• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
http://picasaweb.google.cz/steffi0512/Kubik1Mesic#

pro ty co mají nervy na 180 fotek, přetřídím později :wink:
17. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Tek super Indián :grinning:
Puzzi Mila byla včera u nás, ne Puzzi :wink:
17. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Steffi, ajó, Mila, jsem blb! Ale tys asi chtěla napsat "ne Gucci" :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fotky projdu.
17. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Steffi, fotky jsou krásný, jak je na těch prvních takovej mokrej a vlásky u hlavy a do pár dní se vyloupl v klučíka nádhernýho :slight_smile: Je miniaturní, když je u vás! tyjo, on má delší vlasy než tvůj L. :grinning:
17. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Puzzi no jasně, že jsem chtěla napsat Gucci. To víš mlíko na mozku :grinning:
Díky za pochvaly. No L. je čerstvě ostříhanej, kdybych ho nestříhala, co 3 týdný, tak má stejné háro :wink:
17. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
ahojte,

Jani, krásná fotečka v pasu :grinning: hurá :slight_smile: i ostatní.. krásný.. a už jsem přišla na to koho mi připomínáš :slight_smile: julii binochet...

teksas indián super :grinning: trochu mi přijde přiškrcenej, ale výborný :grinning:

jo holky a já jsem docela ko, Stela si podle mě převrátila režim díky příkrmům.. přes den vydrží i 3,5 - 4 hodiny bez jídla ani necekne, ale sotva ji uložím, tak chce po hodině a pů laž dvou jíst.. nevím co mám dělat. Volala jsem doktorce, říkala, že se dojídá, co nesní přes den, že ta metoda prostě nedat se dělá, ale ne v našem případě, ale v případě, že dítko před den jí normálně.. jsme z toho moc smutná.. už jsem na ni i malinko naštvaná.. v 19h jsme kojila a už v 20:45 chtěla mlíko.. Dávám teda tuhle první dávku po probuzení UM, aspoň to začla pít.. jsem dost zoufalá..

puzz, no dneska jsem zkoušela pro změnu kuř. maso se zeleninou a taky nic.. ale dneska nechtěla ani kaši večer.. je to prostě na nic.. tulící se Honzík, no paráda, tak jen houšť :slight_smile:

rio, doufám, že se to brzo u vás přežene a budete všichni zdraví..
17. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
kay chápu že jsi smutná a štve Tě to, musí to být únavné, Vojta teda jak přešel na UM tak jí jen kolem 22 a pak kolem 3 a pak až ráno, to UM asi víc zasytí...nechceš jí zkusti dát UM třeba spíš na noc, že by dýl vydržela? nevím teda jestli by ho chtěla, jen mě to napadlo...
Vojta jí teď dobře, dnes můj špenát s bramborem a žloutkem, nastrouhané jablko v přesnidávce a banán v jogurtu, vypadá to, že si začíná fakt na normální jídlo zvykat, jsem moc ráda
17. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhé době nakukuju...

Jani, fotky super, Kubík je krásnej!!! Má takovej dospěláckej výraz :dizzy_face: A krásnej adv. věnec! Vlastní výroba?

Gucci, holka, ty jsi pořád vcelku? Což takhle tuto sobotu? To je moc hezký datum :grinning: :wink:

Jinak u nás chaos, pomáhám mm ve firmě, takže doma binec, potřebovala bych být chobotnice, abych všechno zvládla... Dneska jsem to tu trochu pofackovala, zítra přijede mamča, tak jak bude hlídat, dodělám zbytek-v sobotu oslava, no a o Vánocích na krku ani nemluvím....
17. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
rio, no já už nemám tolik mlíka asi, hlavně v tenj večer, takže jsme jí asi 4 dny dala nutrilon kolem té půl desáté, ale vydrží zase tak ty dvě až tři hodiny.. včera jsem zkoušela dokrmit UM i po kojení v půl sedmé, ale to vypila jen asi 20 ml, nevím jestli to neměla ale ucpané a proto nechtěla pít, že to neteklo.. koupila jsme ten sytící nutrilon´a měla 1 savítko.. nebo jak se to jmenuje..
17. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Puzzi. včerejší režim měla M. nabouranej změnou plavání, bylo už v půl jedný, takže i s obědem usnula až ve tři. Spala do šesti, ¨proto pak šla až v jedenáct. Budem na plavčo chodit dřív, aby pak šla rovnou spát a byl to poobědovej spánek.
Já jsem měla dneska úspěch s meruňkovou Hollandií (samotnej bílej jogurt nee, ale ovocnej jo), snědla celej kelímek, zázrak
:slight_smile:
Vosí hnízda upatlána a jdu balit.

