• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
brý ránko,tak jsem taková v rozpacích a jdu vás otravovat,dnes ráno jsem udělala další test mamatest a jsemtaková nevím,včera to byl test gravitest a sotva jsem ho ponořila,už se objevovala testovací čárka a pak až kontrolní,dnes u mamatestu se nejprve objevovala kontrolní a pak až slabě testovací,sice se vybarvila,ale tak do 1,5 minuty,je něco slabší než na včerejším testu,tak nevím,co si myslet,nevím,jestli to je tím,že ten gravitest je o polovinu slabší než ten mamatest,gravitest je opravdu jen slabý proužek,pošlu foto dnešního testu,ale jak říkám,nejsou úplně stejné :frowning2: a břicho mě už nebolí vůbec,ani tlaky v podbřišku,nic :frowning2:
23. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Leni, sis měla dneska zajít na tu krev, takhle se budeš celé svátky stresovat
mě ten mamatest příjde v pohodě, klíííííííííííd
23. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
gucci rovná čára :grinning: :grinning:
leni ty testy se opravsdu hrozně liší,vim že teď budeš testovat jak šílená,nebyla jsem jiná takže chápu :wink: ale prosimtě používej stejnou značku protože podle sebe vim že je v tom fakt rozdíl.A že tě teď nikde nepíchá nic nemění na tom že za pár hodin zase může začít :slight_smile: :slight_smile: vydrž,bude to v pohodě
23. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
leni dyď je pěkneeeej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
tak dítě rozhodlo že už jako budem něco dělat takže já se loučim,dneska asi nebudu pže nebude čas ale zítra se stavim popřát šťastný a veselý,pááááááááááááá
23. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
mysky fáá :wink:
23. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
holky a když jste testly mamatestem,co vám vylízalo dřív?testovací nebo kontrolní??
23. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
leni: no jak kdy :grinning: , ze začátku první kontrolní a pak testovací
23. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Tak u nás první vstávačka až ve 4 ráno, což je úplně super, páč snad po druhé za 5,5 měsíce jsem naspala v kuse cca. 5 hodin.
Kay, jestli M. nadáváš,když něco vybere špatně, tak se nedivím, taky bych neměla chuť pak něco dělat sama, abych nedostala spucung.A třeba z toho nakonec bude fajn výlet.
Leni, každý test je jiný a jinak bude fungovat a bude jinak zbarvený. Včera ti bolení v podbříšku přišlo jako špatně a dneska když není tak ti to taky přijde jako špatně. Naprostý souhllas s Gucci, dojdi si na krev, nebo z toho zešílíš. A neboj všechno bude v pohodě.
:slight_smile:
23. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky,

chtěla bych vám všem popřát moc krásné svátky, plné pohody a klidu. Většina z vás si užije letošní vánoce už s miminkem nebo miminkama :slight_smile:, holky co mají už větší bejbata, tak si letos užijou rozzářené očička u rozsvíceného stromečku a pak dvě těhulky, ke kterým Ježíšek přiletěl dřív a přinesl jim do bříška ten největší dárek. :slight_smile:
Já jsem tady poslední snažilka, nedělám z toho tragedii, ale už se sem nějak "nehodím", nemám co bych psala a abych pravdu řekla, předstírání, že jsem v pohodě a vše zvládám levou zadní mi už moc nejde. Prostě asi jak stárnu, tak to prožívám hůř, no co bych taky chtěla na stará kolena :grinning: . Určitě pokud budu mít nějaké novinku co se mě týče, tak vám jí sem napíšu, abyste věděly, že to nevzdávám a bojuju dál i když na vítězný konec nevěřím.
Já věřím,že mě pochopíte a asi každá z vás ví jak se cítím, tak mi to prosím nemějte za zlé.

Gucci, ty mi dej určitě vědět až se malá narodí, každý den čekám sms :wink: .
Lum, zvracení na prdlačku, ale jak píší holky, tak je to správné tak to mná být :wink: . Držím palce :slight_smile: .
Leničko sluníčko, chápu nervy, chápu tvůj strach, ale věřím, že mimísek se u tebe drží zuby nehty a příští vánoce už budete slavit ve třech. Věř a nedej mimíska za žádnou cenu, takže si teď pěkně řekni : kurňa čekala jsem na to štěstí přes 3 roky a teď když ho mám, tak ho nepustím. Prostě miminko u mě v bříšku je a bude tam celých 9 měsíců. Mysli pozitivně a hezky si hlaď bříško a uživej si ten pocit, že jsi konečně těhotná. Věř, že co se má stát to se stane, to nikdy ničím neovlivníš, ale to, že si budeš s mimískem povídat a budeš tak moc věřit, že to dopadne dobře tomu aspoň trošku pomůže. :slight_smile:
Holky pa a krásné vánoce :dizzy_face: .
23. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Mili: kua to mi nedělej takové dojáky doprdele :cry:
23. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Mílo, já mám pocit, že snažilky se sem furt hodí. :wink: A s takovýmahle příspěvkama na mě v době vánoční nechoď, jsem z toho desetkrát více naměkko.
Tak vánočka upečena, salát hotov, dítko od půl deváté totálně tuhé, kapr uloven a padlo další moje předsevzetí, že se toho nikdy nedotknu - nakonec jsem ho naporcovala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě musím vytřít, ale až se mi vzbudí dítko.
Leni neplaš!!!!!!!!!!!!!!
23. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
mysky, jo, no hlavně já se rozhodla, že se určitě líp vyspím, když se nebudu bát otočit na bok, abych malou nevzbudila a ji nebude budit pes, když se otřepe, atp.. :slight_smile: a vsvětlila jsem jí teda že se v noci nejí.. :slight_smile:

