• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
určitě je to pro car hlavně byznys, ale u nás měl doktor hodně šetrný přístup, především co se týká k P. takže by si zasloužil poděkování
14. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
lumcag vim ze ti to urcite rikaly i ostatni ale zadna panika...ja spinila do 16tt a to docela hodne ....litala jsem kvuli tomu kazdej tyden na UZ
jinak aahooooj vsem
olous mel blby tri noci jsem grogy takze ani nedocitam ..
jen ze alex uz je obron zubatec a ze tetskama nadherna zviratka....
kubik je nunik mini :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
teksas
zatím je mi fajn, ale člověka to dovede vyvézd z míry.
Martuš
Určo dám vědět. Nemohu se ná vás přeci vykašlat, když mám ve vás takovou podporu. :wink:
14. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Anipe, dobře dvě x ubírám, ale jedno si bohužel nechávám. A sorrry, noooo já jsem ti chtěla jenom poradit, jak to udělat s tou padesátšestkou... :grinning:
Mel, P. bych zmlátila je mi to jasný jak člověk čeká na ten klíč v zámku,aby na deset minut mohl být svobodnej a bezdětnej. :grinning:
U nás v Caru taky super přístup to jako jo, nedalo se naprosto nic vytknout,ale já prostě k tomuhle nemám takový citový vztah.....nevím jak to mám vysvětlit.
14. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Tetes, no deset minut je prd. . . I když při váze Lukyho - k nezaplacení. Nejlepší je o víku P. poslat s Lukym na procházku, to si pak na svobodnou a bezdětnou hraju třeba hodinu. A ta vždycky uteče jak minuta. . . Než se otočím tak jsou zpátky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Naše večerní story - pro příklad. 17:30-18 hlídal nahoře v děcáku P., nevim, co dělali, prej si hráli na zemi, četli. V 18 tam jdu, otevřu dveře, Honzík se otočí, uvidí mě, šup směr ke mně a obrovský kňourání a brek, ruce nahoru, nic mu nebylo, předtím byl 100% v pohodě, prostě to někdy takhle hraje a to dost často. Nevzala jsem ho, něco jsem mu ukázala jinýho, chvíli ok, pak už to zkoušel tak nějak furt dokola, záleží, když jsem s ním skákala na posteli - tak se smál, když jsem ho postavila na zem - pomyslný čudlík a spustil. Má mě omotanou kolem prstu, neříkám, že ho už nikdy nepochovám, to je blbost, ale nosit ho delší dobu fakt nemůžu, tento jeho požadavek je mimo moje síly. Když ke mně doleze a brečí, tak já ho na zemi obejmu a něco hezkýho mu říkám a on brečí furt dál a dál, dokud si nevybrečí, že ho zvednu a stoupnu si. A tohle dělal už před tou nemocí, akorát že třeba ne tak často jako posledních pár dní, asi to teď dělá víc, protože je víc unavenej (blbý noci doléhají i na něj zřejmě) a únava tyhle situace trochu podporuje.
Od rána občas zakašle, teď i ze spaní (naštěstí v pohodě, z toho nebrečí), tak jsem zvědavá co zítra, ale jestli má kašel, tak nevím, tetes a evčo, jestli přijedete, žejo, achjo :frowning2:
Steffi, to je krásný, žes napsala do CARU a že reagují :slight_smile:
Já byla dnes venku dopo hodinu a půl a odpo asi hodinu, zima je, ale oblíkám se hodně, takže pohoda.
Anippe, to je sranda s Alexem a posazením :grinning: Honzík od začátku na zadek šup padnul, dáváš Alexvi pleny, ne? :sweat_smile: Tak čeho se bojí?
Dík za účast Anippe, ale u nás tyhle nálady trvají od narození, když je dobrý období, tak je to třeba třetina dne, teď je blbý období, tak je to 2/3 dne. Když je větší půlka dnes relativně ok, tak mám pocit výbornýho dne :sweat_smile:
92ku už Honzík nosí, mně už to nepřijde, ale v obchodě jsem teď viděla nějakou 56ku a nevěřila jsem, že to někdo nosí :sweat_smile:
Lumcag, na vánoce to oznamte, to je skvělá příležitost :wink: Já nevydržela a vykecali jsme to všem skoro hned.
