• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Lao: vše nej Vítkovi k narozeninám :dizzy_face:

všechny zdravím, hlásím, že žádná změna
na noc jsem byla u švagrovců, švagrová furt nechápala z toho mojeho břicha, že to fakt není možný, že to vypadá jak by mi dal někdo pod kůži meloun :grinning:
jo a mám 120cm přes pupíček :grinning: :grinning:
dneska jsem dokoupila ještě dárek pro tchýni, zašli jsme s pG na nákup a ted tady vedle mě chrní na gauči, ale aspon dorazil brzy domů :wink:
19. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
jo a v Globusu jsme vážili zeleninu a ta paní co to vážila se na nás tak mile usmívala, tak jsem čekala, co z ní vypadne a ona tak dojatě říká: vy určitě čekáte miminko na štědrý den že?
tak jestli nám to baba přivolala, tak si to s ní půjdu vyřídit :grinning:
19. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
jo jinak jsem konečně dodělala fotky na rajčeti, tak kdo má zájem, tak mi pisněte :wink:
19. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
Puzzi, to je super s Honzíkem, že je teď takovej milouš. :dizzy_face:
Steffi, mi jak jsi psala, že Kubík vyžaduje už víc tvojí náruč v té souvislosti napadla výhoda dvojčat, že oni prostě musí být hodně chovaný i od táty a táta s emusí víc zapojovat, že jsou pak zvyklejší i na tátu než jenom na mámu. Ale možná je ot blbina.
Dneska říkal P. ať se ráno vyspím a nějakej kretén začal v 7,30 vrtat :angry: :angry: , takže mi to jako fakt pomohlo.
Kačenka přes noc nějakou záhadou ztratila naušnici, respektive jí vypadala, tak jsme měli šílenej strach, že budeme muset znovu na píchání, naštěstí to ještě nezaschlo a šla jí tam dát zpátky.
Míša vstával dneska v 7 ráno a od té doby spal 40 minut, dokážete si asi představit jeho "příjemné" rozpoložení. Už mi bolí hlava.
Gucci, a víš že já byhc to i tipla, že jak nechceš tak to tak vyjde. :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
tetes: no já si vzpomínám, jak jste mi všechny na začátku těhu tipovaly dvojčata a porod na štědrý den, tak dvojčata vám nevyšla, tak snad ani ten porod :grinning:
19. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
teda dneska je tak mrazivý den,ráno v 8 jsme měli -15 stupňů,to je kláda,to je děsný,dopoledne i sněžilo,chtěli jsme jít sáňkovat se Sári,ale v tomhle mrazu s ní moc ven nechci,teď chrupká,naobědovala se a šla hajat,tak počítám,že se ve 3 vzbudí a pak se možná půjdem chvilku svézt,když jsem jí to slíbila :slight_smile: ,ale nikam daleko,jen tady za barákem na kopec,myslím,že by stejně dlouho venku nevydžela,ale radost je v baráčku ohromná :grinning:
včera mi usnula v autobuse ,tak jsem jí oblíkala ve spánku,přijeli jsme domů před 6 večer a v půl 9 už chrněla a vzbudila se ráno v půl 8 no a teď zas spinká :slight_smile: je to zlatíčko
19. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
noc zase šílená, pořád se budil a odsávali jsme, ráno od 5 už neusnul, pak asi v 9 na půl hodinky a teď teprve snad podruhé, taky mám pořád teplotu a začal kašlat, ach jo, to budou vánoce
snížili jsme mu postýlku protože si kleká a podívejte do alba co začal dělat, konečně se začal víc snažit :slight_smile:
19. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Gucci gratulace, dotáhlas to dál než já :slight_smile:
No a porod na štědrý den ti teda nepřeju...
Tetesko je to možný, že dvojky jsou víc zvyklí na tátu, jelikož to jinak nejde.
Jejda tak ještě, že Kačence šla ta náušnička dát zpět.
Leni se Sárinkou musí být kopec legrace.
Rio ty jooo Vojtíšek je šikulka a jak je u toho vysmátej. Ale ta rýma a nemoc, ať je rychle pryč a vy si užijete vánoce.

Už mi ty mrazy se*ou, nemůžeme ven a nejvíc jsem z toho nesvá já :unamused:
19. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
Teda Tetes, no ještě že se zadařilo dát naušničku zpátky.
Gucciová, naval fotky a nes* :grinning:
Rio, Vojtíšek je šikulinka šikulovitá. :dizzy_face:
19. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
čest
tak jsem si hodku zdřímla

