• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Rio jo, nejkrásnější dárek pod stromečkem, asi si ho zabalíme. :dizzy_face: :wink:
16. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsme měly dnes u nás sraz já, Eva, Tetes a děti, myslim, že se to vyvedlo. Holky tu byly asi 3,5 hodiny a Honzík 2,5 z toho spal, dvojky spaly taky chvíli, Madlenka nás bavila, bylo super! Dvojky byly fakt andílci největší. Přijeli, Tetes je položila na deku, kde oba leželi, muchlovali se s dekou nebo s dudlíkama, pohoda. Pak u našeho oběda oba v lehátku/sedačce, zase paráda klídek. Kačka je šikula taková živější zkoumavější, Míša je super mazlítko, to jsme s Evčou Terce skoro záviděly, jak se k ní Míša rád tiskne, to je fakt chovací typ největší. Jsou super! Madlenka to tady různě prozkoumala, líbil se jí hrací stoleček, magnety na ledničce, zírala jsem na krmení oběda, jak krásně otevírá pusu. jsme s Evčou porovnaly denní jídelníčky Majda a Honzík a jí asi tak stejně, to je něco :sweat_smile: Honzík byl dneska super, byl v pohodě a spal dlouho, fakt hezkej den.
Kay, tady je taky trochu nasněženo, je to krásný :dizzy_face:
Gucci, nepřepadáváš dopředu při chůzi? :grinning:
Tek, pozdravuj Campi a domluvte se na úterý k nám, to bude megasraz!
Oliver už začíná chodit, tý jova!
Leni, kila tvojí ségry, to je něco!
Mel,krátký denní spánky na houby, uvidíš, jak se to vyvine, pak možná jak se bude Luky blížit k roku můžeš zkusit dát ho spát dopo až dýl, kolem oběda na jeden pořádnej spánek, třeba to pak bude lepší.
Lukymu to ostříhání sluší, nechceš přijet střihnout trochu Honzíka? By potřeboval nad ušima.
Tetes, si klidně postěžuj, to my rády taky uslyšíme, že i dvojky umí zařádit. Náhodou na konci to oblíkání a balení, jak brečeli oba najednou, to bylo pro tebe asi trošku psycho. Mně to žíly netrhalo, řev cizích dětí mě tak nebere jako vlastního, znáte to, ale být tebou, tak bych nevěděla co dřív.
Evi, právě jsem ochutnala tvýho lanýže, mňam, takový jemný, dobrý :slight_smile:
Marti, tak Martíkovi zase zvýšily léky? Jaks na to vlastně přišla, posloucháš ho několikrát denně? Doufám, že už se to nebude stávat, aspoň že ho to samo přešlo, to je dobře.
Rio, tak to je dobře, že vám to jde s tím cvikem, tak určiě jen na chvíli a nebude to potřeba. Tak to je síla s brekem Vojtíka a slzy, to musí být těžký! Taky gratuluju ke 3/4 roku.
Marti, úžasný fotky, martínek je takovej blonďáček :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
P. právě ochutnal Eviny lanýže a povídá: "Hm, tos dělala taky ty dobrý koule?" A já říkám: "Ne, to jsou lanýže od Evy." A P. "Cože? Lanýže jsou nějaký mořský potvory, ne? S tím se mi vždy pletou lasagne."
:grinning:
No a já jsem dala do googlu lanýže a houby to jsou :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Martínek krásnej kluk. :dizzy_face:
Tak díky Puzziinýmu P. se mi podařilo nahrát video o prvních příkrmech: http://www.youtube.com/watch?v=hobAIzxwk1Q
rio:zatni zuby a bojuj, je mi jasné, že to musí být opravdu psychicky hodně náročné,když vidíš jak Vojtíšek pláče.
Puzzi:no na tyhle řevy při přetaženosti a oblékání už jsem zvyklá, prostě to jinak neudělám.
16. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
tak a já mám dopečený další druh oříškového cukroví,polévá se to čokoládou a navrh se dá půlená mandle.
už mám kokosové rohlíčky,vanilkové rohlíčky,vosí hnízda,oříškové s mandlí-to teda ještě musím polít čokoládou,linecký,plněné ořechy,tatrankové pracky,rafaela a ještě chci dělat rumový kuličky
tak a tím pečení ukončuju a už jen uklidím,vyperu záclony a závěsy,nazdobím to v bytě a relaaaaaaaaaaaaaaaaaax :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tetes,Míša s Kačkou jsou úžasný,Kačenka z prvu dělala pěkný nezájem :grinning: ,ale jsou to šikulky a jsou nádherný :wink:
16. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
P. tu koukal se mnou na to video (dost dobrý a viděla jsem dnes podobné krmení dvojek na vlatsní oči) a P. prej: "Tak já jsem Puziiný P., jo?" :grinning:
Leni, týjo, vánoční atmoška v plným proudu :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
jéééééééééžiš,jsem ouplně zapoměla na vánočku,takže o víkendu ještě vánočky 3x,pro nás ,naši a tchýni s tchánem,ale to už je to nejmenší,se těším na nicnedělání,ale to já mám teď vlastně furt,tak co bych chtěla :grinning:
16. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
fůůůůůůůůj,jsem si rozdělala oříšky a teď jsem kousla do nahořklýho,chtěla jsem ho zajíst jiným a byl ještě hnusnější,tfůůůůůj,jdu to zapít svařákem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
holky,co si myslíte o té MS?myslíte,že to může být opožděný těmi antibiotiky z nemocnice a následným gyn. zánětem a výtokem nebo je větší pravděpodobnost ta cysta?
16. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
tetes, krásný video :slight_smile: hele a co to máte za super lžičku, to vypadá jako by to tam těm dětem všechno skoro zůstalo... šikovná jsi :slight_smile:

puzzi, jj, je nějak víc světlo venku :grinning: super že se vám vyvedl sraz :slight_smile: já chci taky mazlivý dítě.. :sweat_smile: ikdyž dneska v noci byla jedna z těch vyjímečných, kdy Stleinka u mě usla ve 4 hodiny a do půl sedmé spala, já teda moc ne, ale bylo to krásný, pak kojení a ještě pospávala do půl osmé :slight_smile: :dizzy_face: jinak jídlu dneska moc nedala, akorát kaše večer snědla pár lžiček.. jsem na ni začla zkoušet v poledne zase zeleninu ale špenát s bramborama mi neprošel, nejdřív 2 lžičky super si cpala do pusy a pak děsnej brek asi půl hodiny :frowning2: jsme si vzpomněla na Evinu Madlenku, jestli třeba Stleu nebolí břicho, ale zas toho tolik nesnědla a mlíko v tom myslím není..

nic, já mám skoro zabalené dárky, ještě asi 3 ale ty už dneska nedám, necítím záda a zadek :grinning: dobrou noc všem..

jo a s lanýžema mi nedělejte chutě, ty miluju :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Puzzi, Marťu posloucháme poslouchátkem už jen večer, někdy během dne když je trochu v klidu, jinak to moc nejde, sebou furt šije.
Tetes, to krmení M+K -to je práce na celej den ..............ty jejich ksichtíky :grinning: :grinning: :grinning:
Leni, ty antibiotika to rozhodně můžou ovlivnit.
Taky peču, ale fakt mě to neba, přijede na vánoce tchýně, tak něco musím mít :unamused:
16. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
No, Puzzi o co by jako chtěl Pepa být jiného :grinning:
Leni, to je super, že takhle pěkně odpočíváš a nic neděláš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kay, ty lžičky jsou naprosto super, jsou úzké, od canpo babies, silikonové,tvárné fakt bezva.
Díky za pochvaly.
Marti,já už to mám celkem zmáklý to krmení, dneska baštili u Puzzi celkem pěkně, doma na ně pomlaskávám a dělám výýýborná mrkvička apod. a oni se tomu smějou jako blbý a pak hodí takovej ksicht.... :grinning:
Holky,právě dneska špekulovaly zda by nebylo lepší je krmit postupně,ale to by fakt nešlo a fakt jsem si uvědomila, že oni jsou zvyklejší počkat,protože prostě musí.
Předevčírem šli s dvojkama ven tchánojc u oblékání tradiční řev vzteky a já už to beru tak nějak s klidem a ještě u toho mám vždykcy takové kecy jako:no, hele a zase ta sviňárna co ti máma dělá, čepice,ale stejně tě přeperu, no tak si jí neber,ale venku zmrzneš. No a pak M. vzteklej jako sviňa a já na něj:to se mi na tobě Myšáku hrzně líbí, že nejsi vůbec vzteklej kluk....a tchán se začal smát, že prý ještěže mi nerozumí, že jinak bych ho musela nasrat ještě víc. :grinning:
Jinak jo, Míša je těžkej mazel, ten by vydržel se tulit půl dne to Kačenka jenom v noci po jídle,když je ospinkaná. V tomhle je to krásný, jak mi jakoby každej dává něco jiného, Kačenka je zvídavější, pořád mi osahává obličej, miluje se koukat z výšky.............
16. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jo, našla jsem na netu moc pěkný soubor básniček,písniček a říkanek je to ve wordu a je toho fakt hodně. Kdyby jste některá chtěla písněte do IP mail a přepošlu.
16. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
tak dneska jsem doma měla turbo dítě, usnulo před chvílí. Zkoušela jsem to od sedmi asi třikrát a vždykcky v postýlce klečela a povídala, tak jsem ji nechala lézt po bytě a vydržela do teď. Snad bude zejtra o to víc spát.
Já jsem tza mrznoucí počasí a snízh ráda, alespoň trochu vánoční atmosféra :wink:
Tak konečně vidím, jak děti otvíraj pusu na jídlo, M. většinou tvrdě zavřeno a rukou lžičku odtrkuje a skoro se se mnou pere, Je to fakt boj. Jediný, co v klidu sní je Telecí s karotkou a rýží do 5. měsíce a těstoviny se šunkou a nesměj v tom bejt kousky. To co uvařím, nejí vůbec. Ovoce docela jo. Tak aspoň to. ALe jedlík moc není, dí¨ky bohu za kalorický kaše z láhve :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes dvojky jsou boží. :dizzy_face: Míša teda vypadal jako - no mámo, tak jsem ti ten hnus mámo akceptoval a teď už naval to prso. :grinning:
Modlitba dne - bože den ať tomu dítěti konečně vylezou ty jedničky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 06:13  • Odpověz
brééééééé