Jo, holky, Honzík už umí celkem dobře různě ukazovat a je docela sranda,když ho vezmu do náruče a on si ukazuje, kam půjdeme (buď vypínač na světlo, nebo takový cinkací sloni, nebo dveře a jima) :sweat_smile:
Mel, proč by P. spěchal domů, když ví, že stejně už s Lukym sranda nebude :sweat_smile:
Mel, jak si hraješ hodinu na svobodnou a bezdětnou? Já většinou celou dobu uklízím jak maniak a užívám si to jak nikdy dřív, páč to se málokdy poštěstí, že mám na to 100% klid :sweat_smile:
14. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Puzz, teda Honzík má fakt teď kapánek náročné období. . . No snad se to brzy trošku zlepší. :wink:
Uklízení? To dělám nějak tak průběžně během týdne, nic se nemá přehánět (výhoda bytu 3+1). :grinning:
14. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
čauves všem,tak jsem u dr.dopadla tak,že jdu 21.12 ještě na další kontorolu,ještě mi zjistili z krve zánět v těle,takže asi ještě nejsem úplně fit,takže jdu do práce až 4.1,dr.říkala,že mi to pak na svátky ukončí,ale my pak už neděláme,takže jsem vlastně do konce roku doma
14. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
domácí foceníčko :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3621783#navigator

puzzi, no to víš, že má Alex plíny, látkový dokonce dvě :sweat_smile: bojí se o prdelku, či o něco jiného? nevím :confused:
Neboj, už brzo přestaneš Honzulu bavit, jak bude běhat za ženskýma ani si na mámu nevzpomene :grinning: ...né dělám si legraci, co jinýho chceš ale dělat?
14. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvám se, že skoro vůbec nereaguju, ale tenhle týden je poslední kdy jsme všichni-celá firma v práci a já musím toho dodělat co nejvíc, pže mezi svátkama kdy teda já budu makat oni budou na dovče a bez nich pak dávat něco dohromady a nebo za ně se mi nechce a nechce se mi je pak otravovat.
Jinak vše pilně sleduju a čtu, takže vím o Rio a exekuci a odřeknutí hlídání, o Lum a její dnešní kontrole UTZ - držím palce. Honzík od Puzzi je nějakej kňouravej po mámě a nejraději by jí celou snědl, aby byla 100% jistota, že jí má jen celou pro sebe :slight_smile: . Gucci peče i přes oteklé ruce, Jani psala do CAR a Řezáčová moc pěkně odpověděla, Lení je pořád nemocná a Anippe by chtěla Alexe v 56 :grinning: .Jo Tetes fotky jsou super a ty popisky, fakt jsem se dobře zasmála :grinning:.
To jsem jen v krátkosti shrnula, abyste jako věděli, že se fááákt neflákám. :wink:
Tak až budu mít zase chvilku, tak sem vlítnu, v pondělí máme večírek a pak už bude volněji, tak času bude víc. :slight_smile:
Zatím pháááááááááá. :slight_smile:
15. pro 2009 v 06:33  • Odpověz
Bré ranko.
Luky vyváděl od jedné do čtvrt na čtyři, pak ještě občas zahvízdal v chůvičce. . . No prostě spala jsem snad sotva 6 hodin. . . Jsem mrtvá.
