• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
puzzi, jj, děda je dobrej.. ničeho s enebojí, takže hlídá, jezdí s kočárem, když je potřeba.. Nahrazuje obě babičky.. :grinning: které nemají zájem nebo čas..

tetes, účes super, mám něco podobného jen ne tak vyfoukané.. prostě mikádko :grinning:

lum, no paráda, to je krása, srdíčko je vidět, no tak super..

jani, gratulace ke kontrole a k takovým váhovým přírůstkům :slight_smile:

Stela začla asi trochu kašlat :frowning2:
jinak my chodíme na vánoce k našim, jinde jsem byla asi jen jednou.. mamka dělá výbornej br salát a lososa pro nás, kapra pro ty kdo chcou.. jinak je u nás rybí polívka, ale taky kyselica od babičky a tu jím já a brácha :slight_smile: chtěla jsme teda první vánoce už doma, ale byla jsme přehlasovaná :sweat_smile:
22. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
čest

lumcag: gratulace obrovská, je to super, fakt mooooooc gratuluju, to budou vánoce :dizzy_face:
tetes: nebude tě ten účes dělat starší? jinak s klidným svědomím ti můžu říct, že Ester to určo nebude :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
jinak u dr.

vejdu do čekárny a tam seděly takové dvě starší kámošky a jedna byla těhu, já si svlíkla bundu a ta netěhu kámoška říká té těhu kámošce: vidíš a ty furt, že máš velký břicho :rolling_eyes: :grinning: , tak jsem se otočila a chtěla jí říct, že já mám břicho jen vepředu, kdežto jí začíná už na zádech, ale pak se na mě mile usmály, tak jsem se na to vyflákla :grinning: , navíc z nich pak vylezlo, že má termín za necelé dva měsíce, kdežto já za 4 dny že jo :grinning:
no nic...
u dr. vše ok, otevřená na 1 prst, ale cosi už tam říkal o čípku, "malá" má cca 3700g, ale že si myslí, že bude mít spíš víc, že je blbý, že furt přibírá :grinning:, většina mimin se prej na konci zastaví... pak jsem se ho ptala, jestli si myslí, že to dám do ledna, tak říkal, že jako samo můžu, ale že by mi spíš doporučoval, abych porodila co nejdřív (hm jak se to asi dělá) a už mi ani neřekl, že se ještě 2x uvidíme :grinning: , asi jde do tuhého :grinning: , takže jestli vůbec, tak další kontrola 29/12 a pak už by mě poslal do porodnice na rizikové
22. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Moc děkuji, jste všechny mé zlatíčka.
No a co Vánoce. Jsou přede dveřmi a já jen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuuuuuuuuj
Už nemohu.
Já jsem zvědavá pokud to ten můj Pavlík chce utajit, tak jak to vůbec udělá, když mě je každou chvíli zle
22. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Gucci to zní slibně, fakt jsem zvědavá, kdy se nakonec hG vyklube :slight_smile:
Lum buď ráda, že zvracíš. To mi můj dr. říkal, že to je známka výborně prosperujícího těhu :dizzy_face:
22. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
No dobře steffi,
Ale když už zvracím, tak ať mě nebolí žaludek.
22. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
jasně Lum, já taky blila a všichni dr. říkali, že je to super :grinning:
22. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Lum bohužel to k tomu patří. Mě taky strašně bolel žaludek a dr. z toho měl radost :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
tak to já nezvracím vůbec :frowning2: ,a odpoledne mě začalo bolet v levé části břicha od shora příčně nahoru,jinak mě nebolí ani podbřišek,mám čím dál větší obavu z mimoděložního,kdyby to bylo těhu normální,tak mě bolí přeci jen podbřišek a ne jen vlevo,cítím občasné píchnutí a teď mě pobolívá vlevo furt :frowning2: :cry:
22. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Leni klid, to se jen můžou natahovat vazy. . . . :wink:
22. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
jen na jedný straně jo?
22. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
a mám furt zimnici a pobolívá mě dole v zádech,hned nad prdelí :grinning:
22. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Leni neplaš, každé těhu je jiné. Někdo zvrací někdo ne, nic to neznamená. Mě třeba bolela víc pravá strana, tam jsem měla nějaký zkrácenější vaz.

