• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Evi, asi z vody, ne? Jakou máš kaši?
29. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
29. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Jani, to přežij s tou koupelnou, budeš pryč celou dobu bourání?
Šéf je totál vymaštěnej, já to nechápu, že tyhle lidi nepochopí, že si akorát všechny nasměrujou proti sobě. Anebo to tuší a už kopou z posledního.
Evi, já to propláchla před použitím vroucí vodou celý, aspoň myslim, už moc nevim, ale je to vše umělá hmota, ne? A pak vyvařovat občas tu flaštičku a vymejvat celý pořádně.
Evi, do nemléčný kaše buď mateřský mlíko a nebo třeba Nutrilon HA.
29. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Puzzi, díky, už jsem se v tom návodu trochu zorientovala. :sweat_smile:
Z nutrilonu ji nebudu dělat 100%, dr. mi řekla z koj. vody, ale že můžu i z MM, což mi přijde lepší, ale zase vyprskat na mě mi to přijde škoda... :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Evi, já dnes koupila tuto: http://www.hipp.cz/produkty/instantni-kase/mlecne-kase-probio/prvni-kase-pro-kojence.html a pak ještě od Nutrilonu jakousi špaldovou. Tak doufám, že to bude prcís dlabat. Holt byla sleva, tak jsem to riskla-kdyžtak to někdy udělám MM k obědu :grinning:
Achááá, to je nemléčná kaše. Puzzi a ty kašuješ nebo nee?
29. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Já nekašuju, Honzík tlustý, kaše netřeba :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Lao, a od kdy začneš přikrmovat? A začneš kaší n. zeleninou?
To budete mít prima obědy! :grinning:
Puzzi, na to jsem se taky chtěla zeptat.
29. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Puzzi, :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Puzzi no snad budu na bouraci prace pryc, vracim se az v utery na vecer, prip. az ve stredu na vecer. Ve ctvtrek musim byt v Praze, jelikoz mam NTS.
Evi do ty kase musis pridat mliko ne?
29. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Steffi, ale to asi ještě koupelna hotová nebude, co?! :sweat_smile:
Nee, dr. mi říkala jen z vody, ev. mat. mléko.
29. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Evi, já taky myslim, že do nemléčný kaše by mělo přijít mlíko. Ale když ti to sní Majda i bez, proč ne, akorát jsem slyšela, že nemléčná bez mlíka chuť nic moc, ovšem pro dítě asi ok :grinning:
Jani, a kde budeš, jedeš do Ovy k vašim? Já četla zběžně, tak promiň, jestlis to psala.
29. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
No, já taky nepředpokládám, že to bude nějak extra jíst... Prý stačí třeba 2 lžičky - mám jí to dávat vždy mezi kojením... Ono asi budou hnusný všechny, bych řekla. :astonished:
29. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Evi no to rozhodne nebude hotova, ale budou ty nejhorsi prace za nami. Ten nejvetsi svincik :slight_smile:
Hmm tak nemlecna kase nebude asi nic moc :wink:
Puzzi jojo jedem k nasim, L. se vraci v nedeli a ja pozdeji. A neomlouvej se, vis kolik toho mi utece :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tak jako Evci ta kase urco chutnat nebude, ale Majda jeste neni zmlsana. I kdyz ta kase bude totalne bez chuti, takze asi ani Majda nebude nadsena :slight_smile: Si radeji pocka na sladke mlicko :wink:
29. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Puzzi :grinning: Jsem si myslela, že by ho to třeba zasytilo na dýl... No nevím, já se v tom pořádně neorientuju...
Evi, začnu zeleninou a ty kaše bych chtěla dávat na noc. Že je to dobrej nápad s obědama? Proč furt žrát maso? :grinning: U té kaše v popisu píšou s vodou a MM příp. pokračovací ml. výživou od Hippu. Tak nevím ,jestli MM i vodu současně, nebo jedno z toho...
29. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
No precetla jsem si navod na pripravu a dava se 100ml vody, 100ml MM a 20g kase...tak nevim :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Steffi, a kam budeš chodit čůrat?
Ta kaše bude prostě rozemletá rýže s vodou (ev. s mlíkem). :unamused:

A ještě teda dotaz... Pokud bych ji udělala s tím svým mlíkem, myslíte, že ji můžu schovat a pak ohřát? Abych to třeba 5x denně nevyhazovala.
29. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Lao, Honzík vydrží v pohodě do půl sedmý, to vstávání ve 4 je prostě vzbuzením, ne hlady.
Jani, ´vaši tě budou určo obskakovat, to budeš mít fajn :slight_smile:
Dobrou!
29. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Lao, já mám taky plán zel. a kaše na noc. Ale asi začnu zel. a kaše přidám až později.
Steffi, to jo, ale my to nemáme jako příkrm, ale kvůli kakání. :wink:
29. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Evi, s tím ohříváním by se to moc nemělo,spíš si vždy udělej malinko. Ale v rámci půldne bych asi ohřejvala, proč ne.
29. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Evi na to jsem se ptala a prej zachod bude porad, jen pres noc, kdy budou delat podlahu, tak ne. Tak to snad nebude takova prekerka. Jinak my mame ve sklepe jeden erarni zachod, tak prinejhorsim tam :confused:
Evi myslim, ze tu kasi muzes v pohode po castech prihrat...
No ja ten navod prave pochopila tak, ze das MM a vodu napil (rozredis MM), tim ta kase bude aspon trochu sladka
Puzzi nasi budou v praci, ale aspon budu mit klid :wink:
29. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Evi ja to chapu, ale myslim, ze kakani neovlivni to, kdyz to udelas voda MM napul...
Ja bych mela trochu strach, ze kdyz to bude jen vodove, ze to do M. nedostanes..ale zkus to :wink:
29. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Puzzi, díky, uvidím, jak to půjde... Taky mi přijde to ohřívání blbý, ale zase dělat každý 3 hod. novou. :unamused: Z vody by mi to bylo jedno, ale mým mlíčkem chci šetřit. :wink: Dobrou!

Steffi, aha, tak to je v poho! :wink: Erární záchod??? :confused:
No, to bych taky mohla udělat. Dík! :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
No prej ten zachod je hnus, takze curani vidim na kybl, kdyz bude nejhur :wink:
Nemas zac, dej pak vedet, jak jsi s kasickou uspela :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
evi:no občas je to trochu schíza s těma dvěma v břiše :sweat_smile:
gucci:páč vím jak tam děti jsou tak vím,kde kdo je.
kay:mě to je úplně jedno,že tu ten doktor není, tady jsou příjemný všichni a za druhý za tu dobu co tu jsem jsou pro mě známá tvář,skoro každý doktor co se tu pohybuje. :wink:
Kay,promiň ale myslím, že je těžké se ti zavděčit, ty na jedné straně řekneš mámě,aby ti nevolala,že tě budí a na druhé straně ti pak vadí,že se neozve. Já bych teda na jejím místě čekala,po tom co jsi jí odpálkovala,že se ozveš ty ve chvíli,kdy se ti to bude hodit. Jí to přeci taky může mrzet, že jí řekneš ať ti nevolá,tak bych se nedivila,že čeká krok od tebe. :wink: Třeba to vnímá tak,že se prostě nechce vtírat a psát ti mail, to mi vážně přijde dost divný.....
Já teď měla skoro infarkt, koukali jsme dvě a půl hodiny na ten volejbal, bylo to napínavý až do konce,ale hrozně, děti v břiše skákaly jako vzteklý. A musím se pochlubit,že díky tomu mému kamarádovi,který v rozhodujícím setu rozhodl třema body máme šanci postoupit na MS. :dizzy_face:
Pajdi:oni se o tebe určitě starají rády,páč ví,že si to zasloužíš. Ty určitě!!!!!
:slight_smile: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tetesko tak to je super, taky jak jinak, kdyz im fandi takovych lidi :wink:
29. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
No, ale je to zvl. mít erární záchod! To jsem ještě nikde neviděla.
Jj, dám, neboj!
29. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ježiši, já celou dobu přemýšlela co to je MM a nechtěla jsem se ptát, až když Eva píše, že její mlíko.....Bože já jsem asi blbá :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
steff:právěže, je v Liberci poloprázdná hala.... :frowning2: ,ale byly to fakt neskutečné nervy,něco jako když se vyhraje hokej na nájezdy....
29. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ev no ja to prvne slysela od Mily a pak jsme zjistili, ze ho mame taky :slight_smile:
Tetesko :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.