• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tek, fotka 8.m s kapucou je nádherná. :dizzy_face:
Mi asi unikl nějakej odkaz, na Gucciů kuchyň apod.?
My měli včera návštěvu kámošku s kámošem bylo to fajn,ale je to takové hodně zvláštní, ona už má za sebou několik operací, nějdřív nádor ve střevu (už nějakých 6 let má vývod bokem), v srpnu jí objevili nádor na plíci hned ho odoperovali a teď byla na ct, a opět nádor na té samé plíci a i na druhé a ještě i v malé pánvi a ten vypadá zhoubný. Takže v lednu na operaci a pak chemoterapie. Ona to teda zvládá excelentně,ale stejně je to divné, bavíš se o tom co třeba v létě a je ti jasné, že ona nemůže říct třeba jo,to by jsme taky jeli...............Prostě sice milá návštěva,ale zůstane po ní pachuť smutna a uvědomíš si, že zdraví je fakt nejdůležitější. :pensive:
20. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky, u nás vše ok, Honzík je pořád celkem v pohodě, v noci hezky spí a konečně jsem si před chvílí náhodně u jídla všimla, že má dole novej zub (dvojku), při koukání do pusy "násilím" nejsem schopná ho vidět, ale je tam, tak hurá, vyrostl min. jeden novej :dizzy_face:
Popadl mě hnízdící předvánoční instinkt nebo jak to nazvat, včera jsem umyla ledničku, dnes špajz, dělám pořádek ve věcech. Jinak ale leštění skříní, trouby zvenku atd. nedělám, s Honzíkem to nevydrží čisté ani půl dne.
Dočtený vás mám. Lenka si užívá neteřinku, Mel se těší na super odpo (užijte si to - super dárek :slight_smile:), u Tetesů vše normoš, akorát včera nespavej Míša, nakonec ještě odpo pořádně vše dospal? Hm, návštěva nemocné hrozný, člověk se snaží bavit se optimisticky a normálně, ale divný to určitě je, chápu :frowning2: Milu doufám už má klídek a v práci už jí čeká flákačka před Vánocema. Steffi si užívá Kubulu venku (to je jasný, měsíční zajeté dítě na Vánoce lepší venku, ale asi bych byla radši 2v1 než mít na Vánoce doma novorozeně úplné a např. řvoucí. I když mít doma novorozeně 20 hodin denně spící, hmmmm :slight_smile: Tek, fotky super, Olivera fakt žeru! Gucci stále 2v1, ale nic moc noci, pG už bude mít teď dovču předvánoční nebo až po porodu? A co asi Lumcag, furt ti je blbě, Lum?
20. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
zírra musím někam na gyndu,moje doktorka tam je jen pátky,ale to už bude svátek,od té doby,co jsem přišla z nemocnice jsem měla nějaký výtoky,dávala jsem to za vinu těm antibiotikám,pak to přešloa teď se mi to vrací zpátky a bolí mě už podbřišek,hlavně MS nikde,dnes už jsem 37.DC,tak doufám,že mě někde vezmou,abych měla na svátky klid :confounded:
20. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
teď má pohodičku,Sárinku před 1 usnula a chrníííí :slight_smile: ,usínala už u oběda,jedla a mhouřily se jí očička
20. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
tak teď jsem koukala na teploměr a už teď je -15 stupňů a je úplně jasno,to bude do rána tak -20 a to mám jet ráno k dr.na kontrolu a pak na tu gyndu,dnes nám zamrzlo auto,to bude teda zítra veselý
20. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
čest, jsme po o a lebedíme

tetes: to je fakt smutný s tou kámoškou, úplně tě chápu, taky bych to tak brala, až by odešla, že bych asi chvíli seděla a čučela do zdi a přemýšlela, jak člověk řeší blbosti
puzzi: pG bude mít dovolenou až nás pustí z porodky :wink:
20. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak jsme doma
venku je kosa jak svina, normálně jsem měla strach, že mi zmrzne plodovka :grinning:
zítra se nehnu z domu
koukám, že je tady rušno, tak jdu čučet na zprávy
20. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
