• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mysky jojo taky se mi po tom boulení a kopání v břiše stýská. Teď mě okopává zvenčí a zásadně do prsou :slight_smile:
18. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Hm, když o tom tak přemýšlím, jo chybí mi taky kopání v břiše, i když Luky moc akční nebyl. . .. . Ale i tak, nebolely mě z toho ruce jak když rubu uhlí. :grinning:
18. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
holky tak já se loučím
jdu se pobalit a jedu na noc k těm švagrovcům, se mi jako děsně chceee, ale už jsem to pG slíbila, aby měl klid
tak zítra fááááááááá
18. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
gucci, fááááááááá a hele zítra by byl hezkej den pro narození hG. Přesně rok po Laovic Vítkovi. :grinning:
18. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
No tak to si přečtětě. zase dostávám amok :frowning2:
- poslední MS 28.10.09

- 20.11. (23DC) objeveny na testu //, podle poslední MS TP 4.8.10, plánovaná kontrola na gynekologii koncem prosince

- 6.12. večer krvácení, strašně jsem se vyděsila, po utření červený papír a v záchodě úplně červená voda, při sprchování mám pocit že mi začíná MS, bolí mně břicho a ven jde pár kousků, beru si Magne B6 a jdu ležet ( nevím co se stalo, jestli ta dlouhá procházka po městě den předtím, nebo ty těžké balíky sena, co jsem odvalila navečer, jsem jelito)

-7.12. dopoledne ještě trochu krvácím, neplánovaná návštěva na gynekologii, udělán UTZ (je vidět mimi, ale nepozná se, jestli probíhá potrat), srdíčko není (5+5 dle MS), odebrána krev na HCG, dostala jsem Ascorutin a mám volat odpoledne na výsledky krve, během dne už nekrvácím. Udělala jsem si test, kterého jsem se bála, ale čárka je super tlustá, jenže i při potratu by se to ještě nepoznalo, takže mně to neuklidnilo

- 7.12. výsledky HCG 5938 prý je to dobré, ale uvidí se za týden při kontrole, jestli se zvedne a jestli se mimís vyvíjí jak má a jestli bude srdíčko, mám děsný strach, abych neměla pod stromeček revizi

-14.12.09 tak bohužel, kontrola dopadla špatně, na UTZ stejná velikost jako před týdnem, srdíčko není, mám papír na revizi do nemocnice. Vidět je pouze žloutkový váček a něco rozmazaného a ve zprávě se píše : IUG 5+1 struktury grav. nejsou zcela přesvědčivé nutno vyloučit afe.plod vejce, s missed Ab.
Odpoledne mám volat na krev, ale pouze abych hodnoty doplnila do žádanky. Podle MS bych měla být už 6+5 a to jsem měla ovulku ještě o tři dny dříve. Vždyť už 5 dní před MS jsem měla pozitivní test, takže opožděná ovulace bohužel není vysvětlení. Takže mám pod stromeček ten nejhorší dárek, jaký jsem mohla dostat :(

-14.12. 16,50 hod - lidi kopíruju to co jsem psala na diskuzi, klepou se mi tak ruce, že už bych to nenapsala............................................."holky, někdo, nebo něco si se mnou hraje, uvařila jsem si vodu v konvici s tím, že jakmile zavolám na gyndu a napíšu výsledky, uvařím si hodně silnej grog aby mi bylo všechno jedno. Zavolala jsem, vzal to rovnou doktor, HCG 9977 jednotek. Minulé pondělí 5938. Jestli je to sranda, tak hodně blbá. Na další krev jdu ve čtvrtek 17.12..

- 15.12. tak jsem se dozvěděla, že HCG roste i při MA, takže opět upadám do beznaděje..............................................................................................................

