• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
13. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jo, Puzzi pokud se to ve středu uskuteční, myslíš že bych mohla zneužít tvého P. a zeptat se proč mi nejde nahrávat na youtube.
Gucci, tak já se snažím vyvarovávat i takových věcí jako šála apod. a to né že bych to neměla v sobě,ale P. pak na mě hodí takovou tlamu a na just si jí nevezme. Pán je totiž udo ješita a na takovéhle věci dost háklivej. Ale taky mi to kolikrát ujede a pak bych si ten jazyk ukousla a jemu dala za tu držu pár facek. :grinning:
Puzzi, to určitě zjisti jak to s Honzíkem je.
13. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
No jasně, Milu a Lenka jsou snž, já brala, že Lumcag se ptala na druhý kolo.
Tetes, jů :slight_smile: Kačka jak zírá na žlutý kuře :grinning: Jo ahá, to je kachna :sweat_smile: Krásně pasou, kačenka už je profi pastevkyně :wink: To jsou miláčci, já je úplně miluju na těch fotkách, se těším na ně osobně!
Dvojky nemaj dudlíka na bdění nebo ho na fotky bereš? Míša a mrkev humuuus jsem vyprskla :grinning: Kačenka to tak elegantně zpracovává, ale Míša dává jasně najevo že blé :grinning:
Jo tak poslední fotky s dudlíkem :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Tetes, jasně, zjistím od doktorky zítra tu nakažlivost atd., aby to byla jistota. Ale prosincovky mi vícero napsaly, že je to nakažlivý u těch teplot a pak když je vyrážka, tak už ne.
Jasně, P. ti s youtubem poradí.
13. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
13. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Tetes fotky josu krásné, máš fakt hezoučké děti, máš na co být pyšná a taky si myslím, že to zvládáš úplně skvěle, já nevím jestli bych byla tak v pohodě jako Ty
Steffi a Kubík to je taky úžasný brouček, takový roztomiloučký :dizzy_face:
A já na to, že jsem původně nechtěla péct vůbec, mám hotové dva druhy rohlíčků, šohaje, kokosky, pařížské tyčinky a perníčky...ale už fakt nic péct nebudu, ještě něco doveze tchýně, nevím kdo to bude jíst
13. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes teda fotka Kačenka a Kachna. . . . :grinning: No a Míša je jasnej, ten radši do smrti bude mít kozu než něco ze lžičky. :grinning: A Kačenka pomalu pase lépe jak Luky. :dizzy_face: Prostě šikovná holka. :wink:
14. pro 2009 v 06:36  • Odpověz
Dobrý ráno
Tetes dvojky jsou k sežrání :dizzy_face:
Rio to je k posrání s těma penězma,snad se dá manžel dohromady a nějak to zvládnete :unamused:
Puzzi jak je Honzíkovi??Už lepší?
Steffi Kubík je krásnej takovej malinkej :dizzy_face: S těma vlasama přesně vim,taky jsem neposlouchala nic jinýho :grinning:
gucci kde si?Neřikej že spíš?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My byli včera v Pze u švagrovců,udělali jsme si procházku na Vyšehrad a vymrzlá sem byla jak s***a,Adulák měla pučenej kočár a fusak a prochrápala celý 3hodiny venku.Teď čekám až se vzbudí páč je posraná,to cejtim přez deku a půlku pokoje :sweat_smile: asi se jí v tom líbí,spokojeně oddychuje prasačka :grinning:
14. pro 2009 v 06:49  • Odpověz
brý ránko
tetes,dvojčátka jsou úžasný a jak už krásně vyrostli :slight_smile:
Puzzi,ok,beru to :sunglasses: :wink: ,já jen myslela,že jsi na mě zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Za chvíli jdu k dr.,teď jsem u manži v práci,protože dr,tak je až od půl 8,tak čekám a jsem zvědavá,jestli mě už pošle do práce,ale asi už od zítra pomažu jak blesk,ježiš,to bude nezvyk :unamused:
dneska byl pěkný mráz,nemohli jsme se dostat ani do auta,jak bylo zamrzlý,měli jsme -8 a to hlásí -17 až -20,noooo,to abych si dnes koupila pořádně zateplený kozačky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes musím ¨konečně už pokoupit nějaký dárky,snad mě něco napadne a nebudu brouzdat po obchodech jen zbůh darma :confounded:
14. pro 2009 v 06:53  • Odpověz
bréééééééééé

já zase spala do sedmi :dizzy_face: :dizzy_face: asi něco na slunci :grinning:

tetes: to já se taky snažím většinou držet hubu, ale někdy to fakt neudržím, páč to se nedá.....fotky jsou super, Kejtí bude mít na každém prstu 10 chlapů s těmi kukadly :slight_smile:
14. pro 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahoj holky,
Tak se to blíží, zítra je 15.12. a já budu vědět, jak to se mnou vůbec je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám z toho husí kůži. Ale už to bude za mnou.
