• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tjo ženy, skoro půl jedenácté :fearful: , musím jít spát :grinning:
tak dobrou noc, at dětičky nezlobí :wink:
20. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Bré ranko,
tak dítě straší od pěti. Ale tvrdě mu říkám, že vydrží do půl sedmé v postýlce, protože jakmile nebude do půl sedmé spát, tak za hodinu po vstávání bude chtít jít spát.
Tetes, hopsadlo se mi líbí.
No já co se týká vybavení bytu, tak jsem holt staromódní, mám ráda provedení ve dřevě, teda jako lamino, ale prostě musí to být barva dřeva. . . Převládá u nás tuším buk. . .
21. pro 2009 v 06:01  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se po delší době ozývám.
Omlouvám se, že nebudu reagovat, nějak jsem nestíhala dočíst. Ale jak jsem to tak rychle zkoukla, tak nic nehrozí. Žádná velká změna.
Gucci se rozhodla, že porodí v lednu, páč by si neužila vánoce :grinning: , ven nechodí aby jí nezmrzla plodovka...sem ješte neslyšla, se asi picnu :grinning: . Jooooo já chci taky vidět laskavě fotky joooooooooooooo????????
Leni má doma Sárinku a opalují se v obýváku :grinning: :dizzy_face: .
Jani jde dnes s Kubíkem na kyčle, držím palce tfuj tfuj :slight_smile: .
Mel, tak jak jste si to užili? Jaké to bylo být 5 hodin bezdětná? :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
Tetes Kačenka má naušničky ... a a a a a kurňa zbytek jsem zapomněla :confounded: .
No a já dnes konečně padla, ještě teda dopol práce, ale pak tradááá na večírek a pak do práce až 28.12., ale naštěstí jen ten jeden den, pak až 4.1.. Vše jsem tak nějak stihla, takže co bude chybět, tak můžu dodělat z domova, takže paráda. Budu se válet jak válec :grinning: .
21. pro 2009 v 06:40  • Odpověz
mi voní teda nevím jak se jmenuje ale vím že je od Lacosta oni mají krásné vůně a dlouho vydrží :grinning:
Teda Gucci fotky krásné nezebaly vás v tom potoce nožičky :grinning: ?????
21. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
jo včera jsem byla nakrýt naší Boru jezevčici tak snad bude přírůstek za 65 dní a krásný pejsek to byl zítra jedu ještě jednou ať si to holka užije ne ?
21. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
21. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
nazdar stracená dcero :grinning:
21. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
co holky jak se máte
21. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
Po dlouhé době se zase ozývám :dizzy_face: . U nás konečně trochu dobře. Po maratónu s Majdi po doktorech už bude snad dobře. Naštěstí jsou všechny výsledky dobré a přičítají to jen nezralosti. Jen jsme teď 14 dní každou noc spali tak 2h, protože se holkám v nemocnici otočil režim a noc co noc byly hysteráky k neutišení. O polštářích jsem teda taky už dost tvrdě uvažovala :grinning: :grinning: . Navíc mají teď obě rýmu a kašel, takže musím před každým kojením odsávat a to je vždycky řev, že jim asi odsávám i mozek z hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale dneska holky byly úplně zlaté. Včera totiž za celý den naspaly max. 2h., tak si to v noci asi vynahradily. Poslední kojo v 18.30h a pak až vstávačka v 1.30h, na další se Majdi vzbudila v 5.30h a Eli až v 7.15h. Majdi se už sice rozhodla, že se už po koju v 6h spát nebude, ale i tak prostě noc skvělá :dizzy_face: ! Jen si zase žroutíci vypily obě kojení po 150ml :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Minulý týden na poradně mi dr. řekla, že jí moc a že jim mám dávat max. co 3h 70ml, že přibírají hodně a že to bolení bříška můžou mít i z toho, že jsou přežrané. Ale dneska spaly 7h a 4h, tak jsem jim to dopřála :sweat_smile: . Teď jsou obě naložené u mě v posteli a fackují se tady :grinning: . A jéje začíná tady něco strašně smrdět, asi se někdo pos..- jj, obě. No nic jdu ty smrádečky hodit pod sprchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
jo a v pátek jsme byli v ateliéru se nechat všichni vyfotit, tak až budeme mít fotky, tak je tady hodím. Holky jsou na nich boží :dizzy_face: . No nic, musím jít, jinak nám bude smrdět celý byt :grinning: .
21. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
chi chi chi smrádečky :grinning:
21. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
dobré ráno,

koukám, víc návratů ztracených dcer :slight_smile:

ahoj Pajdi, super, že jsou testy v pořádku, je fakt, že s eholčičky narodily přece malinkaté, takže bych se nedivila.. Můžu Tě "uklidnit" nám houkal alarm i předevčírem v noci, ale už to beru nějak s klidem.. probudil i Stleinku takže ani nevím jestli nedýchala, nebo to byla nějaká chyba přenosu..

tetes, super že Kačka zvládla naušnice, jaké jste nakonec vybrali? a jsme ráda, že tu ztracenou nespolkla.. :confused:

pudly, hm, koukám, že si aspoň jezevčice užívá :grinning: a co Edulka jak se máte?

