• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetes, není to nebezpečný se takhle rozrušovat? :wink:
29. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Fakt jo, jsem myslela, ze na volejbal v Cechach chodi strasne moc lidi..to je zvlastni..No super, ze to vyhrali a jeste maji sanci!
29. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Steffi, a to bydlíte v jakým domě?
Tetes, to se klidně zeptej! :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Evi v 11ti poschodovem panelaku z roku 1992 :slight_smile:
No nic devcatka, jdu do postele, zitra vyrazime brzy, tak at jsem vyhajana. A jestli zase dneska v noci budu vstavat 3x na zachod, tak budu nas*ana :angry:
Pocitac beru sebou, tak se ozvu. Dobrou!
29. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
evi:ty jsi jak doktorka co přišla na vizitu, přišla ve chvíli,kdy jsem byla nalepená na obrazovce a tleskala při našem bodu,taky mi upozorňovala,že se nemám rozrušovat,teda nějak moc. A taky vypadala,že se v životě ani nerozběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
steffi:ten erární záchod,to je praktická věc pro bezdomovce,co? :sweat_smile: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tetesko, tak ted uz vim, ze na ten erarni zachod nepujdu :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Steffi, no neke?!?! :fearful: :grinning: Tak dobrou a šťastnou cestu! :slight_smile:
Tetes, tsssss, to s Tebou myslíme dobře! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Holky nevím co se děje, ještě minulej týden se Alex krásně zabavil, vydržel pod hrazdou klidně i hodinu.Navíc mi nechce spát odpoledne,resp. je unavenej, protivnej, dokážu ho uspat, ale za 20min. se probudí a je na něm vidět, že by pokračoval, ale nejde mu to! S tím kočárem je to taky novinka, ještě když jsem byla u našich, byl v kočáru celý odpoledne, klidně 2-3 hodiny prospal a zbytek si povídal, ani jezdit se s ním nemuselo.Za dnešek jsem vyřízená :frowning2:

dala jsem si jahody, Kay mi to dovolila :grinning: prej si mám dopřát k A. 4měsíčninám, tak snad nebude problém

Tetesko nemohla by jsi nám čtveratý břicho vyfotit? :grinning:

Puzzi nám ted na šílenej řev zabírá hračka, dřevěnej šašek na pružině, asi ho budu brát sebou na cesty, je z něho úplně vyřízenej :sweat_smile: Honzík nemá něco co by ho totálně fascinovalo a přestal řvát?...ale ono se i šáša jednou okouká
29. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Anip, M. taky vyžaduje čím dál víc pozornosti, ale zase se uklidňuju, že to bude brzy lepší... Teda doufám! :slight_smile: M. teda aspoň není protivná, když se probudí - ona spí třeba 5 min. a už se zase směje (ale bohužel jí teda ten úsměv nevydrží moc dlouho).
Jahody, jo?! Tak aby A. nedostal k čtyřměsíčninám vyrážku! :grinning:
M. má hrozně oblíbenýho klokana (jak má i Laola), ale při hysteráku nezabere nic... To je dobrý teda mít takovýho šášu! :wink:
29. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
tetes, já vím že to tak může vypadat, ale já mámu neodpálkovala, jen jsme ji poprosila, aby příště poslala sms... a v odbě mailů a icq atp si myslím, že se to dá udělat tak, že se člověk ozve ikdyž nevolá.. když už chce vědět jak s emá její dcera nebo vnučka.. Kdybych ti vyprávěla storku, jak jsem jí volala, jestli s enechce přijít podívat na malou přes to sklo, protože už ji viděli i tchánovci i skoro švagrová, tak aby jí to nebylo líto a ona mi řekla, že mi vaří polívku (bylo tak 17h a bude ji vařit tak do 22h), tak říkám, že to je jasný, a co zítra a ona začla že zítra chce jít do jpgy, protože tam už dlouho nebyla a vlastně přes týden nemá vůbec čas.. tak asi tak.. a to bylo ještě před tím než jsem jí řekla ať posílá sms.. takže asi tak..

