• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ani co to bylo za megeru!!! ale nas... bych taky byla...
Rio tak ať kapky rychle zaberou, ta rýma musí být strašná.
21. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
ahoj holky,všem děkuji za gratulace
tak už asi víte,co se u mě děje :slight_smile:
jsem úplně v šoku,řekla jsem doktorovi,že mám nějaký výtoky a bolesti v podbřišku,udělal mi UTZ,ale tam nic znát nebylo,tak mě prohmata,na levý straně mě to bolelo víc,dal mi sklenku na moč a poslal do laborky na gravitest z moči,dostala jsem výsledek a tam slovo positivní!,šla jsem do kolem,pak mě dr.poslal znova na hcg z krve,hodnota 431,31,dr.mi říkal,že to neodpovídá týdnu,tak buď je to za 1.mimoděložní těhotenství,nebo končící těhotenství a nebo 3.varianta,že jsem otěhotněla déle,pak jsem přemýšlela,že jak jsem přišla z nemocnice,tak jsme na to vlítli,což je dnes 18.den,ale nevím,jestli by to bylo už znát z krve nebo moči,fakt je,že minulý týden jsem dělala test a byl úplně čistý a teď jsem ho udělala i hned v nemocnici na wc a druhá čárka vylítla,sice je slabší,než kontrolní,ale je vidět dobře,mám dávat pozor a kdyby cokoli,mám okamžitě přijet,protože kdyby to bylo mimoděložní,ohrozilo by mě to prý na životě :frowning2: ,28.12 jdu na další krev a na UTZ,tak se budem modlit :slight_smile:
ale byla to úžasná zpráva,brečela jsem jak malá holka,ale řekl mi,že ještě není vyhráno,mám počkat za ten týden,tak držte pěstičky
21. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
co vy na můj test jako těhulky a maminky???
21. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
není tu nějaká odbornice na vánoční růže? mě vždycky tak rychle opadají! letos ani do štědrýho dne nevydržella

