• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj Puzzi,
když už mluvíš o srazíku, n kdy jej po vánocích plánujete?
Ráda bych vás poznala osobně.
Steff
děkuji za podporu. Já doufám, že bude vše OK. Jen jsem se včera zalekla, protože jsem měla dosti špatné bolení podbřišku a začala jsem jemně špinit a dnes asi před 5 min jsem při utření na WC měla takový narůžovělý výtok.
Začínám se obávat. Hned jsem volala Martuši a ta mě uklidnila, že ji to v začátku takhle dělalo také.
No nevím... :unamused:
13. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Lumci neboj, špinění měla hodně holek a jsou to teď maminy. :wink: Hlavně žádný stres, vím říká se to jednoduše.
Jani, teda Kubík - móc hezká fotka. No a Tobě to taky hrozně sluší.
My se teď vrátili od tchánovic, uspala jsem naprosto protivné dítě, tak chvilka klidu. :confused:
13. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
Lum neboj, ja v 7tt taky špinila a byla jsem na pohotovosti a vše bylo OK. fakt je to hodně časté. Ono se řekne nestresuj, ale já si přesně vybavuju, jak mi bylo...krve by se ve mně nedořezal...
Puzzi ty jo já zaslzela, jaks popisovala ten sraz. Úplně přesně si ho pamatuju..
My se teď vrátili z prochajdy a K. nechce moc pít a to už 4 hoďky nebaštil. Je totální tuhoš, tak doufám, že se za chvíli probere a pořádně se nabaští...mlíko mi už samo kape z prsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Jo jo, na sraz si taky vzpomínám, to snad ani není možný, Lukýno v pupíku, Honzík mimi v autosedačce. . . Marti skoro na rozsypání. :dizzy_face:
13. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
Puzzi: co zkusit ty homeopatika? Chamomilla vulgaris 15CH 2krát denně 5 kuliček, třeba by to na ty zuby pomohlo, může se to dávat dlouhodobě.
Kubík je nunýnek, už se těším na svýho druhýho mrňouse, je to o něčem jiným chovat takhle brzo po narození :wink:
Já bych nějakej sraz dala, ale asi až v lednu, ne?
13. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
Lumcag, já taky špinila, někdy v 6tt, fakt je to na bednu, ale hodně z nás se to stalo. Přesně jak píše Steffi, krve by se ve mně nedořezal, byl to strašnej pocit, ale pak to přešlo, nic to neznamenalo. Bolest podbřišku mě provázela neustále, to byly nervy :sweat_smile: Snad tě to aspoň trochu uklidní, že to není nic výjimečného, i když chápu, že jediný, co tě fakt uklidní, bude nějakej 36tt.
STeffi, venku vyhládne, určitě Kubík už vypil "půl litru", co? :slight_smile:
P. byl teď odpoledne s Honzíkem 2 hodiny venku, tak jsem to využila a uklidila celej barák. Teď se P. najedl a vzal si Honzíka nahoru, jé, mám úplně blbý svědomí, že se tak stará a já ne :sweat_smile:
Lednovej sraz asi ještě není nijak konkretizován, to byly jen návrhy. Ale měly bychom se pak po novým roce konkrétně domluvit a sejít se.
13. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
terky, už mi jedna kámoška homeo doporučovala, asi pro ně zejtra sjedu. Nebo dneska, když bude krize :sweat_smile:
13. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj,
Steffi, moc gratuluju ke Kubíkovi. Taky vzpomínám, jak jsi to s miminkama uměla a určitě to zvládáš levou zadní :wink: Myslím, že jsi jedna z těch, která má mateřství v krvi.
Tetes, já si to s dvojkama neumím vůbec představit, jsem zvědavá jak to bude s dvojkama dál, až začnou lézt a objevovat svět.............. :-
U nás noci dost hrozný-buzení tak 4-5x za noc a jediný co zabere je dát mu kozu. Ale ve dne to je super. S Martínkem je děsná sranda, tancuje na hudbu-kroutí u toho hlavou a furt chce pouštět rádio na plný pecky (už pochopil, kterým kolečkem se to zesiluje), chodí kolem stolku a gauče, sám se postaví uprostřed pokoje a třeba půl minuty stojí a má z toho děsnou radost-nohy má rozkročený asi tak půl metru od sebe :grinning: :grinning:
M. má po 2.operaci kolene, tentokrát se to obešlo bez komplikace (trombózy) a snad bude v lednu chodit, teď dojde sotva na záchod o berlích, takže se starám i o něj, ale je fajn, že Marťas si za ním vždycky vleze na postel a tam ho nějak zabavuje a já můžu vařit.
13. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Gucci, super spánek. Jen ať pG pěkně trénuje na povídání pohádek hG.
My máme s babi skvělý vztah je svá to už jsem tu psala,ale jinak je to spíš jako moje druhá máma,bych i řekla, že mi víc než máma rozumí a každopádně před ní se ani nestydím brečet,páč vím, že toho nezneužije......
Jani, achjo přeju ti to teda to břicho nebřicho,ale může mi to trochu štvát,že?
