• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jé Kay,u vás sněží?pošly sem taky nějakou tu vločku,tady je jasno a mrzne až praští :unamused:
16. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Gucci,tak máš asi hodně plodovky,neboj,až holčina vykoukne,budeš zas jak proutek :wink:
ségra mi právě psala,že už v těhu přibrala 5 kg,takže teď má 56 kg a je v začátku sedmýho
16. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
leni jj, sněží tu.. aj bych poslala :grinning:

gucci, to asi shubneš hodně na kila po porodu :slight_smile: buď ráda..
16. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
Gucci, teda pupíček máš takovej - nó nejdříve bříško, pak dlouho, dlouho nic a pak ty. :grinning:
Mě Lukýno nechal celých 10 minut spánku, fakt hodnej chlapeček. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dopo v kočáře spal taky asi jen 20 minut. . . Má nějak moc energie, zatím co já padám na hubu.
16. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
holky,dávát do vosáků do náplně žloutky,není to na salmonelu?dáváte to někdo?
16. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Leni do ořechovejch dávám normální krém a do těch piškotovejch. . . Hm, teď si nevzpomenu.
Jsem udělala z Lukyho kluka http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3626128&vReferer=
16. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Mel,tak z toho jsem moudrá :grinning: :grinning: :grinning:
Lukýn je fešák :wink:
16. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
to jako kdybych ti řekla,že ořechovou bábovku peču na normální teplotu a piškotovou tak teď nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Kay,že jsi nám poslala pár vloček?začíná tu trošku padat snížek :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
Leni, mám pocit, že je tam dávám. . . . Jako do ořechových dávám bílek.
16. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Mel,v poho,já už jsm to naplácala,ale dík,nakonec jsem je tam nedala,udělala jsem to jen z másla,cukru a rumu,noo,jestli to bude jíst ségra,tak si myslím,že Alex bude dělat v břiše kotrmelce :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
No piškotové bude teprve tvořit P. a taky se chystá, že tam naleje flašku rumu, takže pak nedýchat na Lukyho, mohl by spát celou noc. :grinning: Hele a Alex kontrmelce dělat nebude, spíše bude chrnět opit do bezvědomí. :sweat_smile:
16. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
Lumcag: super hodnota hcg určitě se v takovýhle číslech nejdená o mimoděložní. Takže super. :slight_smile:
Gucci:hezký pupíček. Jestli je to vodou, tak to máš po porodu dole. A pG dělá jak kdyby mu bylo 15 let, v tom neumí vůbec chodit.:grinning:
Mel, Lukáškovi to moc sluší.
Tak jsme se sešli s Puzzi a Evinou raději nebudu nic komentovat, páč já myslím, že když si někdy budu chtít na dvojky postěžovat, tak po tom co dneska předvedli nemám asi ani nárok.
16. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
Tetes, děkuji. :dizzy_face: Jsem zvědavá co na to řekne P. :grinning: Hele, ale my už dávno víme, že máš ty nejhodnější a nejskvělejší děti pod sluncem, a že ty tvoje "stížnosti" jsou jen tvůj výmysl. :sweat_smile: :grinning: :wink:
16. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
tak jsem dnes 33.DC a MS zas nikde :frowning2: ,doufám,že mi to nabouraly ty antibiotika,která jsem brala v nemocnici,navíc pak ta chřipka a měla jsem mírný zánět,ale už to odeznívá,tak doufám,že to je důvod zpoždění a že se tam nevytvořila zas nějaká cysta,to by mě fakt už mrsklo :frowning2:
16. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Mel, Lukymu to moc sluší, je z něj kluk jako buk :grinning:
Tetes, jsem zvědavá jak to okomentuje Puzzi..........dvojky zase spinkali nebo se furt smáli na mamku, že jo? Jsou tak hodný aby ti vynmahradili ty dny těhotenství v nemocnici :slight_smile:
Martík měl včera večer zas arytmii a než jsem ho dovezla do Motola tak ho to asi v autě přešlo, takže tam mu natočili EKG a vše O.K. a my zas jeli domů. Měl jen takovej večerní výlet přes celou Prahu a zpět domu :unamused:. Dobrý je, že ho to samo přešlo bez zásahu lékařů.
16. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Gucci, to tvoje bříško vejde do dveří, pak chvíli nic a pak vejdeš ty...... :grinning:
16. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
Marti a jéje, já myslela, že už má Martínek klid. Ale zase pokud ho to hned přešlo, ta dobrý ne? :wink:
16. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Marti, ještě horší oni mi asi 1,5hodiny naprosto nepotřebovali a to byli vzhůru a ani nekníkli. :grinning: Taky říkám, že to mám za to zkur.... těhotenství.
Mel, šiši to jsi si dovolila Lukyho ostříhat bez P. asistence? To by se mému P. asi nelíbilo, že o tak důležitou věc přišel. :sweat_smile:
Marti:já si taky myslela, že už má Martínek pokoj. Zrovna zítra jdeme s K. na kardiologii, páč se dr. nelíbí šelest co má......snad to bude ok.
16. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Tetes, já už Lukyho několikrát přistřihávala, ale teď jsem to vzala už důkladně. :wink: Jó dvojky jsou prostě miláčkové. Držím palce ať dopadnete zítra dobře. :wink:
16. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Mel Lukášek je už velký kluk fakt že jo
Tetes já myslím, že si takové zlatíčka fakt zasloužíš a super, že byli hodní i na návštěvě
Marti a jak to vlastně bude dál, jak dlouho bude na lécích? A má se to úplně někdy upravit?
My jsme byli na rehabce, tak ten cvik jsem si pamatovala nakonec dobře, jen jsem ho blbě do něho dávala, tak mi to znovu pořádně ukázala - m. tam nakonec nebyl, ale doma jsem to cvičila a už asi dobře, tak budeme fakt poctivě cvičit aby to nebylo nadlouho
ale pláče u toho a říká máma máma pořád, rehabka říkala, že jde vidět jak mi to dělá špatně a že se nediví, že to je fakt srdcervoucí, ale musím to zvládnout, k vůli němu
ale taky říkala že on není nijak opožděný a zatím je i normálně v normě, spíš jde o to, že to plazení trvá už hodně dlouho a Vojta neví jak dál
16. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Neznáte některá celý text na písničku: houpity houpy hou ty budeš mou milou, budu tě celý den houpat na kolenou.......???????????
16. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Rioko, Martíkovi se ta arytmie má kolem 1roku ztratit a když ne tak prý v pubertě a když ne tak se to dá nějak odstranit operativně v té pubertě a bude mít pokoj navždy. Ale už ho to neohrožuje na životě, tak to zvládnem. Zatím tedy bude na lécích, které tu citlivost srdce na vzruchy mezi komorami utlumují.
S těma cvikama jsi dobrá, vydrž kvůli němu. Určitě to stojí za to.
Tetes, tak tuhle písničku vůbec neznám :astonished:
gggjtfcggfjgcffgxfgfhcfxfv .....................tohle psal M. :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Tetes,
Houpity houpy hou,

