• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No teď se jdu navečeřet a pak příjdu :wink:
15. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Na další UTZ jdu 22.12. v úterý
15. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Lum nakukuju jen kvůli tobě a hned gratuluju k nádhernému čísílku, to je paráda, jen tak dál.
Kdy jdeš na další UTZ?
15. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj steffi,
je to nad tebou napsané 22.12. příští úterý
15. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Lum už jsem si všimla, tak to zase umřu zvědavostí :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Lum, cože? Tolik? Můj tip byl mírně mimo, když o tom tak přemýšlím. tyjo, já měla 6 tisíc někdy taky, při druhý krvi, ale kdy to tenkrát mohlo bejt. Někdy jak jsem špinila myslim, to bylo tak nějak když to tak zpětně přemejšlim 25DPO plus minus, páč O jsem tipovala.
15. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
ty kravo lumcag to jsou dvojky jak vysity superrrrr
15. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
jeee to bude krasnej darek k vanocum ..ja bych to rekla ...my jsme to rekli s prvni dutinkkou takze nakej 6tt
co se ma stat stane se a ja na povery neverim
15. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
teksas
Manža se chytá za hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě, když mi m.e.l položila otázku jestli to nejsou paterčata :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Akorát se bojím, když nešlo nic vidět aby to nebylo mimoděložní. Ale to by snad dnes poznali jak na UTZ tak na krvi né?
15. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jsem nějaká unavené.
Zítra zaskočím :wink:
15. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
:slight_smile:)) no patercata asi neee ale dvojcatka si myslim stopro ...juuuuu
a vidis posero ..priprav se psychicky na to ze asi fakt obcas zaspinis...bude jen dobre kdyz ne
mila zlata takovyhle hcg nebude mimodelozni
ja mela max 1000 s mimodeloznim a to az v 8tt
15. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Já taky na pověry nevěřím a řekni to, vánoce jsou jen jednou za rok :slight_smile:
Prej Jsem nějaká unavené, už mluvíš i za dvojky, jo? :grinning:
15. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: PUZZI
Jssem mimi
15. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
CHtěla jsem napsat, že jsem mimo.
Fuj teď jsem zvr....ela
15. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Bré ranko,
Luky zase strašil, pro změnu od tří do čtyř. Kašlajíc na doktorku jsem mu dala trochu mílka (vím totiž, že je to přechodné období) a uhoupala ho na míči. Za chvíli budu mít bicepsy. :grinning:
16. pro 2009 v 06:49  • Odpověz
čauves,teda dneska je mráz jak sviňa,máme -14 stupňů,tfůůůůůůůůůůůůůůůůůůj,ještě,že nemusím z baráčku :grinning: :grinning: :grinning: ,to je taková pohodička ráno manžílkovi říct pa pa a dobrou noc :grinning: ,vůbec vždycky není naštvanej,že on musí do práce a já budu pěkně dál pochrupkávat :grinning: :grinning: :grinning:
musím jít vyhodit koše,ale copak mám jít do toho mrazu?brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :astonished: ,to asi hodím za dveře :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Bréé ránko,
Lum jééé už ti začíná zvracení, tak přeju, aby rychle přešlo.
Mel taky jsem měla noční hodinku a půl nošení, dudlání prstu, dvakrát dokojení a pak mladej vytuhl vedle mě. Jsem si teď s ním hodila aspoň hoďku spánku, jelikož 4 hoďky v noci mi jaksi nestačily. A ještě jak je pošmourno, tak bych spala furt..
Leni tak tady je lehce pod nulou a ven se mi taky rozhodně nechce, ale odpoledne na prochajdu půjdu, jelikož má ještě přituhnout a to už s K. raději na prochajdu nepůjdem.
Jsem zvědavá, co dneska Gucci na monitoru, jestli se už chystá nebo to opravdu bude ten leden :wink:
16. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
čus bambus

tak jsem z5 z monitoru, byla jsem za 20 min. hotová, prostě akční dítě a stačilo jim to, holčina po mě tam byla chudák 45 min., vše ok, kontrakce asi žádné - viz. album, takže zase za týden

jinak jsem fotila i pupek, je to maso

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=159017&vReferer=
16. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
lumcag: to je super HCG, já měla 18 DPO HCG 3530 a čekám jedno mimi, takže v pohodě :wink: , jinak samo moooooooooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Gucci,v křivkách se nevyznám,ale pupek je božíííí :wink:
16. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
no hlavně je šílený, že furt roste :sweat_smile:
16. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Gucci ty jooo ten pupek je mega, to snad ani není možný :slight_smile:
A kontrakce žádné, to máš pravdu :wink:
16. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky,
tak vás jdu pozdravit..

u nás noci to samé pořád :frowning2: právě jsem se vzbudila, Stelouch ještě dospává, ale už to asi nebude moc dlouho..

snažím se dočítat, ale moc to nezvládám..

gucci, teda břišanec je to fakt pěkný, Ty snad budeš rodit na toho silvestra.. :slight_smile:

stefi, koukám, že noc taky pěkná, ale Kubík je určitě jinak hodný a něco ho trápilo..

lum, tak takové hcg jsem myslím neměla ani s trojčaty :grinning: to jsme taky moc zvědavá..

tetes, koukalajsme na fotky, moc krásné. :slight_smile:

puzzi, doufám, že bude honzík už brzo úplně v pořádku aby se mohl vyřádit na sněhu? budete sáňkovat nebo tak něco?

u nás už dost sněží, tak se těším, že budou snad jednou za x let bílé vánoce.. jinak u nás bývá na štědrý den večeře taky v pět, ale posunuli jsme to na čtvrtou a děti si když tak schrupnou v ložnici u našich (budeme u nich), myslím, že jeden vyjímečně jiný den jim vadit nebude..
16. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
bohužel to možný je, sama jsem překvapená jak furt roste, to je asi tou plodovkou nebo já fakt nevím
16. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Gucci asi fakt máš hodně plodovky. Já ji tolik neměla, L. říkal, že když mi protrhli plodový vak, tak ze mě skoro nic nevyteklo a když malej vyklouzl, tak taky nic moc...
16. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
no připadám si jak opuchlý brambor
ksicht mám gumový
nohy a ruce nateklé
včera večer jsem ležela na gauči jen v kalhotkách a říkám pG: booože já jsem tlustááá...on na mě chvilku kouká a asi po 10sc říká: néééé nejsi....po 10 sc chápete to?
16. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Gucci nejsi tlustá, jsi těhotná. Hele já už mám jen kilo navrch a to mám v prsou. Neboj to půjde fofrem dolů...
16. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
cau holky u nas dnes noc docela lepsi
jinak gratulace lukymu ke vcerejsku 7m
oliver uz dvakrat sam stal i dneska na hudebce a to i chtel udelat krok ke me..bylo to super
zitra jedu za ladunkou tak musime prubnout zase jeji lokomotivu :slight_smile:))

ty voe gucci husty bruch .....neukradla jsi nekomu fotku z 9tt? to neni mozny aby to takhle vyrostlo
16. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
tek: Olík je šikovný :dizzy_face: a fotku jsem nikomu neukradla, bohužel :grinning:
no nic, jdu něco dělat
16. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.