• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak mám po 4 hodinách pro dnešek hotovo, ani o jsem si nedala jak jsem do toho byla zapálená, bolí mě záda jak čert, spálila jsem si břicho o plech a dneska už se z gauče nehnu
puzzi: dělám jen vanilkové rohlíčky, linecké a takové kakaovokokosové kolečka...to je divný s tím Honzíkem, ale asi má prostě takové období, ale věřím, že je to šílené
lumcag: mooooc držím palce, určo to bude dobré
14. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Tetesko dvojky jsou úžasné, vychrní se, zabaví se a máma má klid.
Ale u nás dneska taky dobrý, trochu krize kolem jedný, ale to jsme vyrazili na prochajdu a teď pořád chrní. A já si dávám Caro a je mi krásně...
Puzzi nepropadej depresím, myslím si, že si každé dítě projde tímhle obdobím a teď byl Honzík ještě nemocnej a to ty děti pak chtějí o to víc chovat...
Gucci teda ty budeš v tý porodce vypadat se spáleným břichem :wink:
Lum vydrž, už je odpoledne a zítra už budeš vědět, kolik mrňousků máš v bříšku a že se jim/jemu daří dobře :slight_smile:

Řeknu vám to šestinedělí je náročné, jsem dopoledne psala Řezáčové a ona mi tak krásně odpověděla, že jsem to tu ořvala :dizzy_face:
14. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
hele ženy a kde je Mili? už tu dlouho nebyla
14. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
S Mili jsem si dneska psala, zítra příjde na návštěvu. Už se na ni těším...
14. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
no tak jí aspon moc pozdravuj :wink:
14. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
Vyřídím, ale ona se určo objeví :wink:
14. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
a co ti psala řezáčová?
14. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
že mají moc velkou radost, že se povedlo IVF, že moc děkují za dopis a informace o Kubíkovi a že si máme moc užít vánoce a celý rok 2010 s vlasatým štěstíčkem...a že se na nás moc těší...
14. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
ooooooooo :dizzy_face:
14. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
no říkám něco na mé city :wink:
14. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
jani ty jsi vlastně rodila který tt?
14. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
mě hlavně dojalo to, že si udělá čas a odepíše a je z toho mailu cítit radost, že pomohla dalším lidem ke štěstí. Ona tím fakt žije...
14. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
38+6tt
14. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Hm, tak já fotku stále do Podolí neposlala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stydím se. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My teď byli 2 hodiny venku, zima je tam kurevská a to ještě vypadalo, že budu muset oběhnout to sídliště potřetí, protože Lukýno furt chrněl. :confused:
Tetes, Puzzi Ti ohledně praní dvojek už odpověděla, stejně jako sem ti to chtěla napsat já. :sweat_smile:
Gucci, dávej na sebe pozor, nebo ještě hG spálíš.
14. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
Mel pošli ji to mailem, ona bude mít radost i tak...
Já jim tam někdy v březnu, až půjdu platit nanuky donesu nějaké foto do albíčka...
14. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
No nic brouček se budí, tak jdu připravit mlíkárnu a věnovat se mu..zatím
14. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
Jani, moje mateřská demence viděla jak jdeš platit za Míša nanuky. :grinning:
14. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Čau, holky to je sranda, tak pozoruju Alexe, kolikrát se snaží ze stoje sám sednout, pokrčí kolínka, sedá, už skoro sedí, fakt mu chybí milimetřík a zase se raději vytáhne :grinning: posera :sweat_smile:

puzzi i u nás jsou kolikrát takový nálady, knourá, nic ho nebaví, pořád ho mám na nohavici.Na štěstí je to jen minimálně, ale nedovedu si představit, že by tohle převládalo.Snad to u vás nebude dlouho trvat!

tetes, krásný zvířátka máš :slight_smile:

:grinning: já už taky rok chodím do caru poděkovat!

