• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tetes: :grinning: hele a jak poznáš v břiše, který je který?
29. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
no nic žénušky
dneska jsem moc pracovala tak jdu dřív domů, čeká mě cesta po D1, takže to bude masakr
mějte se hezky, o víku tu asi nebudu, tak moc nekafrejte
pěkný víkend
vááááááááááááááááááááááááááááá
29. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj ženy,

tak jsem zde v plné polní. Přijela jsem domů sice už o půl jedné, ale vařila jsem a pak si Mijunka hajnula :dizzy_face: .
CT víte, není k tomu co dodat, snad je, že tam byl příjemnej doktor až sem se divila...musela jsem ležet na zádech a ruce mít natažené za hlavou, to bylo teda nepříjemný, páč jsem měla v ruce píchlou tu kanylu s tou stříkačkou na kontrastní látku. No a když mi jí tam potom pustili, tak já se úplně bála podívat co se to tam dole děje, páč já si myslela, že jsem se počůrala :grinning: .
Vzali mě dokonce už o půl 11, pže jsme to stihla dřív a za chvilec jsme byla venku a šla na chlebíčky, to se prostě musí, to se tak běžně po CT dělá :grinning: . Každej si tam dával decentně 1, 2 a já 3 :grinning: .No a pak jsem se tam musela ještě vrátit, páč jsem si zapomněla nechat potvrdit propustku do práce.

Pajdi, tak super, že kontrola dopadla dobře a věř, že i ty středeční výsledky budou okááá a třeba se vše za chvíli zklidní a budeš moct na malé procházky :slight_smile: . To by bylo fajn..i když dneska je strašná zima :confounded: .

Jani, krásné bříško..moc ti to sluší a už se těším na novou fotku v nové koupelně. Mimochodem jí budete mít rychleji než my...pořád se shání někdo kdo by nám udělal ten strop :confounded: . Jako nechápu, proč to tatínek shání na poslední chvíli, když se koupelna dělá už měsíc a půl. :angry:
Taky jsem ti psala sms, páč jsem měla prekérku..potřebovala jsem na wecko a to naše už bylo oddělaný, pže tchán dělá podlahu... no ale nakonec jsem za ním šla, pže bych se počůránkovala :sweat_smile: :grinning: .

Tetes..břicho jako krabice jooo, jsem si tě představila jak asi vypadáš a musela jsem se smát a to, že si povídáš s Kačenkou i ve 4 ráno je pěkný :grinning: . No důležitý je, jestli poslechla :sweat_smile: .
29. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Tetes. neboj, to zvládnete... Budete dva na dva :slight_smile:
To je sranda, jak je Majda váhově stejně jako Lada, míry ze 4měsíční kontroly Mariánky dodám v úterý, pro porovnání, jsem zvědavá, asi to bude totiž hodně podobný, ale není takovej dlouhán.

Puzzi: to si teda dáváte se vstáváním, hrůza. M. vstává kolem šestý -sedmý, po kojení chvíli brouká, ale ještě na hoďku dvě zabere, vstávám až tak v deset, pak mi přijde, že za den nic nestihnu, ale zase chodím spát až o půlnoci. Mám to tak celkově posunutý. Říkej si, že druhý dítě bude za odměnu :sweat_smile: Dvě stejně náročný mít nebudeš, u hodnejch dětí to může bát naopak, bude zlobivější mladší sourozenec.

Venku je teda počasí děs běs, jsem zvědvá, kolik toho o víkendu ujedem na kolech, jedem se známejma, celá parta, já budu jezdit na kole a V. bude dělat doprovodné vozidlo, poveze ještě dvě holky, co jsou indisponované a na kolech jezdit nemůžou. Loni taky pak v neděli lilo, byli jsme v grafitovejch dolech v Krumlově, kam pojedem letos na náhradní program, to nevím. :sweat_smile:

Campi: včera jsme byli v Kice a měli tam ty židličky Stokke, jsou fakt parádní, takže do ní taky půjdem, do bílé (je to skoro jako bříza) Jsem zvědavá, jestli už v půl roce ji využijem, jak píšou, nebo až později. Sice je cenově dražší (asi4,5 tisíce) ale zase je využitelná pak i pro dospělé, vydrží 90kg. Než si koupit nějakou plastovou hrůzu za dva tisíce, kterou pak můžu vyhodit...

