• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj,
tak u nás pro děti proběhlo štědrovečerní ráno (ty voe, to je blbost jako včera večer poštou ranní - básníci),nicméně teď už spinkají, pstruh se peče v troubě, sklenka vína nalitá a teď si užijeme ten večer mi.
Jinak se mi vážně potvrdilo, že to takhle bylo s dětma lepší,páč byly večer zase úplně vyřízení a bylo by to otrava jak pro nás tak pro ně. Strašně se těším na příští rok až už z tohho budou mít rozum. I když vypadá to, že mluvící pejsek je celkem zaujal.
Přeji Vám všem hezký štědrý večer a krásné a pohodové prožití svátků vánočních. :slight_smile:
24. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
ahoj holky tak u nas stedry den super bomba nic lepsiho jsem jeste nezazila
ac jsme to poradali u nas a byla to fakt honicka a pekny nervy ..tak to stalo za to
oliver byl senzacni ...doufam ze se to vyvedlo takhle super i u nas
24. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahoj holky tak u nás večer taky fajn, Vojta vydržel sedět a hrát si v židličce než jsme se najedli, na stromek koukal jak tam byly prskavky a světýlka, strašně se mu to líbilo, dárky taky dobrý, nejvíc se mu líbila tatrovka, akorát už toho bylo na něho moc a chvilkama začal brečet, tak jsme ho pochovali, pak zas chvilku dobrý
no a dostal nějaké vzukové hračky, dřeba od mé mámy vláček co jezdí, houká a hraje a toho se bál, ale myslím že se okouká
24. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
vánoce honička ale jinak naprosto super :grinning: příjemné prožití vánoc přejeme :grinning:
Edi koukala jako blázínek úplně hotová a dárky taky bezva se na některé upnula :grinning:
24. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahojky, těžká nestíhačka ty vánoce, co? :grinning: ale super výsledek i u nás, Alex ze stromku nechápal a z dárků ho uchvátil stoleček FP

...užijte si zbytek svátků s dětičkama a tatínkama :wink: u nás se bude konat klasický návštěvní maraton :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Bré ranko,
Lukyho to nějak moc nebralo, ale mluvící pejsek dobrý. . . . No a sedtko do vany super, akorát škoda že ještě neumí sedět.
25. pro 2009 v 06:56  • Odpověz
ahojte, tak my byli u našich, dopadlo to taky skvěle, Stela spala celou večeři i rozdávání dárků :grinning: pak jsme rozbalili jenom její dárky, ale stejně jí to ještě moc nebralo.. každopádně šla spát o hodinu později a v ppohodě.. dokonce vnoci ani moc nevstávala.. :slight_smile:
25. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky

tak koukám, že si to všichni užili :dizzy_face:

hlásím, že u nás se nic neděje :sunglasses:
za chvíli jdeme na o k tchánovcům na kachýnku a večer čekáme známé na návštěvu
tak zatííím :wink:
25. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky, my taky super vánoce, honzík večeřel chleba na kostičky, byl konsternovaj, že tolik lidí u stolu, tak jen zíral a potichoučku pomaloučku jedl, večeře nad moje očekávání :dizzy_face: Potom dárky taky super, nejlepší velekj plyšovej medvěd, dává mu pusinky a mco se mu líbí. Pak jsme mu vybalovali postupně ostatní, se vším si trochu pohrál, fakt hezký Vánoce. V 7 šel spát jako vždy a my pak vybalovali naše.
25. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj Holky já se omlouvám, že píšu až dnes, ale dojeli jsme na Moravu a já měla co dělat sama ze ssebou a t ak vám dodatečně přeji všem i vašim ratolestem zbytek krásných svátků a do nového roku vše nej :wink:
Ozvu se jak přijedeme zase zpět do MB
25. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
Krásné vánoční odoledne :slight_smile: ,tak koukám,že jste si Štědrý veče užili,i u nás to proběhlo hezky,vypadá to,že jsem nezlobila,Ježíšek byl i u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Gucci,tak ještě držíš??? :grinning: :grinning:

Pajdi,přáníčko od dvojčátek je nádherné :slight_smile: a i Vám přeji krásné vánoce

Lumcag,jak ti je?

