• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj, piju kávu a za chvílku začnu péct, když se mi bude dařit, tak mě to možná bude i bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás noc celkem šla, 2x uhoupání, ale po půlnoci už spal tvrdě až do 8.30

tek ser na chlapa, nech ho vyspat a odpolko mu strč Olíka a řekni si, jednou ti to vrátím i s úrokem :sweat_smile:

tak já nevím, trochu jste mě nahlodali, že je Alex úplně "normální" vystačí si s hrncem a vařečkou :sweat_smile: nebo kramlíky do vandlíku a nej je strkání klíče do zámku...no prostě máte nadprůměr?!
12. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Hm, Lukyho noční intevaly bejvaly 2,5 hodiny spánku a hodina až dvě řevu. :sweat_smile:
No já se odpoledne pokusím upéct banánky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se mi teda nechce, ale když už jsem udělala to těsto. :confused:
12. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky, číst dočítat nestíhám moc, m. je nemocný a moc mi s Vojtou nepomůže
domluvené hlídání toho chlapečka padlo, nakonec ho prý nechají v té školce, že je tam zvyklý a že tam chce být, no je to pěkně blbé, s těma penězma jsem počítala, budeme muset koupit golfáč a sedačku do auta, tak nevím za co
navíc mi volala včera ségra, že byl ve Zlíně k vůli mě exekutor, že dlužím nějaké peníze pojiš'tově, no volala jsem tam - kdysi jsem tam něco dlužila, ale to jsem zaplatila, stejně tak penále
řekli mi, že tam mám všechno splacené, jedině prý mi víc řekne ta právnička co posílá exekutora, tak jsem jí volala a prý nemám zaplacené soudní výlohy - já ani nevím, že to bylo dávané k soudu - ale prý jsem si to přebrala ppřed lety v místě trvalého bydliště - dopis od nich
nakonec jsem zjistila, že ten dopis za mě přebrala máma, mě to zapomněla říct, takže já jsem ani nevěděla, že něco dlužím a teď mám zaplatit 8000 kč, domluvila jsem se na splátkách do června, ale teda pro nás je to mazec - když snížili m. ještě ten plat, tak fakt asi půjdeme pást trávu - i když v zimě ani to ne :confounded:
12. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
zdravím pečící a nedospané, u nás teda noci taky nejsou, co to bejvalo, většinou do půlnoci dobrý a pak už se tak různě s brekem budí. Nebejt V., díky kterýmu se můžu občas ráno dospat, tak asi nefunguju :wink:
Tek: tak někdy ráno M. vzbuď a nech mu tam Olíka a jdi se dospat vedle, já to teda taky tak dělám, V. se taky moc nenabídne sám. :wink:

Rio, to je teda prekérka, snad se objeví jiný hlídání, určitě zájem bude...A zkus se domluvit s M., musí se on snažit.

Jinak v práci super, fakt mě to baví a mám radost, že jsem do toho zase zapadla, naopak v dětském a porodnickém sortimentu už se taky vyznám :grinning: je fajn, si občas takhle zajít a trochu finančně přilepšit, po roční pauze je to zábavný a hlavně je skvělej pocit, že jsem hned zase v pondělí nemusím. V. to snad s M. taky zvládne, sice nemám srandovní hlášení jako Puzzi do Chorvatska, pořád se chvástal, že jedou na chatu a přijedou zejtra, to si snad dělal srandu, protože chci večer ještě kojit a ne odsávat. Ale sranda byla, jak ji pečlivě balil, nesměla jsem do toho kecat, nabalil tašku hraček a věcí a tvářil se při tom hrozně důležitě :sweat_smile:

Steffi: kdybyste něco potřebovali z lékárny, tak doražte na Arkády, jsem tu do devíti a zejtra taky :grinning:
12. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
zdáááááááár

hlásím, že jsem furt kindervajco
ale tak chu*ovou noc jsem za celé těhu ještě neměla, šla jsem spát v půl desáté, bolelo mě břicho jako na MS, nemohla jsem usnout, furt mi brní ty ruce, budila jsem se z toho každou chvíli, pak od 2 do 4 ráno jsem byla vzhůru, pak se přesunula do obýváku, nepomohlo ani čtení, nakonec jsem usla na chvíli u TV a pak pro mě přišel pG a zalomila jsem to ještě na chvíli v ložnici...no děs běs

byli jsme dneska trochu nakupovat na vánoce, máme už vánoční stromeček, nazdobený, krásný :dizzy_face: , pG se bál, že by ho musel zdobit sám :grinning:
12. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
rio: to jej síla s tou exekucí, aspon, že vám vyšli vstříc s těma splátkama :unamused:
12. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Rio, teda ta exekuce. :angry: No a co se týká peněz, asi by se měl M. probrat a začít se více snažit najít si jiné místo. :pensive:
Mám upečené banánky, ještě zbývají ořechy a úly, ale úly si upatlá P. sám.
12. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
mel: si dobrá, já se chystám péct přes týden, poprvé sama tak uvidíme jak mi to půjde
12. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Gucci já na tebe dneska myslela, že by hG měla moc pěkné datum narození :slight_smile:
Rio teda s tou exekucí je to blbý a taky je blbý, že ti to máma zapomněla říct a běžely penále :unamused: No ještě, že jste to nemuseli zaplatit z ruky najednou...
A m. bych taky dokopala k tomu, aby se začal pořádně rozhlížet po lépe placené práci...
Tek to já nediskutuju, vrazím K. L. do ruky a ať v noci třeba hoďku chodí a přes den je to samozřejmost, že si ho vezme.
Jéé Terky zrovna mě nic nenapadá, co bych potřebovala z lékárny. Ale ty tam určo budeš i po Novém roce, ne? To bych tě přišla navštívit, to by bylo super...
12. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Ad máma, jsem ráda, že jsem nepřijala její nabídku, že by tady byla týden a pomáhala. Jelikož ono to není moc o pomoci, neví, kde co máme, takže stejně musím asistovat. No a ještě mě se*e, jak furt chodí koukat a šahat na K. a tím ho ruší..ale nepochopí, je prostě po z prvního vnoučka...
Jo a její rady už jdou jedním uchem tam a druhým ven....
12. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Jani a jak dlouho u vás máma bude?
12. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
jinak datum dneska hezký, ale 1.1. je taky pěkný datum :grinning:
12. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
holky on M. normalne se stara celej vikedn vstavam pozdejc ja a on s oliverem....
ale ted mel zbytkac a chrapal az do 12 a oliver si dneskausmyslel ze bude spat jen 1hodinu za celej den takze docela masakr
doufma ze bude lepaspon noc
neserte blazeny s pecenim..ja asi nic neupecu..i kdyz mozna koupim pernikove testo v ikea a par formicek dam do trouby
jee terky na arkadach jooo ...dej vedet az tam zase budes tenhle tyden nestiham..
dobry datum je i zitra :slight_smile:))
12. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Gucci ,
Co tu ještě děláš. Neříkám, že tě nerada vidím, ale jsem zvědavá už na tu tvou ratolest :wink:
Jinak zdravím všechny. :dizzy_face:
12. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Gucci jen na víkend, naštěstí.
No tak 1.1. je pěkné datum, ale já bych rodit na Nový rok nechtěla :wink:
Lum tak co? Už jsi byla na krvi?
12. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
zdarec holky,tak už máme 6 druhů cukroví a v týdnu dodělám poslední 2 a finish :slight_smile:
tady přikládám foto jednoho druhu,který pekl sám manžel :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3616849&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
12. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
a taky jsme si udělali předčasné vánoce a radost
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3616850&vReferer=
12. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
a taky přidávám foto Sárinčiných dlouhých vlásků :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3616851&vReferer=
12. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jé, tak po vzoru předchozích debat na Gucciinu ratolest zvědavá nejsem :grinning: a navíc ona jí prý dost nerada ukazuje :grinning:
Tak P. byl dneska na fotbalovém turnaji,který samozřejmě v odpoledních hodinách končil a pak se přesunuli do hospody.Takže jsem si ho právě přivezla.......už spinká.Myslím, že dneska bude lepší,když budu vstávat k oběma dětem. :sweat_smile: Chtěl jít zítra ráno běhat,tak jsem na něj teda sakra zvědavá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Babička mi dneska šla vne s dvojkama a byla s nima přes tři hodiny venku :astonished: jsem mezitím naprosto detailně vygruntovala půlku bytu, druhá půlka zbývá. To zase letělo ven věcí, už jsem naplnila 3 pytle a to rozhodně nejsem sběratelský typ. Pak tu počkala se spícíma dvojkama,já přivezla P. a jí odvezla.
Rio: s prominutím víš co se říká, když se to sere, tak se to sere. :angry: Jenom doufám, že tohle nebude pro M. jakoby popud ti ještě něco vyčítat, že nevyšlo to hlídání a teď ty penále. Měl už by si vážně uvědomit, že má rodinu a nějakou zodpovědnost a začít se víc starat. Držím palce ať to nějak zvládnete,aby se našel někdo na hlídání a M. už se konečně rozhoupal k nějaké činnosti.
Tek, vidíš M. je normálně hrozně hodnej,tak mu ten dnešek odpusť. :wink:
12. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Teri mi se strašně líbí s jakým nadhledem bereš P. stav :wink: Já bych asi byla krapet naštvaná, že se takhle zřídil :wink:
My dneska máme zase brečící večer, ale snad už jsem K. přemluvila ke spánku. Jsem zvědavá na noc, ale mám pocit, že nám střídá dobrou a špatnou, abychom si náhodou nezvykli :slight_smile:

Leni krásné cukroví upekl manža :grinning:
12. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jani, P. se neopil od doby co jsem nastoupila těhotná do porodky,kdyby náhodou se něco dělo,aby mohl dorazit, takže víc jak třičtvrtě roku. Každou noc vstává k dětem, skvěle se o ně stará. Nemá teď v tom pití trénink,tak asi trochhu přepálil začátek. Takže když to vezmu globálně, tak "už měl nárok".
Musím se trochu pochválit. Dneska jak tu byla babi a viděla jak děti koupu,krmím apod., pak jsem je uložila a babi dala teplou večeři, tak mi říkala, že je úplně unešená s jakým přehledem a pohodou se o děti starám, že nestačí zírat,co všechno zvládnu,jak se jim věnuju a jak mám každý pohyb zorganizovaný.......Že hodně ženských nadělá s jedním dítětem (teď se nechci ani trochu nikoho dotknout ani rozpoutat debatu mono a duo) a že mi ani neslyší si stěžovat. No,musím přiznat, že mi to hodně potěšilo a polichotilo a i trochu dojmulo. Omlouvám se za chlubení.
Snad už bude Kubík hezky spinkat.
12. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj holky,
STEFFI
Jdu až 15.12. v úterý
V pondělí půjdu do práce, v úterý na krev a pokud se to potvrdí, tak si vezmu st, čt, pá dovču a další po, út,st odělám a pak už mám od 23.12. volno až do 4.1.2010, takže počítám s tím, že bych si vzala PN.
Protože já dělám v laborce mezi chemikáliema
12. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes my víme, že jsi holka šikovná už dávno, takže klidně se pochlub. :wink:
Jani, souhlas s Tebou, tahle noc. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: By jsme prý byli zhýčkaní. :sweat_smile: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 06:20  • Odpověz
bréééééééé

ženy, já spala do 7 hodin :fearful: :fearful: jsem v šoku :fearful: :fearful: ,a to jsem večer chytla takovou depku, že mi ani nechce jít spát, že to bude zase děs, málem jsem se tady pG rozbrečela, tak mě utěšoval a když mě šel uložit ke spánku, tak se mnou mluvil jak s děckem, že noc bude určo krásná, že se nádherně vyspím a všechno bude ok a vono to fakt asi funguje :grinning:

rio: jsem tak přemýšlela nad tou exekucí...ukazoval ti ten exekutor nějaký dokument o tom soudním řízení? Jako proč to dali k soudu, když jsi to zaplatila anebo, že by info o exekuci měli posílat do vlastních rukou, tím pádem nechápu, jak to mohla tvoje máma převzít apod. Ted je ještě otázka, jestli je to fakt exekutor anebo vymahatelská firma.