jo a zpoměla jsem pochválit fotky, teksas úžasný :wink: steff K. mi trochu připomíná podobou Alexe :sweat_smile:
21. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
no LEni, // tam jsou :wink: a kdy jsi měla poslední MS a který jsi ted den cyklu?
21. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
posle.MS jsem měla 13/11 a teď jsem 39DC,myslíte,že to může být fakt pravda?bojím se,že to bude mimoděložní
21. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
furt se bojím,jestli by už něco nemlěo být na utz znát,sliznici mám 13,5 nebo tak nějak
21. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
no leni, HCG je hodně individuální, počkej na Steffi, ona tomu rozumí víc
21. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
Leni já myslím, že to bude o.k., hlavně klid a odpočívat. :wink:
Anippe, teda ženská a granule. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No srážka s blbcem je holt těžká věc.
21. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Leni tak // tam jsou určitě. Hodnota hCG taky pěkná, ale jestli je to prosperující těhu ti z jednoho hCG nikdo neřekne. A jelikož nevíš ani kdy byla OVU, tak se z toho nedá moc usuzovat.
Ale já bych se radovala a na mimoděložní nemyslela...
Jo a sliznice moc pěkná.
21. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Ani no jooo, fakt je K. podobný Alexovi. To asi dělají ty vypapkané tváře a vlasy :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Leni, nebo si zajdi ve středu sama do nějaké laborky na test krve na HCG abys viděla jak ti to stoupá, jestli chceš být klidnější
21. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
to Gucci raději ne,to bude před štědrým dnem a to třeba dopadne špatně,nechám to na to pondělí,spíš si udělám tak ve středu další testík a uvidíme,jestli bude sílit
21. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
oka, ale určo to dopadne dobře, věř tomu :dizzy_face: :wink:
21. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
kéž by holky,kéž by a děkuju vám všem :wink:
akorát mám pocit,jako když to dostanu,pobolívá mě podbřišek,spíš takový tlaky
21. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
to je normááááááál
21. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Leni, už jsem ti psala v smskách, já myslim, že to bude dobrý. Jestli jsi 18 DPO, možná míň, třeba byla ovulace až den po sexu, tak je HCG 400 úplně v pohodě, pobolívání břicha je taky normální, tlaky normální, roztahuje se to tam, hormony pracují.
Gratuluju ještě jednou :dizzy_face:
21. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Rio, zrovna třeba podceňování logopedie nechápu, na vadě řeči se dá kolem těch 5-6 let krásně zapracovat a odstranit, nechápu, že to někdo nechá a dítě pak ráčkuje atd., je to škoda, na mě to bohužel působí třeba v telefonu trochu blbě a přitom si říkám, kdyby rodiče trénovali, mohla paní mluvit normálně.
Anippe, bych chtěla bejt pes tý paní, ten se očividně má :grinning: Užij si TV, vy jste vlastně žádnou neměli, jaks říkala tenkrát v brně, nebo to pletu?
21. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
No s tím cvičením, to moje tchýně taky furt řeší a jestli cvičí i jiné děti, tak jsem ji odvětila že skoro každé jedno a půlté. A manža když začnu cvičit tak utíká pryč a že to nebejvalo tohle cvičení, tak jsem mu řekla, že bylo. A v té samé formě.
21. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj děvčata,
Tak l26 no to čučím :astonished: a gratuluji. Já jdu zítra na UTZ, tak jsem zvědavá jestli už půjde něco vidět.
Držte prosím palečky. Omlouvám se že tu nejsem tak často, ale mé nevolnosti mě nenechají abych si den užívala a tak jak příjdu z práce, tak zalehnu, nemám na nic náladu.
A radši tu nevolnost zkouším zaspat. Tak se omlouvám ještě jednou :frowning2:
21. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Leni, velikááá gratulace. :dizzy_face: A zrovna ve chvíli,kdy to nejméně čekáš. :dizzy_face:
Rio, vůbec,ale vůbec nepřeháníš, jsi naopak v tomhle úplně skvělá, zodpovědná a milující matka a švagrovou pošli do prdele, páč netuší o čem mluví. :slight_smile:
Anippe:soryy :grinning:
Leni, já mimoděložní měla, ale ze začátku jsem fyzické pocity měla stejné jako při norm. těhu,takže bych to nerozeznala. Jak píše Gucci, taky bych došla na krev aby jsi hodnotu hcg viděla. Každopádně držím palce.
Parfém vyhrál bvlgari omnia crystalline. a dost mi překvapilo jak je levnej. Ještě mi mrzí, že neměli ralph loren co mi doporučovala Teksas,ale už se mi nechtělo lítat do jiné parfumerie.A to mi ta bvlgari v první chvíli smrděla jako líh a pak se krásně rozvinula.
21. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
tetes: jj bvlgari jsem měla minule, dobrej výběr :wink:
21. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Leni do háje s nejistotama, já věřím, že je to všechno ok a jen si vás už našla ta pravá dušička :wink: :grinning:

puzzi dobrej fór já bez tv :grinning: ...co máme A. tak nadávám, že ta naše původní na něj může spadnout a navíc u ní stál a koukal z blízka, tak jsem chtěla nějakou co připlácnem na zed, ale vůbec jsem nepočítala že už ted

já jsem dneska nějak levá, vůbec mě ten úklid nejde
21. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Lumcag a v kolikátém jsi týdnu? a když jsi zjisitla těhu,kolikátý jsi byla den cyklu a jakou jsi měla hodnotu z krve?
21. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
tak už to vidím,22DPO, 33DC a hodnota 6150
tak to já mám teda oproti tobě nulu ,já jsem 39DC a hodnotu mám přes 400 :frowning2: , a endometrium mám taky 13mm
21. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
já mám hrozný obavy,promiňtě,že tu píšu o obavách,ale bojím se :frowning2:
21. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Tetesko dobrej výběr, ten mi taky mooooc voní :slight_smile:
Leni neporovnávej hCG ani endometrium. Tohle je strašně individuální. Já měla nějaká 18 DPO 361, takže klídek a raduj se a užívej si to.
Lum jsem na tebe zítra zvědavá, dej hned vědět.
21. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Leni když koukneš na ty tabulky hCG, tak uvidíš, jaký je tam rozptyl..to o něčem svědčí ne? :slight_smile:
21. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj
l26 nepanikař. Mě to tak y tady holky zakázaly.
Jsme obě těhu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.