• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
18. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
Jé Rio, teda noc jak "vyšitá". :pensive:
18. pro 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobré ránko,
tak jsem si vás přečetla a iříkám si, že jsme vlastně měli úžasnou noc. K. včera nemohl usnout, asi byl přetaženej z celýho dne, jak nespal kvůli hluku. L. ho asi hodinu nosil a já se snažila spát, ale nešlo to, když jsem slyšela hysterický řev. Tak jsem si ho po hodině vzala do postele, chytla ho do náruče a K. během 30 sekund spal jak dudek a vzbudil se v půl čtvrté. To jsme nakojili, asi půl hoďky uspávali a pak spali až do sedmi. Takže oproti vám paráda. A teď už zase vychrupuje.
Tetesko tak to nevím, proč ti nejde ten odkaz. Mi funguje a holkám evidentně taky.
Jojo Mel, máma byla na poradě ve čtrtek a v pátek a říkala, že P. tam byl taky. Ty jo chudák Luky s těma zoubkama, už ať jsou všechny venku.
Rio Vojtíšek a takovou rýmu, to to chytnul od m.? Toho se nejvíc děsím, že by K. měl rýmu :unamused:
Kay já být tebou, tak nakoupím všechny možné UM a zkusím, čím Stelinku zasytíš. Jinak se zhroutíš holka.
Terkytko ooo děkuji, prej mi to slušelo na porodním sále. Tos mě potěšila :slight_smile: Ale tak po 2,5 hodinovém porodu to nebylo takové maso :slight_smile:
Pudli vy taky problémy se zoubky. Chjoo :unamused:
18. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
Rio s tím čajem, to mi připomínáš, jak jsem zlila Lukyna..ale nebyla to moje chyba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mel taky špatně dotáhla lahvičku a já si toho všímla, až jsem měla mokrou košili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Terkytko moooc pěkné, Mariánka je fakt smíšek, pusu od ucha k uchu :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
Jani já ho zlejvám každou chvíli, nějak blbnou závity či co u tý malý flašky, takže když mu dávám napít čaj či takhle v noci malou dávku mlíka, tak nejdříve kontroluju zda to neteče kolem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele, byl nejteplejší den v roce, tak jsi rozhodně nenastydla. :sweat_smile:
18. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
Mel se nedivím, taky bych kontrolovala. Raději zkontrolovat než převlíkat.
No to jsem rozhodně nenastydla, tenkrát bylo ku*evské teplo, jsme se s Mílou málem upekly, než jsme dorazily domů...
18. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
zdár ženy

snažím se udělat si manikuru, ale s tím brněním to fakt kua nejde :angry:

puzzi: Mili byla předevčírem u Steffi kouknout se na Kubíka, já už mám vycházky jen k dr. :grinning:

tak ted jdu kouknout na videa a foto
18. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Jani, když vy jste si k náštěvě musely vybrat ten nejteplejší den. :grinning: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Gucci kašli na manikuru, ostříhej nechty, až bude hG na světě, tak ostříhané nechty jsou nejlepší :slight_smile:
Mel no kdo to mohl tušit :wink:
18. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Oliindián boží :grinning: :grinning:
a Marianka taky kooooča :dizzy_face:

ted jdu ještě na Kubikulu :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
tjoooo to se může po porodu cpát chlebíčky :grinning: :grinning:
super fotky, vypadáte tááák šťastně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobrý ráno,
nějak teď nestíhám,hraju si na dobrou hospodyňku takže vánoční výzdoba,cukroví,vymetání stoletého prachu......nejvíc času zabere vyhazování věcí který chlap za ten rok nastřádal se slovy "to se může hodit"taky máte chlapy takový vetešníky co všechno schovávaj kdyby náhodou to přišlo vhod nebo jenom ten můj je jinej??? :rolling_eyes:
Teksas Olouš je parádní indián :grinning: kde má luk a věrného oře???
tetes to je dobře že má Kačka srdíčko v pořádku,ty ty chuďátka malý už takhle obelháváš,sama by sis tu hnusnou mrkev jenom tak k obědu nedala a jim vykládáš jaká je mrkvička dobroučká :grinning:
Rio Vojtík je nemocnej??Snad se brzo uzdraví
Gucci kde si??????????
Mel Luky se sám otočil paráááááááááda :slight_smile:
Lumcag krásný Hcg :dizzy_face: to zvracení je vopruz ale snad budeš patřit k těm šťastnym který po 12tt přestanou
Anipp nebudeš mít z toho odrážedla větší radost než Alex????Abys mu ho třeba i někdy půjčila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kay to je blbý že pořád takhle bojujete,ale fakt zkus dát první Um ona pak dýl vydrží.Já dávám UM ve 21.00 a vydrží mi do pů 3 pak kojim taky zhruba po 1.5hodině ale aspoń ten první spánek je dlouhej :unamused:
mysky: tu jsem :grinning:
mysky: pG naštěstí shromažďovatel není, ale s tchánem je to horší a jsem ráda, že to po něm pG nezdědil
18. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
aha guci už je tu :sweat_smile: ty nějak dospáváš poslední dobou
steffi fotky jsou parádní,Kubík je takovej malinkej,bych se ho normálně snad bála vzít abych mu neublížila,sem to nějak už zapoměla jak vypadá miminko :sweat_smile:
Pajda to má chudák teď asi taky komplikovaný,ale hlavně že jsou v pořádku.Oni se holky snad brzo srovnaj
18. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
mysky: njn, tak někdo chodí na konci těhu 1000x v noci na WC, já se budím 1000x v noci kvůli brnění rukou :rolling_eyes: , to si nevybereš, takže jsem v 5 zabrala ještě do sedmi a pak jsem uklízela než jsem zapla notas
18. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Mysky to L. schovává jen krabice, co kdybychom někdy něco vraceli, ale naštěstí během pár měsíců pochopí, že nebudeme vracet a krabice letí do kontíku :slight_smile:
Gucci to víš, že se chlebíčky po porodu můžou. Jsem měla hlad :dizzy_face:
18. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
já mám furt vítr z toho, co jíst při tom kojení....nevím proč to furt tak řeším
18. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Gucci rozhodně ne cibuli, jsem si předevčírem debil kousla chleba s vajíčkovou pomazánkou a až potom mi došlo, že tam je cibule. No a pak jsme měli 2 hodiny usedavého pláče, jak K. bolelo břicho.
Jinak pečivo neřeším, to zvládá. A nedávám si vyloženě nadýmavé věci..luštěniny, košťálovou zeleninu...
18. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
steffi tak krabice naštěstí neschovává páč od tý doby co se věci nemusej reklamovat v původnim obalu jsem byla na toto nekompromisní,to už by jsme se tu nehli :grinning:
gucci to budeš muset zkusit co jíst nebo ne,ono třeba když jsem zkusila trochu čočky tak A. nejenmže jí nic nebolelo ale celou noc prděla jak starej fotr :sweat_smile: asi určitě je i rozdíl jak mimčo roste a víc se hejbe tak i víc snese
18. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Mysky to K. prdí i bez čočky, to jsou neuvěřitelné rány, se tomu vždycky s L. strašně smějeme :dizzy_face:
18. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Sem koukla na teploměr a ono je tam -10,myslíte že až půjdem ven tak mě A. pustí na kousek do fusaku?dyť tam zmrznu
18. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
steffi je neuvěřitelný jaká maličkost dokáže udělat rodiče šťastnýma :wink:
18. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Mysky, myslím, že Tě tam A. nepustí. Tuhle přišel P. domů s myšlenkou, že si to s Lukym prohodí. On do fusaku a Luky bude tlačit. A to prosím s ním jde na procházku jednou za týden!!!! Já chodím ten zbytek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
rio:tak to byla hodně blbá noc. I když přiznám se, přiznám, že mi to takhle nezávisle přišlo vtipný jakože vylití na Vojtíška.....
U nás noc super,M. se vzbudil v 1, pak na mě usnul,myslela jsem si,že chviličku,ale ono to bylo až do 3 to se vzbudila Kačka, M. jsem přenesla a spal až do 5,30 h a Kačenka do 6,30 a v 7,30 jsme vstávali.
Fuj, holky já právě snídám musli s mlékem a vlítlo mi do špatné dirky,rozkašlala jsem se, zvedl se mi žaludek a dopadlo to tak, že mám musli s mlékem v nose a snažím se ho vysmrkat. Přeji pěkné ráno a dobrou chuť.
gucci:každé dítě to má jiné,já mohla jíst takřka všechno a bylo to naprosto v pohodě,za celou dobu ani jedna jediná kolika a někdo nejí skoro nic a stejně se s tím dítko potýká.
18. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Tetes, no super noc. Doba kdy M. spal na Tobě tak já procházkovala mezi ložnicí a dětským pokojem, potažmo obývákem a dětským pokojem. A jinak ještě že nejím, ikdyž po té náloži Lukyho v plíně, mě hned tak nic nerozhodí. :grinning:
18. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Držte palce v 11 hodin jdeme na píchání uší jsem z toho zralá na panáka. :frowning2:
18. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
tak to moje dítě ještě spí jo v noci bugruje a přes den hají už na ní jdu dacanku :grinning:
18. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
tetes jdeš nastřelovat nebo píchat
18. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.