Kubík je zlatíčko. A má hezké pyžámko. Jsem si v první chvíli říkala,jé to má to samé co měl Míša......
Jsem si právě udělala avokádo s lučinou a citronem a že by to bylo nějaké úchvatné to teda není... :unamused:
Dneska jsem se koupala s dvojkama ve velké vaně, už delší dobu v malé vaničce trénujeme vodu přes obličej a dneska jsem chtěla polévat kelímkem. Kačenka byla okníkaná, mi přišlo že se najednou i trochu bála ve velké vaně a to jsem na ní šla opravdu velmi pomalu,tažke tu jsem tam dlouho netrápila,ale Míša si to vyloženě užíval smál se, pak na mně ležel a povídal a já mu polévala zádíčka. Měli jsme takové intimčo. :slight_smile: A zvládnul i to polévání kelímkem.
Puzzi, to je blbý takováhle noc. Snad jste to přes den dospali. Hele, netrvá už to trochu dlouho? Bych možná měla trochu strach jestli je vše ok? Nebo je to normoš, takovou dobu?
Holky, děkuji ale já to nemyslala,aby jste mi tady pochlebovaly. Ještě jste mi doma s nima neviděly,tak to ani nemůžete vědět. Už to tu nebudu říkat. Jen mi to prostě potěšilo. Asi jako každou z nás,když jí někdo řekne,že je dobrá máma. :pensive:
Lumcag:mě celkově bolelo jako na ms snad do 13tt. A třeba Teksas špinila takřka celé těhotenství. Je to velmi časté,ale chápu, že to vystraší po tom všem.....
13. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Tetes, např. moje kámoška, co má holčičky 3 roky a rok mi potvrdila, že někdy zuby trápí klidně i týden až dva, takže asi strach nemám, že by to bylo něco jinýho, to snad ne, spíš mám strach z návratu Honzíkovo nálad o půl roku zpět, bohužel to teď poslední dny vypadá, že zapomněl si užívat chození atd., třeba je veselej chvíli u mě v náručí, ale jakmile ho položím, tak odstartuju nespokojenej vzteklej smutnej či co brek. Ale chlácholím se, že má teď prostě oslabenou náladu celkově těma zubama, doufám.
Závidím ti, že si připadáš jako dobrá máma, já nějak ne, si připadám jako blbá máma poslední dobou (už dýl) :frowning2:
To muselo bejt krásný s Míšou ve vaně.
Marti, noci teda na prd, aspoň že ve dne ti to martínek plnými doušky vynahrazuje, tanečník, jo?
13. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
zdár

měli jsme tady na návštěvu známé s 3 letou holčičkou a mateřské pudy jdou pořád mimo mě :grinning: (v pátek tady byli známí s dvouletým klukem)... navíc jí dal pG moje mikulášské čokošky, takže mě nasral :grinning: , brát těhotné čokošku, to je nápad teda

Jani: k břichu nemám co říct, snad jen, že blednu závistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a miláček Kubíček je boží, hrozně mi připomíná Oliho, já miluju vlasaté mimi, se fakt máš, my budeme mít určo Kojaka :grinning:
13. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Puzzi jojo venku vytrávilo, vyžahl 80 ml a pak se poblil, jelikož hltal a žaludek to nevzal. No nevadí, jsme převlíkli, nakojili znova a teď chrupe na taťkovi.
No já jsem pro sraz, ale až po 10.1., to nám končí šestinedělí. Dřív se s ním někam do společnosti neodvážím.
Tetesko čímpak to bude, že K. má stejné pyžámko jako M.? :wink:
Puzzi chudák Honzík, snad ty zuby brzy přestanou trápit...
Marti tak ať je M. brzy ve formě a ať se mu vyhnou komplikace. No a Martínek je sluníčko, úplně ho vidím, jak se kroutí na hudbu :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
Gucci jeee ty jsi 39tt, paráda, můžeš rodit :slight_smile:
Já mám taky ráda vlasatá miminka, i když K. má vlásků až moc, kamkoliv přijdem, tak místo pozdravu slyším, jééé to je ale vlasáček...
13. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
to máte dobrý, pG byl Kojak snad do roka :grinning:
13. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
No L. našel své fotky, když byl mimi a holky, K. je naprosto jeho věrná kopie, fakt ho nezapře :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Puzzi, já si tak nepřipadám, to jsi špatně pochopila nebo jsem to špatně napsala.
Gucci, no to si fakt dovolil dost, čokošku, tak to bych vraždila. Myslím, že kdyby šli mateřské pudy mimo tebe tak nejsi v 39tt po ivf teda jestli tě k tomu nikdo nedonutil :grinning:
Přemýšlím jak to vyšašit s tím srazem.....