anipp, no já ti řekla, že to můžeš pak svést na mě, ale takhle veřejně a hned :grinning:

já si zase dala kus rolády no.. :sweat_smile: ale uvařila jsem si kuřecí polívku..
29. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
...jo a ještě vám musím napsat co se mi včera zdálo, přijela k nám campi s Ladunkou, děsně se ožrala ve společnosti starších pánů, odjela na dovolenou a chudinku Ladunku u nás nechala ani mi nic neřekla :sweat_smile: :grinning:
Tomu jsem se musela smát, ovšem jinak se mi poslední dobou zdají jen brutální sny a o mě a bohužel i o A :frowning2:

kay no todle jsem na tebe teda musela prásknout, hele já tě poslechla a dala si, ty poslouchat neumíš, jsme ti říkala, že si máš v těhu dát smažák, když jsi na něj měla takovou chut :sweat_smile:
Kurňa já ty jahody okopávala, tak ještě abych je neochutnala :angry:

jó šáša byl dobrej kup, budu si ho šetřit na opravdu krizové situace :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Anipp, to byl sen :grinning:
Kay, s mámou je to na hoveš :unamused:
Já teď musela kojit :confused: Prcek se trochu probudil... :confused:
Tetes, úplně tě vidím, jak řádíš u volejbalu :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
anipp: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: žádný focení nebude :angry: :grinning: Hele, zkus dávat Alexovi odvar z makovic jako Evina Majdě :grinning: Né,kecám už se mu hrazdička okoukala a je zvídavej,no. Vždyť už je to kluk velkej. :dizzy_face:
Taky jsem si dala jahody. :dizzy_face:
Kay:já tě chápu a víceméně mě to může být úplně jedno,jen jsem ti chtěla sdělit i ten druhej pohled. Mě by se to prostě trochu dotklo nebo asi ani nedotklo, ale určitě bych na jejím místě čekala,že se příště ozveš ty. A icq nebo mail mi teda nepřijde jako vhodný komunikátor s mámou :sweat_smile: Jen jsem tím chtěla říct, že něco chceš, ale máma ti nemůže vidět do hlavy,když si jí před tím řekla,aby nevolala.....a ubližuješ tím akorát sama sobě. Možná by jí jenom stačilo říct, že to takhle vnímáš jako její nezájem o vás, třeba ona to vnímá takže ti dělá polévku a myslí tím pádem na tebe a chce ti pomoct a že je to v tu chvíli důležitější než aby se dívala na Stelinku přes sklo.Prostě že to není černobílé a že by bylo lepší si to s mami vyříkat, než si to každá přeberete podle svého a bude vás to trápit.Mě to totiž spíš přijde trochu jako chyba komunikace. :wink:
anipp: hm, tak myslím že sis nemohla vybrat do takového snu člověka u kterého by to bylo nejnemožnější než je Campi :grinning: :grinning: :grinning:
Lao:při fandění padlo několik volů, blbců, potlesků jen to břicho k tomu je takový nepatřičný :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
Anip, :grinning: To má Campi za to, že tady psala, že se jí líbí starší chlapi. :wink:
Mně se zdá o M. furt. Včera se mi zdálo, že mi spadla z přebalováku a rozešli jsme se s D. :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
Tetes, za rok už budou fandit Míša a Kačka s vámi! :wink:
29. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz
tet, jo já vím, druhý pohled občas zapomínám.. §jen jsem zapomněla dodat, že tou polívkou jsme jí hrozně zaměstnala (skoro obtěžovala, protože ona moc nevaří) a že když se pak ptala, jestli teda nechci ještě něco uvařit, tak jsem ji poprosila o brkaši a kuř. řízky, tak 3, byla u toho ještě babička.. tak mi řekla že brkaši si vlastně můžžu udělat sama a na řízky je dobrá babička tak ať se domluvím s ní.. :grinning: ono je to prostě tak, že moje matka je fakt jiná. je to výzkumná pracovnice a žije ve svým světě.. a mailem spolu komunikujeme úplně běžně.. navíc ona je ten typ, že jí člověk volá a oan mu za dva dny zavolá co jako potřeboval :grinning: i když jsme jí volala z porodního boxu, že je babička, tak to nebrala :grinning:

anipp, no máš pravdu, neposlechla, a můžu Ti říct, že už na tu tatarku zas chuť nemám. nevím jestli je to počasím nebo jsem to měla jako drogu a normálně si to odykla :grinning:
jinak mě se teď zdály taky nějaké docela brutální sny, dneska v noci, a dokonce jsme si je ráno i pamatovala.. :frowning2:

a ještě se mi teda normálně stává, e u kojení s emi vybavují úplně ale úplně zapomenuté zážitky.. takové ty co máte pocit, že spíš byly sny nebo možná film.. asi jsem už tak unavená, že s emi probírá nějaká část mozku, která normálně spí :grinning: ale je to zvláštní a někdy i příjemné..
29. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
evi, teda to jsou sny... já musím říct, že někdy zase spíš zapomenu, že je S. s náma a třeba se vzbudím a vzpomenu si na ni, až když ji slyším se mrnět, resp. si uvědomím že je.. :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
Kay, a co mamka zkoumá? Moje máma je v tomhle opak - furt by mi něco nosila a je úplně posedlá jídlem, že málo jím, onemocním apod. Takže taky žádnej šlágr. :sweat_smile: Ale musím říct, že co je M., tak se náš vztah trochu zlepšil.
Hele, jak to tak čtu, tak Ty by sis opravdu potřebovala odpočinout!!!
29. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
Jdu taky spát... Dobrou!
29. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
no vida a já ani nevěděla, že je campi na starší :grinning: holky, ale jak jsem si v tom snu říkala: tak tohle bych do campi nikdy neřekla, byla jsem z ní děsně zklamaná a Ladunky mi bylo táák líto :angry: :grinning:

tetes: já bych se ti nesmála, přííísahám na psí uši :confused: :grinning: a kdybych čekala já dvojky a dělali mi z břicha bednu, tak bych vám to určitě vyfotila :sunglasses: :grinning:

Kay já teda na A. nezapomínám, ale P. na něho hodil ruku ve spánku :angry:
no teda co se ti to při kojení děje? :confused:
29. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz
DOBRÉ RÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNO :slight_smile: no neke,já tu jsem první jo?tak to abych to šla oslavit :grinning: ,tak to se mi ještě nestalo,abych tu byla jako první,doufám,že než tohle odešlu,že mě někdo nepřeskočí a nebudu tak na místě druhém :sunglasses:
30. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
tak ne,tak jsem opravdu první,no to jsi tu udělat kakavíčko a hned do půllitru :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Dobré ráno, dnes zase do půl sedmý, super! Už ani to noční a nadranní nahazování dudlíku nevadí, hlavně že spí a nevstává ve čtvrt na pět :grinning:
Mně se o Honzíkovi taky zdá dost často, dneska se mi myslim zdálo, že si z lehu na zádech sedl. Víc si nepamatuju.
Steffi, lepší erární záchod než nic :sweat_smile:
Evi, Anippe, vaše děti se určitě zase brzo zabaví, třeba až se naučí všude lézt :grinning: Ale nevim, jestli to bude brzo lepší, Evi. Jedna sousedka má roční holčičku a s ní musí bejt v pokojíku a holčička si sice umí hrát sama, ale máma tam musí bejt a nesmí nic dělat, třeba si číst časák, to hned holčička chce taky číst si časák. takže sousedka leží na zemi a sleduje hraní a asistuje. To jsem si ale teda taky myslela, že v roce si dítě vyhraje samo :sweat_smile:
Anippe, Honzíka zabaví můj zpěv, většinou Pásla ovečky nebo hymna, to zabere, že ani v kočáru chvíli nebrečí, ale nechce se mi zpívat na ulici :sweat_smile: Hračku, co by ho fascinovala, neznám.
Kay, mně se někdy v noci stane, že si myslim, že je Honzík vedle mě na kraji postele a spadne. Nebo že jsem ho položila na noční stolek a náhle usnula a leknu se apod. Taky mi hrabe :sweat_smile:
Kay, takže mamka Stelinku ještě neviděla? Třeba se to pak aspoň trochu prolomí.
30. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
tak jsem vás tak zhruba dočetla,to byla fuška,zas x stránek

