• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Gucci, ty máš zítra termín porodu :slight_smile:
S buzením dítěte v břiše mám bohaté zkušenosti, někdy nezabíralo nic. jakmile se narodil, stačí vrznout dveřma :grinning:
leni, to jsou hustý sny, ale jen sny :wink:
25. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
ááá mám místo břicha šutr :grinning:
25. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
už dobrý :sunglasses:
jdu radši spát
tak brooooooooou
25. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
Bré ranko,
Leni teda ty máš sny. . . .
Gucci, hG si s vámi trošinku hraje co? Hele dneska se má narodit, tak s tím koukej něco udělat. :grinning:
U nás noc - očistec, ještě jsme se málem pohádali s P. . . . Luky od jedenácti do dvou řval, pokřikoval, pak byl utahanej jak prase, takže zase nemohl zabrat. . . No odhaduji, že minimálně 1,5 strávil v mé náruči na míči. Nechápu co se to s ním v poslední době děje.
26. pro 2009 v 07:21  • Odpověz
bréééééééééééé

ted mě dojal dnešní mail z rodiny:
Vaše www.rodina.cz Vám přeje pohodový a radostný porod, krásný zážitek z prvního pohledu na růžové miminko právě vyklubané na svět, které se na Vás jistě už teď těší a které bude plně odkázáno na Vaši mateřskou péči. Hodně sil a pomocníků do prvních týdnů s novopečeným členem Vaší rodiny!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mel: to je mi líto s tou nocí :unamused: , nerostou mu zuby nebo něco?
26. pro 2009 v 07:34  • Odpověz
gucci, já už nevím. Mám pocit, že i ty jedničky už jsou prořízlý. Jako nikdy nespal ukázkově, ale stačil dudlík a byl klid, ale to co provádí poslední noci je děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
možná na něho dolehl předvánoční stres
26. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
Hm, a já z toho mám rodičovskej stres. . . Takhle mizerně jsem se necítila od Lukyho narození. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
:unamused:
a proč jste se pohádali s p?
26. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko,
Gucci 41tt no paráda, fakt jsi to dotáhla až do konce a teď budeš přenášet :slight_smile:
Břicho jako šutr máš z toho, že furt něco vyvádíš. Už se na ten úklid apod. vys...
Mel tyhle noci znám, naštěstí byly jen dvě, ale je to na palici a já už pak taky zvyšuju hlas na L. Jelikož mám strach, že K. něco je a za druhé nevím, co s ním, když nic nepomáhá.
My dneska noc docela dobrá, jen baterkování od čtyř ado čtvrt na šest, ale v mé posteli na mém břiše pak spinkal až do sedmi. Pak mě kopáním budil, že jako krmit a hned teď :dizzy_face:
Leni teda ty máš sny. Hele cysta může dát falešně pozitivní tt, ale slaboulinký ne takové dálnice, jako máš ty. Takže klídek a přesně jak píše Puzzi, na UTZ je něco vidět až od 1000 IU hCG a to ne vždycky, záleží, jak dobrý ma dr. UTZ.
26. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj Jani
a můžeš mi pls vysvětlit, proč mám kontrakce hodinu vkuse? já jsem myslela, že je to chvilkové pak to přestane a za chvíli zase a že se to stupnuje anebo odezní
26. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Gucci posly můžeš mít i půl dne. Prostě děloha trénuje. To není nic vyjímečného.
Jen posly nejsou tak silné, časté a pravidelné..jinak je to stejné jako kontrakce.
Jo a jak ses ptala, tak K. dostal kolotoč nad postýlku, ale zatím ho to moc nebere :slight_smile:
26. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
hm hm hm, no tak uvidíme, myslím, že mám zase na tři týdny od kontrakcí pokoj :grinning:
my se jdem projít, venku krásně svítí oskar :dizzy_face:
26. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
myslím, že ne..dávám ti max týden :wink:
jojo v Praze taky, tak jdu přebalit a vyrážíme taky ven...
26. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Gucci,prej na tři týdny pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já tipuju,že po Silvestru porodíš a bude to ledňátko :wink:

máte některá zkušenosti s výtokem?mám takový bílo-žlutý výtok a trošku mě svědí rodidla :frowning2: ,jinak dnes je mi ouplně OK,jako by nic :unamused:
26. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Leni, já měla na konci těhu kvasinkovou infekci. . . Ale samo může to být i něco jiného, vydrž do pondělí na UZ a určo ti Dr. bude dělat když tak stěry a zjistí, jestli nemáš nějakou tu kvasinku navíc.
26. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Leni: já mám výtok celé těhu :wink: a ted ke konci víc a víc

jinak jsme byli na prochajdě, pak jsme si udělali super obídek, po obídku si zdřímli, koukli na krásný film, pak jeli k tchánovcům na chalupu a ted lebedíme :dizzy_face:

Jani: používáš pořád newborn plenky?
26. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
já jsem si právě myslela,že by neměl být výtok nažloutlý,ať už je pondělííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :sunglasses:
bojím,bojím ,já už chci raději zvracet ať mám jistotu,že je to OK :grinning:
26. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Gucci jojo pořád newborn. A ještě určo nějakou dobu budu, pořád jsou mu spíš větší. I když dneska jsme překonali 4 kila :wink:
Leni já měla taky silnější výtok v těhu, to je normální. A taky mě občas svědilo. Ale dobře mi zabíral Lactacid Plus
26. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
jj taky používám lactacid plus :wink:
26. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
jani a říkala si, že to balení 42ks tak na pět dní že?
26. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
Gucci 4-5 dní, třeba teď je malý expert na to, že se po.. při kojení do čerstvě přebalené plíny, tak ho pak znova přebalím :wink: Nebo se pročůrá a to je další extra plína :slight_smile:
26. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
no já mám newbornek cca 160 ks
26. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak jako startovné dobré. Já měla nějakých 5 balení a další 2 jsme kupovali teď ve středu.
26. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
Dávají v PCE pleny v porodce nebo si musíš přinést svoje?
26. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
5 balení těch 42kusovek?
já ti nevím čéče, ale v seznamu bylo, že něco si mám donést sebou
26. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Jojo 5 balení po 42 kusech, fakt to letí...
No v Podolí se taky berou svoje, ale v Thomayerce dávali erár..
26. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
hm tak na to se ještě kámošek co tam rodily zeptám :wink:
26. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
No oni ti kdyžtak řeknou, ty pleny se většinou nosí až 2 den na šestinedělí :wink:
26. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
no já mám jedno malé balení 26ks zabalené v tašce do porodky, tak kdyžtak by pG něco pak donesl..chudák, už by byl asi taky rád, kdyby to bylo za náma, je to furt taková nejistota (teda pro mě ani ne, ale on se mě každý den ptá: tak co? budeš dneska rodit?) :grinning:
26. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.