• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Leni klid, test teď i kdyby se dělo něco špatného tak to neřekne, HCG už bude dost vysoké a hned neklesne!. Takže věř jsi těhotná a užij si v klidu svátky!!!!
23. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Rio, takže máte dva stromky, trpaslíčka a obra :grinning: Pochval M. za snahu, no vidíš, dobře to dopadlo, máte velkej strom a zítra si uděláte krásný Vánoce :wink:
A vy všechny samozřejmě taky, přeju vám zítřejší den plný pohody, ať už budou některé děti chápat trochu dárky nebo jen zářící stromeček anebo si budou ještě užívat v bříšku, tak ať se to vše vydaří!
Lum, Leni, vy si zítra "připijte" na co nejlepší těhotenství, špinění pryč, nevolnosti jen snesitelně, aspoň zítra, LUm, by ti mohlo být trošku líp :wink: Leni, malinké špinění na papíru jsme měly fakt skoro každá tady, je to stres, ale neboj, snad tě to trochu uklidní, že jsme to zažily taky! Máš krásný testy :slight_smile:
23. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
ahoooj vsem stastne a vesele vanoce ....
nestiham M. me nasral takze musim zase jit makat paaaaaaaaaaaaaa
a at vam jezisek najezi to co chcete
23. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Kay, :grinning: jsi mi pobavila s tím chválením
Rio:vidíš malej ti nebyl dost dobrej,tak máš obra, tě M. převezl :grinning:
Leni a Lumcag, upřímně vůbec vám ty začátku těhu nezávidím.
Já balím dárky, to tak nenávidím.
Holky, tak ať se vám ty svátky vydaří a Ježíšek splní vaše přání.
23. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
malý nemáme m. ho nevzal a velký furt krátí a pižle větve, ten bude vypadat :grinning: ale máte pravdu, převezl mě :grinning:
mě balení dárků baví a mám je nakoupené a zabalené asi měsíc už :grinning:
23. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky,moc Vám všem děkuji,jste zlatíčka :slight_smile:
já vím,že jsem hysterka :grinning: ,ale mám strach,ale musím myslet optimisticky,jednou se mi potvrdil těhotenský test pozitivní,tak jsem zkrátka těhotná a basta fidli :slight_smile:
já vím,že Vás tím už unavuju,od pondělí nedělám nic jiného,než tu fotím své testy a povídám o tom,co mě kde píchne a bolí,že nezvracím a že jsem začla špinit,musíte ze mě být na mrtvici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale nebýt Vás,tak už jsem asi na diazepamu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Milu,pokud to budeš číst,chci Ti moc poděkovat za Tvé řádky a moc si vážím toho,co jsi napsala :slight_smile:
já vím,jak je to pro tebe těžké,však jsem ještě před pár dny prožívala to samé,takovou tu beznaděj a nevěřícnost z toho,že se to někdy povede.
Obdivuji Tě,že jsi tak silná,i když uvnitř tě to asi již trápí,ale navenek působíš plná energie a dodáváš každému sílu a úsměv,i když ty sama máš bolest.
Já Ti ze srdce přeji,aby se Ti vyplnil Tvůj největší a nejkrásnější sen,aby se prolomily ty smolné měsíce a roky a vyplnilo se Ti to nejcennější na světě.......vytoužené miminko :slight_smile:
Přeji Ti,ať se Ti nevytratí tvůj úsměv a optimismus,ať vše zvládáš snáze,i když je to někdy hodně těžké,všem jsi tu dodala strašně moc energie a dobré nálady,držela jsi mnohé z nás nad vodou s překonáním těžkých věcí a bolestí.
Dokázala jsi předat spoustu dobré nálady a za to ti patří velké D Í K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink:
MÁME TĚ VŠECHNY MOC RÁDY :wink:
PŘEJI TI KRÁSNÉ VÁNOCE PLNÉ RADOSTI,PŘEJI TI ŠTĚSTÍ,LÁSKU A RADOST A SPLNĚNÍ TĚCH NEJVĚTŠÍCH PŘÁNÍ,KTERÉ SI NESEŠ TY SAMA V SRDÍČKU,KRÁSNÉ VÁNOCE :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Holky taky vám všem přeji hlavně pohodové vánoce. A do roku 2010 jen vše dobré. Milušce, ať ten kulatý rok přinese kulaté bříško. Lum a Leni, aby bylo vše tak jak má být a vy se v příštím roce dočkaly krásných miminek. Holkám snažilkám, ať se brzy zadaří. A hlavně nám všem přeji, ať nám ta mrňata dělají co nejvíce radosti.

