• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No jo vlastně v pátek je svátek. Fakt mi to vůůůbec nedochází, ty dny jsou nějaký stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
včera jsme s pG instalovali monitor dechu, tjo to dělá kravál jak prase při poplachu :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Jani :grinning: . No mě ty vánoce taky nic moc nedochází. . . . . Jako že zítra budu chystat na salát, vánočku, lovit kapra, řízky. . . .
22. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Gucci jojo, já ho jednou zapomněla vypnout a vytáhla jsem K. z postýlky. Jsem probudila půlku baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mel no to neřeším vůbec, doufám, že dneska zvládnu upéct vánočku a zítra nazdobit stromek. Kapra a na salát půjde L. nakoupit až ve středu, tak to pak začnu řešit :wink:
22. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
tak my jdem na štědrý den k tchánovcům, takže to nemusím řešit, ale asi trochu salátu na doma udělám
22. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Gucci to se tam sejdete všichni, i se švagrovcema?
22. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Jani: ee, švagrovci jsou dycky s neteřema sami...a my to s pG střídáme, jeden rok jsme u našich a druhý u tchánovců...pG teda říkal, že až bude malá, tak budem už sami, ale mě se do toho nechce, já mám ráda, když je více lidí
22. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Aha tak to jo, už jsem si říkala, že to by byla mega sešlost :wink:
To já mám ráda Štědrý den jen s L. a teď K. Prostě takový hodně komorní. Potom ty další svátky beru jako návštěvní...
22. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
no já když byla u našich, tak my se nikdy na svátky s nikým nenavštěvovali, páč máma má rodinu na Slovensku a táta už má jen bráchu, takže první a druhý svátek jsme dycky leželi v pyžamech doma, čučeli na tv a žrali :grinning:
takže já to mám tak, že štědrý den jsme všichni spolu a pak už se lebedí :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
ahoj holky, tak mě ty vánoce taky nedochází nějak, ale vůbec
m. jel teprve dnes pro stromek - bereme si vždycky od hajného, je to za 100 kč a jedno jak velký, ale letos stejně budeme mít tak 1 a půl metru max. aby nám vešel na stůl
Leni úplně chápu jak se cítíš a bojíš, je to fakt zázrak že to vyšlo takhle ale neboj, až bude srdíčko tak se začneš dopravdy radovat a uvěříš - alespoň já jsem to tak měla
dnes přijede tchýně, tak musím trochu uklidit, ale nepřeháním to, Vojta spí přes den málo jak je nemocný, tak toho moc nestihnu
22. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
ahojte,

tak já to nechci zakřiknout ale dneska noc super.. v 21:30 dostala S. 130ml sytícího nutroše (před tím na večeři zblajzla asi 80tku kaše a pak po koiupání ještě nakojená), no pak se vzbudila kolem druhé (přežila i můj příchod do ložnice) to jsme jí dala dudlíka a řekla ať spinká a šla na wcko, že se připravím na ten řev a ona usla než jsme přišla.. no a pak teda blbý bo nás vzbudil v 5:15 alarm na psotýlce :frowning2: ale myslím, že ona teď spí nějak našibr a že je to asi tím, každopádně jsme to nestihla vypnout, takžýe začla troch ubrečet, ale zvládla to a pospávala ještě do 6h a pak jsem jí už dala mlíko no a vytuhla do 8h :grinning: :dizzy_face: jestli bude takováhle i tato noc, tak zéítra pomaže k sobě do pokojíku, aby měla klid.

gucci, jani jo to než si zvyknete to vypínat, když budete vydělávat děti z postýlky, to ještě asi potrvá, teda mi to trvalo tak 2 měsíce :grinning: hlavně v noci..

rio, metr padesát stromek je přece úplně v pohodě ne? my ho budeme kupovat až zítra, takže klid.. s uklízením to nepřeháněj, já jdu dneska ke kadeřnici a bude hlídat můj táta, a ten má vždycky řeči, že mám bordle, ale kašlu na to.. :slight_smile:

leni, fakt se hlavně nestresuj, užij si vánoce s nádjherným dárkem, já s testy zkušenost nemám, ale taky myslím, že je to o dost silnější, že u mimoděložního to bývá jen slabší..
22. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Hlásím se z poradny. K. má 3940g, takže za 14 dní přibral 500g. Paní doktorka je nadmíru spokojená. Další kontrolu máme až v 6ti týdnech.
22. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
jééééééé paráda, je to chlapák :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Gucci jojo co se jídla týče, to se ošidit nedá :wink:
Ale jinak je vše ok, tak mám radost...
22. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
jasně, hlavně, že je všechno ok :wink:
hG se mi ted nějak dramaticky přesunuje ze strany na stranu, doufám, že se nikam nechystá :grinning:
jdu se chystat k tomu dr. a do města, tak pak podám zprávu co a jak :wink:
zatím papa
22. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
papa
22. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: Tak pozítří jsou tu Vánoce a Gucci rodí, jupí :grinning: Gucci, žádný do ledna, už jen dva dny :sweat_smile: :grinning: To je dobře, že ti vánoce nedochází, letos budeš v proodnici a co tam s vánocema, žejo :grinning:
Mel, u nás možná taky zuby, od večera do 3 brek po hodině, pak Nurofen a do rána už dobrý.
Leni, test je úžasněj, parádně ti to roste :slight_smile:
Steffi, večer u vás teda blbý, to bylo s Honzíkem v šestinedělí taky, že jsme večer houpali do deseti jedenácti.¨
Já měla loni nevánoční pocity, letos už se zas těším jako dřív, ale je to stejně trochu jiný, v práci to člověku docházela možná víc, vidina volna a dlouhýho spaní a tak :sweat_smile: Ale zas letos se těším co Honzík na stromeček a taky už se nebojím jako loni, co bude večer a v noci. Za rok si to zas budu užívat asi víc, i když to se Honzík ještě nebude vědět na co těšit. Za dva roky ovšem už by z toho mohl mít hodně rozum a přát si dárky a to bude super.
Steffi, zítra jen zdobíš stromek a ve středu kapra a salát? Zítra je středa, pozooooor :sweat_smile: :grinning:
Obdivuju, kdo pečete vánočku, to jsem nikdy nezkoušela.
P. už zejtar nebude pracovat, budeme se střídat u Honzíka a mezitím uklidíme, P. dobalí dárky, já udělám brsalát a večer u telky ozdobíme stromeček. Kapra nejíme, mám koupený nějaký lososový filety a mořskou štiku, to dám na štědrej den péct napřírodno, to bude rychlovka. A udělám polívku s knedlíčkama (zavářku kupuju v Globusu hotovou - takže snadný).
My byli dřív rádi sami na Vánoce ve dvou, teď s Honzíkem se mi to víc líbí se všema pohromadě.
Rio, a už je to lepší s Vojtíkovo nemocí? Tchána jste opravdu neviděli od odstěhování? Nechybí ti, viď, ale chudák M., co :frowning2:
Kay, to je super noc, jen tak dál a brzo Stelinka úplně zapomene, že by se měla často budit na mlíko.
My monitor zapomněli vypnout průběžně i po půl roce používání. :sweat_smile:
Kay, táta hlídá? Fajn, užije si stelinku, je dobrej děda? :slight_smile:
Steffi, paráda, skoro 4 kg, tak jsem zvědavá, kolik bue mít při narození hG, aby Kubíka netrumfla, haha :grinning:
22. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Leni, to je těhu čárka jako býk :dizzy_face:
Jani, řekla bych, žet ak za rok za dva ty Vánoce zase naopak svůj velký význam mít budou :dizzy_face:
Gucci, hele na srpnovkách díky alkoholu dvá natastávající tatínkové přišli o narození svých synů, páč holky vůbec nečekaly, že by ten večer rodit mohly. Tak bacha, na bujarého Silvestra. :wink:
Holky,já jsem se včera teda sakra rozšoupla. Byla jsem s tou svojí kámoškou na "kávičce" a přišla jsem domů v jednu ráno, akorát jsem hodila sprchu a oba najednou se vzbudili jsem to měla za 5 minut dvanáct jinak by měl P. prekérku v noci jsou hrozně hladový. NOrmálka jsme zavřely dvě hospy :sweat_smile: a taky jsem měla kořalku,páč jsem prohrála sázku, jsem si myslela, že v reklamě na kofolu:né,né nemušim já už ho vidim. Je to kluk a vona je to prý holka :angry: A nejhorší je, že jsem šla domů kvůli zbytkům zdravého rozumu,jinak jsem se skvěle bavila a bývala bych měla slinu.... :sweat_smile: Já jsem fakt matka za všechny prachy. :unamused:
Já mám taky ráda,když na štědrý večer jsme spolu s P. sami a pak o svátkách za zbytkem rodiny. Nějak to vnímám, že už jednou jsme rodina tak bychom měli být sami....
Mně se teda nikdy nestalo, že bych zapoměla vypnout monito už to mám tak nějak automatiku,ale P. si na vypínání monitoru nezvykl za 5 měsíců a zase musím říct, že jsou děti trénované, páč toho druhýho ani ten řvoucí monitor nikdy nevzbudil. Jak je to možné netuším a hluchý nejsou.
Kubík je pěkněj kousek, super, že vše ok. :dizzy_face:
Zítra jdu k holičovi a bude stříhání. Chtěla bych to takto: http://www.svetucesu.com/Photogallery/Hairstyle.aspx?id=5&number=071
Jo, Gucci nevím proč ale asi předevčírem večer mi najednou napadlo, že se hG bude jmenovat Ester, vůbec nechápu souvislost apod.,ale jsem zvědavá na jméno.
U nás br. salát dělá P. já ho v životě nedělala. A máme pstruhy a polévku rybí od babičky, tu nikdo nikdy nemůže nahradit.
22. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Tetes, to je super účes, nějakej takovej krátší šmrncovej si zkusím na těch stránkách vybrat. Moje kadeřnice dělá ráda nepravidelný krátký sestřihy, vzadz vylepaný, to se mi skoro vůbec nelíbí, tak jí spíš raději navrhnu něco svýho, když něco vymyslim.
Jak matka za všechny prachy a :unamused: ? Neblázni, hlídal P., děti byly v pohodě a ty sis užila pařbičku, co je na tom špatnýho, žejo :sweat_smile: Vyspala ses aspoň ráno nebo 7má to jistí?
22. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj,
teda já se šíleně těším na vánoce, stromek se u nás i u P. zdobil potají, děti ho nesměli vidět až ježuch zazvonil zvonečkem,(mmch dodnes nevím jak náš děda zvonil, všichni u stolu a z obýváku najednou zazvonil zvonek, musím se ho zeptat) takže tuhle tradici budeme dodržovat, nemůžu se dočkat až se A. rozzáří očička a bude údivem dělat to svoje tsts :grinning: ...no příští rok to bude ještě lepší, musíme si užívat, páč těch cca 10-13 let co dětičky budou mít radost z vánoc rychle uteče.