gucci, proboha nebuď jak nějaká osoba v Podolí. Nevím kdo mi to vyprávěl, ale že volala mamina, zda může jít těhotná ven když je -5 stupňů, že má strach že ji zmrzne plodovka. :grinning: :sweat_smile:
20. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
no tak to by mě fakt nenapadlo :grinning: , já to myslela jako ftip :grinning:
ale už se mi dlouho nestalo, že by mi byla tak kosa, a to jsem měla tílko, triko s dlouhým, svetr, zimní bundu, tlustý šál, čepku, rukavky, podkolenky a vysoké boty a mrzla jsem stejně
20. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
gucci, vím. Předpokládám totiž u Tebe inteligenci. :wink:
20. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Ten fór se zmrznutím plodovky už jsem slyšela kdysi :sweat_smile: :grinning:
20. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Gucci, svatební fotky krásné, moc vám to slušelo. Byt na mě moc studený styl, ale vkusné,pěkné zařízení a líbí se mi skloubení kuchyně a obýváku moc se vám povedl,fakt pěkné. Akorát jsem si všimla, že moc pěkně nevyřešili to vyústění nad linkou, ta roura tam. A myslím, že bílá linka se tam vážně moc hodí.
Si mám vybrat k Vánocům nějaký parfém a pořád nevím co by, já léta používám hugo bosse nebo jil sander,ale říkám si, že by se šikla nějaká změna. Tak zítra zajdu do parfumerie něco vybrat, máte nějaký tip?
A chtěla jsem se zeptat jak budete dětem jednou vysvětlovat podobu ježíška jak omiminko nebo st. claus?
20. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Tetes, já mám oblíbenej parfém, ale teď si sakra nevzpomenu a už ho nemám, tak se nekouknu. takový bleděmodrý víčko, sakra, jsem úplně vymaštěná, nevzpomenu si teď.
Já jako malá si ježíška představovala jako červenýho dědulu ala děda mráz, s miminkem se tudíž ani já neztotožňuju. Asi pro Honzíka bude vzhled Santa Claus a název Ježíšek.
20. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tetesko s tou kamarádkou je to moc smutný. Doufám, že ten svůj boj vyhraje...
Tip na parfem, mi moc voni ten od Chloe jmenuje se Chloe intense. Ted mám od Burbery, Burbery Brit a ten taky není špatný.
Puzzi pěkně jsi to shrnula, je vidět, že pečlivě čteš :wink:
Tek Kubino byl dneska večer přetažený a protivný. Hysterák jen jsem ho položila do postýlky, ale v mé náručí spal jak neviňátko. Ale teď už 2 hoďky spí v postýlce, tak snad dobrý.
Zítra ráno jdeme na kyčle, tak jsem zvědavá. Doufám, že bude vše ok, ať nemusíme balit naširoko.
20. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
tetes: díkes :wink: , to nám už říkala švagrová, že to máme studené, ale je to prostě náš styl, cítíme se v tom dobře...švagrová je spíš na přeplac styl, všude ozdůbky, červená a oranžová barva....ta roura nad linkou se časem nějak vyřeší, ted už na to není síla ani čas :wink:
jinak parfém doporučuju DKNY nebo Bvlgari nebo Gucci :grinning:
20. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Gucci já si zase říkala, že máte rádi hnědou :slight_smile: Ale líbí se mi to, vše je takové praktické a mi se to k tobě hodí.
Jo a s tím břichem, L. poopravil názor na velikost mého břicha. Říkal, že jsem ho opravdu měla malé :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jani: nám se hlavně líbí ladit celý byt do jednoho stylu/barvy
20. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Gucci, já taky nemám ráda všude ty serepetičky, navíc je to šílené nepraktické. Jo, moc se mi líbí ty obrazy. A souhlas s Janinou tenhle styl mi k tobě sedí, hodně podobný bych řekla, že má i Evina. Je fakt, že je to takové nadčasové, ale ke mně tohle zase nesedí,já právě zase ta oranžová, obývák teda zeleno - modrej a ložnice fialová,ale raději ty teplejší barvy. Ještě se mi teda líbí kombinace bordové a šedé,ale to spíš ve větších prostorech.
