• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak to by na mě muselo přijít zítra před pátou hodinou ráno :grinning:
17. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Jani a tvoje mamča přenášela?
Jsem slyšela, že je to u dcery a matky většinou stejné...moje totiž přenášela dva týdny :grinning:
17. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Gucci no to není tak špatný čas :wink:
Nene oba s bráchou jsme se narodili dřív, já o 3 týdny a brácha o 2.
17. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
aha, tak uvidíme no :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
No ale tobě bych přenášet nedoporučovala, hG je dooost veliká :wink:
17. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
no tak uvidíme zítřejší měření, minule za týden přibrala jen 100g, ale víš jak je to s tím měřením
17. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Gucci ta 100 je pak normální.
Noo u mě se trefili přesně :wink: 14 dní před porodem 3400 a při porodu 3600 :wink:
17. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
no já počítám, že zítra bude mít tak 3600g, takže pak za dva týdny porod 3800g to jde ne :grinning:
17. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Joo určitě, jde všechno :slight_smile: Ale já byla ráda za 3600g :wink:
17. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
já si stejně myslím, že bude mít tak kolem 3600g, že to měření je takové bajvoko
17. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Gucci strašně záleží, jakou si dá dr. s tím měřením práci. Ta poslední dr. v Podolí to fakt udělala pěkně, byly to pěkné průřezy a sedělo to...
17. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
třeba ta hypo, co čeká holčičku stejně jako já a měla tenkrát o půl kg mín než hG, tak jí ted měřili v Podolí a vážila stejně jako naše...
17. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Tak pořád je to odhadovaná váha, tu skutečnou budeš vedět až hG opustí tvé bříško :slight_smile:
17. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
no právě :wink: , ale v rodině z obou stran žádné 4 kg mimino není, tak nevím, proč bych s tím měla začít :grinning:
17. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
Tak jednou je všechno poprvé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
:grinning: dik
ježiši čučáme na hokej a naši hymnu pustili jen polovinu, trapáááás, a to se hraje u nás
17. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Hmm dobrý, ještě že na to nekoukám. No nic, jdu si zacvičit, než se K. vzbudí a bude se dožadovat prsu :slight_smile:
L. paří na vánočním večírku, tak jsem zvědavá v jakém stavu se vrátí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
ajaj :grinning: , jestli se vrátí vůbec dneska :grinning: , tam bude určo zapíjet i Kubíka
jéé ty už cvičíš? to se může tak brzy?
17. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
No uvidíme, pokud příjde moc pozdě, tak ho snad nenapadne lézt za náma do ložnice :wink:
Gucci jojo posilování pánevního dna se cvičí hned od porodu, břicho až po 6ti nedělí
17. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
na to jsou nějaké spešl cviky jo? hmmmm
17. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Tak jsem si myslela, že k nám zavítala nějaká nová tvář :fearful: a to si steffi změnila foto :astonished:
No ale nádhera. steffi moc vám to tam s Kubíkem sluší.
17. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
ahoj holky nejak neham nabito
delam po vecerech vyzdobu na vanoce a dneska rano jsme zase byli fotit ..a olous mel super naladu jsem zirala fakt dost peknych fotek mam radost zitra jdem jeste dofotit
no a odpolka jsme meli v praci vyprodej streetoveho obelceni za fakt super ceny tak jsem si koupila svetrik od roxy a svagrovi triko a segre (mmch ceka holcicku na 80-90%) tak pro jejiho budouciho tatinka mikinu hezkou quik...no a ted teda jsu zase makat :slight_smile:))
jo a se snehem jak se ti jani nemuze v praze nelibit snih? dyt je to krasa konecne bilo ....jupiiii a ziima zabije vsechny debilni viry a tak ...
dneska bych chtela pridat par novejch fotek snad se mi to zadari
17. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
jeee jani krasna nova fotka moc vcam to tam spolu slusi
17. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Jani, hezká fotka. :dizzy_face:
No Luky měl v sobotu odhad 3900 v pondělí 4200 a v pátek ve 2,10 vážil 4080g. :dizzy_face:
17. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Gucci nejsou to spešl cviky, je to v podstatě mojžiška.