jani: četla jsem o těch vánocích ve třech nebo ve dvou, u vás je to jiný, páč už budete mít měsíční mimi, vy jste to prostě vymakali :wink: ... já kdybych ted porodila, tak mě pustěj na vánoce nezkušenou prvomatku, a to by mě taky mohlo picnout :grinning: , ale věřím, že bysme to nějak zvládli, ale i tak preferuju leden :grinning:
tetes: tak to jste asi nechávali Kejtí propichovat ušničky ne nastřelovat, když si ji už sundala...právě přemýšlím, co je lepší...tak hlavně, že se našla
leni: ty jsi teda super teta :wink: .. u nás je dycky super strejda...včera jsem přijela ke švagrovcům a tříletá neteř mě skoro nepozdravila a hned se ptala, kde je strejda Jenda :grinning: , ale nakonec jsem jí stačila i já
rio: tjo Vojtí už se taky staví, to je borec :dizzy_face:
19. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Gucci, a ty jako myslíš, že v lednu nebudeš nezkušená prvomatka??? :grinning:
19. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
mel: no budu, ale užiju si předtím aspon vánoce, že jo
19. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
gucci, hele hezká kuchyň, ale až začne hG lézt, tak se docela nauklízíš. :grinning:
19. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
mel: proč? myslíš, že kdyby byla červená tak jí tak neumaže? :grinning: :grinning: to jsou takové předsudky vůči bílé barvě :wink:
19. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
Gucci na bílé to bude extra vidět. :wink:
19. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
tak vidět to bude určo víc, ale utřít bys to musela jak na bílé tak na jiné barvě :wink:
19. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
holky,právě jsem absolvovala půl hodinovou taneční jízdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ta mi teda dává zabrat :grinning: ,tancovaly jsme na kabáty,tak pořád házela hlavou a řechtala se :grinning: :grinning:
odpoledne jsme byly sáňkovat a jak je to umrzlý,tak se jí to klouzalo a pořád padala a pak jsme se koulovaly,ta se mohla uřáchat :grinning: :grinning: :grinning: ,byly jsme pěkně vyválený,teď napoštím vanu,ohřeju jídlo a myslím,že únavou usne,už mhouří oči :pensive:
19. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
áááááá,už polehává na koberci,dala si na zem deku,no,asi usne..........jo,tak prdlajs,tu deku tam dala proto,že se jde opalovat :grinning: :grinning: :grinning: ,tak mě láká taky :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
Leni, Sárinka je číslo. :wink:
Gucci, no ale třeba na takové hnědé jako máme my, tak když koukáš jen ze správného úhlu. . . . :grinning:
19. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Lao taky přeji všechno nejlepší Vítečkovi k narozeninám :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
cus decka pridala jsem par fotek
jdu zase k tvorbe na vanoce a jesdte skaldat pradlo
doufam ze tady vse ok
jee vitulovi vse nej
gucci stale kinderko a jeste starena
je luky prdelka hodna ..
no krasa..doufam ze se to p svatcich uklidni
19. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Bré ranko,
Tek, Olík je úžasnej, boží, no prostě :dizzy_face:
20. pro 2009 v 06:37  • Odpověz
bréééééééééééééé

Teksas: Oli super :dizzy_face: , jak už stojí šikula :dizzy_face: , kde kupuješ tak super pruhované punčošky? a ty pruhované "botičky" jsou taky boží, já miluju pruhy :grinning:

jinak dnes budu opět jako matka s dítětem...noc děsná :grinning: ...budím se tak co hodinu, páč mě bolí ty kyčle a musím střídat ležení na boku, je to bolest jak svina, do toho to brnění rukou...asi bych radši chodila 1000x na WC v noci než tohle
20. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
tak pokud jsem včera říkala,že pěkně mrzne,tak to bylo slabé slovo,dnes máme -17 stupňů
20. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
leni. tjo, to je síla, já zimu nesnáším, a to ani když je nasněženo....u nás teda sněžilo od včerejška, je krásně bílé, ale bude tam taky pěkná kosa, ale hlásí slunečno tak uvidíme...chceme se jít kouknout na vánoční trhy na náměstí
20. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Bréé ránko,
Tek Oli je naprosto dokonalej, moc krásné fotky.
Gucci tvoje foto jsem shlédla jen z půlky, pak už bylo na řadě krmení hladové zvěře a koupání a pak jsme vytuhli :slight_smile: Dokoukám dneska, ale svatební fotky nááádherný. Jo a ukázala jsem tvůj břuch L. a ten to komentoval: Ty voe a otočil oči v sloup :grinning:
Jinak noc nezávidím, už poroď, to tě vysvobodí aspoň z bolestí.
Leni se Sárinkou je legranda. A dneska se k mrazu přidáváme, Praha minus 16. Se*e mě to, nikam nemůžem :unamused:
20. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Jani: vidíš, já ti to říkala celé tvé těhu, ukaž L můj břuch a už ti nikdy neřekne, že máš velký břicho :grinning:
20. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
breee nez se dam do dila tak koukam
gucciova to je nova kolekce noppies....www.skibi.cz ...byl modelem neni to nase i kdyz o te chlupate mikince uvazuju :slight_smile:))
a dekuju za chvalu
ja chcu taky fotooo gicciku
jani co kubik ?
20. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
tek, Olík je fotografická hvězda. A je fakt suprovej. :dizzy_face:
20. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Nic jdu hlídat oběd, pak přijede babí a my s P. v jednu odcházíme na Apassionatu (dárek od P. k vánocům), no a pak na véču. Takže si tak 5 hodin budeme hrát na bezdětné. :grinning:
20. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.