• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ha to psala Lumci o tom svatým obrázku, si přečtu tři příspěvky a nevím najednou ničeho. Mě pletou ty tt, jedinej kdo je tady už měl tak byla Gucci. :grinning:
17. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdu jen v rychlosti pozdravit. Dneska je to peklo, někde nad námi evidentně bourají zeď mezi obývákem a kuchyní, tak je tady děsnej randál a klepe se nám půlka bytu a K. u toho samozřejmě nemůže spát, tak furt nosím a houpu. Teď usnul, tak mám pár minut na oběd. Ještě, že jsem si ho uvařila včera...
17. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahoj Jani, zrovna jsem na tebe myslela....byla u tebe Mili? máš nějaké foto? jak se má?
17. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Gucci byla včera na chviličku, přinesla K. krásný zimní kompletek. Fotku s ní nemám, K. nejdřív spinkal v postýlce a pak jsem ho chvíli chovala, jelikož už se budil na kojení.
Má se pracovně, má toho v práci dost. Říkala, že odjíždí z domova v půl šesté a v půl šesté se vrací a pak ještě dělá z domova :unamused: Ale jinak je v pohodě.
17. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
jééé tolik práce, chuděra...aspon si přes vánoce pořádně odpočine
17. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Anipe,
moc děkuji. Co tě dojímá? to moje těhu?
CHCEŠ PROŽÍVAT ZVR....ENÍ?
To já bych si to s tebou radši vyměnila a houškala bych prcka v náručí. U mě ještě není zaručené, že
se to podaří. :unamused:
17. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Uvidíme 22.12. co mi řeknou na UTZ.
Uvidím už tam aspoň tečku?
Jó a chtěla jsem se zeptat...,když jsem do nastavení dala datum mého posledního MS a délku cyklu, tak dnes mi to píše, že jsem v 6tt
To přeci nemůže být pravda. 12.11. pMS a 28dní cyklu není 6tt, jsem z toho pav :fearful:
17. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Steff,
tak to ti tedy nezávidím. To bych šla radši i do té zimy na procházku. Pořádně Kubíka oblékla a šla z toho randálu pryč. Chudinka malá. takové rušné spaní. :frowning2:
17. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
lumco, 6tý týden to počítá od 5+0. :wink:
17. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Dneska jsem byla s Kačenkou na kardiologii, dopadlo to dobře, ten šelest je běžný, žádná zjevná vada tam není. Ufff!!!Celkově jsme tam strávili hodinu dvacet minut a Míša za celou dobu jedinkrát nespokojeně nekníkl a Kačka byla taky strašně hodná. M. se tam na každýho smál, takže z nich byla vodvařená celá čekárna. Sestřička nechápala, že jdu s dvojčatama k doktoru sama, tak jsem sklidila pochvalu. Ale nejdůležitější je, že je všechno v pořádku.
Lumcag:šestý týden se počítá od 5+1 v nemo mi říkali, že 0 den jsem nula těhotná,takže až od 1. Ale možná je to všude jinak.
Anippe, pro tebe už tedy vidím jediné řešení..... :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tetes, super, že je s Kačenkou vše v pořádku. :wink: No jsi šikulka, že chodíš sama. Ono když se to tak vezme, tak by chlap musel pak mít buď 60 dní dovolené a nebo tolerantního zaměstnavatele, kterýmu by nevadilo, že má furt "paragraf".
17. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahojky,teď jsem se dobře pobavila,měla jsem asi hoďku na skypu Sárinku :grinning:
to bylo,Lenko,já tě nevidím,ty seš schovaná ve sluchátku?pak říkala,že vypadá jak pilot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
začla mi vyprávět o Ježiškovi,že snad přinese dárek i Františkovi,to je její oblíbená hračka z kouzelný školky :slight_smile: ,no rozkecala se,pořád mi zpívala,pak chtěla pouštět moje písničky a pak mi říkala,že by chtěla k nám,tak si pro ní zítra jedu,hned začala vískat radostí,prej juchůůůůůůůůů,budeme bobovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a pak mi povídala,že pojedem autobusem na metro a pojedem se podívat na Staromák :grinning: :grinning: :grinning:,kam ježíšek donesl stráááááááááááááášně velký stromeček a že vůůbec nechápe,jak to unesl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fakt skoro celou hodinu jsme povídaly,tak se ptala,jestli nám už Ježíšek přinesl stromeček a blikavý světýlka do okýnek,tak jsem jí říkala,že zatím jen ty světýlka,tak říkala,že je bude v noci pozorovat,jak se mění červená v zelenou :grinning: :grinning: ,už se těším,necháme si jí tu do úterka :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
jo a pak se mě ptala,když takhle sedím za tím počítačem,jestli mě nebolí za krkem a posílala mě do postýlky,ale musím mít sluchátka a pak jsem zapla kameru a najednou se začala hrozně smát,jak jsem se prý dostala do jejího počítače :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Leni teda Sárinka je dobrej smíšek.
