• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Já doufám, že jo. Pokud nekrvácíme, já tedy ještě k tomu zvr.............ím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to co sním neudržím...... :cry: já už nechci to bolení žaludku a zvr.........cet :zipper_mouth:
Ale uvidíš, bude to dobré. Máme vážně krásný vánoční dárek :wink:
STEFFI, že AAAANNNNOOOOO? :slight_smile:
21. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Leni: fakt to HCG neporovnávej...Janička měla 18 DPO 361 a já 18 DPO 3530 a čekaly jsme obě jedno mimi :wink:
21. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Leni, to tvoje HCG je fakt ok, jsou to krásný stovky. Někdo začíná na desítkách a to je trochu o nervy, co z toho bude. Fakt neplaš, za týden bue na UTZ váček a HCG bude už v tisících, zas budeš čekat na srdíčko, je to holt o nervy a chápu to plašení, to si neporučíš, jsem stejná, ale věř nám, že zatím nic z toho, co píšeš, neznamená žádnej průser. Raduj se, vesel se! Už jsi to v okolí někomu řekla? :wink:
Lum, jak to zvládáš v práci s nevolnostma, nikdo nemá podezření?
21. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Já měla někdy 15 DPO HCG 110.
21. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Leni, ale ty nevíš kolikátý den cyklu jsi otěhotněla. Navíc pokud si dobře pamatuji, tak třeba Lao měla po IUI hodnotu snad jen 100 a jakej je Víteček šikula.
Já měla při mimoděložním hodnotu pokud si dobře pamatuji okolo 200 jednotek,ale stejně to je tak šíleně individuální věc, že se fakt nedá soudit podle jiných.
Puzzi, prosím tě minule jsem zapoměla na ten med, dej mi ho už teď někam ke dveřím. :grinning:
21. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
jani kubik je fakt podobnej olousovi :slight_smile:)
hele Leni myslim ze je to ok jestli rikas prichod z nemocnice to mohlo ovu posunout ...takze bych se readovala z uzasneho jeziiska a na mimodellozni nemysllela..a mozna bych si jeste 23. skakla na krev a tam to uvidis..ja mela mimodelozni 7tt 250 bo tak nejak a az pak o tyden pozdeji pred operaci jsem mela okolo 1000
21. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
mně hcg při mimoděložním klesalo,každopádně stoupá strašlivě pomalinku
21. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
jo tak me nejdriv stoupalo desne pomalu .,. a pak prave rostl dobre a zaclo takhle stoupat a to uz je nebezpecny prave kvuli tomu prasknuti..no nic jdu delat vyzdobu
21. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
dobrý ráno
Lenka má // :dizzy_face: :dizzy_face: ty jo takhle nečekaně,tp je krásný překvapení
Lumcag držim palce an dnešní utz
gucci stále kindervajco,mi připadá že ty holky prostě držej do poslední chvíle potvory
dál nevim,omlouvám se že nereaguju na všechny
22. pro 2009 v 06:37  • Odpověz
Bré ranko,
tak od dvou do čtyř :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Asi zase zuby, nakonec se P. podařilo Lukýse uspat.
22. pro 2009 v 07:08  • Odpověz
mel chjo :frowning2: proč ty zuby musej dělat takovou neplechu
22. pro 2009 v 07:15  • Odpověz
22. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
když porovnáte včerejší test,tak dnešní je silnější :slight_smile: a ta testovací vylezla ihned :slight_smile:
22. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
leni krásná :slight_smile: kdy jdeš k dr. na kontrolní hcg???
22. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
mysky,v pondělí 28
22. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
jen mě trošku pobolívá vlevo a docela dost podbřišek,tlaky
22. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
to k tomu patří,jak se roztahuje děloha
22. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko,
Leni nádhernej testík. Teď už bych se mimoděložního nebála, vždyť ta testovací je silnější než kontrolní.
Břicho tě bude pobolívat celé těhu, na to si zvykej :wink:
Mel teda u vás jsou ty noci hororové.
To u nás včera byl problém usnout, takže hysterák až do 11, pak vytuhnul v mé posteli. Naštěstí se vzbudil až ve 3 na kojo a pak spal až do půl sedmé. Ale teď zase nemůže zabrat a vzteká se, chjooo. Jdu ho uhoupat.
22. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
bréééééééééééééé :sunglasses:

Leni: jsem čučela na testí, paráááda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , sílí to nádherně, moooc gratuluju :wink:
22. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
mysky: jen at se klidně hG drží do konce roku, mě to vadit určo nebude :wink: , mě se s bříškem líbí :dizzy_face:
22. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Leni, test naprosto ukázkovej. :wink:
22. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
gucci věřim,ty máš dneska poradnu?
steffi koukala jsem na fotky,Kubík je nádhernej.A jak je vyfocenej s tvym manželem oba z profilu tak je docela jeho kopie :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
mysky: jj v 15 hod. :wink: a zítra v 7 hod. monitor :wink:
a pak vánoce a příští týden zase znova :grinning:
22. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
jo jo Kubíno je celej táta, ale fakt strašně moc :dizzy_face:
22. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
takže myslíte,že je normální,že mě pobolívá v levém boku a vystřeluje mi to do třísla?ale ne moc,jen takovej divnej pocit
22. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
gucci jak pG na silvestra?Bude ho trávit střízlivě nebo bude spolíhat na náhodu že zrovna v noci neporodíš???
22. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
leni je to normální :wink:
22. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Leni: bud v klidu, chápu, že jsi fakt překvapená a že je to šok po tom všem, ale musíš mimi věřit, že to bude ok :wink:

mysky: tak daleko jsme zatím s úvahami nedošli :grinning: , my ted žijeme ze dne na den...zrovna včera večer jsme si říkali, že nám tento rok ty vánoce ani nějak nedochází
22. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Mysky, Gucci jojo Kubino je celej táta. I tím nespaním, kdyby byl po mně, tak se nají a spí. Já bych spala furt, mít tu možnost :wink:
Jee Gucci ty už máš zase poradnu, teď si to užíváš co :wink: To jsem na tebe zvědavá.
My v 11 vyrážíme taky do poradny a taky jsem zvědavá. Jsem ráno K. zvážila a má 3980g, tlusťoch náš :slight_smile:
Gucci s těma vánocema to mám stejné, vůbec mi nedochází, že za 2 dny je tu Štědrý den, nějak to pro mě ztratilo význam :dizzy_face:
22. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Jani: jj zase poradnu, mezi svátky je tam dr. dnes a pak za týden 29/12 právě kvůli těhulím.....tak to bysme měli mít se spaním pohodičku, s pG spíme oba dobře :grinning:
22. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.