tak děvčata, já se včera nějak blokla, když chtěla jíst po dvou hodinách v noci a prostě jsem jí nedala nic. brečela chuděra hodinu a čtvrt apak usla.. vzbudila se po 4h a to jen párkrát zabrekla, já pak šla na záchod, že se musím připravit na další hodinu breku a ona usla a spala do 6:40.. :sweat_smile: to jsme jí dala už mlíko a spala by dál, ale v osm jsem ji už vzbudila aby neměla přehozenej režim... dnes v noci jí taky nic nedám a když bude pěkně spát, tak ji přestěhuju do pokojíku. tak.
jen nevím, včera jsem jí dala ještě mlíko před 22h, myslím, že to bych asi měla zachovat jako druhou večeři, nebo nevím jak to udělat aby měla 6x denně jídlo, když bude jíst po 3 hodinách..
a jinak cvičíme 3 denně..
21. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
bréééééééééééééééééé

já spala do 8 hod. :dizzy_face: to čučíte co? :grinning: , no ale šla jsem spát před 11 a furt se budím kvůli kyčlím, takže vono to vychází skoro stejně, jako když jsem spala do 4, ale vkuse :slight_smile:

mel: však jo, každý má jiný vkus, kdyby měli všichni stejné hadry a bejváky, tak by to bylo nuda
mili: zdááááááááár ženo, no konečně, takže už se budeš válet doma, paráda :dizzy_face: , užij si moc večírek :wink:
pudly: no nohy ve vodě jsem měla jen já :grinning: .... jo ty myslíš to těhu focení, no to byla kosa jak svina, dyt tam jsme úplně zmrzlí :grinning: :grinning: , proto se tam tak směju, páč pG furt drkotal přes zuby, že na to sere, že tam nechce přimrznout :grinning:
pajdi: ahoooooooj, to jsi hodná, že jsi podala zprávu, mám fakt moc radost, že je všechno ok :dizzy_face:
21. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
pudly: tjo to jsi dala pejsánici super dárek pod stromek, takový psí sexík, to je něco :grinning:
kay: ahooooooooj :slight_smile:
21. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Holky na chvíli zase voňavé- hm, tak už ne- Majdi si právě pěkně prdla :grinning: . no nic, ještě nakojím dravou saň Majdíka a přijdu :wink: . Musím vás trochu dočíst a zkontrolovat, co tady vyvádíte :wink: .
21. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Přeji pěkné ránko,
sviští už zase spí, oni se fakt rozhodli vstávat jako v 7 ráno. :angry: A navíc M. ráno tak smrděl, že jsem si ho nemohla vzít do ložnice,páč bych se udusila.
Pajdi, to teda smekám a obdivuju jak to zvládneš, to bych pěkně padala na hubu. Super, že všechny výsledky vypadají v pořádku. A náhodou je dobře, že holky takhle pěkně papají, potřebujou všechno dohnat. Jak manžel drží slovo, že nebude k holkám vstávat nebo pomáhá?
Puzzi, sakra tak já už fakt nevím co pro ně k těm Vánocům vybrat.....
21. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Pajdi, nazdar ztracená dcero. :grinning: 70ml po 3 hodinách? Ty jo ve dvou měsících mám pocit, že Luky měl minimálně 90ml né-li už 120.
Tetes, co bych za to dala, kdyby se dítko rozhodlo vstávat v sedm a né jako dneska v půl šesté. :sweat_smile:
21. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Brééé ránko,
tak jsem vás i dočetla.
Pavli to jsem ráda, že zase zvládáte a vidím tě tady. Ty hysteráky jsou strašný, na jedný straně mi je ho líto a na druhé bych mu fakt něco hodila na hlavu :slight_smile:
Doktorka je nějaká divná ne, to K. si ve 3 týdnech klidně stovku dá a za 2 týdny přibral skoro půl kila. No jsem zvědavá na zítřejší poradnu :fearful: Ale zase jsem koukala a měl by přibývat 150-250g týdně, takže jsme v normě :wink:
Kyčle dobrý, nemusíme balit naširoko, což mám obrovskou radost a kontrola za 6 týdnu.
Jo a dnešní noc naprosto luxusní s jedním kojem a usínáním u prsa, takže jsem nádherně vyspaná :slight_smile:
Gucci to je fajn, že takhle spíš. Jen si užívej. Fotky jsem už pochválila a že jsi kočka a pG neuvěřitelnej hezoun víš :wink:
Pudli teda to si fenka užije, bych si už taky dala říct. Bych řekla, že šestinedělí nedodržím :dizzy_face:
Tetesko vstávání v sedm, to je nááádhera, už se taky těším až se tam dopracujem.
Milu tak pěkně vše dodělej, dneska to pořádně roztoč na večírku a pak hurá na gauč. Ale asi tě nenecháme válet celý vánoce a někdy tě vytáhnem na prochajdu :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Teri- co zvládám, vždyť Ty máš doma to samé a taky to zvládáš a ještě máš čas na koníka. To já to tady pěkně zanedbávám :frowning2: . Ale budu se snažit trošku polepšit. A H. vstává, když je doma i on, tak holky kojím současně, ale během kója mi je musí brát průběžně na odbrkávání. Ony brkají tak po 5min., jinak je pak bolí bříško. A to bych jednou rukou nezvládla. Ale vždycky u toho pospává :grinning: . Takže své slovo naštěstí nedodržel :grinning: .Kdy jsi nechala Kačce píchnout náušničky? A normoš nebo nastřelením? A už máte za sebou nějaké očkování? Kolik teď oba váží a měří? A kolik jste baštili ml vy v 10 tt? Mě se zdá, že jim až tolik nedávám a dr. že jo.