Jo a hlásím teda, že jsem přestěhovala Stelu do jejího pokoje, zatím tam spí dopolední spánek bez problémů, od 10h, počítám že se tak o půl 12 vzbudí.. :slight_smile: snad to vyjde, držte mi pěsti.. :slight_smile: ale řeknu vám, je to divný pocit.. :sweat_smile:

tetes, ale prd, nenadávám, to je jeho výmluva.. nejsem debil, furt jen chválím a chválím, dyť je to chlap.. i ten hnusnej stojánek s dědou mrázem co půjčil od jeho rodičů jsme opěvovala :grinning: :grinning: :grinning:

milu, určitě se sem hodíš, neboj, věřím že vám to štěstí vyjde... Taky přeju krásné vánoce a hlavně zdravíčko do nového roku..

leni, ty testy jsou fakt každý jiný, jak píšou holky, testuj jednou značkou.. a hlavně si snaž nevšímat, jestli Tě píchá nebo nepíchá... nic není podle tabulek.. užij si vánoce, jak nejlíp to půjde, a na kontrole určitě uvidíš, že je to v pořádku, bude srdíčko a mimis bude tam kde má být. Věřím tomu.

Holky taky přeju všem krásný svátky, všem miminkům narozeným i nenarozeným hodné spokojené rodiče, rodičům zdravá miminka a prostě ať se tady potkáváme ještě pár chvil dál :slight_smile:
23. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Mílo, chápu Tě naprosto ať jsem jeden z nejhodnějších lidí,které znám musí to být těžké přijímat zprávy o nových těhotenství nebo o tom co, kde jaké dítko vyvedlo a ještě "předstírat" jak to všem přeješ apod. Přeji Ti hrozně moc štěstí, zdraví a hlavně splnění toho největšího snu. Určitě ale o sobě dávej prosím nová infa. :slight_smile:
Drž se,kočko.
23. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
já Mili taky chápu, ale stejně mě to sere :pensive:
23. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahojky,
tak my už máme taky nakoupeno a kapra naporcovaného. Salát až zítra a stromek odpoledne.
Milu chápu tě, moc mě to mrzí a nevím, jak ti pomoc. A ještě u toho řvu :cry:
Leni neporovnávej testy, každý je jiný. a souhlas s holkama, mazej na krev a budeš mít jistotku.
Zbytek jsem zapomněla, když jsem si přečetla příspěvek od Milu :unamused:
23. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Mili taky je mi to moc líto, ale chápu...už mě to víckrát napadlo, že to pro Tebe asi není lehké sem chodit ale byla jsem ráda, že tu s námi jsi...a věřím, že se zase přidáš :wink:
23. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak na m. je fakt spoleh :angry: volal mi že má stromek, ale sehnala ho tchýně a je nějaký pidimini a to mě fakt naštval, protože k vůli Vojtovi jsem chtěla aspoň ten metr a půl aby tam šly dát světýlka, máme delší řetěz, no to mám fakt zkaženou náladu - a z práce přijede někdy večer asi :angry:
23. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky, přípravy asi všude v plném proudu, my musíme ještě odpo uklidit (i tak je to brzo, Honzíkovi stačí půlden a je po úklidu :sweat_smile:), salát mám rozdělanej, dárky zabalený, takže celkem pohoda.
Anippe, já teda měla vánoce ráda i jako zrpuzelej puberťák, dárky dobrý :sweat_smile:
Lum, takový HCG, wau, ty seš těhotná jak nikdo! :slight_smile:
Kay, dobrý s dědou u vás. Můj táta je taky výbornej děda a poslední dobou hlídal možná víc než babičky dohromady, např. včera večer tu byl se spícím Honzíkem, my byli s P. na srazu. 2x Honzík breknul, jednou tam táta nešel, že myslel, že dobrý a pak se ho snažil pokládat a Honzík si furt sedal. Tak prej nakonec ho pochoval, položil a dobrý :slight_smile:
Kay, taky budeme mít lososa :wink:
Gucci, já ti taky doporučuju porodit, třeba zejtra např. :sweat_smile:
Leni, neboj, třeba ad to zvracení atd. Mně nebylo narozdíl tady od většiny blbě vůbec ani trochu, zvracení ani náhodou, no a vše bylo ok. A bolesti břicha jsem měla tak různorodý a děsivý, že jsem z toho byla taky věčně na nervy :_N
Mel, to je hezká představa usínajícího Lukyho :sweat_smile:
Rio, den blbec a M. ať se snaží jak nikdy a dovalí stromek, neboj, to zvládne, stromků je všude habaděj. Co Vojta, je mu líp? Tak čtu, že brzo vstávání a visení na noze, to znám a hrozně tě lituju, zrovna člověk plno práce v plánu a nejde to a nejde a nevyspání! Ať spí vojta dlouho přes den!
Terkytka má akční frmol jako vždy :slight_smile:
Kay, to je super, že mlíko až v 5! :wink: Tak seš vyspaná, viď?