Rio se stromkem sranda, jsem se pobavila. M. tě fakt převezl :wink:
Leni neplaš, já taky špinila, jela jsem na pohotovost a vše bylo OK. A vidíš jak to dopadlo, jsme si teď užili 2 hoďky řevu a houpání, až jsem vyměkla a dudla v pusině a spí jak kdyby ho do vody hodili. snad tím nepo... kojení.
Jinak stromek nastrojenej, ale furt mi ty vánoce nedocházej :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
My zdobíme stromeček a je těch ozdob nějak moc :sweat_smile:
Leni, budiž ti velkou polehčující okolností, že si plašení uvědomuješ. My tě chápeme, jsme taky plašily minimálně v duchu možná většina z nás :wink:
Steffi, kojení už neposereš, seš úžasně rozkojená, toho se neboj, myslim si, že je minimální procesto dětí, co kvůli dudlíku blbě sajou a to ještě jsou třeba pár dní starý. Horší je to nahazování, co tě čeká příštího půl roku minimálně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
Já se moc těším na ráno co Honzík na stromeček, no co asi, bude chtít servat ty koule, sakra :sweat_smile: :grinning:
23. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Puzzi já mu ho za chvíli seberu, má ho jen na usnutí :slight_smile: Prst mi taky nedudal celou noc, tak dudel taky nemusí :wink:
23. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Tetes jsem zapomněla poděkovat za říkanky v mailu, super!
23. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Steffi, dobrej plán s dudlíkem, no nic, přeju ti, ať to vyjde dle představ :sweat_smile: :grinning:
23. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Puzzi už jsem mu ho sebrala a chrní dál :slight_smile:
Já taky moooc děkuji, jsem na to od dopoledne taky zapomněla...
23. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám vůbec dočítat, omlouvám se... Jen kontroluju, jestli je Gucci pořád 2v1. :wink:

Jdu vám jen popřát krásné Vánoce a ať se vám v příštím roce splní všechna přání! :dizzy_face:

Já se letos strašně moc těším - máme ozdobenej stromek schovanej, tak jsem strašně zvědavá zítra na Madlenku... Jen M. má pořád rýmu, ale kromě odsávání je v pohodě.

Tak si to zítra všichni moc užijte!!! :slight_smile:
23. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
dobré ráno holky, taky vám všem přeji krásné prožití vánoc, děti ať nezlobí a užijí si to s vámi a v novém roce hodně krásných chvil :slight_smile:
no a my jsme ráno od 5 kdy se Vojtíšek rozhodl že nebude už spát, stromek jsme nazdobili večer a ráno na něho Vojtíšek koukal vyvaleně a nemohl odtrhnout oči :dizzy_face:
24. pro 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
Veselé Vánoce :slight_smile:
Nám přestala téct ráno voda, máme ze studny, tzn. problém na naší straně, vypadá to, že voda došla. Výborný, přesně na Vánoce
Ve sklepě máme přívod na vodovod, ale jen ve sklepě, nedá se to zapnout do vodovodu dovnitř.
Naštěstí P. je génius a připojil na vodovod hadici a leje to do studny a vypadá to, že tato metoda funguje, snad jo, jinak se picnu, velký plány na Vánoce u nás, já od 6ti na nervy, jak se to udělá, že budeme holt u našich, ale chci bejt doma, připraveno, uklizeno. Tak snad to bude ok s tou hadicí, vypadá to dobře.
Ty voe ale nechápu, jak mohla dojít voda, vždyť nejsou žádný sucha?
Jinak noc zajímavá, my šli spát o půlnoci, Honzík se vzbudil a kňoural a kňoural, v 1 mlíko, vypil 200 (neměl večeři, odpo ve 3 přesnídávka, pak mlíko před spaním, tak možná fakt hlad?), pak spal do 5,45, mlíko a pak jsme tu šašili s tou vodou, tak nemohl usnout, sakra, já na nervy, že dnes je důležitý, aby se dobře vyspal, na dva spánky denně už není zvyklej, P. furt chodí dovnitř a ven kvůli tý studni, tak ho buzeruju, ať chodí potichu, naštěstí Honzík usnul někdy před 7 a spí.
To to hezky začíná, ale snad už bude vše v pořádku dneska :grinning:
Rio, Vojta nemohl na Vánoce dospat, jo? Ze stromku nadšenej? Jsem zvědavá na Honzíka.
24. pro 2009 v 07:38  • Odpověz
puzzi tak to je fakt blbý začátek dne, to je mi líto, ale snad se to v dobré obrátí a den se povede :slight_smile:
24. pro 2009 v 07:47  • Odpověz
bréééééééééééééééééééééé ránko štědrovečerníííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hlásím, že nerodím Puzziová HAHAHA kišky lišky :grinning: :grinning: :grinning:

taky všem přeju krásné vánoce, bohatého jezusa, dobrej bžambožijovej salát a kapšíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
dobré ránko,

leni, testíky jsou prostě moc pěkný, hlavně klid

tetes, no jsem ráda že jsem Tě pobavila :grinning: je to s ním jak s malým capartem :slight_smile: ale holt chlap no..

rio, tak super, že máte velkej stromek a líbí se V.

puzzi, teda Ty voe, to je ráno.. hele pokud to bude fungovat, tak to zvládnete.. sucha nejsou, ale třeba mohlo něco prasknout těma mrazama a téct to jinam? to je asi blbost.. každopádně to musí být opruz..

