• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani: a L měl po porodu dovolenou a byl s tebou chvilku doma?
14. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Mel jojo už si s ním nebudu hrát, když je bez plíny :grinning:
14. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Jo Gucci, teda já 14 dní před porodem, byla ráda že jsem ráda. . . .
14. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Gucci jojo byl doma, dneska a zítra jde do práce a od středy bude zase s náma doma a tak to bude do konce roku :slight_smile: Je to moc prima, když je doma...
14. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Gucci příští týden bude hlavně doma v pondělí a v úterý. V pondělí jdeme na kyčle a v úterý do poradny. A tam se pomoc hodí..
14. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
jéé tak super, to má tolik dovolené?
14. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
jojo šetřil ji celej rok :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
On má 6 týdnu dovolené, jediná výhoda IKEMu :wink:
14. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Hm, já budu mít P. od pondělka doma 14 dní, to teda nevím jak přežiju. :grinning: Na to mít ho doma nejsem zvyklá. :sweat_smile: Naposledy byl s námi týden doma, když se L. narodil.
14. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
pcheeeeeeee :grinning:
jsem nad tím taky přemýšlela, ale pak jsem si říkala, jestli by mi pG doma spíš nevadil
14. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Gucci nevadil, fakt je pomoc, že malou třeba chová a ty se v klidu najíš. Mi teda L. doma nevadí, jsem ráda a když je v práci, tak se těším až přijde domů.
Tjoo K. je dneska zlatíčko, spinká a já v klidu vyprala a už mám hotový i oběd. Ale za chvíli už ho budu muset jít budit a krmit, jedenáctá se bllíží :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
no já mám zase navařeno na dva dny
pG chtěl zase kachnu, tak jsme včera kachnili
14. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
My měli kachnu v sobotu :grinning:
14. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
pG kachnu miluje, doma jí bude jíst tři dny a pak je schopný si jí dát ve středu v práci na oběd :grinning:
14. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Ty jo :grinning: Tak to já ji mám ráda, ale třetí den by mi už lezla krkem. A tentokrát to nebylo ono, jsem si k tomu nemohla dát zelí :unamused:
14. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
tak my měli ještě ke kachně se zelím čočkovou polévku :grinning: :grinning: :grinning: , pG seděl včera celý den na wc :grinning: ... srabík...mě to nedělalo nic teda :grinning:
14. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
tak jsem se přemohla a upekla linecký,akorát jsem na sebe zvědavá jestli ho i naplnim nebo ho nakonec budu dávat místo sušenek ke kafi :grinning: možná ještě udělám rumový kuličky ale to možná někdy jindy protože dítě těžce neslo těch 30minut ignorance co jsem dělala těsto a další dobu by si sama asi nevystačila :unamused:
gucci určitě doma pG po porodu uvítáš
steffi ty Kubíka na jídlo budíš??
14. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
tak mám hotové těsto na vanilkové rohlíčky....bézvadně se to dělá s nemohoucíma a brnícíma rukama :grinning: a mám toho toli, že se zítra urohlíčkuju a budem to jíst až do velikonoc :grinning:
14. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Jani, když oni jsou hambatý ještě víc ňuňací,viď? :dizzy_face:
Mel, no vidíš jak se Lukýn snaží. :slight_smile:
Gucci, však jo,když ti nic není,cítíš se dobře, tak proč něco nedělat, přeci nebudeš jenom ležet na gauči. :slight_smile:
Holky,já netuším co se to dneska děje, ale hodnější děti než jsou dneska dvojky snad být už ani nemůžou. Ráno vstávačka v 7,15h (trochu brzy teda),hráli jsme si v posteli,byli sluníčka usměvavý, pak odcvičit Vojtovku taky naprosto s úsměvem, převlíct,najíst, chvilku jsme si pohráli a při prvních známkách jenom nespokojeného kníknutí jsem je šoupla do postýlky,kde si 5 minut povídali,ani jednou jsem tam nemusela jít a najednou ticho, oba spinkali, dali si hodinku. A pak zas půl hodinka hraní,dostali najíst,pak jsem je chvilku nechala a začala žehlit a stála nad nima, tak jsem jim zpívala a povídala a oni na mě čučeli celou dobu,pak dostala Kačka hráju narvala si jí do pusy a vystačila si s ní 15 minut hrát úplně sama, jenom jsem jí podala,když jí vypadla a Míša ležel na zádech a půl hodiny! v kuse si nepřetržitě sám povídal,já na něj občas udělala nějaký skřek,aby si nepřipadal,že vede monolog. A zase první projev nevrlosti, oba do postýlek, Kačka tuhá hned, Míša si 10 minut povídal a už taky spí. Já vyžehlila koš prádla, udělala při nich bábovku, teď v klidu obědvám. Jako dneska jsou teda fakt excelentní. :astonished: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Teda Tet, dvojky se překonávají. :wink:
14. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
tetes že by nějaká pozitivní konstalace hvězd???Mě už dítě taky víc jak hodinu spí :sweat_smile:
Dvojky jsou zlatíčka jak si vystačej sami :dizzy_face:
14. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Už jsou vzhůru dali jenom 40-ti minutovku,ale ještě si kvákají v postýlkách.Tak jim dám humus oranžovej a razíme ven do té skur.... zimy.
14. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
MYSKYVO
Jsem dnes 21DPO a 33DC

TETES
.... :pensive: :pensive:hezké datum možná

STEFF
Také jsem napjatá.... :fearful: :fearful: :fearful:

:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:, ale také mám strach, protže jsem dnes už měla né jen hnědší špinění, ale
pří utření červenou barvu, takovou rozpitou jak kdyby ukápla do mokráho kapesníku.
HOLKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
Já mám strach :cry:
14. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
lumcag bereš utroš nebo něco takovýho??chjo,todle jsou hrozný nervy :pensive:
14. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
tak na příkrmech mi to vynahradili, na kolik stupňů myslíte,že se dají prát v pračce 5 měsíční mimina? :grinning:
Lumcag:tohle je hroznej boj,ale opravdu to bývá častý jev. Nezávidím ti teď ten stres,ale určitě to dobře dopadne.
14. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Honzík má nějaký blbý období, je nějakej psychicky mimo, řve u oblíkání ven, jak kdybychom ho mučili (to už dlouho nedělal), jakmile ho postavím na zem, tak řve a natahuje ruce, že se chce nosit, tak si k němu sednu k hračkám, ale vydrží chvíli a šup mě kolem krku a chce, abych vstala a chodila, což prostě s jeho váhou nejde. Nemůžu jít ani vynést hovínko v nočníku do záchoda, aniž by za mnou neřval, nemůžu mu nabrat v klidu oběd, nic, hrůza! :frowning2: Jakmile ho vezmu, tak se zklidní, ukazuje, kam chce odnést, na co chce sahat (světla na okně apod.). Takže mám obrovský dilema, co mám dělat, vyhovovat x nechat ho pobrečet, dělám něco mezi, ale docela mě to psychicky dostává. takhle nějak to bylo, jak jsme se vrátili z chorvatska, už nevim, jak dlouho to trvalo, snad max. dva týdny. ne že by normálně byl sluníčko a pohodář, ale tohle už je extrém teď.
Jo a ty pupínky už ani nejsou vidět a je to prý ok, možná to byla 6. nemoc, možná ne, to je fuk.
Rio, to je fakt blbý, že ti odřekli už druhý hlídání. Tak kéžby se ještě někdo ozval. Sakra, školky plný, hodně ženských spěchá do práce, ty bys byla dokonalá a spolehlivá chůva, tak jen na někoho narazit. Myslíš, že M. ani v duchu neuvažuje, že by změnil práci?
Leni, se ti doma zalíbilo, co? To věřím, spaní dlouho, pohoda, před vánocema. No i když pohoda, jak ti vlastně je? A ta ruka už je celkem ok?