Jinak
TETES... :astonished: krásné děti. Ta pizza na stole..... nedívím se, že se malá po ní sápala, že lezla až po stole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:,také bych si dala.
126,
Ahoj,
Puzzi mě pochopila. Nic proti tobě snž. nemám, naopak budu ráda, když se Mile a tobě zadaří co nejdříve, ale
to druhé kolo znamenalo 2-hé dítě.
126,
také nemám ani jeden dárek. Už bych měla něco nakoupit. Zítra jedu do Prahy tak se tam zdržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
Mysky, tééééda Adélka je prasátko rochnící, to se libá vůbec nese takhle po pokoji? Hm, tak to tě asi čeká masakr. :grinning:
Guccci, zase byla pohádka, se ti pak hezky spalo? To víš ještě mi to říkej s těma Kejtí chlapama, mi mojí holčičku někdo sebere, copa já já jsem relativně v poho,ale P. tomu už vadí jenom ta představa. :sweat_smile:
Jiank díky za pochvaly. Mně se nejvíc líbí ta fotka nad tím leporelem se zvířátky, do té jsem se fakt zamilovala.
Rio, ty? Ty by jsi byla 2x tak víc v pohodě než já!
Leni,já tu zimu tak nenávidím......,tak ať tě nechá dr. ještě doma,páč ty zase začneš makat jako blázen... :angry:
Lumcag, 15.12. je výborný datum, to přináší štěstí. Určitě bude vše ok.
Mel, Míšovi nevadí lžička, Míšovi vadí ta zasraná mrkev :grinning: Jo, Kačka je šikovná už si chytá i nožičky a přestože má vlastně široké balení,tak už jí do přetáčení fakt chybí kousek, ono to tak asi vážně je,že ty holky jsou šikovnější, Míša je zase správnej paša, ten prostě pohyb navíc neudělá,vydržel by hodiny a hodiny ležet na mně naprosto bez hnutí a to je taky krásné. :dizzy_face:
Holky, tak v pátek naušničky, to nepřežiju. :frowning2:
14. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Brééé ránko,
Tetesko tak z popisek u fotek jsem se málem počůrala. no M. a příkrm, to bude na dlouho, koza je prostě koza :grinning: Ale jsou to ňuňíčkové, už se těším až se zase uvidíme.
Gucci že bys konečně začala spát, jsi ale začala dost pozdě, ti to za chvíli skončí. My třeba dneska měli 2 hodiny povídavou, od dvou do čtyř, fakt si mladej nemohl vybrat lepší čas :grinning:
Lum jsem už napjatá, co se zítra dovíš, ale je to jasnačka, budem slavit, jupíííí :slight_smile:
Holky co pečete cukroví máte můj obdiv, já 2 kila koupila a jsem spokojená. Holčina upekla vynikající a já se zařekla, že cukroví nikdy. S tím je takového sra...
14. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Tetesko s těma chlapama a leností souhlasím, K. je stejnej. Trápí ho prdíky, ale aby kopal to ne, to začne řvát a mámo dělej, zacvič mi s těma nohama, ať jdou prdy ven. A pak ten sladkej úsměv co vyloudí..potvůrka jedna. To bych ho pák láskou snědla i po 2 hodinách chození v noci :wink:
14. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Jani, jo člověk by je opravdu láskou sežral. V noci Luky dóst zlobil a když mi do toho všeho začne ještě pást koníčky, tak v tu chvíli bych ho nejradši ňuňala, místo pokládala, aby spinkal. :dizzy_face: Jo v sobotu se otočil na pupek, přes pravej bok, ale jaksi to bylo z kopce - z hrany puzzlete, ale i tak z toho měl hroznou radost a já taky. :grinning: Teď usnul, tak jdu trochu pofackovat kuchyň a po obědě půjdeme ven.
14. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
steffi těm miminům člověk odpustí snad cokoliv viď? :wink:
lumcag zejtra budou dobrý zprávy,kolikátej den po jsi ?
tetes tak to je kačka šikovná že jí to jde i přez to široký balení :slight_smile: Míša nechce jenom mrkev nebo příkrmy celkově?
leni neni to zbytečný hnát se do práce teď před svátkama?a navíc asi i poměrně brzo na to jak jsi se v tý práci odrovnala :unamused:

Adulák se naučila prskat takže teprv teď asi začíná to pravý slintací období,už měnim druhej bryndák :confounded:
14. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Mysky, super Adélka je šikulka. Hele a dělá malé a nebo velké bublinky? Mě se nejvíce líbí takové ty táhlé sliny. . . :grinning: Obzvláště když ho mám třeba položenýho na svém břiše a slina začíná mířit přímo na mojí pusu. :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Mysky, Mel jojo těm prďolkům člověk v mžiku odpustí cokoliv. Třeba to že maminku ráno posr.. i počůral :grinning:
Prostě šikovnej chlapeček a maminka je totálně blbá, že si s ním hraje, když je rozbalenej :slight_smile:
Mel tak gratulace k otočení, L. na to přijde a to bude radosti :slight_smile:
Mysky užij si slintání, to my ještě neumíme :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Mel,žádná šikula - dobytek to je !!! :slight_smile: ona nejdřív bublá že má poslintanou celou pusu a pak do toho vloží jakyk a vyprskne :grinning: ty táhlý slinty si taky nechává na bližší kontakt se mnou :sweat_smile:
14. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Mel paráda že se Luky přetočil,to nava že to bylo trochu z kopce,to sou ty první vlaštovky :wink:
14. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
tak jsem se vrátila z krámu se surovinama na pečení
dycky peču s mámuškou, ale ted se tam už do vánoc nedostanu a stejně nemám co dělat, tak udělám tři druhy :sunglasses:
14. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Gucci ty seš dobrá, péct těsně před porodem. To já max udělám příští týden vánočku :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
tak já bych se fakt nudila....furt vysávám, přerovnávám věci ve skříni a šatně, peru, žehlím...tak aspon bude změna :grinning:
14. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Jani: krásné rodinné foto :dizzy_face:
14. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
a navíc, kdo říká, že mám těsně před porodem :grinning: ... leden ještě daleko :grinning:
14. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
mysky: jéé Adel bublinkuje :grinning: paráda
mel: super s přetočením...kopec nekopec :wink:
14. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Gucci ty už malou vyháníš, viď? :wink:
Díky :wink:
14. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
jani: ne ne to ne, jen jak nechodím do práce, tak si připadám doma taková méněcenná a snažím se furt něco dělat, pG je ze mě na prášky
14. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Jani, no to bylo poučení, zásadně si nehrát s nahým dítkem. :wink: A taky nekecat při přebalování s tatínkem, jako já jednou - P. ve vaně, L. na přebalováku, koukám na tátu a najednou cejtím jak mám mokrý břicho. :sweat_smile: Teď místo aby mě počůrával, tak se mi točí na pravej, levej bok a já ho přepírám, abych ho vůbec zabalila. :grinning:
14. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Gucci já se nedivím, já jsem z tebe taky na prášky. Jsi moc aktivní :slight_smile:
Ale tak pokud ti to nedělá problémy, tak peč a uklízej :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.