tetes: to já nevím, jestli je to plodovkou ten bigbřuch, páč ho mám takový pevný a trčící dopředu, po bocích nemám nic, ale už tak dva týdny otýkám, tak uvidíme kolik toho ze mě vypluje..... a s tím pG..on neumí lhát :grinning:
Marti: tjo chudák Martínek :frowning2:, dá se to nějak léčit nebo je to napořád? aha už to čtu...tak snad to zmizí :wink:
Leni: ty seš akční, trouba se u vás nezastaví co :grinning:
tetes: video super :grinning: a píšu si o básničky do mailu, díky
jinak u nás je nasněžíno a bílo, doufám, že ta zima brzy skončí
17. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
včera večer jsme se s pG koukali na DVD Něžná náruč i s růžovým medvědem jako figurantem...musela jsem teda kvůli pG zatáhnout všechny rolety, páč co kdyby nás viděla srna z lesa že jo :grinning:
17. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Luky se sám otočil!!!!!!!!!! Bez nějakého "kopečku". A já to neviděla. :cry:
17. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
mel: supeeeer a nesmutni, určo to zase brzy předvede
17. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
gucci, jo určo předvede až ho bude odpo hlídat mamka, přeci to nebude ukazovat mě. :grinning: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky moje :wink:
Omlouvám se, ale nějak to má rychlý spád. Jestli nemám zabořenou hlavu v záchodu, tak pomalu prospím celé odpoledne. To jsem zvědavá jak ty vánoce prožiju. Asi budu přes imu spát jak to dělají medvědi a vylezu až v dubnu na moje narozeniny s břichem v 5měsíci těhu :grinning: :grinning:

Marti,
krásné foto Martínka. Je zvláštní jak se ty děti mění rychle v tom onličeji. Když se podívám nad tou novou fotkou jak tam klečí, řekla bych, že je to úplně jiný chlapec. :astonished:

m.e.l
a ty nebuď smutná Luky ti vše předvede určitě ještě jednou a ty už to nezmeškáš :wink:

Rioko,
A tobě ten Vojtíšek taky porostl
Holky ono to moc rychle letí. Nejhorší je, že jak má člověk děti, tak podle nich vidí, jak rychle stárne :fearful:

TETeS,
Díky za uklidnění. Já si taky myslím, že u mimoděložního už bych se asi síjela v křečích, ale když na tom UTZ nebylo nic, tak jsem se zhrozila

Gucci,
a ty už nic nedělej ať už si na vánoce doma s krásným dárečkem u stroměčku :wink:

Jinak na koho jsem zapoměla se omlouvám, ale někam opět musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Lumčo, a jéje zvraceníčko. . . No snad to brzy přejde. :wink:
Luky to znovu předvedl, když jsem si četla o velrybě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mámě to prostě prý neukáže. :dizzy_face:
17. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
m.e.l
říká se do třetice všeho dobrého.
A mimo to ................matko víc si ho všímej a neprošvihneš to :grinning: :grinning: :wink:
17. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
ajéé tady nám někdo blinká, to už tu dlouho nebylo :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Lumi, celou dobu na něho čučím, mrknu vteřinu bokem a. . .
17. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Luky, je šikulka :dizzy_face:
Gucci:uvidíš s tím břichem,ale každopádně na to hubnutí je pak voda dobrá,máš to hned pryč.
Lumcag:těhu nevolnosti ti teda fakt nezávidím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
m.e.l
tak to vypadá, že se budeš muset na něj dívt imrvere, jak na svatý obrázek :wink:

gucci a tetes
Už je to na chvilku dobré. No nevím jak se toho zbavím. Moje máma senou měla nevolnosti až do 8 měsíce.
Tak jsem zvědavá kdy to skončí.

terkytka
jé tebe už jsem dlouho neviděla ahóój
17. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj

Lum moc moc gratuluji :dizzy_face:

holky to je tak dojímavý, já snad budu chtít otěhotnět :sweat_smile: ....a navíc jsem včera koukala v dětským na ty pidimini oblečeníčka a ta růžová je tak krásná.Na konec jsem šupla do koše body 92 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ále ty malinkatý svetříčky :zipper_mouth: hrabe mě ....jdu raději makat

jo a došlo mi to odstrkovadlo pod stromek, má úplně boží panel se zvuky :grinning: já to ten týden snad nevydržím :grinning:
17. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
anippe, je to hezké viď ty malinkaté věcičky? :wink:
Gucci, já koukala koukala - no a on taky asi "šmíruje" a ten správný okamžik kdy já na vteřinu nekouknu, tak se otočí. :sweat_smile:
Jsme teď byli hoďku venku, docela dobrý. Začínám mít zimní procházky radši jak ty letní. :sweat_smile:
17. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.