Taaak vánočka je v troubě, ale dneska mi to trvalo 2x tak dlouho, když jsem musela mezitím kojit a přebalovat dvakrát posránka :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak my máme akorát nazdobený stromeček, jako každý rok je mírně ožralej. Luky usnul jako když ho do vody hodí. . . Zítra musím br salát, upéct vánočku, trochu douklidit, P. musí vyzvednou pečivo, ulovit kapra, vyluxovat. . .
Jinak dneska jsme kapánek pok* počítač, ale už dobrý. . . . jen je "vyčištěný" od bordelu. :sweat_smile: Jinak úžasně mi usínal na ruce, vypadal podobně jako já když usínám v autě, taky mi tak cuká hlava nahoru a dolů. Snažil se ohromně udržet očíčka otevřená. Jsem zvědavá jak bude reagovat na stromeček.
22. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Účes pro mě bude právě celkem nenáročný, páč se mi vlní vlasy, takže to bude vypadat pořád upraveně i když nebude. Mě už ty dlouhé vlasy, věčně padající a v culíku šíleně ....... :angry: Tak uvidíme jak to dopadne.
Lumcag:super, blahopřeji.
Gucci, no z toho mám taky trochu obavy, že je takovej starší,ale já zase nemám s mýma vlasama moc možnost volby, každopádně mi vlasy rostou šíleně rychle, takže budu starší,kdyžtak jenom chviličku. :grinning:
Holky, prosím pošlete mi do IP vaší mailovku, STeffi, Anipe, Rioko......
22. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
dobrej večír
hele vy Stepfordky neserte mi s těma vánočkama,já sem ráda že mi stojí strom :sweat_smile: dítě stále vzhůru,ožužlává mi rameno :confounded: ale v troubě se mi peče zítřejší oběd takže jsem aspoņ trochu napřed
tetes účes dobrej,sem zvědavá jak ti bude slušet :slight_smile:
gucci tak snad porodíš dřív než tě zavřou do nemocnice,to je pak na prd čekat co se bude dít :unamused:
lumcag gratuluju :dizzy_face:
steffi se mi snad zdáš,v 6ti nedělí a co všechno zvládáš :astonished: se stydim
22. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
tak to jste všechny snad napřed, my nakonec ještě nemáme ani ten stromek koupený, dnes den blbec, m. jel do Březiny ke kamarádovi vyměnit pneumatiky, ale zapomněl doma nějaké šroubky tak nic nevyměnil, pak jel pro stromek ale hajný tam nebyl a ještě mu volali z práce, že tam musí zítra jít, měl mít dovolenou, takže jsem zvědavá jestli ten stromek zítra koupí, protože jinak by mě naštval...já ho pro něho posílám už týden a on to nechá na poslední chvíli samozřejmě
jinak vánočku nepeču ale koupím, páč to neumím, stromek snda nazdobím zítra večer- pokud bude co zdobit, salát udělám taky někdy zítra až bude Vojta spát
a ještě mě naštvala pošťačka, protože ve schránce lístek na balík většího rozměru a nepředáno prý že nemáme označený zvonek, což je blbost protože označený je, takže ještě musím zéítra na poštu s Vojtou ach jo
22. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
rio a co zavolat na poštu ať ti ten balík donesou,ta možnost tu je s dopisama tak by to mělo bejt možný i s balíkama snad.Jinak fakt den blbec :unamused:
22. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
mysky jenže pak jsou svátky a já nevím co to je, tak bych to chtěla zítra
22. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
no jo vlastně mi nedošly ty svátky :unamused:
22. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
koukám vánoce v plným proudu,já teda vánočka dělat budu, těsto už se mi mísí v pekárně na chleba a přes noc bude kynout, ale jinak jdem k našim, takže salát a polívka a kapra dělá máma, tudíž odpadá práce. :wink:
Máme nějakej náročněj plavací týden, v neděli jsme byli na rodinným plavání jako náhrada za lekce, kdy jsme nebylÿ, v pondělí a zítra normální hodina a dnes večer jsem tam jela kvůli natáčení. Akorát ta paní mohla jen večer, takže se to natáčelo v sedm, snažila jsem se, aby M. šla s pát po obědě až dýl, to se docela podařilo, ale stejně už byla unavená, moc se nesmála a to je škoda.
v sobotu jsem byla s pár lidma na tradičním vánočním výletě v Brdech, Mariánku hlídal V., tak jsem si skvěle pročistila mozek a zhuntovala tělo, v tom mrazu jsme ušli 33km, od tramavaje domů už jsem myslela, že nedojdu. :sweat_smile:
Ale moc se to povedlo, bylo krásně nasněženo, na Plešivci pak děláme večer oheň, zpíváme koledy a jíme cukroví, tak mi to vždycky navodí vánoční atmosféru.