nic já jdu douklízet po balení dárků, mám to docela i ráda, a Martin jde "úžit" stromek, ale podle mě se do toho pidi stojanu nevejde.. jo sehnali jsme včera v akci krásnou velkou jedličku za 400,- takže jsme spokojená taky.. :slight_smile:
24. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Bré ranko,
Puzz teda takhle s vodou na štědrý den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No na stromeček Luky koukal už včera ráno stylem - hm tohle není žádná novinka. :grinning:
gucci, no neznamená že když nerodíš teď, že za dvě hoďky nevyrazíš. :grinning: :sweat_smile: Né dneska né, ošidili by jste malou, takže až zítra. :wink:
24. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
no mel: už jsou skoro dvě hodky a furt nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Voda vyřešena, P. to napustil do studny hadicí a prý to možná vystačí i na tejden, tak super :dizzy_face:
Gucci, ještě máš 14 hodin a 5 minut :grinning:
Honzík a stromeček super, líbí se mu, jednou za půl hodiny cca sundá jednu kouli, máme ty nerozbitný, vrátíme a je to. Nechali jsme mu asi 10 koulí po zemi na hraní, tak pohoda.
24. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Dobré ránko,
Gucci neříkej hop, ještě jsi nepřeskočila :wink: Jo a koukala jsem na tvůj břuch, to snad není ani možný, ale on pořád roste :slight_smile:
Puzzi ty jo s tou vodou je to blbý, snad hadice bude fungovat a vy si v klidu užijete vánoce.
U nás si včera chlapeček sbíral na ledovou sprchu. Normálně hysterčil od 10 do 1. Ale řval tak, že ani dýchat nemohl. Uklidnilo jen prso a to když jsem mu vzala, tak opět hysterák. No děs, už jsme měli nakročeno na pohotovost do Thomayerky, protože jsme měli strach, že mu něco je. No a v jednu jsem nakojila a on vytuhnul a spal do půl sedmé. Tím to vylepšil :wink:
24. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
jj ženy furt roste, už to není moc, ale roste no...dyt taky naše ženština furt přibírá, dr. mě v úterý asi moc rád neuvidí :grinning:

jani: tjo bobek, copak mu asi bylo? ale kámošů kluk taky takhle řval ze začátku, až zfialověl a nemohl popadnout dech, museli mu foukat do obličeje, aby zase naběhl
puzzi: to je dobře, že se to vyřešilo s tou vodou...našim takhle den před štědrým dnem odešla trouba :grinning:
24. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
ty jo Steffi, to byla teda noc, snad máte vybráno a dneska už bude pohoda.
Já jsem zvědavá, jak to bude probíhat, potřebujeme, aby se M. dostatečně vyspala odpoledne a vydržela s náma večer dýl, tak uvidíme. Budeme u našich, výhodu to má taky v tom, že tam pak M. uspíme a půjdeme tradičně na Půlnoční, můj táta bude hlídat. Chodíme na Rybovku, trvá to skoro dvě hodiny, tudíž spát půjdem v půl třetí, ale je to tradice, tak to mám se Štědrým dnem spojený.
Včera jsem akorát upekal vánočku, jinak nemusím dělat nic, pojedu k našim dřív a budu prostírat stůl, V. pak s M. až se prospí za náma přijedou.

Puzzi: voda dobrý, fakt zážitek! :grinning:

Milu je to na pytel, úplně Tě chápu, hlavně když se tady v diskuzi pořád těhotní a ty nic, číst takový zprávy moc nepřidá. Ale určitě přispívej dál, je super se bavit i o něčem jiném, rozhodně sem patříš a stačí krůček a budeš přispívat o sto šest, už to sakra musí vyjít. Moc Ti to přeju :pensive:

Krásný vánoce všem!
24. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
PŘEJI VÁM VŠEM POHODOVÉ A KRÁSNÉ A VÁNOCE A SPLĚNÍ VŠEHO,CO SI SAMI ZE SRDCE PŘEJETE !!!!!!!!!!! :slight_smile:
24. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
No já už pomalu chystám "večeři", víme totiž na 100% že večer by to fakt nešlo. Takže až se Luky naobědvá, tak se najíme i my. "Rozbalí" si dárky a bude. No a my s P. si je asi rozbalíme večer. K tomu si dáme nějaký ten chlebíček a bude.
24. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Všem přeju šťastný a veselý vánoce,pohodově prožitý svátky,koho bych už tu neviděla tak i šťastnej novej rok a speciálně Milušce přeju hodně štěstí do novýho roku,ať je lepší než ty předchozí a splnění největšího přání
24. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Gucci jojo taky jsme foukali do obličeje, aby se vzpamatoval. No fakt to byl zážitek a co mu bylo, to bych taky chtěla vědět. Ale bylo to o nervy.
Terkytko ty jo jit na 2 hodiny na mši, to bych asi nedala. A hlavně takhle v noci, to bych usnula. Já občas usínám i u kojení :dizzy_face:
24. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
jééééééééé

šrekoledáááááááááááá
24. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojky, jen v rychlosti krásné prožití Vánočních svátků a v albíčku máte přáníčko od holek :wink: .
I26- gratuluji :dizzy_face: .
24. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.