- 18.12. tak včera byla krev, výsledky jsou sice dobré, HCG stoupá, ale to je všechno, kromě žloutkového váčku není nic vidět, takže musíme do nemocnice na revizi. Poslední fotečka z UTZ a zpráva je dole v albu. Dneska už jsem klidná, už jsem všechno vybrečela.
18. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
Píše to nějaká holka na albu
18. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Lumi, klídek. Nečti takovýhle věci ju?
18. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
m.e.l
Začínám mít strach. fak se bojím :frowning2:
18. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Lum nečti takové věci. To čekání na začátku je nejhorší, ale uvidíš, že bude vše OK. Já byla na 1. UTZ v 5+4tt a srdíčko nebylo a o týden později krásně tlouklo.
18. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
steffi,
Já jen nemám co dělat a tak jsem se dívala do všech alb a toto našla. :frowning2:
No je fakt, že ze mě nic nepadá, ale to víš. Po takové dlouhé době čekání a mě :unamused: lo by to nějak tak skkončit...
18. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Holky ani nevíte jak vám závidím, že jste za vodou :pensive:
18. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
Lum chápu tě, já si taky párkrát přečetla takové albíčka a pak panikařila. Zkus na to nemyslet, mluv na bříško a uvidíš, že vše dobře dopadne.
Naprosto tě chápu, já se bála asi půlku těhu, aby se něco nepo.., když už jsme tak dlouho čekali...
18. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Dobře. Já jsem to napsala jedné holšině na in.poštu a ona mi napsala, že ví o koho jde, a že měla jít na revizi, ale že už viděli srdíčko, ale že se asi mimi nevyvíjí
18. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
No dobře hodím to za hlavu a budu doufat a věřit vám, že je vše jak má být :wink:
budu se snažit nebýt tak negativní
18. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Správně Lum, musíš věřit a prďolovi/lům dodávat sílu...
18. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
Ty si taky tak zmatená?
Proč si myslíš, že tam můžou být i dva ? :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
Lumco, takový věci nečti, žádný stresy, určitě tam je!
18. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Ad. pohyby mě se ještě dodnes někdy stane, že mám dojem, že je cítím. :sweat_smile:
Gucci, tak dneska neroď ať o to p.G nepřijde. :wink:
Lum:ty začátky pro nás dlouhodobé snažilky jsou vždycky hodně těžké. Ale pokud to má špatně dopadnout tak to prostě neovlivníme. A hrozně se mi líbilo co už dávno napsala Len, když jim vyšlo IVF a pak potratila a já jsem se tím snažila pak celé těhotenství řídit. Psala něco ve smyslu, že když objevila // pořád se nechtěla radovat a užívat si to, že se bála a chtěla být připravená na nejhorší,kdyby to náhodou nevyšlo. A že když to pak opravdu nevyšlo, tak na to stejně připravená nebyla a jenom jí mrzelo, že si ani těch pár týdnů těhotenství neužívala a jenom se bála. Takže místo pročítání smutných albíček, bych se úplně v klidu informativně dívala na kočárky, na pěkné oblečky, četla knížky o vývoji a výchově a přemýšlela o hezkých věcech týkající se těhotenství. Není to jednoduché, určitě to nejde bez černých myšlenek, ale jedinou radu,kterou ti mohu dát je, aby jsi se o to snažila. Až bude tvůj mimís na světě tak budeš jenom koukat jak rychle všechno uteklo, tak si to prostě teď snaž užít. :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Tetes, napsala jsi to hezky. :wink:
18. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Honzík měl dneska super náladu, jsme s P. z něj poslední tři dny nadšený, hurá, moje depka začátkem týdne byla zbytečná, asi to bylo fakt ještě následek nemoci. Dneska se hodně smál, když jsme na něj něco vtipkovali, docela se i šmrdolil v kuchyni, když jsem chvíli něco dělala a tak. Večer bublal do vany, cákal, to je taky super, poslední dobou totiž vanu moc nemusel.
A já taky úspěch, mám nakoupený všechny dárky, strávila jsem po o 2,5 hodiny v KIKA+Olympii a je to hotovo vymalováno.
Kay, to je na prd ty příkrmy a mlíko v noci. A doktorka ti neporadila něco? Třeba zkusit přes den jí dát něco trochu dřív než za 4 hod.? Nebo by nechtěla? Kolik dáváš příkrmů za den, oběd, sváču, kaši nebo už dvě sváči? Nenapadá mě nic, co ti poradit, ale v noci asi na prd takhle často vstávat.
Rio, z Vojtíka a jedení mám radost, to je neuvěřitelný, jak jsme byli u vás, jak se ksichtil a pár lžiček a teď se orzjedl? I mlíka vypije víc?
Kay, 1 sání u flašky je pro novorozence, to se nedivím, že stela málo vypije, to teče hrozně pomalu, to jí akorát naštveš! Kup 3 nebo 4ku. Na sytící Nutrilon spíš 4ku.
Terky, super, že si můžete to plavčo přehodit :wink: Ty fotky na přání jsou hezký, fakt smíšek Mariánka.
Editka a Vojtík jsou nemocný? Holky, tak ať je to do vánoce ok!
Mel, tvoje psaní v noci mě dostalo, ty bláho! Já bych asi dala Lukymu mlíko už po chvíli nespaní, vydrželas dlouho! A ještě na koně, haha :grinning:
Rio, noční vylití čaje na Vojtu završilo hnus noc, jo? Rýma je asi fakt nejhorší, to je horší než horečka nebo kašel.
Steffi, tak KUbík je spáč mazlík u maminky :dizzy_face: Hlavně jestli u toho dokážeš spát ty, já bych se asi prd vyspala, takže víceméně jsem ráda, že to ani Honzík neumí.
Mysky, P. měl taky tendence shraňovat věci, ale já tohle nesnáším a vyhazuju a už jsem ho to naučila.
Tady je taky mráz, ale byla jsem venku 2x, pořádně jsme dali do kočáru fusak, Honzík se tam pak už skoro nevešel, budu muset odendat spodní část a nohy bude mít Honzík už svěšený.
Tetes, Míša spáč na tobě v noci - no je to prostě mazlík :dizzy_face: Müsli v nose dobrý :grinning:
Tetes, tak má Kačenka náušničky, to muselo bejt psycho, ale určitě už zapomněla a bude fešanda.
Gucci, kdybych si měla vybrat, jestli na Vánoce ještě těhotná nebo čerstvý novorozeně doma, tak raději ještě těhotná, co vy ostatní? Tak snad ti to vyjde!
LUmcag, každý těhotenství je jiný a takových story a ještě horších se k tobě během těhu dostane až moc, ale raději si to moc nepřipouštět :-/
18. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Lumcag,jak píše tetes,užívej si že to konečně vyšlo,měj dobrej pocit že jsi těhotná a tohodle sadistickýho koukání do smutných alb nechej :wink:
puzzi,paráda že je honzík už zase v pohodě,takže to bylo jenom pozůstatkem tý nemoci :slight_smile:
Adulák dneska večer zase bojkotovala spaní,usnula až po 22hod :angry: nějak poslední dobou usíná pořád později,jsem k.o,pozitivní je že dřív jak v půl 3 se snad nevzbudí
18. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz
Bré ranko,
no dneska se Luky překonává a ještě chrní. I bez přerušované noci. Byl teda asi 4x nebo 5x dudlík. Takže dneska asi zoubky daly pokoj či co. A nebo zabrala chamonilla.
Puzz, super, že Honzík je v pohodě. Ono nemocné dítě to je občas na hlavu.
Mysky, hm takové pozdní usínání. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 v 06:28  • Odpověz
Pomóc někdo mi vyměnil dítě!!!! Místo řevu zahejkání a když jsem pro Lukyho došla, tak pásl koníčky a přivítal mě úsměvem. :dizzy_face:
19. pro 2009 v 06:41  • Odpověz
VŠE NEJ VÍTKOVI K PRVNÍM NAROZENINÁM, HODNĚ DÁRKŮ A HODNÉ RODIČE. :dizzy_face:
19. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
Mel Luky je zlatíčko :dizzy_face:
Vítkovi všechno nejlepší k roku :dizzy_face: :dizzy_face:

Mě dítě taky ještě spí,noc nic moc,byla neklidná a od 3hod jsem kojila po 2hoďkách a to naše tele se k ránu začala ze spaní převracet na bříško,tak jsem jí vždycky otočila zpátky a ona furt tak jsem jí musela upěchovat peřinou aby se nemohla hejbat :sweat_smile:
19. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
ahojte,
puzzi, jj, je to naprd :grinning: no včera jsme měla docela dlouhou debatu s kamoškama.. zasloužilýma matkama - jedna má dvě holky a jedna má dva kluky a tEď čerstvě narozenou holčičku.. Srovnala jsem si to v hlavě.. Dáme si pauzu s příkrmama úpln, protože je pravda, že k tomu už nepřištupuju jako že bude jíst a hotovo, ale vždycky už k ní jdu se strachem, že to zase bude na prd. Ona už řve u bryndáku, když jí ho dávám.. :frowning2: no a pro začátek zkusíme srovnat to kojení opravdu jednou za 3 hodiny. nebudu ji kojit když půjde spát, pokud to tak nevyjde, jako jsem dělala, ale když se hlady vzbudí tak se vzbudí.. V noci se mi to docela dařilo, ale to bylo asi i díky tomu, že byla fakt mega unavená.
jinak gratuluju k nakoupení dárků :grinning: mě jich teda ár nedošlo a ještě taky nemám něco dokoupené, ale už na to asi kašlu, budou i další oslavy :slight_smile: a je super, že je Honzík tak spokojený :slight_smile: koupeš ho denně?

