• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetesko to zvládnete, ono to moc nebolí...
Jinak noci závidím :slight_smile:
Mysky to seš odvážná, v -10 ven s K. nepůjdu...
18. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Tetes, já myslím, že Kačenka to zvládne. No a ty pokud opravdu jsi zralá na panáka, tak se dr. zeptej zda nemůžeš počkat venku. :wink:
18. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Jani, já s Lukym taky půjdu ven, ale kdyby byl novorozenec jako Kubík tak taky ne. :wink: A vyvětrat se potřebuje.
18. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
steffi Kubík je ještě drobek na takový mrazy ale A. má vždycky v tom kočárku tak teplo že závidim,navíc je zvyklá,kdyby nešla tak by byla protivná a psi chtěj taky ven,sem v týhle domácnosti jediná kdo by byl radši doma :sweat_smile:
tetes tak ať jí to moc nebolí

Mám asi trochu pomalejší chápání ale rodičák do tří let věku znamená v mojim případě do 27.8 2012???Nebo je to taky ohraničený tejdnama jako mateřská???
18. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
já mám dneksa po o pochůzky, tak snad tam nezmrznu, ale mě je furt vedro, tak se toho nebojím
18. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Mysky rodičák je do 3 let věku dítěte.
Gucci kdy jdeš k tomu dr.?
No já prochajdu zvažuju, na teploměru máme -4. Jen mě štve to husté sněžení, ale to třeba do odpoledne přejde. K. taky dělají procházky dobře a mi taky :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
k dr. jdu na 13,45 hod.
18. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Tetesko Kačenka bude krásná s naušničkama, to bude určitě rychlé neboj :wink:
Jani fotky jsem si taky prohlídla a fakt vypadáte všichni hrozně spokojeně, Ty se snad na každé fotce usmíváš
Pudly odrážedlo moc pěkný, takový nějaký taky Vojtovi pořídíme k narozeninám
Vojta je hotový, soplí, tečou mu oči, má teplotu, chřipka jako vyšitá, odpoledne radši zajdeme k doktorce, když budou svátky, ať nemusíme někde na pohotovost.Volala jsem rehabce a cvičit nemáme, tak aspoň tím ho nemusím trápit chudáčka
18. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Jani, -4? Ty jo, my máme stále -10, ale začíná být jasno. :wink:
18. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
no nic holky, loučím se
jdu se chystat a pak lítat po venku
odpo bych měla být, než pojedu k švagrům na noc, tak se ozvu co a jak u dr.
zatíííííííííím
18. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak už to má beruška za sebou. Plakala tak bolestivě, to bylo hrozný. P. jí držel hlavičku,já bych na to koukat nemohla,ale zase nechat jí tam samotnou taky ne. Teď spinká,ale asi na to ještě trochu myslí, protože pofňukává ze spaní.
Rio, tak ať je Vojtíškovi co nejdřív lépe a je to zpátky veselej kluk.
18. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jé Kačenka choudě malý, máma ji nechá píchnout naušnice, ale koukat na to nemůže. . . No ale ona to zapomene, taková "výhoda" u malých dětí. Tak pak koukej dát fotku náušničkové Kachny.
18. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak u nás je -12 to máme asi nejtepleji co? :grinning:
18. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
teď tak koukám na ty měsíce jak to u těch našich dětí letí, za chvili začneme další kolo :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Teri chudák Kačenka, ale má to za sebou a teď z ní bude velká parádnice.
Pudli minus 12, ty brďo.
18. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
Tetes naštěstí na to Kačenka brzo zapomene chudinka.Pak vyfoť ať jí taky vidíme s naušničkama :slight_smile:
My naušnice dávat nebudem,vzhledem k tomu že já už od mala měla alergii na nikl a do 14jsem byla bez naušnic tak necháme i Aduláka ať si rozhodne sama kdy je bude chtít,navíc jí by asi naušnice ani neslušely :unamused:
pudly tak u vás ven už jedině se svařákem v termosce :grinning:
gucci tak kde je info od dr????
18. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
zdáááááár

tetes: to jste nechávali nastřelovat nebo píchat? bobinka, ale zase bude krasavice :sunglasses:

hlásím, že u dr. skoro žádná změna
otevřená jsem na 1 prst, malá hodně naléhá dolů, má cca 3,5-3,6 kg, plodovky dost, prej má dlouhé nohy :o), odpovídá 39tt, prostě všechno ok...prej na prvorodičku super nález :sunglasses:
další kontrola ještě před svátkama 22/12, monitor 23/12
dr. říkal, že na vánoce budem určo ještě ve dvou :oD
jo a ukazovala jsem mu tu jizvu na břiše od pečení, tak se smál, že je to sice jen povrchové, ale dobře, že jsem to nahlásila
18. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
gucci paráda,ještě zbejvá 9prstů a můžeš začít tlačit :grinning: :grinning: zase lepší bejt na svátky ještě těhotná než jeproležet v porodnici :wink: tak holt porodíš po svátcích
18. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Gucci teda ty napínáš s tím porodem :wink: Ale je fajn, že je vše ok.
a s tou jizvou, by mě zajímalo, co běželo dr. hlavou :slight_smile:
18. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
mysky: no to je můj cíl, rodit v lednu :wink:
gucci, hm nebyla takhle otevřená Janča a taky měla ještě týden vydržet??? :grinning:
jani: já jsem mu řekla, z čeho to mám a že mě pG seřval, že jsem tam malou přiškvařila, tak se smál :grinning:
18. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
Mel já byla otevřená na půl prstu a měla jsem týden vydržet :wink:
Gucci chudák doktor, se musel smát jak blázen :slight_smile:
18. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
njn a pak mu ještě hG předvedla jak se mi krásně boulí v břiše, tak dr. čučel jak puk :grinning:
18. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
mel,na prst jsem byla já otevřená a za 2dny jsem rodila :wink:
18. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
jojo to Kubino dělal taky s oblibou a kopal darebu do ruky :wink:
18. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
ježiši nestrašte tady s porody jo laskavě :grinning: , já už volala pG, že může klidně pařit dneska, i dr. mu to posvětil :grinning:
gucci už to je mazec jak tam hG nemá místo a boulí se co????Tjo,po tom se mi děsně stejská
mysky: pochybuju, že při mé velikosti břicha tam hG nemá místo :grinning:
dr. mi u každé kontroly řekne: no vy máte ale velké bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
Za to já byla na špičku skoro měsíc a pak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.