• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi, kašli na strie - ikdyž je to k naštvání, holky jsou boží a hlavně JSOU! :wink:
21. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
Jani, oukej počítám s procházkou a už se těším. :slight_smile:
Pajdim jsi šikula, že to takhle s dvojkama zvládáš a že Majdalence dopadly všechny testy na výbornou :dizzy_face:.
Jani, super že Kubík má kyčle v pořádku, je to prostě kluk šikula :slight_smile:.
Jéé Pajdi, až tak strie jo...., ale to neva, ty dvě holčičky, ty dvě štěstíčka ti to vynahradí :slight_smile:.
Jinak Pajdi s tou cystou nevím, dle domluvy bych měla jít do IVF centra až s výsledkama s imuna. ALe zrovna dnes jsem říkala kolegyni, že mě ta levá strana nějak tlačí, minulý týden jsem dostala takové křeče do podbřišku, že jsem nemohla skoro vůbec chodit. Takže asi v lednu dojdu na kontrolu ke svému gynekologovi, aby to zkouknul a pokud se nic nezměnilo, tak to nechám až na tu kontrolu s těma výsledkama a když ne, tak budu jednat dřív. Uvidíme...
21. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Guci- ještě tak dlouho? Myslíš, že to ještě vydržíš?
Mel-jj, za holky to stojí. Hele, tak já jdu najít flešku a něco zmenším a hodím do alba, ju? Ale chvíli to bude trvat.
21. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
mili: to imuno máš někdy začátkem ledna ne?
21. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
pajdi: tak první termín mám ted o víku, druhý 30/12
Mili- to mě mrzí :frowning2: , kéž by jsi už konečně měla klid a mimíska u sebe. Doufám, že už to bude konečně všechno na dobré cestě.
21. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
jani: krásný, vypadá jak brácha Olika :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Pajdi teď se stejně nikde svlíkat nebudeš. Max doma a myslím si, že H. to neřeší.
Jsem zvědavá na fotečky a hlavně se těším, až ty 2 princezny zase uvidím.
Milu domluveno. A s tou cystou určo zajdi za svým gyndr., přeci jen byla dost velká a pokud roste tak může dělat problémy :unamused:
21. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Gucci no jo, jsme Olíka střídali, tak to musí být aspoň nějaká podoba :wink:
21. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky maminy,koukám,že vám dětičky docela spinkaj.Já mám tři Jiříkovy je pět let a vstává v šest,Dádovi je rok a půl ten vstává v pět a Matyáškovy jsou čtyři měsíce a ten taky vstává kolem pátý tak že vám i docela závidím.A to že některé dětičky nepřibývaj nevadí Dáda má ted' devět a půl kila :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Jani, Kubík je teda nádhernej a těch vlásků má hrozně moc. . . . Jsem tuhle četla, že vlásky mají dříve narozené děti, že normálním dětem vlásky před porodem vypadají. V tom případě, Olík, Kubík, Luky, Alex jsou vyjímky potvrzující pravidlo. Jen Stelinka tak nějak tomu "kecu" odpovídá. :grinning:
21. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
No Pajdi, nějak mě už naděje opouští...v lednu uvidím, jestli potfora roste, tak ať je pryč co nejdřív.
Snad mi kvůli tomu nepřestane fungovat i ten levej vaječník...to by mě asi jeblo... :cry: .
Jani Kubík je nádhernej, to je takovej vlasáček šmudlíkovatej :dizzy_face:.
Gucci jdu 6.1.10 na imuno.
21. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Mel no tak K. je narozenej 8 dní před termínem :wink: Ale rozhodně mu vlásky nepadají :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
No Jani, myslím, že se tam myslelo o více jak týden dřív narozený dítko. Luky je narozený asi o 11 hodin před termínem? :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Mili- bude to dobrý, musí!!! Pořád na Tebe myslím.
Jani- nádherné fotky, Kubík je úžasně fotogenický! :dizzy_face:
Tak flešku má H. v práci, tak jsem teď něco vyfotila, ale ještě to musím zmenšit. Doufám, že to stihnu než se Eli vzbudí na jídlo.
21. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Pajdi, Eliška má teda pěkné tvářičky holčina jedna. A Majdi koukám šmírovala, aby ji něco neuniklo. :sweat_smile:
21. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Pajdi děkuju. :slight_smile:
Holčičky jsou nádherné, hlavně ten škleb po koju :grinning: . No a je vidět jak pěkně prospívají, jsou to už pěkně buclaté holčičky :dizzy_face: .
21. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Tak fotky všechny přidané. Eli spinká, tak má jen jednu fotku, nechtěla jsem ji budit. Za to Majda dělá ksichty, tak jsem ji pofotila více.
Mili- jj, už mají skoro 3kila, už jsou to velké holky :slight_smile: .
Mel- Majdi je šmírák a velký :grinning: .
21. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Ježíš Pajdi, to jsou tak sladké princezny. Úžasné, se na ně těším víc a víc...
Mel jasně, já si jen rejpla, že vlastně K. je narozený dřív :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Jani- však my se vás taky už nemůžeme dočkat :dizzy_face: . Už ať přijedete, ať nemá Kubík malý dáreček :sweat_smile: .
Mel- my máme taky vlásků hodně :confused: .
21. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Pajdi, no vy jste ty dřív narození. :grinning:
Jani, jen si rejpej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Z dneška http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3634676&vReferer=
21. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
jéé Pajdi nádherný princezny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
tjo, já chci taky vlasatý mimi :grinning:
21. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Mel- chudáček a Ty ho tak necháš? Mamino jedna! :grinning:
Guci- kují :dizzy_face: .
21. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Mel výborná fotka :grinning:
Pajdi no ještě měsíc, dřív si do OVA netroufnu. a vůbec co babi? Je z holek nadšená?
Gucci tak to nevím, jestli se ti splní :wink:
21. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Jani: proč si netroufneš do OV dřív? já myslela, že když mi to dr. dovolí, že pojedu k našim ještě v šestinedělí...dyt je jedno, jestli bude malá tady doma nebo u n ašich doma ne?
no nesplní, to vím :grinning:
21. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Pajdi, no koukal na mě jako - sundej mi to mámo. :grinning: Ale když si to tak dal, tak ať si to sám taky sundá ne? :sweat_smile:
21. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Gucci spíš ta cesta, přeci jen jsou to víc než 3 hodiny.
A musím ti říct, že bych teď ani nejela. Jak tu byla 3 dny máma a K. furt chovala a chodila na něj koukat jen brouknul, tak on byl z toho celý nesvý a podstatně víc plakal. Teď je víc v klidu, jelikož má svůj klid a má kolem sebe jen nás dva a není z toho takový vyjukaný...
21. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Jani- myslíš, že bude mít ještě za měsíc dobrou 62? A babi- to víš, že je nadšená, dokonce už začala sama chodit i do obchodu a na menší procházky, jen aby už mohla vozit holky. :slight_smile:
Guci- tam jde asi spíš o tu cestu, přece jen je to 4hoďky cesty autem.
21. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.