Gucci, ty se nějak rozespáváš ke konci těhotenství, téda :slight_smile:
Lumcag, zejtra budeš vědět, že to s tebou je dobře, uvidíš :slight_smile:
Mysky, Honzík si taky kolikrát hoví ve smrádku :sweat_smile:
Tetes a co ty a představa, že Míša si najde nějakou holku? Já to Honzíkovi přeju, aby našel nějakou v pohodě jednou, jsem na sebe zvědavá, ale zatím myslim, že nebudu vůči Honzíkovi majetnická.
Kačka je šikulka, to bude za chvíli Míša koukat, jak se mu ségra otáčí a odplazuje, on si udělá teplý místečko u tebe a bude jí fandit :slight_smile:
Steffi, my dneska od 2 do 3 povídavá, ale narozdíl od tebe si myslim, že si Honzík lepší čas vybrat mohl :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mel, no vida, Luky už se otočil, to půjde čím dál líp :dizzy_face:
Honzík dotáhl slintání až tak daleko, že když má v puse nasliněno, tak pomalu rozevírá rty, dělá bubliny a zvuk něco jako "ma".
Gucci, na jaký druhy se chystáš?
Steffi, věřím, že ti L. doma nevadí. Tchýně a mámy jsou něco jinýho, to už je návštěva, ale chlap patří do rodiny, žejo, takže je to pomoc :slight_smile:
Kachnu jsem nikdy nepekla.
Těsta dělám už pár let jedině v robotu, takovýma těma nožema jestli víte, je to bomba, rozseká to i tužší máslo a useká to nádherný těsto za chvilku.
Tetes, dvojky jsou úžasný, jak si samy vyhrají a ke štěstí jim stačí koukat, to je hezký.
Lumcag, no to jsou teda stresy, uf, ale myslim, že pokud nekrvácíš jakože fakt hodně a křeče atd., tak ještě úplně nepanikař, Teksas by ti napsala, kolikrát za těhotenství špinila, každou chvíli a vše bylo ok.
Tetes, po mrkvi na 90, jinak se nevyperou :grinning:
14. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj děvčata,
Ne já se snažím být klidná, hladím si bříško a mluvím na ty dvě co mi kartářka ( i tetes :wink: trošku) předpověděla a říkám jim ať nezlobí, a že za odměnu je v srpnu zulíbám a zahrnu vší láskou, že se ani na tatínka nedostane :grinning:
Jinak
MYSKY
užívám utroš (1-0-2)
Puzzi
Křeče nemám a ke krvácení je asi ještě daleko. A to ani nepříjde :angry:
14. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
Puzzi
Tohle období si prý prožije každá máma při ročním dítěti.
Má kamarádka měla ten samý problém. Malý mohl být v náručí u každého a jak dovršil svého 1 věku života, tak i ti kteří jej do náručí braly, tak né jen Máma. A jak zašla za roh neb se ztratila z dohledu byl oheň na střeše.
Pak když si jej vlastí máma vzala do náručí nešel utišit ještě 1/2 hod
14. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Lumcag, tak to bude určitě ok, na krvácení máš ještě skoro 8 měsíců čas :wink:
Kolikátýho srpna ti vychází termín?
14. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Lumcag, tohle asi není úplně ono, Honzík se dá chovat u členů rodiny, který zná, jasně že já jsem nej, to je ok. Chápu, že když zajdu za roh, že se o mě bojí, fajn. Ale když mě vidí, když sedím vedle, když v kuchyni něco dělám a on má všude hračky, proč se na mě sápe, jak kdyby umíral? Ideálně kdybych ho nosila k zrcadlu, k oknu, pak nějaký blbosti... Vždyť už chodí, může si dojít, zabavit se, vždyť mu třeba zpívám, mluvím na něj, ukazuju, blbnu, ne, nic, nic mu nestačí, nic ho nepobaví a jakákoli blbost ho naštve.
14. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.