• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky,
u nás noc dobrá, ale dala jsem lžičku sirupu preventivně a byla jsem tam jen jednou.Vstávačka v 8.30 :slight_smile:
Ale ted po obědě nechce spát, to zase bude za dvě hod. protiva!

Leni, pěkné, ale neprovokuj s výzdobou, já nemám ani okna umytý :stuck_out_tongue_closed_eyes:....a nebudu je mýt až na jaře, páč nám nejdou pořádně rozdělat. Ale dneska snad dodělám cukrový a mám dva dny volný, jen musím za kay a za babi a na trhy jsem chtěla skočit....hm tak asi zase stihnu ho.no poklidit :grinning:
15. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Já vánoční extra úklid moc neprožívám. Okna jsem myla asi po roce někdy v říjnu a to stačí do léta si myslim :sweat_smile: No a nějaký špajzy, ledničky, skříně, to dělám občas, když mám čas, možná lednička by chtěla vymejt, možná někdy večer, uvidím. 23.12. pořádně vždy uklidíme, vysát, vytřít, prach, jako každej tejden, akorát že těsně před 24.12. a je to.
15. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
Co jinak máte v plánu na vánoce a silvestra? Jakou máte představu o večeři vánoční s dětma? Já zatím moc ne, necháme Honzíka trochu vyhládnout, aby hezky jedl, ale nevím co. Asi něco jeho, kaši, jogurt, banán? A na zabavení a kousání mu dám kdyžtak něco trochu od sebe z talíře. Jsem zvědavá, jestli bude v klidü a pohodě koukat na nás všechny a pozorovat stromeček nebo jestli bude chtít "bůhvíco" alias dolů, na klín, nosit tam, ukázat to, raději si nebudu dělat ilu¨ze o pohodě a klidu :sweat_smile:
No a silvestr dáme Honzíka spát a dáme si něco dobrýho a opijem se :grinning:
15. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
Mel, sím tě by jsi stejně do osmi spát nevydržela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S Evinou komunikuju přes skype, ale teď tam není, tak až bude domluvíme se.
Leni,fíha ty jsi to teda vyfikla za okny.
Mel, to je vopruz s těma drasťárnama, ale snad brzy zaberou....Míša je taky pěstičkovej.
Vánoce s dětma asi budou 24.12. ráno, páč to jsou prostě zlatíčka nejzlatejší a do večera nevydrží, jsou hodně zvyklý na režim,který mají, že prostě v šest koupačka,jídlo a spát a já to nechci nabourávat a narušovat,bůhví, co by pak bylo.....
Silvestra pořád zvažuju jestli jet s tou partou a s dětma do Škvorce anebo být odma, páč stejně ráno vstávat k dětem.....asi spíš budu preferovat domov.
15. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
No my máme v plánu, že spíše uděláme pozdní oběd a pak si Luky rozbalí dárky. Jaksi večeřet s ním v pět je nemožná věc, pro jeho obvyklou protivnost. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
tak my zatím vánoce ani silvestra nějak extra neplánujem, žeeee :grinning:
záleží kdy se malá vyklube
jestli před vánocema, tak jsme doma na vánoce i na silvestra
jestli budu ještě kindervajco, tak budem na vánoce u tchánáků (to střídáme každý rok) a na silvestra u kámošů doma tady v PCE
15. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
tak to my plánujeme Štědrý večer normoš jako každý rok :grinning: :grinning: :grinning: a na Silvestra už od rána asi chlastačku a mňaminky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
leni: s tou výzdobou tě obdivuju...já na to vůbec nejsem, jsem ráda, že máme nazbodený stromek
15. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Honzík po spaní dobrá nálada, kašel nic, včera kvečeru kašlal párkrát, dnes fakt lepší, tak já trochu věřím, že zejtra už nebude vůbec.
V pět jdu na italiáno, zatím čau!
My večeře vánoční včas, asi v 5, páč tchýně přijede vlakem až ve 4, pak Honzík dárky a hraní všichni s ním a pak v 7 H spát a my dárky.
15. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
Gucci,to já s s tím ráda piplám,dělám každý rok i každému na stůl svícny,našim,ségrám,babičce,nám a tchýni,tohle já ráááááááááááááááááááád :slight_smile:
15. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
I26 pěkná výzdoba, když máš tolik času, nechceš přijet i k nám? :slight_smile:
mel to je základní cvik vojtovky, měli jsme ho taky jako první
my jdeme na rehabku zítra, necvičila jsem, protože jsem ten cvik prostě neuměla správně, zítra tam snad semnou půjde i m. a musíme si to pořádně vyzkoušet a zapamatovat abysme cvičili
ale už se trošku staví na kolínka, když se o něco opře třeba
a taky začíná trochu jíst konečně i příkrmy co uvařím, dřív jen skleničky,ale dnes si dal moji kuřecí polévku se zeleninou a těstovinama a snědl všechno, tak jsem ráda a taky snědl v přesnidávce poprvé nastrouhané jablko, což syrové jablko je taky premiéra
15. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Rio,klíďo píďo,ale zas tak dlohý vycházky nemám,abych stihla dojet do Brna a zpátky :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
I26 škoda veliká, bysme to tady měli krásné, to by Vojtík koukal :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Tak teď nemít doma P.,tak jsem v Dobřenech, hodinu a půl oba brečeli a to pak už i v náručí, byli přetažený a ospalí,ale zabrat jim nešlo,takže vydržet do koupání byl teda fakt očistec. :frowning2: Fuj, úplně jsem z tho vyšťavená.
15. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
jéééjda,chudáci ubrečený :frowning2: ,tak hlavně,že jsi tam měla manžela.

právě jsem doplácala 70 ks vosáků a teď se mi dodělává 8.plech lineckýho a jdu tam mrsknout sekanou,aby měl manžel na zítra do práce k obědu :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahóóóóóóój jsem tady :sunglasses:
15. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Leni, ty jsi nějaká akční.
Tetes, že by skvrny na slunci? Luky dneska usnul po hodině boje. . . . Buď byl tak přetažený či trápí zoubky, prostě není to můj chlapeček, který skoro hned usíná po uložení do postýlky.
Pro Puzzi, nějak takhle ten cvik co má Luky vypadá http://www.pavucinka.cz/ria/media/Images/galerie/vojtovka/DSCF1085.jpg
15. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Tak my dneska celej den dobrej, kvečeru hlídal P. a prej taky v pohodě, tak hurá, ani jsem nekoukala do pusy na zuby, se mi vždy nechce ho trápit, ale zítra se asi mrknu, jestli tam nemá nějakej novej.
Rio, super úspěchy s jídlem Vojtíka, to teda fakt žejo! :wink:
Tetes, to je dobrej nápad s vánocema pro děti ráno, aby si to užily. Honzík v těch 5-6 večer bejvá ještě v pohodě, někdo s ním půjde před večeří ještě ven, on pak ožije, snad to vyjde. No co, se to nepo, my jsme beztak rodina zmatků na oslavách a podobných akcích, takže je to fuk :sweat_smile:
tetes, hustý večer, to jsme měli s menším Honzíkem skoro každej večer, uf, kde jsou ty časy (ať tam jsou a nevracej se :sweat_smile:).
Gucci, na tebe jsem obzvláště zvědavá, jak budeš trávit Vánoce.
Leni, 70 ks vosáků čumim, já jich uplácala asi 35 a měla jsem dost!
15. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak a dám tipovací soutěž na mé HCG :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lumci a?
Že by 240?
15. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
m.e.l,
Ahoj si první v hádání? :grinning:
15. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Mel, no pěkný ten cvik :confused:
Lumcag, ty jsi nějak přes 20 DPO? Tipuju 333 :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
NO mohu jen dodat, že Martuši jsem to volala a myslela jsem si, že než prijedu domů, že už to budete vědět, ale nechala to na mě.
Mohu jen říct, že jsem si z toho sedla na zadek :grinning:
15. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
HCG........................................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 6150
15. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jsem 22DPO a 33DC
Lumi neser a řekni to!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lumi dobrý. . . Co že to čekáš? Paterčata? :confused:
15. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
m.e.l
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: NEVÍM
Na UTZ nebylo ještě nic vidět, ale endometrium mám 13mm :sunglasses:
15. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Lumco, a kdy jdeš na další UZ?
Holky já se loučím, začínám tady v tichosti odpadat. Takže se jdu umýt a spát, mám toho nějak plné zoubky. Na AJ jsem pomalu usínala. :pensive:
15. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.