Já si říkala, že všechny zmatu, no snad si brzy zvyknete.
Tek to je fajn, že sis udělala radost. A s tou prací to nepřeháněj...
17. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Jani, neboj zvykneme si. :wink: Ono by nám mohl jinak zakrnět mozek. :dizzy_face:
17. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
jeee mel gratuluju k otockam :slight_smile:)) to uz bude ted fofr
17. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
přidala jsem dvě fotky do alba
Jani hezká fotka v profilu :slight_smile:
Gucci na zkutečnou váhu jsem zvědavá, ale u Vojty se sekli docela - odhad měl 3500 a měl 3100 tak nevím
Tetes to video je super, dvojky jsou kouzelné a jak vidět, fakt jim chutná :grinning:
my asi nakonec vánoce prostůněme všichni, m. se z toho teprve dostává, mě začalo dnes bolet v krku a Vojta má rýmu a celkově není ve své kůži, vrečí u cvičení a teď ještě u odsávání, snad se z toho našeho pohodového kluka nestane uplakánek
17. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Čau holky, byla jsem dnes s kámoškou v Praze u další kámošky, tzn. my tři a tři děti, mumraj, pěknej den :slight_smile:
Leni, o tý zpožděný tvý MS nevim, co si myslet, ATB by to mohly oddálit, cysta taky, nevim, tys měla vždy trochu delší cykly, ne?
Kay, takže špenát blbý? Honzík ho poprvé taky nechtěl a pak časem jo.
Ad mazlivý dítě, dneska na návštěvě byl Honzík už unavenej a zjistila jsem, že když ho mám na klíně a šeptám mu do ucha, tak vydrží sedět a tulí se ke mně a je úplně konsternovanej :sweat_smile: To bylo krásný a pak mi dával chvíli pusinky :dizzy_face:
Marti, že se na pečení kvůli tchýni nevy..., kdyby mě to neba, tak se na to asi vyprdnu.
terky, z Mariánky spavé je celkem nespavec, že vydrží tak dlouho večer? A kdy spala naposledy přes den? TO si neumím představit vůbec, že by šel Honzík spát před 11, pro mě je divný i v 8, ale to ještě asi jde :sweat_smile:
Mel, vidíš, je to tu, Luky už se otáčí, doufám, že už ti to předvedl :wink:
Gucci, proč doufáš v půlce prosince, že zima brzy skončí? :grinning:
Lumcag, hehe, ty nejspíš o vánocích nepřibereš, co? :sweat_smile: :grinning: Přežíračky ti asi nehrozí. Ale upřímně - ty nevolnosti musí bejt dost nepříjemný, drž se!
Anippe, jojo, ty pidi růžovoučký bodýčíčka, viď? :sweat_smile:
Steffi, uf, "ať žije panelák", tak jsi asi vyrazila na dýl ven?
Gucci byla včera u Steffi mrknout na Kubíka? Gucci, dochází ti, že za chvíli máš někoho takového pidi doma? :wink:
Tetes, úplně to vidim, jak byly dvojky v čekárně hodný a všechny oslnily! Bomba s Kačenoku, že je ok!
Mel, nebo pracuje chlap z domova na živnosťák a jede k doktoru kdy chce, no já vím, to není běžné :sweat_smile: P. se mnou většinou jde, ne že bych to nezvládla, ale proč ne, když může. Většinou se to hodí, doktorka prohlídne Honzíka, příp. očkování apod., Honzík pak řve a já nic neslyším, takže dám Honzíka P. do čekárny a já proberu s doktorkou potřebné.
Leni, Sárinka je ukecaná, to je krásný :slight_smile:
Mel, já myslela, že Luky je na bříšku rád? :sweat_smile:
To je dobře, že Majdalenka Pajdina má vše ok! Tak už mají holky skoro 3 kg, tak snad brzo přestanou jíst tak moc často, trochu ještě přiberou a naučí se pít víc najednou, snad...
Tek, se těším na ty fotky, bomba, že je Oliver veselej!
Rio, Vojtík je super, jak klečí a adventní fotka krásná, je z toho cítit krásná atmosféra.
Nemocnej Vojtík, ajéje, tak snad to bude do vánoc ok?
17. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
17. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.