• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
mel: dej mu prosím tě najíst :grinning:
jani: no já to mám ted blíž a zatím nic neplánuju, uvidíme co a jak bude
21. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Aha, koukám, že mě už Jani předběhla :slight_smile: .
A jinak souhlas. Když je tu teta, tak je taky pořád chová a na každé brouknutí běží a já se pak až odejde můžu zbláznit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
tak moje máma je drson :grinning:, to pochybuju, že bude běhat za každým béknutím :grinning: , ale možná překvapí
21. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Guci- já si myslím, že bude. Babičky vyměknou, jakmile se vnoučátka narodí.
21. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Pajdi určitě, teď se v poho vejde do 50.
Ty jo tak to mám strašnou radost, že se babi tak zlepšila. Princezny jsou velká motivace, u nás to taky tak funguje :wink:
Gucci jsem si taky myslela, že je moje máma normální..prd je z něj totálně po.. a já ji po jednom dni chtěla zabít :unamused:
No nic, jdu krmit a vyrážíme na procházku, konečně nemrzne a hlavně je tam nááááádherně slunečno!!!
21. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Jani- tak to jo, my máme ještě něco 44, jinak už taky 50. Hezky si užij prochajdu, my ven s tím nachlazením teď nemůžeme :frowning2: . No nic jdeme taky baštit, tak papa.
21. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Jani: tys měla 50 pro Kubíka jo?
21. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
Pajdi, koně zvládám jenom když spějí a zase díky tomu zanedbávám domácnost,ale ta mi netankuje. Naušnice píchnout a nemá tam teda vůbec nic ani zarudlé, fakt v pohodě. Kolik pili vůbec netuším, já M. po kojení nevážila, páč dobře přibírali a kolik měla Kačenka si nepamatuju,ale je fakt, že teď oba přes den dají těch 120ml, večer teda víc,ale tohle je průměr, takže holky jsou žravky. :dizzy_face:
Steffi, já jsem ti to říkala taky, že na tobě nebude vidět,že jsi byla těhu :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jé, Jani už se mi konečně otevřelo to tvoje album, tak jsem shlédla fotky. Guciová nechce věřit tomu, že 56-tku využije hojně a to jedno bodýno co měl Kubík na sobě bylo velikosti 50 a to ho byl pěknej kousek,když se narodil.
Pajdi, ty jsou krásné, malinkaté, ježiš to jsou fakt bobečkové k poňuňání.
Já si teda myslím, že šestinedělí je šestinedělí a nikam bych v té době dítě netahala, myslím, že už tak je pro něj velkej šok být venku z břicha a že by si mělo postupně zvyknout na své prostředí doma a né mít okolo sebe hend mumraj a to, že to prostředí vnímají už malá miminka se mi potvrdilo i na Kačence v nemocnici.
Aha, koukám, že to zrovna o velikostech píšete.
gucci, skoro bych se vsadila, že matka drsoň nebude babička drsoň, voni jsou pak najednou nějaké úplně jiné. Máti taky měla dopředu kecy,jak vyřvat apdo. a teď je z nich posr....
21. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Holky já se lúčám, odjíždíme na večurek...to jsem zvědavá jaké to bude...Mějte se a zítra pokud už budu trošku oukej, se ozvu. Phááááááááááá :slight_smile: .
21. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Holky, dočtu až bude Honzík spát, jen rychle píšu, že mi právě psala L26, že byla na gyndě s tím výtokem, udělali jí těhu test a má // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
puzzi: coooožeee???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to je maso teda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak gratulace obrovská, to je vánoční dárek jak vyšitý

Mili: už na vánoční večírek? tak pořádně zapař :wink:
21. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tak Leni gratuluju :dizzy_face: .
21. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Je prý dle MS 6tt. na UTZ ještě nic není vidět, ale Lenka mívala občas delší cykly, tak si myslim, že třeba otěhotněla dýl a bude to úplně v poho!
Překvápko, co? Moc jí to přeju :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak to je na tom stejně jako lumcag
no fakt překvápko :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
teda no tak to je úlet, lence moc gratuluju :grinning: to je úžasný :grinning:

jani Tys měla pro Kubíka fakt 50tku? :astonished:
21. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Je Puzz, tak to je super. Tak to Lence gratuluju.
Nic jdu převléct dítě, se mi dneska totálně ušpinilo u jídla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Tak jsem zde, snad stihnu dočíst, než se Honzík vzbudí, koukám, že se objevila i Pajda :slight_smile:
Tetes, přemýšlím, co ti poradit za dárek. To chodítko je stejně až tak pro 10 měsíců a víc. Hopsadlo nevím. Ale jestli kupujete už takhle dopředu, tak super je hrací stoleček. Anebo prostě najký drobnosti, míčky, kelímky, nebo jsou hezký takový ti mluvící psi a tak (což ale já moc nekupuju, páč za 1000 by to pro Honzíka asi ten užitek nemělo, na chvilku dobrý, ale to raději koupím víc blbostí).
Milu, užij si dny volna a pohádky a Vánoce a hlavně dnešní večírek pro začátek :wink:
Pajdi, máš doma dost šrumec, já bych měla dost s jedním otočeným režimem a rýma kašel, ty musíš zvládat dvě a ještě to vypadá, že to zvládáš celkem s úsměvem. Co jinak holčičky, jsou hodné, když jsou vzhůru, vystačí si chvilku na dece?¨
Kay, tak jsem moc zvědavá na další noci u vás! To bloknutí chápu, člověk toho má najednou dost a je připravenej být chvíli radikální a vypadá to, že to na stelinku zabralo, tak uvidíš dál.
Já dnes dala mlíko ve 4, páč to vypadalo na nespaní, Honzík vypil vše, usnul hned a spal do 7,30, pak už ne mlíko, ale snídaně v 8,30 jako vždy, takže občas asi dáme mlíko dřív, lepší než hodinu nespat.
Tetes, mám pocit, že kolem toho půl roka bývá to spaní dětí takový nejvíc na prd často, co myslíte vy ostatní? Jakože přes den spí ještě často, ale krátce a začnou se budit ráno dřív. Pak se časem zredukuje do denní spaní na jeden až dva pořádný spaní a i ty rána se prodlouží, na prosinci jednu dobu většina dětí vstávala v 6-7 a teď část z nich 7-8.
STeffi, gratulace k nebalení naširoko, to je bomba, já balila naširoko měsíc (preventivně), hrozný to bylo.
Steffi, Kubík je vyspanej před 7mou?
Pajdi, já už ani nevim, kolik kdy Honzík pil. Máš 16 kg dole, paráda, těch 10 ještě půjde, já hubla na svojí váhu asi 9 měsíců. Se striema se asi moc nenadělá? Ale ony zblednou, to bude dobrý, uvidíš...
Milu, tlačí tě břicho? TO mě teda mrzí :frowning2:
Steffi, nejlepší je foto Kubíka na chlupatých nohou L. :grinning: A ty máš vždy takovej šťastnej výraz na těch fotkách.
Bas, ty máš doma ranní ptáčata!
Mel, to bude blbost s vlasama u dříve narozených? Bych vsadila svý boty, že Honzík neměl v břiše ani chlup :sweat_smile:
Pajdi, holčičky jsou moc krásný a takový už hezky miminkově baculatý, moc hezký :dizzy_face:
Mel, hehe, Luky je občas správně vyvalenej na ětch fotkách :grinning:
21. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ježíš, jsem si z té Lenky sedla na prdel! To je perfektní. Úžasný vánoční dárek!!! Obrovská gratulace.
Tak teď ještě Milu a máme to kompletní...
Gucci, Kay já 50tku nekupovala, jsme ji dostali od dvojek. Jsem si myslela, že ji nevyužijem a sedí perfektně.
Tetesko nezáviď, já za to nemůžu, že těhu už na mě není vidět :wink:
Prochajda byla super, je tam božsky. Kéž by to vydrželo co nejdýl...
21. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky,

to jsou teda krásný novinky :slight_smile: Leni obrovská gratulace a že většinou to přijde, když člověk vůbec nečeká!Paráda, jak se to tu hezky obnovuje .