Ježiš, tvůj M. je alibista, že ať si vybereš stromek, že ho zas až tak nechce!
Mysky, Honzík nic aduláka neučil a jestli jo, tak třeba jí brzo dá druhou lekci "najdi si dudlíka v postýlce sama". Ale stejně se budí a nevim na co, dnes teda dobrá noc, ve 12 a v 1 brek krátkodobej, stačilo zajít a položit (ale i tak depka - po hodině), pak naštěstí do 5,30 nic, mlíko a do 8mi spaní, do 8:30 samohraní, jupí.
Leni, ten mamatest je úplně ok, mně mamatest snad nikdy neudělal tu testovací jako kontrolní, nebo až nějak v 10tt, mamatesty sílí pomalu z mý zkušenosti.
Milu, chápu tě :frowning2: Ale dostalo mě to. Ani nevíš, jak moc ti držím palce, jako nikdy nikomu. Občas se ozvi prosím. Věřím, že se k nám brzo přidáš jako pravidelná těhotná přispěvatelka. Přeju ti do novýho roku hlavně pohodu doma, v práci, ať máš důvody k radosti. Kroků k vytouženému cíli už jsi udělala tolik, že teď už určitě je brzo někde ten poslední krok vítěznej.
Mel, porcování kapra obdivuju, tohle předsevzetí, že bych to nedělala, mám taky a porušovat ho nikds nebudu :sweat_smile:
Kay, hodně úspěchů s děcákem :slight_smile:
Rio, třeba bude stromek hezkej, tak na něj dej hodně ozdob, Vojtovi se určitě bude líbit.
23. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
jdu vám všem popřát krásné vánoční svátky plné pohody a ještě hezčí Nový rok,ať jste všechny i s vašima rodinama zdraví a dětičky vám dělají samou radost :dizzy_face: :dizzy_face:
Gucci tobě přeji kromě ostatního co nejrychlejší porod bez komplikací ať už máte holčičku gucciovou u sebe :wink:
Leni tobě móóc gratuluji,krásné vánoční překvápko :sweat_smile: Tak ať je všechno jak má být :wink:
Já se už nemůžu dočkat zítřka jak bude Mařenka reagovat na stromeček a dárky..........
23. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
tak m. veze stromek velký 2 a půl metru, což se nám tu nevleze takže bude muset metr uřezat, no sranda fakt :grinning: prý tam měli všechny stejně velké tak ho vzal, jsem zvědavá jestli ho zvládneme dnes postavit a nazdobit, chtěl bych mít zítra už klid
23. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
Rio, neříkala jsi že budete mít stromek pidimidi? :grinning:
23. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
mel no jak jsem byla naštvaná že nechci ten tsromek od tchýně ten malinkatý, tak jel nakonec k tomu hajnému a veze ten obr
23. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj Dnes jsem zakrvácela, dostala jsem takový panický strach, že jsem zavolala do Motola a sestra mi jen řekla ať při takové HCg nestresuji, že si mám vzít Utroš, místo 1-0-2 tak 1-1-2. Jen co jsem si jej vzala, tak se to uklidnílo. A prý si mám lehnout a odpočívat. A já na to, že jsem v práci :sweat_smile:, že si asi nelehnu, tak se divila, že mi ji Dr nenapsal.

MILI
Já tě dost dobře chápu. Také nejsem nejmladší. V dubnu mi bylo 34. 3roky mi zakazovali těhu kvůli štítné žláze a pak to zase nešlo. A nebýt fyzioterapeutky Marie Babičkové z Iscaru, nikdy v životě bych neotěhotněla. A mohla bych i 50x na IVF zkoušet 1 000000 x IUI
a NEPIŠ TAKOVÉ DOJÁKY , protože mám mokrou klávesnici. :cry: :cry: :cry:
Ani nevíš jak si přeji aby si to už taky prožívala i s tím ZVR.....ním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
LENI NÁDHERA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
právě jsem zaznamenala na wc papíru mírné zašpinění :cry:
23. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Leni neplaš!!!! Koukni na Lumču!!! A taková Tek několikrát zakrvácela během těhu a hle má Olíka!!!! Takže klid jo! Vím, je to těžké, ale klídek, stresováním si jen ublížíš.
23. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
Takže, hezké svátky, bohatého Ježíška, hodné děti, snažilkám brzy // a těhulkám pohodové těhu a Gucci porod do 31.12.2009 :grinning:
23. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
tak jsem nafotila další testy,ten vrchní je z rána a ten druhý je focelý před 1,5 hdinou,kdy jsem zjistila to slabé zašpinění,snad to bude ok
nezlobte se,že Vás tím takhle zatěžuji
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3638622#navigator
23. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.