Koukám, že už tu jsou další těhule,to je super, že štafeta běží dál :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
Bré ranko,
tak dneska se Luky překonal - od čtyř ejajoval v postýlce, ani trocha mlíka nepomohla, snídani teď ani nedopil. Takže já jdu dělat salát a vánočku. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 05:25  • Odpověz
mel nejsi jediná kdo je vzhůru ale rozhodně nejsem schopná jít něco dělat tak brzy, navíc by mě ani Vojta nenechal, jak je nemocný, furt mi visí za nohu
23. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
Rio, no mě nikdo za nohu nevisí. :grinning: A musím něco dělat jinak bych padla. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 07:32  • Odpověz
já jsem teď dala Vojtu do postýlky protože vypadal zase na spaní, tak se půjdu aspoň umýt a obléct, potřebuji jít pak brzy nakoupit a na poštu, protože čekám dopoledne návštěvu, salát asi udělám odpoledne pokud Vojta bude spát, v 18 ještě čekáme naše domácí na návštěvu
23. pro 2009 v 07:35  • Odpověz
No Luky je teď taky v postýlce, ale čučí tam na kolotoč. P. luxuje a já se za chvíli půjdu zamotat do vánočky. :grinning:
23. pro 2009 v 07:53  • Odpověz
ahojte,

tak Stelinka noc docela dobrý, kojení v 5:15,ale celá s emi pak posr... měla to až na ruce, za krkem, takže sprcha :grinning: ale pak krásně usnula a spala do cca 7:15.. pak jsme odcvičily a teď si hraje se psem a pak hrazdičkou..

holky všechny co vaříte vá obdivuju :slight_smile:

rio, nic si z toho nedělej, aspoň M. koupí ten stromek sám.. Martin mi oznámil, že is ho musím jet vybrat sama bo on ho ase tam moc nechce a nechce abych mu pak vyčítala že je hnusnej.. a v tomhle počasí kdy u nás leje, Stela kašle, budeme muset jet teda všichni, tzn. nabalit S. do toho hnusu.. a to s euvidí jestli to vůbec stihneme..

tetes, no to je jasný že je to pohodlnější, taky neřeším, jesrli mě to dělá mladou, starou, tlustou..

leni, mě zase bolelo jen na pravé straně, trochu později, ale o to víc :slight_smile: a byl to fakt sval.. a jednu dobu mi úplně projelo krutý píchnutí, když jsme třeba rychle vstala nebo tak.. a kamoška taky říkala že jí byla děsná zima, že se chodila zahřívat do sprchy, ona nevěděla že se nemá sprchovat v horké vodě.. no ale přežily to obě i s miminkem budoucím.. tak se neplaš..
23. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
tak mě Adulák ejajovala do půlnoci,pak se probudila ve 2.00 s šílenym pláčem ale pomazlila jsem a dobrý a teď už se budí.Jo a už taky vyžaduje noční nahazování dudliku takže se Mel a Puzzi přiznejte kterej z vašich chlapečků ji to tu byl naučit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rio a jak je Vojtíškovi?Už aspoň líp??
23. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Kay takhle poránu :grinning: takže už těch pár dní spí trochu líp??
23. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
brééééééééé

dnešní monitor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3637841&vReferer=
myslím, že tam zase nic není co :grinning:
23. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.