hlásím prořízlej pátej zub a šestej na cestě :sweat_smile: Dneska mi přišly overaly vel.92 chjo, není to vůbec roztomilý jako ty pidi věcičky
14. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
Anippe, ty jo Alex bude teda zubatec. :wink: To asi bude chtít na vánoce řízek. :grinning: Ty jo ve.92 to snad ani není možný, nedávno měl 56., :confused:
14. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
AHOJ DĚVČATA,
Tak mě zítra čeká výsledek krve a 1-ní UTZ
Podle MS jsem 4tt+4dny, takže si myslím, že na UTZ nebude ještě nic vidět,
ale snad podle testíků můžu počítat , že těhu jsem
Špinění je se mnou zatím stále :frowning2:
14. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
A pokud se to potvrdí tak 24.12.09 na štědrý den budu přesně 6tt
Myslíte si, že bych to mohla doma ohlásit?
Není to moc brzy?
Jedeme na Ostravu k rodině.
14. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
anippe
To dítko ti tedy roste.. :astonished:
Holky (steff, m.e.l ), máte perfektní nápad s tím poděkování v caru. :wink:
Pokud se to u mě také potvrdí a doklepu to do zdárného konce udělala bych to samé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Lumi, no ten nápad už mám minimálně 7 měsíců bez jednoho dne, tudíž od doby co se Lukýno narodil. :grinning:
14. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
Lum ty jsi z Ostravy? Já taky :slight_smile:
Ani teda Alex už je velkej chlap, to už není mimi, velikost 92, tjooo a těch zoubků. Tak ať ho hlavně netrápí...
14. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
steffi77
Ano já jsem z Ostravy, ale v Mladé Boleslavi pracuji i s mou drahou polovičkou.
Původně jsem bydlela v OV-Zábřehu, ale přestěhovala jsem se Do OV- Mar. Hor
Však ty si také psala, že si snad někde od Výškovic neb Proskovic?
Já jezdila za Proskovice na jízdárnu.
14. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Puzzi, já bych asi na tvém místě chovala a spíš než že by se vracelo období bych si myslela, že je to důsledek té nemoci. Přeci jen nám když není dobře, tak jsme taky protivné. A logicky,když ho chováš tak je mu dobře a na tu svojí bolest zapomene,protože je u maminky v bezpečí.
Moje dr. už v caru není šla v červnu na mateřskou a já bych tam stejně asi nešla. Jako jo dobrý, super přístup apod.,ale neříkám, že v případě ďr. Řezáčové,ale je to prostě byznys, takže všechno je celkem dobře zaplacený.....Ale nedávno jsem se potkala s jednou sestřičkou ta odsud a i si mi pamatovala,tak jsme docela pokecaly a říkala, že je to teď hrozný, že fakt chodí čím dál tím víc lidí......
Anippe:lepší velikost 92 než xxxl v mém případě, ber to pozitivně. A pokud toužíš znovu po 56tce, tak si myslím, že máš tu možnost :grinning:
14. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
...no zubáky nám dávají zabrat, včera měl A. průjem, prcinu má opruzenou :frowning2: nálada taky nic moc, jen by se choval.Jídlo piplá. Před chvílí mi usnul v náručí na 20min. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lum to záleží....já jsem to prarodičům hlásila až někdy ve 12tt,neměla jsem odvahu dřív,ale třeba mámě jsem to řekla brzo.A ty vánoce k tomu tak svádí, co?
14. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Ajéje, chudík Honzík a Alex, když jsou takhle nemocný, tak jim určitě pochování od mamky udělá nejlíp.
Lum, zítra se hned ozvi!!! :wink:
14. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
tetes nejseš nějaká moc ffftipná?já nechci ležící novorozeně, já chci svého chápajícího 10m Alexe v 56 :grinning: . . .a nepřeháněj, to není hezký, určitě nemáš xxxl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mel, Alex bude mít určitě kapra s bramborem, ale teda ne smaženýho :grinning:
14. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
No mě moje 74 už chrní. . . Jsem ho měla skoro půl hodiny na ruce, protože už byl protivnej jak prase, do toho jsem byla nas* na P., protože moc dobře ví jak je Luky večer protivný a nemůže domů přijít včas, aby si ho na chvíli vzal. :stuck_out_tongue_closed_eyes: (tohle bylo moje malé stěžovací okýnko). Pro pobavení - koupu Lukyho, celou dobu mi šahá po sprše, tak jsem mu ji nechala v ruce, samo si hned nalil dva litry vody do pusy, takže vodu vyplivl a pak byl už hódně opatrnej. :dizzy_face:
14. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.