se M. teda taky nezabaví! :sunglasses: Zato se výborně zabaví vyhazováním cédéček. :wink: Jí hračky taky moc na dlouho nezabaví (pokud si s ní někdo nehraje), jediný, u čeho vydrží fakt dlouho, jsou knížky - hl. takový ty různě vysouvací.
My vybrali jen fotky - ostatní udělají v tiskárně. :wink:
11. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
evi: tak když se stará, tak at nechodí do hospody a je se mnou doma :grinning: ...je to od něho hezký, ale už mi to leze na nervy
11. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Gucci: budeš dostávat sms každou hodinu nebo se to po třetím pivu srovná ? :grinning:

Já teda taky cíleně ven nechodím každej den, většinou to spojím s cestou na plavání (2krát týdně) nebo cestou k našim a většino o víkendu dělíme dlouhý výlety, i třeba v Manduce. Ale když jsem doma a nikam nemusím, tak jsem ráda, když dám M. po obědě spát a můžu doma něoc udělat. Ten tejden tak rychle uteče, hrůza.
Dneska jsem konečně dořešila všechny dárky, hlavně pro V., dostane jen ode mě (já i od našich a od švagrový) tak mu jich musím dát víc, aby měl co rozbalovat. Mám např. DVD Arabely, nový CD Divokýho Billa, parfém (Chanel Allure Homme sport), hru Česko v otázkách a odpovědích, posilovač
http://www.insportline.cz/163/posilovac-zapesti-wrist-ball ten už zkoušel u kamaráda, je ot docela zábavný, hlavně se hecovali navzájem, kolik každej natočí...

Já jdu do práce zítra a pozítří, po roce, tak mám smíšený pocity, ale asi se spíš těším, snad ten strach, že to nebudu umět brzo přejde a bude mě to bavit. Dohodli jsme se s V., že pro změnu můžu bejt v lékárně já místo něj a on si užije M. doma. Akorát po příchodu budu sklízet špinavý nádobí, lahvičky a prádlo, v horším případě i plenky :wink: Ale co bych chtěla, hlavně že bude hlídat :sweat_smile:

Evi fotky moc krásný, ráda bych vás viděla, i Tetes a Puzzi, škoda že nemám auto, hned bych se do Plzně rozjela. Co někdy sraz v Praze?
11. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Gucci, jj, to souhlasím - pG je trochu alibista, ne?! Něco mi to připomíná... :wink:

Jé, to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo nechodí denně ven. :slight_smile:
Terkytko, a V. nedostane třeba dárky i od vašich? Moje máma teda dává dárek i D. a já dostávám od jeho maminy i ségry.
To jdeš jen teď před Vánoci, nebo jste se prostřídali na dýl?
11. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Evi, vysouvací knížku asi ani nemáme? Máme jednu takovou s odklápěcíma okýnkama, ta je dobrá. Honzík sám knížky ne, jen je vyházet z poličky, ale poslední dobou vydrží celkem, když mu čtu já, to jsem ráda.
Já mám nějak zakořeněno, že dítě by mělo každej den ven na vzduch, za jakýhokoli počasí, snad kromě celodenního deště (i když časem plánuju pro Honzíka pláštěnku a budeme chodit i v dešti). Ale nic proti, že nechodíte, snad i trochu závidím, že to děti zvládnou být celý den doma.
terky, já taky nechodím na spaní, Honzík spí taky po o v postýlce a já mám čas, ale jdu pak, když už ho doma nic neba.
Super dárky, Terky, ježiš, já ještě nic moc nemám...
To mě taky zajímá, jestli budeš chodit do práce nějak pravidelněji?
Jo, někdy sraz v Praze po novým roce proč ne :wink: Škoda, že človíčkov není promimina, ale až pro větší děti, ale je to asi nejlepší volba v Praze, co?
11. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Zejtra jdu poprvý na víkend a V. říká, že budu mít každej měsíc jeden, udvidím, jak mě to bude bavit, v létě asi ne :grinning: myslím, že danově výhodně můžu odpracovat za rok asi 10 hodin, což by vycházelo na 6 víkendů, třeba mi to bude stačit. Možná, že V, něco od mojí mámy dostane, ale do jeho rodičů ne, my se moc nebavíme a oni to berou, jako že všechno máme a tak. kvůli tomu ty vztahy i ochladly, tchýně začala protěžovat dceru a jakoby nám závidí, jsme pro ní pražáci ( a radši nebudu psát jaký další ostrý slova použila) Bavíme se jenom s tchánem, ale ten mě zklamal, že tchýni nic neřekne, je mu to jedno, chtěla jsem to dát do kupy už kvůli M. ale není zájem. od narození viděla M. dvakrát a to na pohřbu mýho dědy a na jejích 50tinách, kam nás musela pozvat, protože by se celá vesnice ptala, kde je Vašík s Terezkou a ona by na to neměla co říct.
11. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
mělo tam být 150 hodin
11. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
terky: já jsem si právě říkala, že mi ty hodiny nějak nesedí :sweat_smile: ... stou tchýní je to maso, a V to nevadí?
11. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Puzzi, to pořiďte - M. si jednu prohlíží třeba i 20 min., různě posouvá, obrací... :slight_smile:
My ale skoro nikdy nejsme celej den doma - jen máme jiný aktivity než procházku (což je u mě docela jasný). :grinning:
Terkyt, to je drsný! :unamused:
11. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Terkytko, nezájem tchýně nechápu, to vzniklo zničehonic nebo po nějaký blbý hádce?
Evi, pořídíme, díky za tip na vánoce!
11. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
ze začátku s tchýní dobrý, ale začalo to svatbou. Všechno špatně, nebyl a v kostele a Janička (V. ségra) nešla za svědka, musela jet do Prahy (z Příbrami lán cesty) a tam asi pochopila, jak žijeme jinäk, měli jsme tam asi 100 lidí, hodně kamarádů a tak a mě přijde, že to je celý závist, pořád někde cestujem a máme se dobře, v podstatě je nepotřebujeme, Janička si vzala rozvedenýho chlápka a tře bídu s nouzí, protože kadeřnic je v PB mraky a nic jinýho dělat nebude a chlápek platá ještě alimenty. já jsem hodně věcí skousla a pořád jsem s e usmívala, ale vyvrcholilo to před 3 rokama na vánoce, když tchýně povídá V., že tam má ještě výbavu (sadu pruhovanejch zenelejch ručníků a hlavně najednou po 5ti letech to začala nabízet) a já jsem lehce naznačila, že u ž jsme si ručníky po 5 ti letech pořídili a hlavně, že máme pastelový barvy žluto béžový v barvě koupelny a zelený pruhovaný se tam nehoděj, to jsem si dovolila dost, nóbl panička z Prahy a nejsou ji dost döbrý ručníky. Pak začala už po 150tý kdákat o tý svatbě a už jsme to fakt nemohli poslouchat, tak jsem se sebrali a jeli pryč.
Fakt nechápu, co ji žere, pořád V. kritizuje, ale že jim dal auto, všechno jim na baráku pomáhá, vystudoval VŠ, že by se jím spíš mohla na vesnici chlubit, to je jedno.
V. se spíš chytil role vytáčeče a když tam je, tak si z mámy dělá legraci, což ji žere ještě víc. Ale na podzim jim 20 dní pomáhal s koupelnou, všechny víkendy tam byl ( což mi fakt už vadilo), tak se s ním máma už bavila. Ale na vánoční dárek to asi nebude :grinning:
11. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahojte holky,