Já jsem zůstala sama, P. odjel na vánoční večírek až kamsi za Prahu :angry: , dodělám úklid i když se mi teda vůbec nechce, ale musím a hodím nohy na stůl a asi si naberu i vánoční cukroví, včera se u nás zastavil ježíšek, drsnácky nám naježil, tak si dárek vychutnám vánočně :grinning:
21. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
jo ještě se musím pochlubit, mám dole 1kg :grinning: a to jako né že jsem se vys... :grinning: ale váha hezky stojí.Mám z toho radost, protože se to nechtělo několik měsíců pohnout. Ale bude to z nervů, nic nestíhám a ještě mě některý lidi ták serou, sem ráno málem dostala žlučníkovej záchvat díky jedné zákaznici... :angry:
21. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
anippe: to je super s tím kilem, akorát vánoce na krku...nefim nefim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Moje máma je taky jiná, než bych čekala.
50ku jsem teda vůbec neměla, Honzík měl 50 cm a 3,3kg a 56ku asi těch 6 tejdnů.
Anippe, 1kg dobrý, ale nervy na ho..., no nic, zavřete obchod a budeš mít najednou víc času a pohody a bude líp.
Co vám ježuch nadělil drsňácky? :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
víte jaká je výhoda velkého trčícího břicha?
že si na něj můžete položit třeba jogurt nebo talířek se sváčou :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ani gratulace ke kilču, ale za ty nervy to nestojí. Snad se přes svátky vše zklidní...
Gucci aspoň nějaká výhoda, říkáš :wink:
21. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
jj Jani, ted jsem žehlila, tak jsem si musela dávat jooo bacha, abych si neudělala druhou čárku na břichu :grinning:
21. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
Leni taky moc blahopřeji, to je určitě před vánocemi ta nekrásnější zpráva, super :dizzy_face:
Pajdi holky jsou nádherný, strašně moc a Tobě to taky moc sluší, jinak myslím že to zvládáš skvěle opravdu
kay tak třeba se to zlepší, já věřím že i s těma příkrmama se to brzy zlomí a Stela se rojí, Vojtovi to taky trvalo
Anippe tak blahopřeji k 1 kg dole, TY to fakt potřebuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale ne, samozřejmě chápu, že z toho máš radost a přeji Ti to :wink:
my jsme byli s Vojtou znovu u dr. dostal do nosu antibiotika, protože rýmu má fakt hnisavou, ve dne to jde, ale v noci chrčí a nemůže furt dýchat, odsáváme furt ale stejně to v noci nestačí
včera mě nasr. svagrová - jsme říkali že zase cvičíme a ona že to přeháníme, že chceme mít z Vojty dokonalé dítě atd... ona s dětma neřešila nic, přitom obě by potřebpvaly logopedii - už teda jsou velcí, Verča má 17 a Leon 8, no každopádně je to její věc, ale já si rohodně nemyslím, že tohle přeháním, pro mě to cvičení taky není příjemné, ale když mu můžu pomoct, tak to snad udělám ne?
21. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
moje matka mě nezklamala :grinning:

... mě nasrala baba co si objednala granule na závoz a to budeme dělat dál, takže nervíčky přece jen pracovat budou, si představte že mi volala v pátek něco málo před šestou večer, tak jsem jí řekla že až v pondělí a že jí musím o víku zavolat kdy, že vůbec nevím, možná výjmečně ráno ( normálně děláme závozy na večer, páč už jsou lidi doma z práce).Ale at si dojde aspon pro 1kg, že na ni počkám na obchodě a to že nee.V neděli jí volám, nebere telefon, dnes ráno mi volá ona, já na to že je to problém, že nevím jestli ji zvládnem, no a jak mi skuhrala do tel. tak jsem jí řekla že kolem poledne by se u ní P. otočil.A ona mi 12.15 volá že kde jsou granule, tak jí říkám, že je na cestě.12.30 znovu tel. a začala po mě řvát, že zruší objednávku, že její pes dostává ve 12.00 granule a ted kolem ní chodí a má chudák hlad.No fakt jsem nevěděla jestli si ze mě dělá prdel? :sweat_smile: P. samo dorazil za 5min po tomto tel. Kdy já absolutně vytočená jsem babě vysvětlovala že žádná firma jí nedoveze granule na přesný čas, že musí počítat s prodlevou.No chápete to? nejvíc mě pobavilo jak prej chudák pes je zvyklej jíst v určitou dobu a ted kvůli nám trpí :grinning:

je mi jasný, že přes vánoce půjdou kg nahoru, ale ted můžu přibrat ještě o 1kg navíc :grinning:

u nás naježena tv 102 cm :wink: asi abych tolik nedržkovala že odjel 2dny před vánocema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
anip: ty voso, to je síla :grinning: :grinning: , jako sorry, ale fakt se tu řežu :grinning: :grinning: :grinning: ... pošlu na vás ligu na ochranu zvířat, takhle chudáčka psa týrat :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
hele já už se tomu taky ted směju, ale v tu chvíli se mi udělala tma před očima. Největší prcka je že P.tam dojel a ona byla sladká, dokonce mu popřála i hezký svátky :angry: takže to je ten typ co má potřebu alespon jednou denně někoho nasrat, aby se cítila uspokojená, barák jako kráva, do hokny nechodí a pes je středem vesmíru, tak potřebuje nějaký vzrůšo :angry:
21. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
rio švagrovka je kráva :angry: tohle nechápu, matky co na všechno kašlou, však ono to nějak dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.