Ani, teda Alex vůbec nevypadá jako 10ti měsíční dítko. Je to už velkej kluk. :confused:
15. pro 2009 v 06:56  • Odpověz
brééééééééééééé :sunglasses:

tak já dneska spinkačka do 7,30 hod. :sunglasses: , sice s asi hodinovou přestávkou kolem 4, ale zabrala jsem ještě...už začínám vymýšlet konspirační teorie co se děje, že by mě malá nechala těsně před porodem pár dni vyspat? :grinning: zase leden daleko :grinning:

anipp: jéé gratulace k zoubkům a s tou 56 souhlas s tetes, není nic jednoduššího než si pořídit pidi Alexe :grinning: :wink: .... jé zlatej Alex na fotce :dizzy_face:
lumcag: jééé ostravačka, já su taky skoro tam ocať a držím dneska mooooc place, jinak o těhu bych to na vánoce řekla max rodičům
leni: to je dobře, že tě dr. nechala ještě doma, ono to není prdel, mělas toho hodně, aspon si pořádně odpočineš
Mili: šaooooo ženooooo
15. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
Bréé ránko,
tak my se dneska překonali a spinkali jsme až do osmi :slight_smile: s kojením o půlnoci a ve 4. Ve 4 si ho teda vzal L. a prej ho dával do postýlky až v šest, že si tu povídali. No a matka spala spánkem spravedlivých :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lum myslím na tebe, ale určo přideš s dobrými zprávami.
Puzzi lituju tě a držím palečky, aby tohle ukňouraný mamánkovský období skončí...
Mel taky nic moc noc :unamused:
Gucci tééééda ty jsi teď šípková růženka :wink:
15. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
ahoj jani, super spánek :slight_smile:
nám tady krásně svítí sluníčko :dizzy_face:
a já se jdu patlat s vanilkovýma rohlíčkama, tak snad to břicho přežije bez újmy :grinning:
15. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
anipp:moc se mi líbí Alexovo výraz na té novoročence s neožráním, to je super. :dizzy_face:
milu:užij si večírek, tyhle akce mi teď dost chybí. :wink:
leni:to je dobře, že budeš ještě doma.
Tak já vás trumfnu my spali do 8,09 min!
Gucci, opatrně s tím opalováním břicha přeci nechceš, aby hG byla přičmoudlá.
Puzzi,jak je dneska Honzíkovi? Jestli fakt kašle a do toho měl před tím ty horečky a evidntně není ještě úplně zdravej, tak by se mi fakt nechtělo to riskovat. :frowning2:
15. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Gucci sluníčko jo, hmm tak tady je zase deka :unamused:
Hmm tak dvojky jsou největší šikulky. Tetesko kolikrát za noc je krmíš?
Gucci bacha na břicho, ať se tě pak v porodce neleknou :wink:
15. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes super noc, dali jsme večer Nurofen a super, asi ho budily zuby či co, ale dneska parádní noc. Večer jsme tam byli jen jednou, ne desetkrát jako obvykle, pak teda mezi 23 a půlnocí depka, asi půlhodiny jsem tam chodila furt dokola, ale nakonec s e nějak uložil a spal vkuse do 6,30, mlíko a spal do 8,30.
Dnes nejlepší nálada za poslední dobu, že by i důsledek lepšího spaní?
Tetes, v noci nekašlal vůbec, dnes zatím jednou zakašlal. 100% fit zřejmě není, nechám to na vás s evou, myslim, že nemocnej není, to ne, jen prostě malej kašel.
15. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky
Tak Puzzi já jsem na nic už 3 den jsem s toho jak Edule co 1/2hodiny řve hotová asi taky hodíme dneska nurofen protože jsem fakt k ničemu a musím taky něco dělat přes den a ne jen si jít lehnout a přes poledne dospávat noc.A edi je taky věčně visící na mojí noze a chce se nosit je to prostě období a doufám že do té doby co to přejde nebudu kulhat ze zvyku.
15. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Lumi, já bych ještě pomlčela do 12 týdne až je to trošku za vodou :wink: Doufám že špinění nebude nic vážného ale spousta holek taky špinila docela dlouho tak držím palce .
15. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
Tak jsme doma, na rehabce jsme dopadli. . . No dopadli. . . Luky to ještě teď dospává . . . Řval tam jak tur, cviky co jsme měli tak má jen na hraní a dostal jeden vyloženě "tvrďáckej", protože on prostě ty svoje pěstičky miluje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dop*dele neprovokujte tady s ním vychrápáváním jo? Jinak s vámi nebudu kamarádit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Pudly, taky v noci řevy? Zkus nurofen, když zabere, tak jí asi trápí zuby. Kdyby ne, tak to můžou bejt sny či tak něco, ale to snad ne, spíš nějaký fyzický problémy asi.