Mě se jednou totiž stalo, ještě v Ostravě, že mě chytl revizor a já neměla platný lístek, tak jsem dostala pokutu 400 Kč (kterou jsem měla zaplatit do 3 dnů), jenže já to zaplatila až 4 den, a to už se pokuta navyšovala na 800 Kč, jenže to jsem jaksi netušila. A pak po cca 4 letech (5 let je promlčení) mi přišel dopis od nějaké firmy, která přebírá tyhle pohledávky od Dopravního podniku, že mám zaplatit nevím kolik peněz, že úroky apod. a že mi posílali kdýýsi výzvu a tak. Tak jsem si zavolala prvně na Dopravní podnik, tam mi baba řekla, že nemá žádný záznam, že by mi něco posílali poštou nějakou výzvu, tudíž jsem dotyčné firmě zaplatila akorát 400 Kč navíc, že jsem to tenkrát zaplatila pozdě a že na úroky jim seru, že mě nikdo nevyzýval (dle sdělení DP) a čus. A už se nikdo neozval.

tetes: téééda babička dobrá, závidím takovou, moje se na mě ani neptá a vzhledem k tomu, že starým lidem se má věřit, tak já fakt věřím, že seš dobrá :grinning: :wink:

lumcag: já mám ještě čááás :slight_smile:

Leni: to cukroví je super :grinning:
13. pro 2009 v 07:44  • Odpověz
jo ženy, dotaz na PLAVANI
chodíte s miminama plavat v týdnu samy nebo o víkendu s pantátou?
já to ted právě řeším a mám na výběr mezi třemi firmami...dvě plavou přes týden ve slané vodě a jedna o víku v normální
13. pro 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobrééé ránko,
tady je poslední fotka břuchu :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3617347&vReferer=

Jdu vás prolítnout, mládě spinká a dneska byl v noci moooc hodný, kojo po 4 hodinách, paráda :slight_smile:
13. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Tetesko to není chlubení, to je konstatování faktu. A fakt máš můj obdiv. Já si myslím, že zvládám malého dobře, ale nějak si nedokážu představit, že bych zvládala 2. Vím, že se člověk přizpůsobí a najede na nějaké režim, ale i tak. Opět opakuji, máš můj neskonalý obdiv.
Tak to se P. omlouvám, to měl víc než právo se trochu líznout :slight_smile:
Gucci já budu na plavčo chodit asi v týdnu sama, nebo se L. přidá, když uteče z práce. Tady blízko je plavání ve slané vodě a to preferuju.
Lum tak to na tebe budu 15 moc myslet, ale myslím, že to nebude žádné překvápko, testíky jsou nádherný :dizzy_face:
No a pak bych šla na PN-. Já taky dělala v labu a ve zvěřinci a šla jsem hned v 8tt na PN, abych K. nějak neublížila...
13. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Jo Gucci a spaní do sedmi paráda, tak ať tě pG každý večer konejší :wink:
13. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
13. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Steffi, teď jsem se dojala nad fotkou Kubíka v tvém náručí, to je mrňousek krásnej. Sluší vám to spolu :dizzy_face: A břicho ti pěkně kleslo,paráda, za měsíc po 6N bude plošina :wink:
My jsme měli snad nejblbější noc za poslední půlrok, buzení po hodině, od 2 do půl 4 nespaní, pak zas buzení snad i dřív než po hodině, hrozný! Koukala jsem Honzíkovi ráno do pusy, zdá se mi, že nahoře má boule někde nad trojkama, tak asi to je ten důvod. I když dr. říkala nateklý dole, to se mi nezdá, ale zkusíme ten gel na dásně. jen doufám, že do vánoc se třeba prořežou a bude to už dobrý.
Tetes, uznání od babičky je super, vždyť my ti to říkaly už dávno před otěhotněním, že seš pro dvojky stvořená, že to zvládneš levou zadní! :wink:
Steffi, včera jsem na cestě do Prahy vzpomínala, jak jsme se srážely někdy před rokem tam u kačerova, já, ty, mel, marťa..., jak sis chovala honzíka malinkýho, mel těhotná napůl, marťa před porodem, tys to s honzíkem moc uměla a já si tak přála, abys už našla // atd. A včera mě to dostalo, že už chováš svýho Kubíka, jak to uteklo a jak to všechno dopadlo krásně :wink: Pamatujete holky, na ten sraz?
Gucci, rekordní spaní dneska, super :slight_smile:
13. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.