Marti, tak až budou lézt a chodit tak z toho mám fakt vítr.....to se teda přiznám. Martínek je děsný sluníčko. :dizzy_face:
Kubajz dá 80tku? Vy vogo to dá dost chlapec jeden nenažratý :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Tetesko no normoš dá tak 50tku, ale teď byl vyhladovělej, tak to do něj padalo, jak do studny, ale pak šla většina ven. Ale nenažraný je, to máš pravdu :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Jani: jak víš kolik K vypije? jinak já normálně vůbec nepoznám na koho je mimi podobné, ale u K je to více než jasné :wink:
Tetes: no fakt nemám žádné pudy, v prosinci ženské furt píšou jak se na mimi těší, jak už ho chcou mít u sebe, všechny chcou rodit dopředu, já tohle vůbec nemám, vůbec netuším co mě čeká, nevím na co se mám těšit, jsem totálně mimo
13. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Gucci máme půjčenou váhu, zvážím před a po koju a rozdíl je kolik vypije.
Gucci to přijde, až hG uvidíš, tak ji nebudeš chtít dát z ruky...
13. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
jani: jj taky si myslím, že mě to chytne až se narodí, páč jestli ne, tak to bude průser :grinning:
13. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Gucci, to přijde ty pudy, neboj :wink: Třeba to pak budeš prožívat 2x tolik jako ty největší těšitelky, to fakt předem nevíš a nic si z toho nedělej, stejně už brzo porodíš, ať chceš nebo ne :grinning:
Jo, mně taky trochu připomíná Kubík těma vláskama Olíka.
Tetes, tak v tom případě by sis tak ale připadat měla, páč seš dobrá matka. Narozdíl ode mě :grinning: No nic :sweat_smile:
Z lezení a chození není nutno mít strach, to si umím ty dvě představit mnohem snáz než když dvě najednou brečí nebo se v noci budí nebo mají hlad. Nějaký lezení a chození - to je zábava :wink:
Tetes, jedině svézt se na sraz se mnou, Honzík by mohl sedět vepředu a ty vzadu mezi dvojkama.
13. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Gucci, jj souhlas s Janinou a hlavně bych řekla, že je to čím dál tím víc intenzivnější, jak se tomu dítěti naučíš trochu rozumět a chceš ho chránit před jakýmkoliv smutným pláčem a když přijdeš k postýlce o ono se na tebe usměje, tak je to fakt paráda, nevyspalá,opuchlá a stejně ti to nedá úsměv opětovat......Já se těšila na konec těhu a až budou na světě spíš z důvodu vysvobození z žaláře, ale taky jsem si to nedokázala představit a nevěděla co mi čeká, spíš jsem z toho měla strach a pak to najednou přijde,ale neměla jsem to bum prásk spíš postupně.
13. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
no já nemůžu říct, že mám z toho strach...já jsem takovej opatrovatelskej typ, já se těším, že se budu moct o někoho pořád starat a že na mě bude někdo závislej...pG v tomhle tak moc nespolupracuje :grinning: :grinning: ...ale nechodím se kochat do pokojíčku, neňuňám se s oblečkama...,ale každej to má prostě jinak ... rozhodně se nebojím, že bych byla špatná máma
13. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
já se taky nekochala a neňuňala za prvé to ani nešlo a za druhé na tohle taky nejsem. Já měla strach z toho jak budu zvládat dvě mimča. Ale nesji něco jako manželka= maminka,né? To by mi k tobě zrovna nesedělo. :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
tetes: no snad ne, ale pG se chová někdy (často) jako malý dítě, takže občas si dovolím poznamenat, že by bylo fajn si vzít ven šálu, když je nemocnej, páč kdo má to kňučení, že je nemocinký pak poslouchat že jo
13. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Holky, tak možná že měl Honzík 6. nemoc, dneska večer jsme si uvědomil, že má na sobě takový jemný tečky a včera byl takovej flekatej, na první pohled to člověk ani nevnímá, ale je osypanej na břiše i na hrudníku.
Zítra zavolám dr., jestli je to ono a jestli už to není nakažlivý, ale snad by už po osypání nemělo?
Souhlasím s váma a těma pocitama. např. dnes v noci ve 2:30 jdu k postýlce, nasraná, že nespím, přijdu, Honzík stojí a směje se na mě, tak nasrání pryč na chvíli a úplně trochu nutkání´si s ním chvíli hrát, ale 2:30 ani náhodou. Pak zpět do postele, ticho a pak zas kňourání a už jsem byla zas jen nasraná teda :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahóóóóój holky moje,
Jste zlatíčka. Je to v pořádku, alespoň zatím. Tím chci říci, že je klid. :dizzy_face:

Steff tak jsem se dívala do albíčka a fakt nádherné foto. Kubíček je k zulíbání. :wink:
A vůbec všechny ratolesti Vás všech jsou překrásné.
Já teprve začínám a vy už zahajujete pomalu některé 2-hé kolo.
Kdo z Vás sse pokouší už o druhé mimi?
13. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
lumcag: tak to je super, bylas u dr. nebo to přešlo samo?
13. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Lumcag, no vidíš, žádný zatím, teď už to bude ok :wink:
Myslím, že jsme tu snž já, Laola, Rioko, Kay (nebo Kay až příští rok?).
13. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jani,Kubík je úžasný miminko,mooooc Vám to spolu sluší a bříško máš super :wink:
Puzzi,já jsem taky snažilka ne??? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice v prvním kole,ale jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.