rio, to je fajnm že s eVojta rozjedl, vím co je to za nervy.. Teď jen aby se uzdravil.

tetes napsala jsi to fakt hezky.

lum, chce to pevné nervy.. myslím, že fakt všechny víme, jak se cítíš, ale určitě to bude v pohodě.

omlouvám s eže na ostatní nereaguju, nestíhám dočítat... gucci akorát vím, že jsi snad ještě v celku :slight_smile: třeba to hG opravdu vydrží do příštího roku :slight_smile:

jinak my byli včera na rehabce, máme 3 cviky, prý i z vojtovky, ale snad to nebude mít dlouhé trvání. vidím na Stelince jak jí to pomáhá :slight_smile: akorát teda u toho brečí, ale slyším, že to není brek bolestivý, tak jsem v klidu :slight_smile:

mel teda Ty seš dobrá, si pamatuješ narození všech dětí? :slight_smile: taky gratuluju Vítkovi :slight_smile: a mamince :grinning:

všechyn moc zdravím a jdu uklízet :angry:
19. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Dobré ránko,
Puzzi paráda, že je Honzík lepší. Ono ta nemoc ho zmohla a chtěl mazlit.
Jinak ano K. už je vychcánek a maminka je nejlepší. Samo že mi to dělá moooc dobře, ale zase je to občas na hlavu, že řve i u L. a musím nastoupit já a nosit, aby byl klid. Ale třeba dneska si ho v pět vzal L. a šli do obýváku a byl klid až do osmi, takže jsem se božsky vyspala.
Puzzi když spí se mnou v posteli, tak se moc nevyspím, ten spánek je takový povrchní. Ale zase aspoň spím, když řve v postýlce nebo musím nosit, tak nespím vůbec, že :wink:
Mel ty jooo Lukyn je ňuník, dneska si zaslouží nějakou pořádnou odměnu, že je takové zlatíčko.
Mysky kojení po 2 hoďkách nezávidím, já jsem ráda, že jsme to protáhli na 3,5-4 hodiny.
No a připojuji se ke gratulantům. Vítečkovi jen a jen to nejlepší do dalšího roku života!!!
Letí to.
19. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky moje,
Tak jsem se krásně vyspinkala.
Ve 20:15 jsem si lehla jen tak na postel v domácím a probudila jsem se až dnes ráno ve 4:20hod, protože jsem musela vstát do práce. No můj miláček mě ani nebudil, abych se převlékla. :grinning:
Dnes mi ani nevadilo, že musím vstávat. Tak dobře jsem vyspaná už dlouho nebyla. :sweat_smile:
Jinak hezké zasněžené dopoledne

LAOLO,
VÍTKOVI
Vše nejlepší k dnešním narozeninám, hodně štěstíčka brzy bratříčka a plnou nůši zdravíčka ti přeje teta
Janička :sweat_smile: :wink:
19. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Lum to je paráda, že ses krásně vyspala. Hned máš lepší náladu, viď?
Já prospala celý první trimestr, to jsem byla strašně spavá :slight_smile:
Jo Puzzi a jak ses ptala, jestli na vánoce být ještě těhu nebo mít už broučka, tak obojí má pro a proti, ale asi jsem ráda, že vánoce trávíme už ve třech.
19. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
už mi lásko není 20 let
už mi není ani 35

UŽ JE MI 40 tt :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.