Kay, ty si teda dáváš, chuděro..
Jinak Indián Olík boží :grinning:
Fotky Kubíka nádherný, Steffi to slušelo i na porodním sále :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
terkyt, teda v jedenáct.. :astonished:

no je to fakt záběr, nechci si tady furt na něco stěžovat, ale už nevím co dělat.. :frowning2: přes den teda spí stela docela dobře klidně i 3 hodiny na 2x ale ase třeba dneska vstávala v půl šesté, bo jak v noci hodně pije, tak jsme ji musela přebalit, protžoe se často počůrá.. no a pak se vzbudí úplně.. a já dopoedne s ní dospávám co nestihnu v noci a odpoledne se snažím něco napéct.. :frowning2:
17. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky já jdu na kutě, dobrou.. teda dobrou, vám jo.. já už se nocí děsím.. :rolling_eyes:
17. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
kay aha a zkoušela jsi jiná mlíka? Vojta se hodně rozpil se sunarem, je sladší a toho vypije fakt hodně, Nutrilon moc nechtěl
17. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
rio, no zkoušwla jsem ještě bebu, ale to v době, kdy ještě nechtěla ani nutrilon, i te%d ho podle mě pije spíš protože je rozespalá.. :sweat_smile: ale můžu to zkusit.. jen nechci vyazovat skoro celou pixlu nutroše..
17. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
no uvidíš my jsme taky zkoušeli když nechtěl Nutrilon, ale sunar nevím proč ne...až jsme si řekli že budeme dávat levnější a sunar mu strašně zachutnal
no my asi nebudeme mít noc nic moc, teď se probudil, nemohl vůbec dýchat, tak jsem ho pracně odsála - m. je v práci, no odsávačka plná a chrčí furt, asi se bude hodně budit chudáček
17. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jani, mně nefunguje ten odkaz, ukáže se mi tam první hlavní strana. :frowning2:
17. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
Rio Edi je taky nemocná má rýmu jako trám už 2 noc
Mlíko jsem teď řešila taky nakonec zase pije Hami 2 protože všechno ostatní zvracela vyzkoušeli jsme všechno možné a to jediné pije bez ujmy na zdraví. :grinning:
Ahoj Lao jak se daří????
17. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
tak dárky zabalený a jdu taky chrnět.
Tohle se mi podařilo vytvořit na stránkách Hami (Pudlyna mě to díky Hami připomněla :grinning: )
http://www.albumsmisku.cz/378015/
posílala jsem to mejlem jako PF, že to přeje Mariánka za tátu i za mámu, tak už mám i tohle vyřešeno :dizzy_face:
dobrou
18. pro 2009 v 00:26  • Odpověz
Bré ranko? :confused:
Jdu takhle v jednu hodinu nahodit dudlíka, dítě zapase koníčky a hodí svůj roztomilej úsměv. Teď se snaží usnout, dala jsem trochu mlíka, aby mu to šlo lépe, chouděti mému malinkatému.
Puzz, jo na bříšku je rád, ale nesmí být utahanej, to pak akorát šmrdlá pusu o puzzle a neví co by. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rio, Vojtíšek. :dizzy_face: Ale že má choudě rýmu. :pensive:
Nic podívám se ještě na fotky Kubíka a jdu spát. Dítko asi už usnulo.
18. pro 2009 ve 02:29  • Odpověz
Jo a indián Olík. :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 02:30  • Odpověz
Tak nespí. . . . No ale aspoň neřve, že? :grinning:
Jani, Kubík je boží a jako rodině vám to moc sluší, musím pak ukázat mému P. jsem mu tuhle říkala, že by měl popřát kolegyni a on na to, že kdybych mu to řekla dřív, tak mohl osobně, že tam tvoje mamka byla na nějaké poradě či co. Jenže samo já si to uvědomila skoro až po týdnu, že?
18. pro 2009 ve 02:38  • Odpověz
Tak ještě jednou dobré ráno, tady si člověk v noci moc nepokecá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. pro 2009 v 06:24  • Odpověz
ahoj tak já dneska ráno už od 5.00 vzhuru zase nemůžu dospat ale koukám že někteří jsou na tom daleko hůře že Mel :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 06:50  • Odpověz
Olík super indián na povel :grinning: šikulka :grinning:
18. pro 2009 v 06:51  • Odpověz
Terky to je dobré :grinning:
18. pro 2009 v 06:51  • Odpověz
Pudly, jen se zasměj cizímu "neštěstí". To moje choudě má šíleně nateklý dášničky, to ho musí hodně moc trápit.
18. pro 2009 v 07:09  • Odpověz
jo Edi má teplotu a opuchlou pusu až na zadek neboj to znám :grinning:
18. pro 2009 v 07:12  • Odpověz
a minule řvala tak že jsem už myslela že to nevydžím a skočím proti zdi au au fakt na pakárnu :grinning:
18. pro 2009 v 07:14  • Odpověz
Pudly, on ani tak neřve, jen spíše vejská a stěžuje si. Ale zjistila jsem, že ho nesmím chtít vyloženě uklidňovat, to se pak rozeřve jak tur. Takže prostě věcně dát mlíčko, pohladit, nahodit dudlíka. . . .
18. pro 2009 v 07:20  • Odpověz
dobré ráno - i když jak pro koho, noc šílená . usnul ve 23, ovšem v 1 byl vzhůru a zase nemohl dýchat, s řevem jsme ho odsáli, nakapali, ale do 3 neusnul, pak spal do 4.30 kdy jsme museli zase odsát a pak ještě jsem ukázala jaká jsem blbka - asi jak jsem byla unavená, podala jsem m. čaj pro Vojtu, ale s vrškem jsem odšroubovala i dudlík a m. si toho nevšiml a na Vojtu to vylil celý, takže zase řev, úlek nás všech, musela jsem převléct ho i postýlku, no pak spal asi od 5.30 do 6 a konec, jsem hotová
18. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.