Holky, lituji dne kdy jsem chtěla aby se Luky začal točit. Se vždycky otočí, a za minutu spustí řev, protože na tom břiše to není to co si myslel že bude. :grinning: Já to moje dítko fakt miluju. :dizzy_face: To si babička dneska s ním užije. :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
tetes: to je super, že je Kejtí v pořádku :slight_smile:
já jsem si po obídku schrupla...nevídané :grinning:
17. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak jsem právě dožehlila a dovytřela a M. pořád chrní, už asi tři hodiny, asi potřebuje dospat ten včerejšek. Měla jsem takovou radost, že budou bílý vánoce a prej má přijít na Štědrej den obleva :unamused:
Tak ještě mám v plánu dneska vosí hnízda a zabalit dárky, V. přijde pozdě z práce, tak na to budu mít klid.
jinak M. má pořád 74, tak si docela malejch věcí užiju, roste pomalu :slight_smile:

Tetes: to jseš teda zdatná matka a hlavně s tolika návštěvama doktorů...Nám přišel dopis z Motola, že se máme 9.2.dostavit na to vyšetření chrapotu a chrčení. Má to teda jen když je nemocná, te%d vůbec, ale pro jistotu tam půjdem. Bude to asi s jednou nocí + týden předtím krev od dětský Dr. to tam půjdem zároveň na roční prohlídku a zrovna na její narozeniny. To je dárek. :sweat_smile:
17. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
holky já vás obdivuju kdo děláte vosí hnízda samy.....to já dělám jen s mami a stejně nám to trvá věky, to je hrozná piplačka
17. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Tak jsme zpět z procházky a K. chrní, konečně je tu klid, tak snad si dá aspoň 2 hoďky. Dneska má slušný spánkový deficit.
Tetesko super, že je Kačenka v pořádku. To musí být pořádné nervy, když jdete na to vyšetření..
Joo včera mi psala Pajda, že Majda má všechna vyšetření v pořádku, tak to jsem śi taky oddechla. Jen teď trochu bojují s režimem, psala, že kojí co 2 hoďky, takže masakr. Ale holky už mají 2800g.
Gucci paráda, začínáš být spavá. Jen spi, opravdu se ti to pak už moc nepoštěstí :wink:
Mel musíš vydržet, za chvíli bude umět Lukyn otočku i zpátky a to bude potom legrace :slight_smile:
Leni Sárinka je dobrej mudrlant :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
jé to jsou super zprávy o Pajdě, to je dobře :dizzy_face:
17. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Gucci to já vás obdivuju, že se vůbec pipláte s cukrovím :grinning:
Terkyrko, no já teda sníh v Praze nemusím, takže se na oblevu docela těším. A už teď přeju Mariánce, aby vyšetření bylo rychlý a hlavně aby byla v pořádku...
17. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
jani, tak nějak ten čas zabít musím
dneska je první den po nevím jak dlouhé době, kdy nedělám fakt nic....pG přikázal :grinning:
17. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Gucci no perfektně ten čas zabíjíš, bych s tebou na chvíli měnila :slight_smile:
Jooo a ty jsi pG poslechla, nevídané :grinning:
17. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
no páč fakt nemám co dělat, mám uklizeno, napečeno, vyžehleno, venku je sníh, takže kdybych někam jela autem, tak mě pG přibazije
17. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
Gucci ty seš šikulka, máš vše připraveno, tak bys třeba zítra mohla rodit, ne? :wink:
17. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
přibazije to je dobrý slovo :grinning:
no mohla mohla, ale etě prej nee :grinning:
jsem zvědavá, jestli dr. zase zítra řekne, že se ještě 2x uvidíme :grinning:
17. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Ale tak mohla bys rodit stejně jako já :slight_smile:
Haha tomu bych nevěřila, Dareba taky říkal, že se za týden uvidíme a já měla za 2 dny porozeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: A už jsme se neviděli :fearful:
17. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
no kdybych rodila stejně jako ty, tak to je zítra :grinning: , to má pG vánoční večírek v Praze, to by asi nadšený nebyl :grinning:
17. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
Gucci L. měl taky práci na celou neděli..nooo a práce počkala :wink:
17. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
jůů nový foto, kráása :dizzy_face:
no dyt jo, ale jen aby se stihl vrátit víš
ale já se na porod vůbec necítím, já to fakt vidím na ten konec/začátek roku
17. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Jojo už byla třeba změna..
No musí to na tebe přijít tak, aby ani nestihl odjet :wink:
Já se na porod taky necítila :wink:
17. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.