Dneska celkem v pohodě, nejlepší den za poslední týden. Ne že by se na mě nevěšel, ale když odvedu pozornost, tak to nějak zkousne.
Pudly, tak snad to období nebude moc dlouhý, jinak se z toho po...me, viď?
Mel, já právěže vysávání a vytírání moc průběžně nedělám, dole obývák plus kuchyně zametám často, ale jinak lux a vytřít je taková práce, na kterou potřebuju být bez Honzíka, bojí se vysavače a za druhý by asi chodil na to mokrý, to by nešlo.
Leni, tak budeš do konce roku doma, se máš :slight_smile:
Milu, tak hodně štěstí do předvánočních frmolů! Ty budeš v práci mezi svátkama? No ale proč ne, já taky nějaký roky neměla mezi svátkama dovču, bylo to v práci pohoda, půlka dodavatelů celozávodní dovolená, takže málo práce, málo kolegů, téma vánoce, před oběd dlouhej oběd a tak :wink:
Mel, 2 hodiny v noci vyvádění, masakr! Mně stačí ta jedna a jsem zoufalá. Kdyby aspoň pak byl klid.
Anippe, ty fotky jsou hustý, moc se mi líbí! :wink:
Gucci, to mě taky napadlo už včera, že to spaní je nějaká změna těsně před porodem :sweat_smile:
Steffi, L. v noci super, že tě nechal spát!
Tetes, Evi, tak dorazíte? Já bych k nám na návštěvu šla, si myslim, že v pohodě, že nakažlivej Honzík není a ten kašel je fakt mini, dnes doma kašlal jen jednou, jinak 2x trochu venku, někdy ani nevim, jestli mu nezaskočila slina. Tetes, s Evou jsi v kontaktu nebo jí mám napsat sms, co a jak?
Tetes, mě netrumfneš, Honzík se vzbudil v 8,26!
15. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
mel, to si neumím představit cvik na pěstičky, jde to trochu popsat?
15. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Puzz, no první pěstičkovej byl, hranou dlaně stisknout pod prsem, mezi palec a ukazováček chytit tváře a otočit směrem k sobě a druhou rukou tahat za uchem. . . Teď má na boku, spodní ramínko stáhnout dolů a palcem tlačit pod horní lopatku, horní ruku strčit za záda - přitisknout si ho k sobě, dát přes něj druhou ruku a chytit tu jeho spodní a případně mu prstem uvolňovat tu pěst. . . Zkusím to někdy vyfotit.
15. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
tak jsem právě dodělala vánoční výzdobu do okne z venku
teď mám fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůru času :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3622960#navigator
15. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Mel, takže řev jako blázen, co?
15. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
leni, to je krásný :wink:
15. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
puzzi,kuju :slight_smile:
a teď jdu po sobě uklidit ten brajgl a jdu se vrhnout na další pečení,to je pohodička takhle si to v klídku všechno udělat :slight_smile: :grinning:
15. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Puzz jo, takhle jsem ho snad ještě řvát neslyšela, ale on byl spíše nasranej. . . Protože paní nejdříve vymýšlela jakej na něj použije. Ke všemu mám pocit, že řve spíše vzteky. . . Slzu jsem u něj ještě nespatřila, když nepočítám tu, když mu zaskočí jídlo. :grinning:
15. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Jé, Luky má přesně 7 měsíců, gratuluju :slight_smile: Já mám s Honzíkem opačnej problém, on určitě řve většinou vzteky, ale mně to přijde jako že ho ta situace fakt trápí a je mi ho líto a většinou vyhovím a pak je to cesta do háje. Třeba u jídla najednou vyjekne a mostík, jakože už ho to sere sedět a jíst, měla bych ho dát na zem a nechat vyvztekat, ale mně to nedá, páč vím, že jíst ještě chce, akorát ho asi štvou kousky (dělá to hlavně u oběda), tak mu dám knížku a čtu mu a zabavuju, sakra, že se na to nevy...
Když jsme byli dopo venku, tak černý¨mraky, vypadalo to na chumelenici a vono naopak, svítí slunce. Bych měla bejt asi meteorolog :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.