až budeš mou milou,

budu tě celý den houpat

na kolenou.

Z nás bude krásný pár,

ty jsi můj brundibár.
16. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Rio, no abych nezapoměla, vše nej Vojtíškovi k devítiměsíčninám. :wink: No Vojtík je už taky velkej kluk. S těma cvikama to chce opravdu vydržet, zajímavý, že u cviku mi Luky řve jako kdyby ho na nože brali - otočím na pupek a on nahodí smích. A fakt slzy vidět nejsou. . . Takže asi spíše řve opravdu vzteky. :confused:
16. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
tak Vojta brečí doopravdy, i se slzama a pak se dlouho ke mě tiskne a nechce se pustit :frowning2:
díky fakt to letí :wink:
16. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Rio, teda Vojta má asi horší "mučení". Se mnou Luky se začátku nechtěl "mluvit". Furt koukal kolem, jen mě do obličeje se podívat nechtěl.
16. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Marti Martínek je nádherný :dizzy_face:
16. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Jo Martínka jsem taky zapoměla pochválit, to už je taky velkej kluk. Sakra loni touhle dobou nás většina byla těhu a letos máme už doma trpaslíky. :grinning:
16. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
jo a jsem přešťastná že Vojtíška máme, ale to asi tady každý je vděčný a šťastný že má zlatíčko už doma - Tetes dokonce dvakrát :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.