P. se mi vrátil z večírku ještě v noci, zlatíčko :slight_smile: to neměl dělat, ted bude makat hezky se mnou :grinning:

tetes ještě že nejseš z Brna :grinning:..... u nás se ted rozmohla pařba doma kvůli A. chjo kdo to má furt uklízet!
účes hezkej, ovšem asi bude dost náročnej na údržbu a budeš muset často ke kadeřnici

rybí polévka, velebnosti bleju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni takový dálnice :slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Anippe, myslíš jen do 10 let radost z vánoc? Já věřím, že i ve 20ti budou zvědavý na dárky :slight_smile:
My když byly se ségrou malé, tak táta měl zvuk zvonku na kazeťáku. Po večeři šel zkontrolovat, zapnul kazeťák, vrátil se, pět minut a pak to zazvonilo.
My máme obývákojídelnu a hned vedle kuchyně, takže stromek až s dárkama bohužel nepůjde.
22. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
puzzi né že bych neměla pozdějc radost z dárků, to mám do ted, ale po 15 roku už to byl dost vopruz :sweat_smile: já jsem v době dospívání asi trochu zlobila, doma mě to nebralo,vytratilo se pro mě to pravý kouzlo vánoc ale kvůli babi a dědovi jsem vždycky vánoce dodržovala se všema tradicema co jsme měli zavedený.A protože mám tři bratránky co byli na štědrej večer s náma, tak vím jak to v pubertě nesnášeli

máme pidi byt, takže letos budeme mít stromek A. v pokojíčku, protože je tam paradoxně nejmín a příští rok už bude muset být v ložnici pod dozorem, minule byl v kuchyni, ale to by nešel nazdobit aby to A. neviděl
22. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahoj Holky jsem zpátky
PUZZI,
nevolnosti mám většinou kolem 18hod, odpo mě většinou bolí žaludek, tak se vymlouvám na střevní chřipku

LENI
PARÁDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :grinning: :grinning: :grinning:
testík perfektní
22. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
Puzzi no vidíš, já ty dny fakt nevnímám. Nerozlišuju pondělí od úterý :wink: Tak možná stromek nazdobíme ještě dneska večer, uvidíme.
S tím blbým usínáním je to opruź a doufám, že se to brzo upraví.
Tetesko účes moooc pěknej, ale souhlasím s Ani, bude dost složitej na údržbu.
22. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Jo a máme 30 258 HCG :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
A to důležité jsem nenapsala. MIMIS má 2mm a srdíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Lumcag,to je super,gratulace :wink: Mimís už je pěkně velkej :grinning:
22. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
No nevím. Minulý týden nic a teď 2mm? jsem z toho zmatená.
22. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
no byl ještě malinkatý a teď se vyklubal,je to šikula :wink:
22. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
Lum obrovská gratulace. Nebuď zmatená, mimi teď poroste strašně rychle...
22. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.