Pudly- co Edi- jak se máte?
Guci- ty kyčle jsou pech, já už ke konci taky trpěla jak blázen :frowning2:. Už aby jsi porodila. Jinak já měla nakonec přes břicho 125cm a přibrala jsem celkově 26kg :confounded:, takže myslím, že mě nedáš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a po porodu se mi udělaly úplně příšerné strie úplně všude a zůstalo mi ještě pořád 10kg nahoře :confounded:. Ale, hlavně že máme 2krásné zdravé děti!! :wink:
Kay- myslíš, že fakt nedýchala? já doufala, že už to bude dobrý, jak budou větší :fearful: .
Mili- co Ty? Co ta cysta? Půjdeš na tu laparku?
Mel- já mám taky pocit, že 70ml je málo. Ale je fakt, že teď si Majda vypila třeba 60ml a vypadá, že má dost.
Jani- držím pěstičky na kyčle. Snad to bude dobrý. My už máme za sebou dvě kontroly kyčlí a za měsíc nás čeká třetí. Naštěstí je zatím všechno ok, tak doufám, že to tak i zůstane, ať nemusíme balit široce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Jani: supeeeeeer s kyčlíkama, to se fakt máš :dizzy_face:
pajdi: no 26kg nedám už určo, ale jestli budu rodit až v lednu, tak mi ještě nějaký ten centák k 120cm přibude :grinning: ... a strie po porodu :confused: , no to si sebou vemu krém i do porodky teda a budu mazat jak vzteklá, zatím nemám ani ťuk
21. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Jé, Jani Ty už jsi tady? To je super, že kyčle jsou dobrý. Kubík fakt baští co 3h 100ml? :astonished: Ale on je zase větší, to asi rozhoduje, ne? Laktační poradkyně mi říkala, že se to bere podle kilogramů. Na jedno kilo by mělo být min. 100ml denně. Takže my bychom měli vypít ideálně prý 400ml denně a vypijeme zhruba kolem 650ml. A týdně přibýváme okolo cca 200g.
Guci- já neměla ani ťuk do porodu a po porodu, jak jsem hned zhubla 10kg, tak se mi udělaly šílené. Ale fakt hrozné!! Na zadku, na stehnech, břicho, boky a dokonce i pod koleny a na lýtkách. Já jsem totiž měla šílené otoky a strašně jsem zadržovala vodu, takže jak jsem porodila, tak 10kg byla jen voda a jak se ta kůže ty poslední 4týdny rychle roztáhla a pak zase rychle zhubla, tak se mi najednou udělaly. A v krémech jsem se vyloženě koupala :confounded: . Bohužel už nikdy neobleču sukni nebo plavky. Asi se budu koupat v pytli :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Guci- kolik jsi přibrala?
21. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
pajdi: 15kg
21. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Pajdi strie mě mrzí, to já nemám nic a L. říkal, že by na mě už nepoznal, že jsem byla těhu. I když podle mě mám fort vytahaný břicho :fearful:
Gucci ty kyčle mě fakt těší, jelikož já měla třmeny až do 6ti měsíců a to prej bylo peklo. A můj brácha je měl taky. Ale naštěstí K. je celej táta a ten měl kyčle OK :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Pajdi no on baští tak 60-100ml co 3 hoďky, podle toho jak rychle u prsa usne :slight_smile: Ale třeba po procházce je jak protrženej a to prso vycucne komplet...
Pajdi strie za chvíli zblednou a zase bude dobře...
21. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Guci- tak to je v pohodě, to se strií neboj. :wink:
Jani- tak já svlečená vypadám strašně :confounded: . Oblečená jsem celkem v pohodě, i když těch 10kg je ještě pěkně vidět, ale co, kašlu to. Stejně s tím už nic neudělám :unamused: .
21. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
jasně Pajdi, kašli na to :wink: , do léta to sleze :wink:
21. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Jani- tak to baštíme zhruba stejně. Taky těch 60- 150ml co 3h. :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Guci- jé jak já jsem zvědavá na tu Tvoji slečnu. Už aby tady byla :dizzy_face: .
21. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Pajdi: no já doufám, že slečna do konce měsíce vydrží ještě v bříšku :grinning: , jsem zvědavá na kontrolu zítra, jestli dr. zase řekne, že se ještě 2x uvidíme :grinning:
21. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.