omlouvám se, ale nestíhám ani moc dočítat ikdyž se snažím, jsem totálně mrtvá, přes den to docela jde, přikrmuju a kojím po cca 2, 5 - 3 hodinách, ale snažím se něco uklidit a teď peču, ale v noci kojím už po 2 hodinách nevím co se děje, ale jsme děsně nevyspalá... všechny vás zdravím, ozvu se jak se to sklidní.. teda moc v to nedofuám, ale kdyby něco tak PF 2010.. :grinning:
11. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Tak jsem právě dodělala ten pos.... kalendář, jsem to věděla, že dokud to neudělám, tak mi to prostě nedovolí jít spát.
Gucci, myslím, že velikost břicha taky hodně ovlivňuje množství plodové vody a vzhledem k tomu, že natýkáš jí asi budeš mít hodně.
Evi, no léto není,ale já prostě jak nejdu jeden den s dvojkama ven,tak mám prostě pak výčitky, že ten vzduch potřebují a koneckonců já taky. Ale kolikrát se mi taky nechce.
To je fakt, že Madlenku bolely ty zuby a předtím bříško,tak se těším na holku usměvavou. :dizzy_face:
Holky,já bych Prahu dala, ale už se nějak s naší Lagunkou necítím a P. už nepracuje,kde pracoval,takže nejezdí do Phy a jako vlakem s tankem podle mě hororová už jen ta představa.
Kay, tak nepeč,neuklízej a odpočívej. :slight_smile:
Terky, měla jsi si ručníky vzít se slovy na vytírání podlahy budou dobrý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No,já posl. dobou tchýni taky teda nerozumím, ale já tohle moc neřeším. Ona si totiž fakt nevydí do pusy,ale už jí tak beru. Dvojky taky vidí,vždycky tak po měsící a to ještě protože vychází, že mají svátek.....A 2x s nima byla venku. Má toho moc hlídá pořád švagrovkám a mně řekne,abych zavolala,když budu potřebovat pomoct,ale to mně je zase blbý si říkám, že když by chtěla,tak se nabídne sama. Naposled jsem moc nepochopila,že když měl M. svátek tak mu koupíla takový ten nafukovací válec asi za 150 Kč a teď když měla svátek K. tak jí koupila sadu pyžámek,ale M. taky (prý aby mu to nebylo líto) a balík plen, takže dárek asi za 800 Kč ,hodnota je fuk,ale proč koupila M.,když nic neměl mi jaksi uniká.....
12. pro 2009 v 00:18  • Odpověz
Bré ranko,
koukám, že jelo téma tchýně a kalendáře. Tak kalendáře máme už hotový i s hrníčkama s Lukyho fotkou. :dizzy_face: Jen ještě nebyla osoba, která by ten jeden hrníček zabalila a poslala babí do Telče. Začínám se stydět. :pensive: To mi připomíná, že P. musí koupit nějaké vánoční přání. No to druhé téma nechám bez komentáře. :wink:
Add noc - já nevím, zda jsem jednou byla nahodit dudlík, nebo vůbec. Vím o dítět stoprocentněi až v 5,15. . . Říkal teda P. že mu dával jednou dudlíka než šel spát. . . :confused:
12. pro 2009 v 06:14  • Odpověz
tak ja su nasrana noc na hovno
M prisle z vecirku ve dve a nedal o sobe ani vedet takze jsem jen trnula hruzou
do pulnoci se oliver budil po hodine a pak po 3h. sakra zase starej rezim..
jeziis ja su tak nasrana
12. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ránko,
tak teď nas*ru Tek, ale u nás noc naprosto v pohodě. Dneska jsme měli naprostého andílka, kojo po 3 hodinách, ale jen jsem ho položila do postýlky tak spinkal. A teď pořád ještě spí. Asi se předvádí před babičkou :wink:
Ale já už jsem z mámy na nervy, furt na něj chodí koukat a jaký je to andílek a blbý kecy, že když pláče, tak mu něco je a my s tím nic neděláme. Asi s tím něco udělat jde, když má prdíky...no vydržím víkend a pak bude zase klid :slight_smile:
Jdu vás prolítnout...
12. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
jani nenaseres....kdyz byl olous mimino tak mel taky 4-5hod intervaly a pak celou noc
ale vcera mu asi nebylo dobre uz dlouho nespal takhle blbe..a hodne se budil jako ze uz se vstava
vic me sere M. co chrape vedle a ja bych potrebovala taky dospat..nejradsi bych ho sla koupnout do zadku
janbi to je normal ...akorat mama u nas byla v jeho miminkovskym obdobi asi 3x
12. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.