Jéé,brý ráno Puzzi :slight_smile:
Milo: četla jsem,že v jedné zprávě se omlouváš a vysvětluješ,že jsi to nemyslela špatně,musím se přiznat,že jsem ani nevěděla,o co gou :fearful: ,ale pak jsem četla tu svou zprávu a možná,říkám,možná :grinning: jsem to pochopila,ty jsi mi psala o tom prolaktinu a o tom,že jsi ho měla tak vysoký,že jsi došla až k MR atd a já pak reagovala něco jako děkuji za útěchu.......... a na to jsi možná reagovala omlouvnou zprávou,ale asi jsi to pochopila tak,že jsem jako říkala,že ti fáááákt díky,že mi tohle říkáš,že to není uklidňující,ale já to nemyslela vůbec takhle,napsala jsem to blbě,první věta byla děkuji za útěchu,ale myslela jsem to tak,jako že děkuji,že při mě stojíš a podporuješ mě,že mi dodáváš sílu a ty sis to asi vyložila taky jinak,každopádně jsem to napsala já blbě nesrozumitelně,tak tímto se omlouvám jáááááááááááááááááááááá
Jinak co se odběrů týká,tak pojedu tak,jak jste mi poradily,aby mi to odebrali tak 3-4 hod.po probuzení,což mi krásně výjde,vstávat budu v 6,nasnídám se,než tam dojedu,bude 8,30,než mi dají žádanku bude 9,než dorazím nahoru do nemocnice přes tu zácpu bude 9,30,než půjdu na řadu bude 10 a to už budou 3 hodiny za mnou,mezitím se beztak stavím na nějaký chlebíček,tak to bude vůůůůůbec akorát :grinning: :grinning: :grinning:
jsem zvědavá,co mi řeknou :astonished:
30. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
no mám já to zázračný počty,vstávat budu 6,než tam dojedu a vyřídím,odběry mi budou brát v 10 a to už budou 3 hodiny za mnou :grinning: :grinning: od 6 do 10 to jsou 3 hodiny,no opravdu jsem to magůrek,odpověď zní 4 hodiny,ano tato odpověď je správná :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
taky je u vás tak hnusná zima? :angry: tady je to katastrofa,ještě v úterý jsem chodila v kraťáskách a tílku a včera jsem razila do práce v riflích a bundě,fuuuuuuuuuj tajblllllllll,v noci buřina jak blázen,proud nám vypli,dnes jsem musela zapnout alespoň olejový radiátorek,se mi nechce zatápět v kotli :unamused: ,dnes jsem sama doma,tak se pustím do nějakýho gruntu a vrhnu se na tu haldu prádla,i když to teda jsem měla v plánu jedině v příppadě těhu :frowning2: ,no ale v něčem chodit musíme,že :grinning:
Jo a taky Sárinka/neteřinka/ má začínající zápal plic :cry: ,chuděra malá,měla tak hnusný kašel,tak jeli k dr.dostala nějaké kapky,ale nepomohlo,pak už začly i horečky nad 39,tak frčeli do Motola na pohotovost a už jí to slezlo na plíce,tak má antibiotika a včera když jsem volala ségře tak Sárinka mi povídalal,jak jí doktor poslouchal kolečkem :slight_smile: a pak mi řekla,že je marůdek a ukázala mi,jak kašle,prý smutně kouká přes okno na děti,jak si hrajou na písku a volá na ně,že příjde taky.........tak snad jí to brzy poleví
30. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
puzzi, jo viděla, přes sklo před týdnem.. od té doby se neozvala.. jako bylo na ní vidět že je z ní na měkko, ale to je vše.. Jediný kdo se stará abych dobře jedla je ta kamarádka co mi donesla roládu.. :sweat_smile:

evi, jo potřebovala byhc si odpočinout.. :frowning2: ale to asi všechny ne?

anipp, se Ti nedivím, že ti bylo ladunky líto, teda campi :grinning: :angry:

leni jo je tady taky zima, prší a v kouelně jsme musela zapnout přímotop, když jsme přebalovala.. a te´d se snažím rozdmýchat teplo domácího krbu :grinning:
30. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Kay:no,tak určitě není tvoje máti standartní, to je asi fakt. Ale ona třeba přeci nemohla vědět,že jí zrovna voláš z porodního boxu,nebo jo? :sweat_smile: Máš pravdu, moje máma teď okolo mě hrozně skáče a těší se,že mi bude pomáhat s dvojkama až jí zase já musím někdy usměrňovat, že mám P. a hlavně, že to bude jejich otec......Takže ono má každý něco. Jenže já to mám asi taky trochu hozený jinak, já bych třeba mámě o vaření neřekla,páč bych si myslela, že od toho tam v těch prvních týdnech mám P., aby se postaral a uvařil. Tak zkus ještě naposledy zavolat mami ty,ať tě to netrápí a třeba jak bude Stelinka větší a bude víc reagovat,tak se ten váš vztah taky nějak zlepší.A zkus jí brát takovou jaká je a nedělat si iluze,aby jsi pak nebyla zklamaná,protože si maluješ nějakou její reakci a ono je to pak úplně jiné...... :zipper_mouth: :slight_smile:
Hele a neboj určitě jsi bezvadná máma a se Stelinkou se za chvilku sžijete a bude lépe,nebudeš tak unavená. Nech trochu věcem volný průběh a zkus se pořád nečím netrápit.Vždyť všechno zvládáš,máš krásnou, zdravou holčičku. :dizzy_face:
Tak Petr jel na tenisový turnaj a já si tu truchlím sama, mám pěkně blbou náladu, tak jdu asi ještě spát. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Zima příšerná, ani se mi nechce s kočárem ven. Ale budu muset, jinak nevím co bysme doma celej den dělali, asi to vezmu i přes obchod, aby jsme tolik nezmokli.
Evi, Anipe, Puzzi, mě taky všichni tvrdí, že s tím zabavováním bude hůř. Že ležící miminko je pohoda.
Jsem sama doma už od včerejška, doufám, že M. stihne večer aspoň koupání. Strašně ráda se dívám jak Martínka koupe.
Často se mi zdá, že Martínka zalehnu, protože jsem při kojení usnula a vzbudím se, hledám ho, kde je, je v postýlce a tak se uklidním a spim dál a za chvíli zas.
30. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj, já zatopila večer a ted taky topím :angry: Alex zatím vypadá v pohodě, snad mu to vydrží.Má novou zábavu, strká nohy za hrazdu v křesílku, včera se ovšem jednou nohou šprajcl a to bylo řevu :grinning:
Musíme jet nakoupit, to zase v tomhle počasí budou narvaný obchody...ale musíme.

Puzzi, já myslela, že jsi optimista a ty mě a Evu takhle děsíš! ...to není od tebe pěkný,osud ti to vrátí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
To by byl pohled, matka tlačící kočár za zpěvu hymny :grinning:
30. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.