Děkuji za rady ohledně parfémů uvidíme co nakonec vyberu, mně se třeba líbí spousty vůní co na někom cítím a pak když si jí ozkouším já, tak by prostě ke mně nešla. Nemám ráda moc sladké nebo květinové vůně,ale zase né studené.....
Jani, ať dopadnou kyčle v pohodě.
Z Míši se nám stává trochu nespavec, dá přes den tak 3x 40 minut a ráno v šest už se na mě chechtá, jsem mu dneska říkala, kdepak spratečku ještě budeme spinkat a nevypadal, že to pobral. Tak jsem ho uňuhňala na kozách do 7 hod, pak už jsem přemýšlela,když to nezabere, že na něj hodím pár polštářů, že by jako alespoň nebyl slyšet, ale nechápu proč P. mi to nedovolil :grinning: :grinning:
Puzzi, bleděmodrý víčko má myslím dolce gabana?
Jo, Gucci chtěla jsem se zeptat, dofám, že se tě nedotknu, ale já to mám totiž taky tak. Tipujou tě lidi starší než jsi? Mě totiž už tak od 15-ti.
20. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
tetes, bingo, dolce gabbana light blue, to je ono, ten miluju!
Jak si to Míša představuje takhle najednou nespat? Dáváš je i přesto oba najednou na 3x za den s tím, že kačenka spí dýl? Předpokládám, že jí nebudíš s Míšou po 40 min. nebo jo? I v kočáru se Míša vzbudí po těch 40 min.?
20. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
my chtěli jednu stěnu v ložnici vymalovat na ocelově šedou :grinning: , ale malovat zdi budem až tak za dva roky, až si to trochu sedne, ono se to v novostavbách moc nedoporučuje kvůli prasklinám a tak
Jani: tak doufám, že kyčlíky dopadnou dobře, ty ted na široko nemusíš balit?
tetes: jj, tak od cca 15 let mě všichni tipujou starší, ale ted v 29 letech už ani nevím, spíš už všichni ví kolik mi je, tak to neřeší :grinning: , ale minule mi kámoška ze střední říkala, že potkala bývalou spolužačku a že ta vypadala fakt na třicet, kdežto my dvě vypadáme furt mladě :grinning: , ale jestli soudíš podle svatebních fotek, tak tam jsem vypadala dost starší, páč mě ten super profík kretén co mě česal učesal úplně debilně
puzzi: jsem ti zrovna chtěla napsat, jestli to nebyl D&G light blue :grinning:
20. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Gucci nene nebalím na široko, v porodce říkali, že je vše ok a dr. se taky zdálo vše ok. Tak snad to potvrdí i ortoped.
Tetesko no já už měla nakročeno k polštářům, protože ty hysteráky se nedaj poslouchat. Ale pak jsem mu pusu ucpala kozou :grinning:
20. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Gucci, nádherný svatební fotky, umělecký jak sfna a to myslim vážně, fakt super! Kdeže je teď to tvoje plochý břicho, že? :grinning: pG je sympaták a hezoun, tý vogo! Mělas nádherný šaty :dizzy_face:
Těhotenství focení ve 20tt - tys měla už tenkrát velký břicho, já ve 20tt proti tobě prd: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1665770&vReferer=%2Fphotos%2Fpuzzi Tyjo, tys měla 2x větší :grinning:
Byt - mňam, ten oběd bych si dala :grinning: Jů, krásná kuchyně i obývák, parádní moderní styl, moc se mi to líbí, to jste si vymýšleli sami?
Děcák nakonec bez krysy, nebo jsem si nevšimla?
20. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jani: no to se máš teda, tady v PCE to hrozně žerou, tak jsem na to zvědavá
20. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Ajéje, holky, polštáře? Vy jste nějaký drsný :grinning: :sweat_smile: :grinning: (sranda)
Škoda, že nemaj děti tlačítko Muting... :sweat_smile:
20. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
puzzi: já mám břicho od 5tt, ale těhotenský :grinning: , ne žádný špek :grinning: ... díky za chválu šatů, líbí se mi i ted po 3,5 letech, dotáhla jsem si je z Prahy a přivezla je v kamionu s jogurtama :grinning: ...krysa tam visí nad přebalovákem :wink: ... byt jsme si celý vymýšleli sami :wink:
20. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
jo tetes, kolik že jsi to měla přes břicho před porodem?
20. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Puzzi, chodí spinkat stejně s tím, že Kačenka spí déle,ale né o moc a né pokaždé,takže nebudím, ono je to fakt otázka 20 minut a vždycky,když se jeden vzbudí dřív,tak mám alespoň čas se s ním pořádně pomazlit a věnovat se jenom tomu jednomu. V kočárku chrápe klidně tři hodiny,ale to teď v tomto počasí fakt nedávám.
:sweat_smile:
Holky,co říkáte na tohle? Mám totiž vybrat něco co koupí dětem táta a nevím si rady, napadli mmi jedině sedačky na kolo nebo tohle. Vozík za kolo nechci, nelíbí se mi to pro děti a manducu apod. už neužijeme.
http://www.babydream.cz/choditka-a-odrazedla/houpacky-a-hopsadla/sassy_795-sa_skakadlo-sassy/
http://www.babydream.cz/choditka-a-odrazedla/choditka/fisher-price_p2744_hudebni-choditko-fisher-price/
Puzzi: gabbana jsem měla, ale ta je poměrně sladká. Já třeba milovala ten Jil Sander sensation a teď jsem si ho šplíchla na ruku a zjistila, že mi najednou moc nevoní, tak jestli se mi i změnil čich po těhu?
gucci: to je jasný, že ty novostavby budou pracovat a nějakou dobu budete určo bojovat s plísní apod. na vašem místě bych si třeba už teď hlavně kvůli hG, půjčila vysoušeč a ještě tu vodu ze zdí odsála, aby jste to pak nemuseli řešit tolik. Nejhorší to bude okolo oken a v nevětraných prostorách jako je vestavěná skříň apod.
gucci: i podle jiných fotek a osobního vidění, prostě máš takový ten typ vyzrálého obličeje. Účes na svatbě mi teda přišel úplně super a že ti děsně seděl a slušel, ale jako fakt hodně.
Gucci, v 36.tt 24 cm, jsi o měsíc dál,ale zase jenom s jednou hG, takže úctyhodný výkon mladá paní. Blahopřeji.
:slight_smile:
20. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
jj tak jestli mám ted 120cm tak na 124cm to asi ještě dotáhnu :grinning: :grinning: :grinning:
jinak my ted topíme na plné kule a do toho ještě větráme, takže zatím žádné problémy nemáme, ale uvidíme jak časem
svatební účes nakonec dopadl tak jak dopadl, páč jsem mu ve svatební den donesla obrázek at mě tak prostě učeše a basta, jinak bych měla klasický drdol :rolling_eyes: a stejně to mělo vypadat jinak, dost mě zklamal, ho pomlouvám kde můžu ještě ted :grinning:
to chodítko se mi líbí moc, myslíš, že to do vánoc ještě přijde?
20. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
puzzi: mě D&G moc nevoní a hlavně mi přijde, že moc nevydrží a úplně nejvíc mi vadí, že tím voní 50% ženských :wink:
20. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Tetes, houpadlo nemám zkušenost, vypadá super! Chodítko máme podobné, užitek nebyl takový jako cena, podruhý bych ho nekoupila. Jako opora k počátečnímu chození pro Honzíka ne, bál se a pak už chodil spíš sám. Dobrý je to točení na tý hrací ploše, ale nestojí to za tisícovku.
Mně se ten Gucciové účes taky moc líbil!
20. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.