M. někdy v kočárku taky řve, když se dlouho nudí, tak se chce nosit a koukat ven, ale naštěstí je to jen když jsme na dlouhém výletě, jinak vydrží být v klidu. Ale většinou je to takovej řev, že je pak rudá a kdbych ji nechala, tak mám pocit, že se skoro vzteky nenadechne, nechat ji vyřvat fakt nejde. Možná pak stačí pohoupat a uklidnit a zkusit jet dál...Nebo nakojit, to je fakt uklidňující zázrak.
29. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Tak jsem zpet z prace a z posty. Nakonec jsem stejne zmokla, protoze zase zacalo prset :angry:
Co se deje v praci komentovat nebudu, to je zbytecny!

Tetesko vis, jak ja chci taky porodit 5.12. a hadej jak to dopadne :grinning:
29. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
Tetes, tak krabice místo břicha je super :grinning: :grinning: No tak termín porodu už je u tebe jasnej-zrovna tehdy kdy nechceš :grinning: Prý Kačena:grinning:
Tak já mám objednanou plastovou hrůzu za 2500,- Chicco Polly, tak jsem zvědavá jaká bude... Jo a Puzzi, zkoušelas i doma dávat Honzíka do židličky?
29. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Marti, jak jsem četla Tvůj příspěvek, tak mi přišlo, že jsem to psala já. :slight_smile: Taky nevím, čím M. celý den zabavit a hrazdička ji nějak začala rozčilovat. :unamused:
Ad voda - blbý to asi není, ale já bych to nedělala... :sweat_smile: Znáš mě! :wink:
Rio, 150 není málo - to je přesně norma. :slight_smile: Hele, ta Tvoje dr. je fakt divná. :confounded: Tu reakci měla M. taky, ale jí to naštěstí dělala naše dr., jsme nikam nemusely.
Tetes, to musí být hrozně divný, jak se tam melou dvě... :sweat_smile: Jak jsi to popisovala, tak jsem si vzpomněla na Macha a Šebestovou, jak měl Jonatán v břiše ty želvy, kt. mu tam běhaly...
Terky, to dodej. :wink: Ty jsi teda akční s těma kolama! :slight_smile: Jakou židličku, jako jídelní? :confused: My máme obyč z Ikey asi za tisícovku, ale přijde mi fakt praktická.
Lao, ukaž židli. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Jani- co je zase v práci, kretén řádí jak může? :angry:
Teri- tak s krabicí a Kačenou jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning: a termín jak píšou holky máš jasný :grinning: . Vůbec nejsem škodolibá :grinning: . A to že to s dvojkama bude občas peklo, na to už se taky připravujeme :sweat_smile:, ale zvládneme to. :wink: Bude to chtít čas a všechno vychytat, zaběhnout se a pak to určitě půjde. Jen doufám, že mi půjde kojit a obě najednou. To si myslím, že ušetří spoustu času a navyknou si na stejný režim. No uvidíme, jak to pak bude vypadat všechno ve skutečnosti :sweat_smile:.
29. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
riuš, no mi teď teda doktor taky říkal, že kdyby S. bolelo to břicho častěji, že můžeme dávat pár lžiček slabého heřmánkového čaje na uvolnění... :sweat_smile: ale atím jsem o tom neuvažovala.. to mě mrzí že to má Vojtík takhle.. a kam budete přecházet k doktorce?

tetes, no já chtěla rodit tak 6.6. :slight_smile: nebo prostě v červnu :slight_smile: ale plány jsou to hezké.. to je blbý že tam teď ten doktor není, to člověku chybí, když už je vlastně známá tvář že? :frowning2:

terkyt, no jsem ti zapomněla napsat že to s tou máti máme dost podobné.. Normálně od té neděle co tu byla koukat přes sklo mi ani nezavolala třeba jak se máme nebo tak, je to normální? teda volat jsme jiprosila ať nevolá, protože mě budila :grinning: ale třeba mail nebo sms.. taťka mi píše každý den jak se máme a co nového.. :rolling_eyes:

evi no tak ty jsi dobrá, Jonatán :grinning:

pajdi tak co babiččina omáčka? :slight_smile:

mám hlad, jdu něco ulovit..
29. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Kay- třeba Tě mamka nechce rušit a možná si to ani neuvědomuje, ale není to od ní hezké :frowning2: . Babiččina omáčka super :dizzy_face: , jsem moc ráda, že ji mám. Vůbec nevím, jak bych to teď dělala, když musím ležet a nesmím nic dělat. Asi bych umřela hlady :sweat_smile: . Babička s tetou jsou fakt úžasné. Ani si nezasloužím, aby se o mě tak staraly.
29. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Evi ale Vojtovi nebudou řezat to kde ho pichali, on má obrovskou bouli pod paží, úplně tvrdou a červená mu - ten vpich taky hnisal ale už se to zhojilo
29. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
pajdi ale prosím Tě zasloužíš .-) a počkej až budou dvojky na světě, to bude pomoc k nezaplacení, jen asi nebude moct dělat hočičné omáčky, ale přejít na lehčí stravu :grinning:
29. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
kay asi trochu teda ten heřmánek zkusím - psala mi Anippe že je nějaký bio od 2 týdne tak to zkusím někde koupit. Jinak ten Nutrilon Comfort - dříve Omneo má být na zácpu i koliky tak uvidíme, dala jsem mu ale vypil jen 70 tak ho nechám trochu vyhladovět aby si dal na noc víc. Teď se mu totiž zhoršily i prdíky a tak třeba dnes od 1 ráno tlačil, poplakával a musela jsem si ho vzít do postele kde vydržel asi do 4.30 a pak už zase nespal
Pajdi to víš že si to zasloužíš, je to fajn že se o Tebe tak hezky starají a jak píše kay, určitě Ti budou pomáhat i s miminkama, moc Ti to přeju
29. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
rio, no zkus, když to bude slabé, tak myslím, že to ublížit nemůže.. s tím nutrilon by Ti spíš asi poradila campi.. :frowning2:
29. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
Pajdi, já myslím, že Ty si to zasloužíš víc, než kdokoliv jinej. :slight_smile:
Rio, aha, tak já to blbě pochopila. Chudáček, snad už to pak bude dobrý. Hele, ještě si ten heřmánek ověř, jestli je na tohle fakt vhodnej.
29. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
co s těma dětma budeme dělat? Alexe taky nic nebaví :frowning2: ...už jsem z toho za celej den hotová, navíc se mi asi skřípl nerv pod lopatkou

dneska jsem potkala známou, má snachu v porodce,otevírá se, je 29tt, holčička má 900g a doktoři jí dávají max 3 týdny.Miminko je po 2 IVF :pensive: Zrovna včera mi po mámě posílali hrací deku pro Alexe, je to od nich už druhej dar :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
aHOJ DECKA doted jsem tu mela navstevu tetky a babku :slight_smile:)) a ted uz prisel M. tak se stara...
pajdi ty si tuhle peci zaslouzis uplne nejvic....
tetes krabicu jooo ..tak to asi budou dvojky technicky typ...
rio chudak vojtulak ten ma furt neco vid....ale je statecnej a doktorka je hodne divna vyhledej si hodnoceni na tom lekari jak chodi tetes..
ja asi kvuli tomu zmenim gyndaga
lao ja chcu taky videt zidlicku
terky a ony ty deticky uz v pul roce sedej?
29. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Anip, babybox? :sweat_smile: :grinning: Hele, já fakt nevím, co s tím - jsem úplně psych. vyčerpaná, jak ji furt zabavuju...
Ty jo, chudák holčina! Snad bude holčička v pořádku.
29. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
http://www.zeliamrkev.cz/detail.php?zbozi=463347

Ahoj,tady máte odkaz na heřmánkový čaj :wink:
Maruška už dva dny trpí s těma horníma zubama,veškerý režim je pryč,nevím už co s ní jak je mrzutá,chvíli je to lepší a zničeho nic začne brečet,špatně spí,hrůza :frowning2:Už aby jí vylezli,zlatý ty dolní,to docela šlo.Dneska jsme ani nemohly ven páč celý den leje jak z konve,fuj :angry:Chvílema když má dobrou náladu tak přejde už místnost za jednu ruku,včera už to vypadalo že se pustí ale nejsitota zatím vládne :slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
http://www.unicum.cz/store/goods-3846-babio-detsky-hermankovy-caj-v-bio-kvalite.html a tady je v novém balení :grinning:

Evi a vlezou se do něho ještě ? :confused: :grinning:
29. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
mě ted spí A. v náručí, zabalenej v zavince :confused: bude spocenej, chjo
29. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
Rehos, na ty zuby asi nic nepomáhá, co?!
Anip, no jo - oni už ho asi přerostli... :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
Evi sice prodávají v lékárnách dost prostředků ale podle mě jsou to vyhozené peníze.Mají se potírat dásně ale děti to slížou :unamused: Dávám jen Nurofen na noc aby to nebolelo tolik a spinkala.Teď jsem ji akorát uložila :slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Anippe, myslim, že k režimu děti vedeme už jen tím, že je v určitou dobu koupeme, nají se a jdou spát. V noci při probuzení ticho a tma. Večer jsem se snažila čas usínání dodržovat plus minus půl hodiny, většinou stačí aby předtím určitý čas nespal a unavenej zapadne.
My jsme měli blbej večer, máma hlídala od čtyř, my jeli doposilovny. Prej dobrý, ale pak chvíli usnul v kočáru a déšť ho hned vzbudil a řev a nevrlost. Přijela jsem, vzala ho do náručí, řval jak nikdy, fakt nechápu. Vypadalo to jako hroznej hlad, vypil mlíko, ale stejně blbý. Tak jsme šli dřív koupat, pak hrozně brečel v postýlce, byl přetaženej. Tak jsme chvíli nosili, pak zas řev, zkusili jsme čaj, krknout, všechno možný, nakonec se asi uřval chudák. Tak se trochu bojim co bude ráno. Ale službu má P., tak se bát vlastně nemusim :sweat_smile:
Tetes, s výchovou s tebou souhlasím, myslim si, že je důležitý dětem projevovat lásku a nenechávat je vyřvat kvůli našemu pohodlí, ale nejsem ani pro absolutní vyhovování ve všem, Honzíkovi je půl roku a má nás moc dobře omotaný kolem prstu. Mě osobně štve to denní uhoupávání ke spaní, asi s tím nic neudělám, protože je mi ho líto, že by chvíli brečel, ale současně mě hrozně bolí z toho houpání ruka.
Super historka s břichem do čtverce :grinning:
Campi, v případě Ladunky a problémů s bříškem důslednou sterilizaci chápu :wink:
Evi, já plyšáky před porodem vyprala.
Tetes, na to tvoje datum jsem zvědavá, třeba by šlo trochu si nějaké přát, třeba ti daj vybrat.
Milu, doufám, že budou výsledky dobré a půjde to v pohodě řešit. Chlebíčky :grinning:
Terky, dík za povzbuzení, snad si u druhýho budu říkat, jaká je to pohoda. Ale co když ne? :sweat_smile:
Lao, Honzík doma v židličce taky dobrý, ne že by tam vydržel dlouho, ale 5-10 minut jo, práská hračkama a úspěch.
Jani, výpovědi se rozmáhají, šéf je štve?
Rio, taky si "užíváš", tyjo, taky vstávání ve 4:30 a k tomu noc na prd, obdivuju, já nezvládám ani 50% co ty a jsem z toho špatná. Chudák Vojtík s bouličkou.
Anippe, Alex se ale často zabaví nebo taky ne? Kdyby tak dokázali říct, co by je bavilo.
29. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Holky tak koupelna vyklizena a pripravena na pondelni bourani :slight_smile: No jeste ze u toho nebudu :wink:
Pajdi, Puzzi no prozatim dalsi vypovedi nepadaji, ale ono to prijde. Ted jim udelal pevnou pracovni dobu, tak jsou vsechny nas*any a to jeste s komentarem, ze ja jsem s nema byla moc velka kamaradka a to teda on ne!
29. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Puzzi, to je na prd - M. teď taky hrozně brečela jakoby bezdůvodně, a zrovna když jsem tu sama... :unamused:

Tak už máme kaši, zítra ještě koupíme lžičku a pak vám dám vědět, jak mi to plive. :grinning:
Hele, holky, myslíte, že mám dělat tu kaši z koj. vody n. z MM?
29. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Steffi, tak už se jen těš na novou! :slight_smile:
To je fakt idiot!
29. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Puzzi, prosím Tě, co všechno se může na tý odsávačce vyvařovat???
29. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Evi, http://www.ondalek.cz/produkt/chicco-polly?safari
Pajdi, co to plácáš, že si nezasloužíš, aby se o tebe babička s tetou staraly??!!!! Podle mě jsi strašně hodnej člověk, takže si to rozhodně zasloužíš a taky jim to určitě oplatíš :dizzy_face: Koukám, že jsme se s holkama shodly :slight_smile:
Puzzi, dobrých 5, 10 minut
Dneska V. usnul asi po 5 minutách nadávání :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.