já jsem si dala ke snídani cukroví a čaj a nějak mě pobolíval žaludek a chvílema mi bylo na zvracení,začínají mě bolet bradavky a dnes jsem udělala další testík,no nevím,nějak mě nepřípadá,že se to liší,ale hlavní je,že tam pořád jsou //
ten úplně spodní je dnešní a ten nad ním jsou z 23.12,co myslíte??
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3640047&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
25. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
normálně mám dnes lenošivý den,ještě jsem v pyžamu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,polehávám a čučím na telku :grinning: :grinning: to je pohodička
25. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak se to vyvedlo asi všude, my jsme byli taky nadšení, M. šla spát až v 21.45, tak s náma byla dlouho :grinning: Při večeři seděla v židličce a taky jedla chleba a pořád se smála, i když jsme drželi ticho za ty, co s náma nemůžou být. :grinning:
pak nějaký dárky a pak jsme krmili, nechali jsme variabilní savičku doma, tak jsem chvíli zkoušela kaši lžičkou a moc toho nesnědla, tak jsme museli pro ni dojet domů, myslela jsem, že M. bude řvát, když odjedem, ale usnula mezitím na mým tátovi, to se ještě nikdy nestalo, že by takhle vytuhla, bylo to roztomilý. Po půlnoční jsme šli spát v půl třetí a V. mě nechal ráno spát do 11.15 :dizzy_face:
25. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Koukám, že dětičky všude spolupracovaly. Kubino na nás koukal, když jsme jedli. On už měl plné bříško :slight_smile: No a pak jsme rosvítili stromeček a on na něj chvíli koukal, ale moc ho to nebralo. Ale byly to nejkásnější vánoce za posledních x let, protože jsme byli ve třech. Jsem neskutečně šťastná a L. taky.
Ale nejvíc jsme si asi užili odpoledních vycházek, včera na hradě a dneska na Vyšehradě :dizzy_face:
Gucci já už začínám věřit, že to vydržíš do ledna, tobě se nějak nechce rodit. Když jsme dneska byli na tom Vyšehradě, tak jsem koukala na Podolí a vzpomínala..
Leni testík krásnej, ono už asi nebude moc vidět, jak ta čárka sílí, jelikož je hooodně silná. A vůbec ty testy jsou kvalitativní a ne kvantitativní :wink:
Terkytko teda M. je noční sovička po tobě, to my jsme včera šli spát v devět večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
ještě krapek chybí k tomu,aby ta testovací byla úplně stejná jako kontrolní,ale pořád doufám a věřím!!!!!!!!!
ale dnes už vylejzala ta kontrolní dříve,sice slaběji,ale jak už se to namočilo,tak postupně lezla,pak ta kontrolní a pak teprve ta testovací ztmavla,no snad se to počítá :sunglasses:

Jani,to je dobře,že jste šťastný :slight_smile: Musí to být krásný pocit být už u stromečku ve třech :wink:
25. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
http://picasaweb.google.cz/steffi0512/Vanoce2009#
fotky ze včerejška

Leni ona jednou silnější bude, neboj. Já měla testovací silnější než kontrolní nějaký 27 DPO.
25. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
máte Jani krásné fotky :wink: ,Kubík u stromečku je pěkný vánoční dáreček :slight_smile:
25. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
Jani krásné fotky a nejhezčí dárek. :dizzy_face:
Luky dneska přišel na to jak se otočit z břicha na záda. Takže nová legrace. . . Jen nějak odložil otáčení ze zad na bříško, tváří se už třetí den, že neví co se po něm chce.
25. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Jani, hezké fotky,moc ti to sluší.
Leni, podle testu nic nepoznáš a navíc už prostě jasnější být nemůže. :slight_smile:
25. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
jo,zapoměla jsem se pochlubit, že už od 23. jsem ostříhaná, mám to fakt dost krátké je to pohodlné a starší mi to nedělá a docela to sklízí úspěchy. Jsem spokojená.
25. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Teri tak šup fotku, jsem zvědavá jaké to máš.
Díky za pochvaly fotek.
25. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak nejdřív nějaké reakce.
Pajdiné PFko s holkama krásný :dizzy_face:
Tetesiny dvojky měly vánoce po ránu, myslim, že výbornej nápad takhle u miminek, po ránu mají nejlepší náladu, tak je to pro ně asi takový nejhezčí.
Teksas nadšená, jsem ráda :wink:
Vojtík obdivoval prskavky, v tatrovce jste ho vozili?
Alex už paří u stolečku, ty hrací stolečky jsou podle mě pro děti jedna z největších hraček bomb :slight_smile:
Luky jako dvojky hotovej z mluvícího pejska :slight_smile:
hG strávila Vánoce v břiše? Hm, škoda, tak silvestr, Gucci? :grinning:
Stelinka dopřála rodičům klídek a super ty noci u vás!
Lum, Leni, už jste řekly něco rodině?
Na Lenku jdou nevolnosti, ajéje, jinak test super, ten mamatest má stejně silný fakt až někdy k 10tt, tomu to trvá, máš ty testy už prakticky maximální, leni :wink:
Terky, taky měla mariánka chleba? Já se rozmýšlela, co Honzíkovi dát, ale tohle bylo nakonec fakt dobrý, že ten chleba jedl sám a chutnalo mu to.
Steffi :dizzy_face: Krása, že byl Kubík hodňoučkej, tak to bylo pro vás určitě moc pozitivní a dojemné. krásný fotky!
Mel, gratuluju Lukymu k otočkám :wink:
Tetes, máš to jako na tom odkazu ty vlasy? Jsem zvědavá na fotku nebo osobní setkání.
Můj nejvtipnější dárek jsem dostala od P.: hrneček s nápisem 1. profesionální liga internetových maniaků, čestný člen :grinning:
Dnes jsme byli u babi na kachně, Honzík se ta,m nejdřív nějak bál, brečel a choval se u mě, jinak blbý, ale odpo už to bylo fajn, přijeli naši, honzík je miluje, takže jsem měla celkem pohodu :slight_smile: Pak jsme chodili venku, máma vzala Honzíka do slepičárny a pak mu musela bránit v osobním kontaktu se slepicema na hřadě (nebo jak se to jmenuje) :grinning:
25. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
holky,možná taková blbá otázka,ale teď mě tak napadlo,myslíte,že by ten pozitivní tt mohla způsobovat třeba cysta? :astonished: ,nevím,proč mě to napadlo,ale tak jsem přemýšlelal,když ještě nic neviděl,asi mi už hrabe :grinning: :grinning: :grinning:

Puzzi,pěkný dárek :grinning: :grinning: :grinning:

muselo to být hezké s dětičkama u večeře a u stromečku :slight_smile:

Tetes,vyfoť účes :wink:

já jsem za celý den nevylezla z pyžama :grinning: :grinning: :grinning: ,prostě mě chytla nějaká lenora,tak jsem jen polehávala a čučela na telku,ale zítra dopol.chceme jít na procházku a pak odpo jedem k našim,ale jsem furt nějaká unavená a zlenivělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a připadám si jak nafouknutej míč :grinning: :grinning:
25. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
zdár bábule

tak jsme málem jeli do porodky :grinning: :grinning:
uklidila jsem celý byt a kolem čtvrté mi začly zase kontrakce, trvalo to hodinu vkuse, sprcha nepomohla, už jsem volala do porodky...a když už jsme dobalovali tašku, tak zazvonili ti naši kámoši, co měli přijít na návštěvu, tak my že jim rychle ukážem byt a pofičíme, ale nějak jsem to rozchodila a zase to přešlo, takže nic :grinning: sorry
25. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Leni, kam na ty nápady chodíš? :grinning: Cysta by byla jasná jedna /, druhá ani stín :wink: Na UTZ je něco vidět až u HCG kolem 1000, podle mě teď už by něco vidět bylo, na UTZ jdeš v pondělí?
Gucci, ježiš, neroď, až na silvestra :grinning:
25. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jani: krásný fotky...co to dostal Kubajs, kolotoč?
Leni: myslím, že cysta pozitivní těhu test způsobit rozhodně nemůže
tetes: taky chci vidět fotku účesu
25. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
puzzi: no ale trochu jsem se ted lekla, páč ti známí před půl hodkou odešli a mě se zdálo, že vůbec necítím hG už delší dobu, ale pG na ní začal vřískat a už se zase normálně hejbá, tak asi jen spinkala
25. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Gucci,ty jsi málem rodila?že tys to nakonec odložila kvůli posezení s přáteli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
říkají,že když necítíš pohyby,máš uchopit bříško na stranách a zahýbat s ním,to se mimi nelíbí a začne se hýbat,jsem to vyzkoušela u ségry a funguje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Puzzi,to víš,už chytám zas hysteráky,čím víc se to blíží,tím víc se bojím,dnes se mi zdálo,že jsem šla na krev a řekli mi,že minule jsem měla 432 a teď mám 500,což je špatný,tak jsem se ráno vzbudila a ptala se manžela,co je za den,jsem nevěděla,jestli už není úterý a já to pondělí pak nezaspala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Leni: no o tom jsem nikde nečetla, ale napadlo mě to samotnou s tím hýbáním břicha :wink: , ale nakonec zareagovala až na pG
25. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak vždycky zavřískejte a mimi se pohne :grinning:
25. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.